ελληνική μουσική
    821 online   ·  210.851 μέλη

    Ο Βας Βας Βας Παρασκευάς, το Layla και οι Iron Maiden

    tsibitos
    06.04.2007, 23:15
    Παράθεση:

    Το μέλος giourkas17 στις 06-04-2007 στις 19:48 έγραψε...

    Βέβαια όλα αυτά τα νούμερα που βγαίνουν κάθε φορά στην εκπομπή της ειναι για φτύσιμο,φυσικά έχουν απίστευτο γέλιο και εξευτελίζονται τοσο άγρια που δεν το καταλαβαίνουν και χαίρονται κι όλας!!!!¨ ¨(αυτά)






    Ελπιζω τωρα να καταλαβαινουν μερικοι τι εννοω στα προηγουμενα post. Δεν ειναι αμαρτια αυτο;


    Angel20
    07.04.2007, 00:43
    χαχαχα! Μολις το ειδα! Τι ξεφτιλα κι αυτη βρε τσιμπι!! Ελεος πια με αυτη την tv! Τι αλλο θα δουν τα ματακια μας και θα ακουσουν τα αφτακια μας;;;
    tsibitos
    07.04.2007, 00:51
    Παράθεση:

    Το μέλος Angel20 στις 07-04-2007 στις 00:43 έγραψε...

    χαχαχα! Μολις το ειδα! Τι ξεφτιλα κι αυτη βρε τσιμπι!! Ελεος πια με αυτη την tv! Τι αλλο θα δουν τα ματακια μας και θα ακουσουν τα αφτακια μας;;;



    Ελεος δε θα πει τιποτα Λιζακι.. Και μη χειροτερα να λεμε...
    rory166
    07.04.2007, 15:37
    Παράθεση:

    Το μέλος Paloukeze στις 04-04-2007 στις 23:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος ph στις 04-04-2007 στις 23:46 έγραψε...


    Ο Παρασκευάς είναι απίθανος τύπος, μορφή, μούρη. Είναι πολύ χαριτωμένος. Τρας ξετρας μια χαρά είναι. Και η εκπομπή της Πάνια διασκεδαστικότατη.



    Κοίτα, έχει πλάκα ως ένα σημείο, αλλά όχι να κλέβει τους Derek & The Dominos για να παράγει ταχτιρντί!!! Επίσης, είναι διασκεδαστικό το να εξεφτελίζονται τόσοι άνθρωποι στο γυαλί για 10 λεπτά δημοσιότητας; Έχουμε διαφορετική αίσθηση του διασκεδαστικού φίλε/φίλη ph.



    Επειδη εσενα δεν σου αρεσει το ταχτιρντι δεν σημαινει πως ειναι κατι κακο.
    GL
    07.04.2007, 17:22






    Y.Γ: Λογω γιορτων δινω και ενα Bonus Track.....



    Απαραιτητη Σημειωση: Tο site μας δεν φερει καμια ευθυνη για ολα αυτα....
    absurdus_delirium
    07.04.2007, 17:57
    Μακριά από εμάς κάθε ευθύνη..
    black_devil
    07.04.2007, 22:57
    Παιδιά, το ξέρω ότι θα ακούσα ένα σωρό σχολια γι αυτα που θα πω και θα έχετε και δικιο αλλα εγω ειμαι μεγάλη φαν της εκπομπης λόγω των ταλέντων. Το ξερω ότι δεν είναι σωστό να κοροιδεύεις αυτούς τους ανθρώπους αλλα όταν έχουν τόση φάση δεν μπορείς παρά να γελάσεις. Διστυχώς έχω καταντήσει κι εγώ άλλος ένας ηλίθιος τηλεθεατής που κάθεται και κανει νούμερα στον καθένα που εκμεταλέύεται τα πάντα για να βγάλει χρήματα.Να φανταστείτε ότι όλα τα τραγουδια είναι περασμένα στο mp3 μου.
    Για το τραγουδι του Παρασκευά ήμουν σίγουρη ότι κάπου το είχα ξανακούσει!
    Τα τραγουδια τα γραφει ο Καρβέλας 1000%. Απο τη μουσική τους το καταλαβαινεις.
    Πάντως ειλικρινά, διαβάζοντας αυτή τη συζήτηση έχω αρχίσει να το ξανασκέφτομαι το θέμα. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που προτιμούν την ποιότητα. Πραγματικά θαυμάζω αυτό το φόρουμ περισσότερο από κάθε άλλο που έχω δει γιατί έχει μέλη που τους ενδιαφέρει πολύ η ποιότητα.


    ErEtZuM
    07.04.2007, 23:02
    Παράθεση:

    Το μέλος black_devil στις 07-04-2007 στις 22:57 έγραψε...

    Παιδιά, το ξέρω ότι θα ακούσα ένα σωρό σχολια γι αυτα που θα πω και θα έχετε και δικιο αλλα εγω ειμαι μεγάλη φαν της εκπομπης λόγω των ταλέντων. Το ξερω ότι δεν είναι σωστό να κοροιδεύεις αυτούς τους ανθρώπους αλλα όταν έχουν τόση φάση δεν μπορείς παρά να γελάσεις. Διστυχώς έχω καταντήσει κι εγώ άλλος ένας ηλίθιος τηλεθεατής που κάθεται και κανει νούμερα στον καθένα που εκμεταλέύεται τα πάντα για να βγάλει χρήματα.Να φανταστείτε ότι όλα τα τραγουδια είναι περασμένα στο mp3 μου.
    Για το τραγουδι του Παρασκευά ήμουν σίγουρη ότι κάπου το είχα ξανακούσει!
    Τα τραγουδια τα γραφει ο Καρβέλας 1000%. Απο τη μουσική τους το καταλαβαινεις.
    Πάντως ειλικρινά, διαβάζοντας αυτή τη συζήτηση έχω αρχίσει να το ξανασκέφτομαι το θέμα. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που προτιμούν την ποιότητα. Πραγματικά θαυμάζω αυτό το φόρουμ περισσότερο από κάθε άλλο που έχω δει γιατί έχει μέλη που τους ενδιαφέρει πολύ η ποιότητα.





    Δεν ξερω αν πρεπει να τους λυπομαστε αυτους τους ανθρωπους. Μη ξεχναμε οτι ναι μεν πολλοι γελανε μαζι τους, αλλα τουλαχιστον εξασφαλιζουν τα προς το ζειν.
    Φανταστειτε τον Κατελη ας πουμε πως θα μπορουσε και αν θα μπορουσε να βρει δουλεια. Εξαλλου εχουν μεσα τους ενα ψωνιο το οποιο ικανοποιουν και προφανως περνανε ομορφα κι αυτο φαινεται.
    Απο την αλλη βεβαια ναι, ειναι απαραδεκτο να εκμεταλλευεσαι την ιδιαιτεροτητα του αλλου.
    Ξαναγραφω κατι που εγγραψα και νωριτερα.. Η ποιοτητα της κοινωνιας μας εχει παει προ πολλου κατα διαολου και ειδικα η μουσικη μας παιδεια, αρα ισως τελικα ειναι λιγο ειρωνικο να κατηγορουμε για το trash μονο την Αννίτα Πάνια.
    Καλή Ανάσταση

    Pavlov's Dog barks again :)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ErEtZuM στις 07-04-2007 23:04 ]


    djthc
    08.04.2007, 09:39
    Εγώ δεν μπορώ με τίποτα να δω αυτή την εκπομπή. Την θεωρώ γελοία! Ο Καρβέλας σπάει πλάκα με την νοημοσύνη του κόσμου! Το αστείο δεν μπορώ να καταλάβω που είναι!
    rocketqueen
    08.04.2007, 13:20
    Παιδιά, η εκπομπή είναι γιακλάματα και πιο πολύ δεν με εξοργίζουν τα άτομα που πηγαίνουν εκεί (γιατί σίγουρα έχουν κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα ή νοητικό) αλλά η πάνια που τους εξευτελίζει με αυτόν τον ανήθικό και απάνθρωπο τρόπο κάνοντας συνεχώς ειρωνικά σχόλια και γελώντας και η ίδια με τους υπόλοιπους αποβλακωμένους που παρακολουθούν την εκπομπή. όσες φορές βρέθηκα τυχαία στο κανάλι από ζάπινγκ, μου ήρθαν ανάμεικτα συναισθήματα θυμού, αηδίας και οικτού. ΠΟτέ δε μου ήρθε να γελάσω. Όταν ειδικά άκουσα τον Παρσκευάς μου ήρθε να σπάσω την τηλεόραση από τα νεύρα μου. Έχουμε χάλια πολλά σ'αυτήν την κοινωνία....
    Hastaroth
    08.04.2007, 22:33
    Πέραν τούτου,γιά το συγκεκριμένο κομμάτι δέν τίθεται και θέμα πνευματικών δικαιωμάτων (γιά το solo που αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία τού Eric Clapton);

    @black_devil
    Γράφεις "Διστυχώς έχω καταντήσει κι εγώ άλλος ένας ηλίθιος τηλεθεατής που κάθεται και κανει νούμερα στον καθένα που εκμεταλέύεται τα πάντα για να βγάλει χρήματα.Να φανταστείτε ότι όλα τα τραγουδια είναι περασμένα στο mp3 μου."

    Ποτέ δέν είναι αργά γιά να αποβάλης αυτή την κακιά συνήθεια
    absurdus_delirium
    09.04.2007, 20:53
    Παράθεση:

    Το μέλος ErEtZuM στις στις 23:02 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος black_devil στις στις 22:57 έγραψε...

    Παιδιά, το ξέρω ότι θα ακούσα ένα σωρό σχολια γι αυτα που θα πω και θα έχετε και δικιο αλλα εγω ειμαι μεγάλη φαν της εκπομπης λόγω των ταλέντων. Το ξερω ότι δεν είναι σωστό να κοροιδεύεις αυτούς τους ανθρώπους αλλα όταν έχουν τόση φάση δεν μπορείς παρά να γελάσεις. Διστυχώς έχω καταντήσει κι εγώ άλλος ένας ηλίθιος τηλεθεατής που κάθεται και κανει νούμερα στον καθένα που εκμεταλέύεται τα πάντα για να βγάλει χρήματα.Να φανταστείτε ότι όλα τα τραγουδια είναι περασμένα στο mp3 μου.
    Για το τραγουδι του Παρασκευά ήμουν σίγουρη ότι κάπου το είχα ξανακούσει!
    Τα τραγουδια τα γραφει ο Καρβέλας 1000%. Απο τη μουσική τους το καταλαβαινεις.
    Πάντως ειλικρινά, διαβάζοντας αυτή τη συζήτηση έχω αρχίσει να το ξανασκέφτομαι το θέμα. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που προτιμούν την ποιότητα. Πραγματικά θαυμάζω αυτό το φόρουμ περισσότερο από κάθε άλλο που έχω δει γιατί έχει μέλη που τους ενδιαφέρει πολύ η ποιότητα.





    Δεν ξερω αν πρεπει να τους λυπομαστε αυτους τους ανθρωπους. Μη ξεχναμε οτι ναι μεν πολλοι γελανε μαζι τους, αλλα τουλαχιστον εξασφαλιζουν τα προς το ζειν.
    Φανταστειτε τον Κατελη ας πουμε πως θα μπορουσε και αν θα μπορουσε να βρει δουλεια. Εξαλλου εχουν μεσα τους ενα ψωνιο το οποιο ικανοποιουν και προφανως περνανε ομορφα κι αυτο φαινεται.
    Απο την αλλη βεβαια ναι, ειναι απαραδεκτο να εκμεταλλευεσαι την ιδιαιτεροτητα του αλλου.
    Ξαναγραφω κατι που εγγραψα και νωριτερα.. Η ποιοτητα της κοινωνιας μας εχει παει προ πολλου κατα διαολου και ειδικα η μουσικη μας παιδεια, αρα ισως τελικα ειναι λιγο ειρωνικο να κατηγορουμε για το trash μονο την Αννίτα Πάνια.
    Καλή Ανάσταση

    Pavlov's Dog barks again :)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ErEtZuM στις:04 ]





    Θα συμφωνήσω με τον/την προλαλήσαντα/σασα, εκτός από ένα σημείο: παντού και πάντα η ιδιαιτερότητα και η διαφορετικότητα είναι αυτή που εκμεταλλεύεται κάποιος!
    @black_devil Αφού χτύπησε ο συναγερμός της αισθητικής σου και απαιτεί τη θωράκιση της από τα τηλεσκουπίδια εγώ θα σου πρότεινα να μη φοβάσαι τόσο τα πράγματα που είναι τόσο καταφανώς trash όπως ο Μάγκας, η Θώδη, ο Ξανθιώτης και η Πάνια με τα ταλέντα της (αν διαβάσεις την άποψή μου σε προηγούμενη σελίδα θα δεις για ποιο λόγο εγώ τους απολαμβάνω χωρίς ενοχές και γελάω μαζί τους - όχι εις βάρος τους - με προσωπικό αγαπημένο "το Τας κεμπάπ-κεμπάπ! Γαρδούμπα! Σις κεμπάπ-κεμπάπ! Ντονέρ!" ).
    Θα ανησυχούσα περισσότερο με τα δελτία ειδήσεων ορισμένων καναλιών (ή και όλων σε διαφορετικούς βαθμούς) και τους υποκριτές - αγανακτισμένους - καθωσπρέπει τιμητές των πάντων. Κάποιος που έρχεται με ξεκάθαρη πρόθεση (σκύλος που γρυλίζει) χρίζει μικρότερης προσοχής (έχεις το νου σου μη σ' αρπάξει) από κάποιον που έρχεται με τον μανδύα της "αξιοπρέπειας του μετρίου" ("ΟΚ, δεν μπορεί να τραγουδήσει νότα, δεν έχει στίχο ούτε για εγκεφαλικά νεκρούς, οι συνθέσεις είναι φασόν (άλλαζει μόνο μια νότα αλλά, ως γνωστόν, στην τέχνη δεν υπάρχει παρθενογένεση), ωστόσο είναι κούκλα/κούκλος/καλό παιδί και, στην τελική, τη δουλειά της/του κάνει και αν δεν ήταν αυτή/ος θα ήταν κάποιοι άλλοι και μπράβο τους που είναι αρκετά καπάτσοι και εγώ για να διασκεδάσω τ' ακούω, να ξεσκάσω κι όχι να πάρω βαθιά νοήματα"). Αλλά την επόμενη στιγμή είμαι όλο "έλεος" και "ήμαρτον" γιατί δεν αντέχω άλλο. Αυτό το σκεπτικό τουλάχιστο για δύο μέτρα και δύο σταθμά μου κάνει.. (<---κροκοδείλια) (<---αληθινή)

    Όπως είπε και ο Hastaroth, ποτέ δεν είναι αργά για να αποβάλλεις μια κακιά συνήθεια!
    ΥΓ: Χριστός Ανέστη!

    ΑΤΤΕΝΤΙΟΝ! Μη Ζγωνς Σμα Σ'λεν Φλαξ!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : absurdus_delirium στις:56 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : absurdus_delirium στις 09-04-2007 20:59 ]


    Nyxteridas
    10.04.2007, 00:31
    Εγώ επειδή τώρα είδα το θέμα θα πω δύο πράγματα...

    1. Τα τραγούδια τα γράφει ο Καρβέλας (οπότε καταλαβαίνετε) και
    2. σε ένα ακόμη τραγούδι το οποίο το λέει ένας που δε μπορεί να μιλήσει καλά (τι μας είπες τώρα;), ένας χοντρούλης είναι δε ξέρω όνομα, λέει στο τέλος "Δε θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη".

    Εγώ ξέρω πως η κα. Πάνια τα παίρνει από όλη αυτή τη δουλειά κι ότι η μισή και μη σας πω τα 3/4 της Ελλάδας βλέπουν αυτήν την κ$^#&λοεκπομπή και μάλιστα φανατικά. Τελικά πρέπει να απορούμε για αυτούς που τα γράφουν ή με την νοημοσύνη των υπολοίπων που τα παρακολουθούν;;; Στο κάτω κάτω, ο κ. Καρβέλας κάνει τη δουλειά για την οποία πληρώνεται. Αν δεν είχε απήχηση αυτό τότε θα ήταν άνεργος, το ίδιο και η Πάνια... Έχουν πιάσει το "νόημα" όμως, δουλεύουν τον κόσμο και κάνουν τους υπόλοιπους που θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους να πέφτουν στο ίδιο επίπεδο και να τους κοροϊδεύουν υπονομεύοντας την κρίση τους...

    Δυστυχώς έτσι έχουν τα πράγματα. Ούτε εμένα μ' αρέσουν αυτά τα κ$%(λοτράγουδα αλλά αν κάνεις μια δημοσκόπηση για τον Παρασκευά, πιστέψτε με θα τον ξέρουν περισσότεροι από αυτούς που θα ξέρουν τους Maiden ή το συγκρότημα του Clapton...
    absurdus_delirium
    10.04.2007, 03:26
    Παράθεση:

    Το μέλος Nyxteridas στις στις 00:31 έγραψε...

    Τελικά πρέπει να απορούμε για αυτούς που τα γράφουν ή με την νοημοσύνη των υπολοίπων που τα παρακολουθούν;;; Στο κάτω κάτω, ο κ. Καρβέλας κάνει τη δουλειά για την οποία πληρώνεται. Αν δεν είχε απήχηση αυτό τότε θα ήταν άνεργος, το ίδιο και η Πάνια... Έχουν πιάσει το "νόημα" όμως, δουλεύουν τον κόσμο και κάνουν τους υπόλοιπους που θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους να πέφτουν στο ίδιο επίπεδο και να τους κοροϊδεύουν υπονομεύοντας την κρίση τους...




    Κάθε φαινόμενο Trash TV είναι μια γροθιά στο στομάχι ώστε τα επόμενα χτυπήματα, εφ'όσον δεν είναι τόσο ωμά, να γίνονται ανεκτά. Αμβλύνουν σιγά-σιγά τα αισθητήριά μας..
    Paloukeze
    10.04.2007, 14:10
    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 07-04-2007 στις 15:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Paloukeze στις 04-04-2007 στις 23:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος ph στις 04-04-2007 στις 23:46 έγραψε...


    Ο Παρασκευάς είναι απίθανος τύπος, μορφή, μούρη. Είναι πολύ χαριτωμένος. Τρας ξετρας μια χαρά είναι. Και η εκπομπή της Πάνια διασκεδαστικότατη.



    Κοίτα, έχει πλάκα ως ένα σημείο, αλλά όχι να κλέβει τους Derek & The Dominos για να παράγει ταχτιρντί!!! Επίσης, είναι διασκεδαστικό το να εξεφτελίζονται τόσοι άνθρωποι στο γυαλί για 10 λεπτά δημοσιότητας; Έχουμε διαφορετική αίσθηση του διασκεδαστικού φίλε/φίλη ph.



    Επειδη εσενα δεν σου αρεσει το ταχτιρντι δεν σημαινει πως ειναι κατι κακο.



    Φίλε rory, θα σε παρακαλούσα να μην παρερμινεύεις τα όσα γράφω.

    α)Εγώ δεν είπα αν μου αρέσει ή όχι το ταχτιρντί. Βγάζεις μόνος σου συμπεράσματα. Το ταχτιρντί το θεωρώ ένα ευτελές είδος μουσικής μεν, διασκεδαστικό δε και ιδανικό για στιγμές γλεντιού και ξεφαντώματος. Αυτό όμως δε σημαίνει οτι θα δεχθώ να κλαπεί ροκ μουσική για τη δημιουργία του συγκεκριμένου είδους. Ας βγάζουν απ' το κεφάλι τους ρυθμούς κι ας γράφουν και 200 ταχτιρντί την ημέρα. No problem!

    β)Παραπάνω σχολίασα το πώς ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΝΤΑΙ αυτοί οι άνθρωποι με 1002 τρόπους στη συγκεκριμένη εκπομπή, γεγονός το οποίο παρέλειψες να σχολιάσεις. ΑΥΤΟ είναι το κακό, ΟΧΙ το ταχτιρντί.

    Ας προσέχουμε λίγο τι διαβάζουμε, προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

    Δεν υπάρχει ειρήνη χωρίς δικαιοσύνη

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Paloukeze στις 10-04-2007 14:12 ]


    Paloukeze
    10.04.2007, 14:18
    Παράθεση:

    Το μέλος Nyxteridas στις 10-04-2007 στις 00:31 έγραψε...

    ...σε ένα ακόμη τραγούδι το οποίο το λέει ένας που δε μπορεί να μιλήσει καλά (τι μας είπες τώρα;), ένας χοντρούλης είναι δε ξέρω όνομα, λέει στο τέλος "Δε θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη"...
    ...Δυστυχώς έτσι έχουν τα πράγματα. Ούτε εμένα μ' αρέσουν αυτά τα κ$%(λοτράγουδα αλλά αν κάνεις μια δημοσκόπηση για τον Παρασκευά, πιστέψτε με θα τον ξέρουν περισσότεροι από αυτούς που θα ξέρουν τους Maiden ή το συγκρότημα του Clapton...



    Και μετά είμαστε υπερβολικοί εμείς που μιλάμε για ιεροσυλία και ανηθικότητα... Nyxterida, εις υγείαν και μακριά από 'μάς!

    -

    Δεν υπάρχει ειρήνη χωρίς δικαιοσύνη

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Paloukeze στις 10-04-2007 14:20 ]


    Paloukeze
    10.04.2007, 14:39
    Παιδιά, ΔΕΙΤΕ ΤΟ 2ο ΒΙΝΤΕΟ που παρέθεσε πιό πάνω ο GL! Αν αυτό δεν είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΗΣ ΕΙΡΩΝΙΑΣ, της ΠΟΥΤ@ΝΙ@Σ (απο πλευράς Πάνια) και του ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΥ τι είναι; Έλεος ρε παιδιά, δεν υπάρχει άλλοθι γι' αυτό το αίσχος...
    mariza18
    10.04.2007, 14:57
    Παράθεση:

    Το μέλος Paloukeze στις 10-04-2007 στις 14:39 έγραψε...

    Παιδιά, ΔΕΙΤΕ ΤΟ 2ο ΒΙΝΤΕΟ που παρέθεσε πιό πάνω ο GL! Αν αυτό δεν είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΗΣ ΕΙΡΩΝΙΑΣ, της ΠΟΥΤ@ΝΙ@Σ (απο πλευράς Πάνια) και του ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΥ τι είναι; Έλεος ρε παιδιά, δεν υπάρχει άλλοθι γι' αυτό το αίσχος...




    Μα λογικό δεν είναι να τους μιλάει έτσι από τη στιγμή που πηγαίνουν εκεί?Και να σου πω και κάτι άλλο,μη πιστεύεις ότι σου παρουσιάζουν.έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο όλα αυτά να είναι στημένα?Εφόσον δεν έχει επέμβει κανείς τόσο καιρό,σημαίνει ότι κάτι γνωρίζουν.Η Πάνια είναι πανέξυπνη γυναίκα,εκμεταλλεύεται τη χαμηλή νοημοσύνη κάποιων και κάνει νούμερα.Βέβαια όλοι αυτοί μπορεί να το ''παίζουν'' χαζοί-όπως και ο Ταμπάκης που άλλαζε τη φωνή του αν θυμάστε-προκειμένου να τραβήξουν τα φώτα της δημοσιότητας!Γνώμη μου είναι ότι σε όποιον δεν αρέσει να τα παρακολουθεί,απλά να τα αγνοεί και να μην ασχολείται καθόλου
    THEOG
    13.04.2007, 11:12
    Σας παραθέτω τα 20 πρώτα singles σε πωλήσεις αυτή την εβδομάδα
    Απλά κοιτάξτε τα ν.5-8-9-11-14-20(ελπίζω να μη μου ξέφυγε κανένα ταλέντο)
    Χρυσές δουλείες της Πάνια και του Καρβέλα.Όχι μόνο τους βλέπουμε για να γελάσουμε αλλά τους αγοράζουμε κιόλας!!!!

    1 YASSOU MARIA ΣΑΡΜΠΕΛ
    2 WITH LOVE ΤΑΜΤΑ
    3 SUMMER WINE VILLE VALO & NATALIA AVELON
    4 ΠΕΣ ΤΟ ΔΥΝΑΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΟΥ
    5 ΒΑΣ ΒΑΣ ΒΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
    6 MOJITO'S REVENGE BEAZY & LEON
    7 QUE HICISTE JENNIFER LOPEZ
    8 ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ
    9 Ο ΕΡΑΣΤΗΣ ΚΑΤΜΑΝ
    10 PROPER EDUCATION ERIC PRYDZ vs FLOYD
    11 PUT YOUR HANDS UP FOR DETROIT FEDDE LE GRAND
    12 ΜΑΥΡΗ ΤΣΙΛΑ
    13 Ο ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΤΣΗΣ
    14 Ο ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ
    15 ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΠΕΤΩ
    15 SMACK THAT AKON/EMINEM
    17 ΚΑΝΕ ΝΤΟΥ ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΣ
    18 ΖΩΗ ΜΟΥ OMINUS
    19 ΣΕ ΔΙΕΚΔΙΚΩ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ
    20 ΠΑΝΤΑ ΝΕΟΙ ΟΙΠΑΝΤΑΝΕΟΙ

    sea_like_eyes
    13.04.2007, 11:31
    παραξενη 20αδα...τεσπα...οσον αφορα τα''τραγουδια'' που μας''ενδιαφερουν''...ενα εχω να πω...ΞΕΦΤΙΛΑ!