ελληνική μουσική
    335 online   ·  210.844 μέλη

    Οι Ixtheis στην Αθήνα με support τους Βραδυνύ Τύπυ

    Astron
    07.05.2007, 12:58
    Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά των "Βραδυνύ Τύπυ". Ήσασταν για άλλη μια φορά εξαιρετικοί! Νομίζω ότι αυτό το σχήμα έχει πάρα πολλά να δώσει και τα καλύτερα έρχονται...


    Οι "Ιχθείς" με εντυπωσίασαν. Και τα τραγούδια τους, και το παίξιμό τους, αλλά και το υπέροχο δέσιμό τους. Η δε ερμηνεύτρια ήταν χαρισματική τόσο ως φωνή όσο και ως σκηνική παρουσία. Τους εύχομαι ό,τι καλύτερο!

    Emaki
    07.05.2007, 13:20
    Εξαιρετική βραδιά!!!
    Περάσαμε καταληκτικά!!!
    Βραδυνυ Τύπυ είστε ΑΣΤΕΡΙΑ!!! Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε!!!

    Για τους ΙΧΘΕΙΣ τι να πω?
    Μας Τσιτώσανε για τα καλά!!!
    Υπέροχοι!!!

    Αλέξανδρε , ευχαριστώ πολύ και εγώ με την σειρά μου για την πολύ ωραία παρέα , αλλά και για την υπομονή σου!!!

    Παύλο , Έλενα, Κωστή και Ιασωνα χάρηκα που σας είδα μετά από τόοοοοοοοοοοσο πολύ καιρό!!!

    Φυσικά και χθες ήμουν ένα απ’ τα Κινεζάκια της βραδιάς , οπότε αναμένονται φωτογραφίες!!!

    Καλή Θητεία και πάλι στους δυο φαντάρους μας!!!






    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 07-05-2007 15:13 ]


    Emaki
    07.05.2007, 14:17
    Ας αρχίσω σιγά σιγά...














    επισυναπτόμενα: Vradunu Tupu4.JPG Vradunu Tupu1.JPG Vradunu Tupu2.JPG Vradunu Tupu3.JPG 
    Emaki
    07.05.2007, 14:18
















    επισυναπτόμενα: Ixtheis1.JPG Vraduny Autografo!.JPG Vradunu Tupu5.JPG Ixtheis2.JPG Ixtheis3.JPG 
    Emaki
    07.05.2007, 14:21
    Λίγες ακόμα και τέλος!!!

    Να 'μαστε καλά παιδιά!!!

    Πάντα τέτοια!!!












    επισυναπτόμενα: Ixtheis5.JPG Pareaki.JPG Ixtheis4.JPG All Together1.JPG 
    Emaki
    07.05.2007, 14:25
    Επειδή οι ομαδικές φωτογραφίες μου έχουν κουνηθεί λιγάκι , αν κάποιος έχει βγάλει καλύτερες ας τις ανεβάσει παρακαλώ πολύ!!!






    επισυναπτόμενα: All Together2.JPG 
    dimitrapan
    07.05.2007, 14:32
    Να 'μαι κι εγώ!

    Περάσαμε κι εμείς με τη σειρά μας πάρα πολύ ωραία! Αρχίζω με τους ΙΧθείς! Ειλικρινά ενθουσιάστηκα!!! Εντάξει, ενδεχομένως όχι όσο εντυπωσιάστηκε ο Ιάσων με την τραγουδίστρια του σχήματος (χε χε, σε έδωσα στεγνά) αλλά το κα-τα-ευ-χα-ρι-στήθηκα!

    Κι έρχομαι στους Βραδυνύ Τύποι! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Ήρθε η πολυπόθητη στιγμή και σας ακούσαμε! Μου αρέσετε πάρα πάρα πολύ παιδάκια κι ιδιαίτερα αν σκεφτεί κάποιος το πόσο λίγο καιρό είστε μαζί σαν γκρουπάκι, ειλικρινά σκί-ζε-τε!

    Να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως για τα δύο τραγούδια που μου αφιερώσατε Μανωλίτο μου και Ξενάκι μου! Πάρτε κι από ένα μεγάλο σμουυυυυυυυυυυυυτς! Δύο παρατηρήσεις μόνο: Μανώλη αν επιμείνουν ο Αντρέας και ο Σπύρος να βγει το The second you sleep από το πρόγραμμά σας, προσυπογράφω την απόλυσή τους!!!
    Ξενάκι μου, με το "έτσι τρελαίνεσαι" που μου αφιέρωσες υπονοείς κάτι?

    Κατά τα άλλα, καλή θητεία Χορχίτο και Στασούλη!!! Τα είπαμε όμως και χθες, δεν χανόμαστε!!!



    Υ.Γ.1: Αλέξανδρε κι εμείς ευχαριστούμε για την παρέα ντε!
    Υ.Γ.2: Κώστααααα που ήσουν και δεν σε γνώρισα?
    trooper_206
    07.05.2007, 15:06
    Λοιπον με τι να πρωτοαρχισουμε...Με μια λεξη ητανε απιστευτα...Και τα δυο τα σχηματα δωσανε ολο τους τον εαυτο,οπως επισης και τρομερο show.Οι 'Τυπυ εγραψαν με τις διασκευες τους...Πολυ δεμενοι σαν μπαντα,αλλα μας τα χαλαγε λιγο αυτος ο ποζερος ο Μανολης(χεχεχε για να μαθεις).Ολα τα παιδια απο το site χαρηκα που τα γνωρισα ακομα καλυτερα.Οσο για εσενα Δημητρα-Αρτεμη Ματσα(γιατι δεν μας μιλατε οι γερμανοι ειναι φιλοι μας)- μπορω να πω οτι ολο το σχημα ητανε ενας και ενας και οτι τα παιδια εχουνε πολυ μελλον μπροστα τους.Η φροντμαν δε,η Κωνσταντινα,ειχε τρομερο στυλακι πως να το κανουμε..οπως και τα υπολοιπα μελη, ετσι? Για να μην παρεξηγουμαι...Ητανε πολυ ομορφα τα παντα.Οσο για εσενα Μανωλη παλιοποζερι με την λακ και το ζελε,την αλλη φορα αντε και Περπινιαδη σε στυλ AC/DC να κανετε διασκευη

    Υ.Γ Ευχες για Χορχε και Στασακο να περασουνε οσο πιο χαλαρα αυτον τον αδικο "τσαμπουκα" το φανταριλικι...
    Λοιπον ας ανεβασω και εγω λιγες φωτο...και αντε ερχονται συντομα και κανα δυο vids

    From the coast of gold,across the seven seas
    I'm travelin' on,far and wide
    But now it seems,I'm just a stranger to myself
    and all the things I sometimes do,it isn't me but someone else

    Wasted Years





    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : trooper_206 στις 07-05-2007 15:43 ]


    επισυναπτόμενα: Ageras&Xeniarodo.jpg 
    trooper_206
    07.05.2007, 15:13
    Ο Χορχε παρεδωσε σκυταλη στον Deos ωστε να μας 'γνωρισει' τους Ιχθεις οπως και επισης να μας πει οτι μολις ειχε βρει το χαρτακι που ειχε γραψει την λιστα με τα ψωνια για το super-market,και οτι οχι,δεν ητανε καποιου ειδος 'σκονακι'..



    επισυναπτόμενα: Deos & Jorge intro.jpg 
    trooper_206
    07.05.2007, 15:16
    Και εδω το καλο συναπαντημα....



    επισυναπτόμενα: All.jpg 
    trooper_206
    07.05.2007, 15:25
    Να και αλλες..






    επισυναπτόμενα: Kwnstantina,Ixtheis.jpg Ixtheis3.jpg 
    trooper_206
    07.05.2007, 15:30
    Εδω εχουμε και το περιφημο λαμπατερ των 'Τυπυ',μεταξυ αλλων...






    επισυναπτόμενα: Vradyny typy.jpg to lambater.jpg 
    trooper_206
    07.05.2007, 15:35
    Ακομα μια με Βραδυνυ και τον σολιστα Σπυροοοοο

    Υ.Γ Ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στον κυριο(γκχχχμμμ γκχμμμμ) Μανωλη για τα τραγουδια που μου αφιερωσε, να'σαι καλα Μανολιτοοο

    From the coast of gold,across the seven seas
    I'm travelin' on,far and wide
    But now it seems,I'm just a stranger to myself
    and all the things I sometimes do,it isn't me but someone else

    Wasted Years






    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : trooper_206 στις 07-05-2007 15:50 ]


    επισυναπτόμενα: Vradyny typy2.jpg Spyros.jpg 
    trooper_206
    07.05.2007, 15:37
    Αλλη μια με τους Ιχθεις..



    επισυναπτόμενα: Ixtheis2.jpg 
    trooper_206
    07.05.2007, 15:40
    Και ο σολιστας των 'Ιχθεις',ο Φωτης (δεν πεταξες ουτε μια πενα στο κοινο ρε Φωτηηηη-χεχεχε)

    From the coast of gold,across the seven seas
    I'm travelin' on,far and wide
    But now it seems,I'm just a stranger to myself
    and all the things I sometimes do,it isn't me but someone else

    Wasted Years

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : trooper_206 στις 07-05-2007 15:48 ]





    επισυναπτόμενα: Ixtheis1.jpg 
    antreas_dr
    07.05.2007, 18:15
    Nα πω και εγώ πολλά ευχαριστώ σε όλους όσους βρέθηκαν χθες βράδυ στα 5/4.

    Οι Ixtheis με πολύ ενέργεια πάνω στη σκηνή μας εντυπωσίασαν.

    Μπορεί να μη ταιριάζουν απόλυτα οι μουσικές των "Βραδυνύ Τύπυ" και των "Ixtheis" στο θέμα του φαγητού όμως ταιριάξαμε απόλυτα....

    Poco Poco.... ο επίσημος χορηγός των MusicHeaven Nights...
    uNick
    07.05.2007, 18:41
    Παράθεση:
    Το μέλος antreas_dr στις 07-05-2007 στις 18:15 έγραψε...

    ...στο θέμα του φαγητού όμως ταιριάξαμε απόλυτα....

    Poco Poco.... ο επίσημος χορηγός των MusicHeaven Nights...

    Εμ, βέβαια... Σιγά που δεν θα πηγαίνατε για φαγητό!!!...
    (όχι ότι είχα καμία αμφιβολία δηλαδή )
    trooper_206
    07.05.2007, 18:43
    Λοιπον εδω ειναι μερικα αποσπασματα απο το χθεσινο liveaki στα 5/4.Ξεκκιναμε με το παραδοσιακο που ειπανε οι Τυπυ,το οποιο επαψε να ειναι παραδοσιακο,απο χτες...


    trooper_206
    07.05.2007, 18:48
    Και ακομα δυο...ενα με 'τυπυ' και ενα με Ιχθεις...αποσπασματα βεβαια,και σορρυ για την σκοτεινη εικονα,ητανε που ητανε σκοτεινα,δεν εχω μαθει και την καμερα καλα ακομα... Enjoy...





    trooper_206
    07.05.2007, 18:51
    Και μια γευση απο easy lover..