ελληνική μουσική
    657 online   ·  210.830 μέλη

    Πρόβες για το 4ο Live: Φωτογραφίες, νέα, απρόοπτα

    antreas_dr
    23.01.2007, 04:37
    Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια και επείδη μια εικόνα χίλιες λέξεις....
    Να δει όλος ο κόσμος τα χαίρια σας και να αποφασίσει ποιος έχει δίκιο!




    rory166
    23.01.2007, 06:30

    Deos
    23.01.2007, 08:36
    Πείτε μου ότι κάνετε πλάκα.

    Life is a soundtrack..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Deos στις 23-01-2007 08:41 ]


    koini_maria
    23.01.2007, 10:13


    ''Τι έγινε , ρε παιδιά ;;; '' που λέει και ο Καραβανέας στο ''Της Ελλάδας τα παιδιά'' ....

    Ξένια , παλι πρώτη μούρη σε βλέπω , ε ;;;;
    Φίλη μου είναι αυτή η - πλέον - διάσμη παιδιά , φίλη μου !
    Aiolos_m
    23.01.2007, 10:29
    Παιδιά αυτός ο μπασίστας στο βίντεο τι εκνευριστικός τύπος!!!

    Αυτός φταίει για όλα! Άκου τι είπε ρε...καλά είμαστε με τα καλά μας! Ρε μπασίστα...έτσι βγαίνουν τα προγράμματα;;;;

    Να μην επεναληφθεί!


    uNick
    23.01.2007, 11:16
    Μετά από αυτό το video-ντοκουμέντο, νομίζω ότι μπορεί κανείς να καταλάβει ποιός ευθύνεται για την όλη κατάσταση: η Ξένια!!!!!... η οποία, αντί να δράσει ως "πυροσβέστης" και να προσπαθήσει να κατευνάσει τα πνεύματα, κάθεται και παρακολουθεί απορημένη... Επίσης, μερίδιο ευθύνης καταλογίζεται και στον Ανδρέα, που, αντί να βοηθήσει, δεν αφήνει την κάμερα από το χέρι (ούτε συνεργάτης του Ευαγγελάτου να ήταν)!!!!!

    Βρε, τί καλά που κάνουμε εμείς και δεν ανεβάζουμε video από τις πρόβες μας...
    Aiolos_m
    23.01.2007, 11:19
    Γιατί ρε γιουνίκ, ο μπασίστας δε φέρει μεγάλο μερίδιο ευθύνης;;; Κοίτα προσεκτικά το βίντεο να δεις ποιά ειναι η πηγή του κακού...
    uNick
    23.01.2007, 11:22
    Ναι, ναι... κι αυτός...!
    antreas_dr
    23.01.2007, 11:29
    Παιδιά, τα πράγματα είναι σοβαρά, κινδυνεύουμε να μείνουμε χωρίς πιανίστα και εσείς κάνετε χαβαλέ...
    heartbreak-kid
    23.01.2007, 11:38
    πάρτε τον κραουνάκη...
    XeniaRodo
    23.01.2007, 11:38
    Παράθεση:

    Το μέλος koini_maria στις 23-01-2007 στις 10:13 έγραψε...



    ''Τι έγινε , ρε παιδιά ;;; '' που λέει και ο Καραβανέας στο ''Της Ελλάδας τα παιδιά'' ....

    Ξένια , παλι πρώτη μούρη σε βλέπω , ε ;;;;
    Φίλη μου είναι αυτή η - πλέον - διάσμη παιδιά , φίλη μου !



    όχι και πρώτη μούρη.. τρίτη... γενικώς με τις κάμερες δεν τα πάω καλά, εκτός κι αν είμαι από πίσω...

    κανόνισε να έρθεις στο λάιβ ε!
    XeniaRodo
    23.01.2007, 11:40
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 23-01-2007 στις 11:38 έγραψε...

    πάρτε τον κραουνάκη...



    γιατί τον Kραουάκη? Eγώ το Λάντσια θέλω....
    KIT_KAT
    23.01.2007, 11:41
    @Giorgos

    Γιωργάκη μου, αν λάβει κανείς υπόψη τη φωτογραφία που ταϊζεις το Μανώλη και τη συνδυάσει με την υπογραφή σου (Mais n'est-ce pas le pire piθge que vivre en paix pour des amants...) νομίζω έχει την απάντηση για τα βαθύτερα αίτια του καυγά!!

    (Ώχου μη μου θυμώνεις ρεε... ένα αστειάκι ήταν)

    Πέρα από την πλάκα, έχω μείνει άφωνη. Υποτίθεται ότι όλο αυτό γίνεται για το χαβαλέ, για μας και για να περάσετε όμορφα! Γιατί να υπάρχουν τέτοιες εντάσεις...

    ΥΓ: Κατά την ταπεινή μου αποψη δεν έπρεπε να μπει ρε παιδιά το βιντεάκι... πολύ Λαμπίρη φάση καταντάει...
    XeniaRodo
    23.01.2007, 11:44
    Nα βρε Γιώργο, είδες?
    χαχα
    heartbreak-kid
    23.01.2007, 11:47
    προτείνω αυτόν τον πιανίστα, ο οποίος συνοδεύεται πάντα με το συγκεκριμένο μπούστο...



    επισυναπτόμενα: Fame4Clara.jpg 
    Orfeus
    23.01.2007, 11:51
    Δεν κάνει αυτός. Έχει .....μαλλιά!!!


    heartbreak-kid
    23.01.2007, 11:55
    α συγγνώμη!!!δεν τα ...πρόσεξα!
    Giorgos
    23.01.2007, 12:00
    Παράθεση:

    Το μέλος antreas_dr στις 23-01-2007 στις 11:29 έγραψε...

    Παιδιά, τα πράγματα είναι σοβαρά, κινδυνεύουμε να μείνουμε χωρίς πιανίστα και εσείς κάνετε χαβαλέ...


    Αργά το θυμηθήκατε, φίλτατε...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 23-01-2007 στις 11:38 έγραψε...

    πάρτε τον κραουνάκη...


    Ναι, έχει και μεγαλύτερο ειδικό βάρος...

    Παράθεση:

    Το μέλος XeniaRodo στις 23-01-2007 στις 11:40 έγραψε...

    γιατί τον Kραουάκη? Eγώ το Λάντσια θέλω....


    Αυτό ήταν βρε το πρόβλημα; Δε μου λέγατε να βάλω περούκα και να μιλάω τσιπριακά;; Τι να πω πια...Έλεος!


    @Kit_Kat

    Χρόνια και ζαμάνια
    Κατά τα άλλα...Ναι, κι εγώ γι' αυτό νόμιζα ότι γινόταν, για την πλάκα, για να περάσουμε όλοι όμορφα. Δυστυχώς κάποιοι άλλοι το βλέπουν διαφορετικά. Λυπάμαι πολύ για αυτούς, αλλά και η υπομονή έχει τα όριά της, δε νομίζεις;

    Και ναι, μπορεί να κατήντησε Λαμπίρη και να μη μας τιμά αυτό το βίντεο, όμως μετά από ό,τι έγινε, εγώ νιώθω θιγμένος. Και δυστυχώς έπρεπε να φτάσουμε σε τέτοιο σημείο αποκαλύψεων....Δε με απασχολεί όμως...Αν θέλει ο Jorge ας διαγράψει το βίντεο. Αν θέλει, ας διαγράψει και μένα. Ή ακόμα καλύτερα ας διαγράψει τον ageras (βασικά, τώρα που το ξανασκέφτομαι, αυτό μού φαίνεται καλύτερο). Όμως το είπα και πριν: δεν έχω να φοβηθώ τίποτα.

    Οι προσευχές μου εισακούσθηκαν και οι αποδείξεις βρέθηκαν. Ευχαριστώ τους φίλους του Μ/Η που με στηρίζουν με π.μ. από χθες, η συμπαράστασή τους είναι πραγματικά ανεκτίμητη.
    XeniaRodo
    23.01.2007, 12:03
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 23-01-2007 στις 11:16 έγραψε...

    Μετά από αυτό το video-ντοκουμέντο, νομίζω ότι μπορεί κανείς να καταλάβει ποιός ευθύνεται για την όλη κατάσταση: η Ξένια!!!!!... η οποία, αντί να δράσει ως "πυροσβέστης" και να προσπαθήσει να κατευνάσει τα πνεύματα, κάθεται και παρακολουθεί απορημένη...


    εγώ? εγώ τους έβλεπα να τσακώνονται και διασκέδαζα....

    XeniaRodo
    23.01.2007, 12:10
    "Ή ακόμα καλύτερα ας διαγράψει τον ageras"

    ναι ναι αυτό, ούτως ή άλλως είναι τόσο ατάλαντος....