ελληνική μουσική
    543 online   ·  210.840 μέλη
    xrysa231
    25.01.2008, 14:13
    o ville valo einai kati san fainomeno....idiaiterh voice,idiaiteros synthetis,idiaiteros stixourgos,idiaiterh emfanisi....me liga logia...einai kati to i d i a i t e r onull
    purplebutterfly
    27.01.2008, 22:01
    etsi rompa m!!!!!einai foveros stis photo.....
    freakhood
    28.01.2008, 23:08
    www.antihim.tk {το απολυτο (και μαλιστα ελληνικο!) site για να γελαμε που και που}.

    Κατα τα αλλα, δοξολογηστε οσο θελετε τον ανυπαρκτο.
    Αν ημουν και γω κατω απο 20, μαλλον θα μου αρεσε και μενα. Λογικο.
    rompa
    29.01.2008, 00:02
    Παράθεση:
    www.antihim.tk {το απολυτο (και μαλιστα ελληνικο!) site για να γελαμε που και που}.

    Κατα τα αλλα, δοξολογηστε οσο θελετε τον ανυπαρκτο.
    Αν ημουν και γω κατω απο 20, μαλλον θα μου αρεσε και μενα. Λογικο.


    Μετά από τη δική σου παρέμβαση..... θα συνεχίσουμε να το κάνουμε!! Επίσης να σε πληροφορήσω ότι έχω περάσει τα 20 εδώ και 4 χρόνια ...
    purplebutterfly
    30.01.2008, 16:10
    αμα ηταν ανυπαρκτος δεν θα μιλουσαμε καν για αυτον...!!!!
    και οσο για αυτο το site που διαφημιζεις συνεχεια αλλη δουλεια δεν εχετε απο το να θαβεται τους ΗΙΜ?
    αν κατι ΔΕ μας αρεσει απλως το αγνοουμε, δεν ασχολουμαστε μαζι του απο οσο ξερω.....!!!
    nikoskurt
    31.01.2008, 15:54
    neo DVD live apo tous HIM parakalo!
    me onoma : Digital Versatile Doom
    mexri ton aprilio tha exei kikloforisei apo oti ksero!

    Fanatiko
    01.02.2008, 10:02
    Ι Δ Ι Α Ι Τ Ε Ρ Ο Σ.................... Η ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΗΙΜ.....ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!! ΣΕ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ " LOVE'S THE FUNERALL OF HERTS AND AN ODE FOR CRUELTY, WHEN ANGELS CRY BLOOD ON FLOWERS OF EVIL IN BLOOM...
    LOVE'S THE FUNERALL OF HERTS AND A PLEA FOR MERCY, WHEN LOVE IS THE GUN SEPERATING ME FROM YOU........"
    PashalinaMakia
    01.02.2008, 15:53
    Το site ήταν απλά εκπληκτικό που έδωσες φίλε!!Τρελλάθηκα στο γέλιο.

    Θα παραθέσω μόνο μια φράση:Και συνεχίζω: "Άμα αυτοί είναι gothicαδες, τότε ο Τσαλίκης είναι τραγουδιστής των Sodom"

    Είχε λέμε έμπνευση ο τύπος....

    Πάντως,συνεχίζουν οι τύποι να διατηρούν το συγκρότημα γιατί πουλάει.Αν πάτε σε δήθεν metal μαγαζάκια ΗΙΜ θα δείτε ακόμα και στο ταβάνι!

    Επίσης,αν ήταν και σατανιστές δεν θα βεβήλωναν την πεντάλφα κάνοντάς την καρδούλα...
    Ωχ...Ο έρωτας υπάρχει παντούούού......

    Και οι χαζΑμάρες του τύπου κηδείες των καρδιών και τέτοια είναι ελλεεινά...
    Ποιό το νόημα των στίχων αν μιλάνε για θάνατο και άλλα τέτοια παράξενα?Η ζωή είναι ωραία ρε σεις...

    Να δεις που ο Ville είναι κρυφά ΕΜΟ.

    freakhood
    01.02.2008, 22:15
    Πέστα!
    purplebutterfly
    02.02.2008, 14:06
    το θεμα ειναι οτι εμεις την βρισκουμε με αυτους τους στιχους γιατι εκφραζουν τα συναισθηματα μας...τις σκεψεις μας...αλλα και κατι το πολυ ομορφο που αλλοι δεν μπορουν να το νιωσουν!
    και στο κατω κατω ειναι καλυτεροι οι στιχοι του βιλε απο κατι σκιλοτραγουδα που εχουν μονο χαζουχαρουμενο στιχο κ τπτ αλλο...

    MAGIC1
    03.02.2008, 16:23
    o ville einai uperoxos!! to stylaki toy wraio. eimai fanatikia me toys him. kai eimai pano apo 20 giati lene oti ayti thn moysikh thn akoyne ta 15xrona!

    freakhood
    04.02.2008, 23:23
    Χα χα χα! Καλό ανεκδοτο! Νασαι καλά που με εκανες να γελασω!
    Stroumfita456
    05.02.2008, 15:25
    και που τον("Ville Valo")κακολογείται καλο του κανετε.....αυτοι που τον υποστηρίζουν γίνονται πιο φανατικοι!
    sitzoune81
    05.02.2008, 15:38
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 05-02-2008 στις 15:25 έγραψε...

    και που τον("Ville Valo")κακολογείται καλο του κανετε.....αυτοι που τον υποστηρίζουν γίνονται πιο φανατικοι!



    το 'πιασες το νοημα!
    ετσι ειναι γιατι ετσι παει!

    MIrrOr
    10.02.2008, 04:32
    Εκπληκτικος τραγουδιστης!!Πραγματικα ΦΟΝΑΡΑ!!!!!!!!Τους εχω δει LIVE kai einai gamati!!!!!!Εχει καταπληκτικο στιλακι ειδικα με το τσιγαρακι που δεν το αποχωρίζεται ποτε πανω στην σκηνη!!!
    purplebutterfly
    10.02.2008, 23:31
    Παράθεση:

    Το μέλος MIrrOr στις 10-02-2008 στις 04:32 έγραψε...

    Εκπληκτικος τραγουδιστης!!Πραγματικα ΦΟΝΑΡΑ!!!!!!!!Τους εχω δει LIVE kai einai gamati!!!!!!Εχει καταπληκτικο στιλακι ειδικα με το τσιγαρακι που δεν το αποχωρίζεται ποτε πανω στην σκηνη!!!



    αγόρι και να λέει τέτοια???WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ειδατε???αρα δεν ειμαστε μονο εμεις οι τρελαμενες με τον ville!!!!!!!

    "join me in death....."
    sitzoune81
    11.02.2008, 00:38
    Ville Valo, θελεις να στον βαλω?!?!?!?!?!?!?!
    Ε, ρε με τι ασχολουμαι.....
    freakhood
    11.02.2008, 10:55
    Να και μια σωστη ριμα!

    υγ1:σε ενα μπαρ καπου στην κεντρικη ευρωπη, ο ντραμερ του συγκροτηματος στο οποιο παιζω, κοντεψε να τον δειρει. Μου ειπε αυτολεξει: "μιλαμε για μεγαλο σνομπ μαλακοψωνιο". Ας μην πω την υπολοιπη ιστορια.
    υγ2:Συνεχιστε να λατρευετε τους ανυπαρκτους. Εξαλλου οι φελλοί ειναι αυτοι που βασιλευουν, και η καλυτερη επιβεβαιωση ειναι αυτος ο ξεφτιλισμενος...
    xrysa231
    11.02.2008, 13:57
    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 11-02-2008 στις 10:55 έγραψε...

    Να και μια σωστη ριμα!

    υγ1:σε ενα μπαρ καπου στην κεντρικη ευρωπη, ο ντραμερ του συγκροτηματος στο οποιο παιζω, κοντεψε να τον δειρει. Μου ειπε αυτολεξει: "μιλαμε για μεγαλο σνομπ μαλακοψωνιο". Ας μην πω την υπολοιπη ιστορια.
    υγ2:Συνεχιστε να λατρευετε τους ανυπαρκτους. Εξαλλου οι φελλοί ειναι αυτοι που βασιλευουν, και η καλυτερη επιβεβαιωση ειναι αυτος ο ξεφτιλισμενος...



    ρε παιδια τι καθεστε και ασχολειστε??γιατι ενω θεωρειτε καποιον ξεφτιλισμενο καθεστε και ασχολειστε μαζι του?δεν ειμαι φαν του ville valo,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα κατσω να τον σχολιαζω!.....ακουω ορισμενα τραγουδια τους....αλλα ως εκει..!με αυτα που λετε φανατιζετε τους οπαδους του...και κατι αλλο....αν δεν το εχετε καταλαβει στην προκειμενη περιπτωση εσεις ειστε οι ανυπαρκτοι...!ο ville valo καλως η κακως εχει κανει καποια επιτυχια....ενω εσεις το μονο που κανετε ειναι να ασχολειστε μαζι του....
    rompa
    12.02.2008, 10:34
    Λατρεύω τους ... ανύπαρκτους ...



    επισυναπτόμενα: At_helldone_2007_2008--large-msg-119928286697.jpg