ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.851 μέλη
    irene-the-fairy
    07.01.2008, 17:45
    Ισως ειναι κατι παραπανω απο θεος....Πειτε μου σιτε για τους ΗΙΜ
    sea_like_eyes
    07.01.2008, 18:03
    Παράθεση:

    Το μέλος irene-the-fairy στις 07-01-2008 στις 17:45 έγραψε...

    Ισως ειναι κατι παραπανω απο θεος....Πειτε μου σιτε για τους ΗΙΜ



    ''ααααχ''....''μμμμμ''......''θεος''.....''ημιθεος''.....''αδωνης''......για τον Ville ως καλλιτεχνη δεν μιλανε πολλοι-ες . . . why ? ? ?


    Y.Γ προσωπικά δεν ξαναγράφω σ'αυτο το topic . . . απο τα σάλια και τα σιρόπια γλιστράei το πληκτρολόγιο . . . την αποψη μου την εχω παραθέσει , επομένως χαλαρά . . .
    Υ.Γ Βρειτε τι συμβολίζουν τα μάτια στο tattoo που έχει ο Ville στην πλάτη και κερδίστε ένα τηλεσκόπιο . . . με εμβέλεια Φιλανδια-Ελλαδα και παραπέρα . . . στημένο και προσαρμοσμένο να βλέπει στο wc του Ville . . .

    rompa
    07.01.2008, 18:15
    Έχω την εντύπωση ότι τα μάτια στην πλάτη του είναι του Edgar Allan Poe . Τι κερδίζω????
    sea_like_eyes
    07.01.2008, 18:22
    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 07-01-2008 στις 18:15 έγραψε...

    Έχω την εντύπωση ότι τα μάτια στην πλάτη του είναι του Edgar Allan Poe . Τι κερδίζω????



    ΝΑΙΙΙΙιΙιΙιΙιΙι . . . And the winner is rooooompa . . . το βραβειο θα το παραλάβεις σε μια βδομαδα . . . όλα τα έξοδα . . . δικα σου . . . να μαθεις να εχεις τοοοσες γνώσεις!(σωστη . . . δεν περίμενα να κανεις και λαθος )

    Υ.Γ μην κλαιτε him-ιτσες . . . σας προλαβε . . . και το Ηιmo-τηλεσκόπιο ηταν ένα . . . οσο όμως ο Ville γουσταρει να πηγαίνει στο wc εχετε ελπιδες !!!!
    Y.Γ rompa . . . ΔΕΝ περιμενουμε photos . . . χαχαχααχα

    rompa
    07.01.2008, 18:26
    Παράθεση:
    ΝΑΙΙΙΙιΙιΙιΙιΙι . . . And the winner is rooooompa . . . το βραβειο θα το παραλάβεις σε μια βδομαδα . . . όλα τα έξοδα . . . δικα σου . . . να μαθεις να εχεις τοοοσες γνώσεις!(σωστη . . . δεν περίμενα να κανεις και λαθος )

    Υ.Γ μην κλαιτε him-ιτσες . . . σας προλαβε . . . και το Ηιmo-τηλεσκόπιο ηταν ένα . . . οσο όμως ο Ville γουσταρει να πηγαίνει στο wc εχετε ελπιδες !!!!
    Y.Γ rompa . . . ΔΕΝ περιμενουμε photos . . . χαχαχααχα


    Yeeeeaaaahhhhhhh κέρδισα!!!! Ευχαριστώ για την ευγενική παραχώρηση!!!!
    freakhood
    08.01.2008, 19:09
    θυμίζω: www.antihim.tk (ελληνικό site για να γελάμε με τον καραγκιόζη...)

    purplebutterfly
    09.01.2008, 20:09
    den eixa idea oti to tatouaz tou ville simaine auto kai na fantasteite oti kaname gia ton edgar allan poe!!!kai na fantasteite kaname keimena tou sti sxoli kai mou arese poli o mistirios kai skoteinos tropos pou egrafe....
    THANKS rompa gia tin pliroforia.....
    pantos oti kai na leme o ville einai iperoxos.........
    vathia foni....prasina matia....makria mallia...fovero stil...ti allo na theloume?(ok na min itan toso psonio polles fores alla i doksa auta fernei!!!!!)

    "I'm for you and my heaven is wherever you are......."

    poison-girl
    10.01.2008, 16:22
    ειλικρινα δν μπορω να σασ βλεπω να τσακωνεστε..! καθε φορα που διαβαζω τ μνματα σασ παθαινω καταθλιψη..κ αυτοσ που ειρωνευτικε τν ρομπα θα επρεπε να ντρεμπεται,σ εχει τπτ η κοπελα...
    οι ΗΙΜ ειναι ενα παρα πολυ καλο συγκροτιμα.ο ville δν ειναι θεοσ απλα πολυ καλοσ σ αυτο που κανει κ πολυ ωραιοσ σαν αντρασ...
    εγω τους παραδεχομαι.γιατι αυτοι καλοπαιρνανε κ ολοι οι υπολοιποι ασχολουνται μ αυτους...
    αυτα ειχα να πω...συνεχιστε να τσκωνεστε τωρα!!!
    rompa
    10.01.2008, 17:26
    Παράθεση:
    ειλικρινα δν μπορω να σασ βλεπω να τσακωνεστε..! καθε φορα που διαβαζω τ μνματα σασ παθαινω καταθλιψη..κ αυτοσ που ειρωνευτικε τν ρομπα θα επρεπε να ντρεμπεται,σ εχει τπτ η κοπελα...
    οι ΗΙΜ ειναι ενα παρα πολυ καλο συγκροτιμα.ο ville δν ειναι θεοσ απλα πολυ καλοσ σ αυτο που κανει κ πολυ ωραιοσ σαν αντρασ...
    εγω τους παραδεχομαι.γιατι αυτοι καλοπαιρνανε κ ολοι οι υπολοιποι ασχολουνται μ αυτους...
    αυτα ειχα να πω...συνεχιστε να τσκωνεστε τωρα!!!


    Aν εννοείς τον sea_like_eyes δεν με ειρωνεύτηκε ... Σε ευχαριστώ πάντως . Δεν τσακωνόμαστε απλά κάποιος επιμένει να διαφημίζει το antihim site ...
    poison-girl
    10.01.2008, 20:27
    egw etsi to pira...
    tespa...
    mipws 3erei kaneis pote vgainei to kainourio DVD twn HIM???
    rompa
    10.01.2008, 21:41
    Δεν ξέρω ακριβή ημερομηνία.Μέχρι το τέλος του Φεβρουαρίου θα χει κυκλοφορήσει
    Stroumfita456
    10.01.2008, 22:02
    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 08-01-2008 στις 19:09 έγραψε...

    θυμίζω: www.antihim.tk (ελληνικό site για να γελάμε με τον καραγκιόζη...)



    Επισκεφθηκα την ιστοσελιδα αυτη!!!ΟΚ,καλα ολα αυτα που λες!!!Αλλα γτ ολο αυτο το σκηνικο για ένα συγκρότημα(HIM)και για εναν ανθρωπο(Ville Valo)που όπως λες δεν σε ενδιαφερει κ.λ.π. κ.λ.π.!!!!

    Υ.Γ Δεν ειμαι φαν των HIM,απλως θελω να μου λυσεις την απορια αυτη!
    Υ.Γ(2) Πως γινεται ενας ανθρωπος να ασχολειται με καποιους που ουτε καν θελει να τους βλέπει>?


    rompa
    10.01.2008, 23:22
    Τα αγαπημένα πράγματα του Ville

    Pizza

    I tried to live on nothing but cheese pizza and beer for two years and I ended up in rehab. I wouldn’t recommend that as a diet to anybody. There’s nothing nutritious about a pizza. You get a bit of tomato sauce and a bit of cheese and that’s it.

    I’ve tasted pizza all over the world. Stockholm, Sweden, has really high-class pizza and I don’t know why. It’s weird, but it’s like really fancy food in a lot of gourmet restaurants. It’s a lot better than anywhere in Italy. Then again, Chicago deep dish is great. You eat one slice of that and you can live for a week. Those are great, but I’ve always had a weakness for cold microwaveable pizzas. It’s really ghetto, but I lived off them for years.


    Rambo

    A lot of blues guitar players like B.B. King always give their guitars names like Lucille or whatever. I tend to name all my guitars after Sylvester Stallone characters.

    A few years ago, I was in this novelty store in Poland and they had these really low-grade, bootleg stickers that had pictures of Rocky on them, but they said Rambo. So when I bought my first Gibson guitar I named it Rambo after the sticker. Since then, I’ve gotten guitars with names like Tango and Cash and Sheriff Freddy Heflin from Cop Land.


    Ozzy

    HIM was formed through a mutual love of Black Sabbath. I was born in 1976, so I grew up during Ozzy’s hair-metal period—I didn’t even know that Sabbath existed before then. I learned about Ozzy first. He’s a funny, peculiar character with a lot of great stories. I did a photo shoot for a magazine a few years back with Slash and Ozzy. I was very nervous about meeting him, but he came into the room and was such a lovely gentleman. All the really classy rockers don’t have anything to prove so they don’t have to act like snobs when it comes to young musicians. Slash was one of the most gentlemanly figures I ever met in my life. So was Iggy Pop. It’s great how they can be nice guys and then transformed when they're on stage. They know how to control the beast within.


    Junk Collection

    I’m a collector, so I have a lot of shit. I never throw anything away. I collect the ‘Do Not Disturb’ signs from hotels. I have a few hundred. I’m trying to figure out a way to turn them into a piece of art. It would be pretty cool because I have signs from all over the world and the designs are fairly original because we’re not always staying in chain hotels. It’s not just Hiltons or Holiday Inns—it’s all weird hotels and motels.

    I also collect plastic bags from all the different stores I go to around the world. Usually when I fly home after a tour my suitcase is filled with plastic bags. I don’t know what the fuck the custom officers are thinking when they’re checking out my luggage, because it’s just empty plastic bags.



    Monster Magnet

    ‘Wall of Fire’ by Monster Magnet from their latest album called 4-Way Diablo has the greatest rock lyric of the past 10 years. The song starts with, ‘Well I’m back and I’ve got a cock made out of platinum.’ That restored my faith in rock ’n’ roll.

    Monster Magnet lead singer Dave Wyndorf is so great when it comes to writing lyrics. Rock ’n’ roll is one of those things where people tend to do so much of the same old, same old. It’s very repetitious. It’s so rare that somebody can nail the fucking sexual energy—the devilish, rebellious urge of rock ’n’ roll—in a few sentences and Monster Magnet has always been able to do that, especially on that track. It blew me away.
    rompa
    10.01.2008, 23:25
    HIM WINS THREE CATEGORIES IN KERRANG! READERS' POLL

    The results of Kerrang! Magazine's readers' poll are now out in their December 12, 2007 issue and HIM have won the following categories:
    Best Album: Venus Doom
    Hero of The Year: Ville Valo
    Sexiest Male: Ville Valo
    Best Band: HIM (#4)



    επισυναπτόμενα: 1189_244x325.jpg 
    poison-girl
    10.01.2008, 23:39
    rompa ofeilw na omologisw pws se 8aumazw...
    s ola t topics gia tous HIM eisai mesa...mas ferneis news k photos tou sugrotimatos
    k exeis grapsei k ena polu kalo viografiko tous an dn kanw la8os...!!!
    mpravo...
    keep up the good work...

    No one can save you now from this grace you are drowning in, just hold your breath on your way down...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : poison-girl στις 10-01-2008 23:41 ]


    rompa
    10.01.2008, 23:49
    Σε ευχαριστώ πολύ !!! (this fortress of tears .... ξέρεις εσύ!!!)
    freakhood
    11.01.2008, 13:52
    Stroumfita456 σου απαντω.

    Καταρχην δεν εχω καμια σχεση με το site αυτο. Ο λογος που το αναφερω ειναι για να γελαμε με αυτο τον καραγκιοζη τον βιλε. Ξερεις καμια φορα χρειαζεται και το γελιο στην ζωη μας....

    Ο λογος που εχω ασχοληθει με τον καραγκιοζη ειναι δυο εκπομπες που ειχα στο αθηναικο ραδιοφωνο εδω και χρονια (μεχρι προτινος). Επειδη θελω να ικανοποιω ολα τα γουστα, εβαζα τον καραγκιοζη οποτε μου το ζητουσαν. απλα προτιμουσα να βαζω κατι απο το πρωτο αλμπουμ που καπως ακουγεται...

    υγ1: μετα απο κατι μηνακια, ξαναξεκιναω ραδιοφωνο, οποτε θα σε ενημερωσω σχετικα που. ισως με δεις και στο γυαλι. εξαλλου οπως βλεπεις εχω την φατσα μου σε φωτο, αρα για εκει δεν χρειζεται να σου στειλω pm.
    υγ2: ελπιζω να σου απαντησα κατατοπιστικα.
    Stroumfita456
    11.01.2008, 15:03
    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 11-01-2008 στις 13:52 έγραψε...

    Stroumfita456 σου απαντω.

    Καταρχην δεν εχω καμια σχεση με το site αυτο. Ο λογος που το αναφερω ειναι για να γελαμε με αυτο τον καραγκιοζη τον βιλε. Ξερεις καμια φορα χρειαζεται και το γελιο στην ζωη μας....

    Ο λογος που εχω ασχοληθει με τον καραγκιοζη ειναι δυο εκπομπες που ειχα στο αθηναικο ραδιοφωνο εδω και χρονια (μεχρι προτινος). Επειδη θελω να ικανοποιω ολα τα γουστα, εβαζα τον καραγκιοζη οποτε μου το ζητουσαν. απλα προτιμουσα να βαζω κατι απο το πρωτο αλμπουμ που καπως ακουγεται...

    υγ1: μετα απο κατι μηνακια, ξαναξεκιναω ραδιοφωνο, οποτε θα σε ενημερωσω σχετικα που. ισως με δεις και στο γυαλι. εξαλλου οπως βλεπεις εχω την φατσα μου σε φωτο, αρα για εκει δεν χρειζεται να σου στειλω pm.
    υγ2: ελπιζω να σου απαντησα κατατοπιστικα.


    οκ!το πήρα "πρέφα"!!Συμφωνω στο οτι χρειάζεται να γελάμε που και που αλλα γι αυτο υπάρχουν και τα ανεκδοτα και οι γκάφες!!!!Επισης αναρωτιέμαι γτ όλοι πρέπει να ασχολούνται με το τι κανουν οι ΗΙΜ και με το τι κανει ο Ville Valo !!!!!Τεσπα,σου ευχομαι Καλη Αρχη στην εκπομπη σου(στο ραδιοφωνο)και αν σε δω στο γυαλί θα ηθελα πολύ να δω τι γνώμη θα έχεις τότε για τους ΗΙΜ και για τους κάθε ΗΙΜ που θα εχουν βγει!!!!

    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 11-01-2008 15:04 ]


    poison-girl
    13.01.2008, 19:32
    Έμαθα ότι ξανάρχονται οι ΗΙΜ στην Έλλάδα...!!!
    Έχει ακούσει κανείς τίποτα;;
    rompa
    13.01.2008, 22:03
    Δεν έχω διαβάσει τίποτα τέτοιο και νομίζω ότι είναι πολύ σύντομο το χρονικό διάστημα .



    επισυναπτόμενα: 01hamburg7x-vi.jpg