ελληνική μουσική
    720 online   ·  210.848 μέλη
    despinak1
    26.01.2010, 16:29

    εγω πιστευω οτι ο ville ειναι αμφιφυλοφιλικος....κ οτι εγινε απ την ερςτικη απογοητευση π ειχε!!!!!





    επισυναπτόμενα: 7534_1269711585236_1303247830_803934_5939432_n.jpg 
    rompa
    26.01.2010, 19:41
    Τι σημασία έχει??? Τελοσπάντων ... το νέο cd είναι γεγονός! Κυκλοφορεί αρχές Φεβρουαρίου . Ήδη έχουν παίξει αρκετά κομμάτια στις live εμφανίσεις τους και προβλέπεται καλό . Θα δούμε!!!!
    freakhood
    31.01.2010, 20:46

    Ωραίους προβληματισμούς βλέπω, για τον valo και τον κάθε γελοίο σύγχρονο ξεφτίλα σαν κι αυτόν.

    Αντί να προβληματιζόμαστε για άλλα πράγματα δηλαδή.

    Τι να πω...

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freakhood στις 31-01-2010 20:47 ]


    despinak1
    31.01.2010, 22:21
    o se3oualikos prosanatolismos einai shmantiko 8ema nomizw eidika gia kapoion p psaxnetai!!!!
    pm
    15.02.2011, 16:27

    καλα ρε μαγκα freakhood τολμας και συγκρινεις τους Him με τα Σπαθια???και οτι ακουνε  Σπαθια ta 16χρονα??που τα ακουσες αυτα τα πραγματα δεν ξερω και μαλλον πρεπει να εχεις γενικοτερα τις πιο ακυρες αλλοκοτες αποψεις για την μουσικη βιομηχανια.ακου εκει ρε ενα απ τα σημαντικοτερα συγκροτηματα της Ελλαδας ειναι για 16χρονα.ναι ρε αρχηγε και οι Τρυπες και τα Κρινα και οι Στερεο Νοβα και ολα τα τεραστια συγκροτηματα που εχουν περασει ειναι για τα ανηλικα


    AchilleasSentenced
    21.02.2011, 10:58

    Επειδη εχω ακουσει πολλες συνεντευξεις απο τον ville, το μονο που μπορω να πω ειναι πως το style το οποιο εχει διαμορφωσει ειναι καθαρα απο τα βιωματα του και τις λυπητερες καταστασεις που εχει ζησει.Οποτε δεν μπορει καποιος να τον κρινει για το style του.Ειναι κατι τι οποιο εδω κι οσα χρονια ειναι γνωστος μαζι με τους HIM το εχει επι μονιμου βασεως μονιμο κι αναλυοτο.Οσο για τον καινουργιο δισκο τους με τιτλο Screamworks:Love in Theory and Practise, κατα προσωπικη μου γνωμη δεν με ικανοποιει ιδιαιτερα.Οι δισκοι των Him ως τον ορισμο του συγκροτηματος που εχουν των ηχο των δικο τους,τελειωνει στο Dark Light για μενα.Το Venus Doom ηταν καλο δισκος,αλλα οχι αυτο που περιμενα απο Him.Κι τωρα,οσο αναφορα των τελευταιο δισκο εχει μερικα κομματια που ξεχωριζουν οπως το Heartkiller,Acoustic Funeral(Love in Limbo) και Love,the hardest way αλλα για δισκος Him ειναι πολλη προχειρος κι με απογοητευει ενω μου ειναι παρα πολλη αγαπητη band.


    chrisJ
    23.02.2011, 16:03
    ο Ville εχει το πιο τρελα,παραξενα ωραιο στυλ τραγουδιστη..ειδικα στο "join me in death".οποιος λεει οτι δεν του αρεσει,το λεει επιτηδες(και μετα παει σπιτι του και το ακουει απο το πρωι μεχρι το βραδυ).καθε του γκριματσα,καθε του κινηση,ειναι απιστευτη...(και μαλιστα αν δεν κανεις τις γκριματσες που κανει δεν μπορεις να τραγουδησεις τα κομματια του)...δεν θα μιλησω για τις προτιμησεις του.επειδη ειναι λιγο gothic,του βγαζουμε ταμπελες..μια χαρα ειναι....
    Harmoner
    07.03.2011, 14:05

    Βασικά ο Ville στους HIM αδικείτε, διότι με την φωνή που έχει, μπορεί να τραγουδήσει πιο "heavy" τραγούδια...


    Candylove
    08.03.2011, 15:27
    Και σαν είναι ομοφιλόφυλος ή και τα δυο τι πειράζει μερικούς ειλικρινά δε το καταλαβαίνω.Δηλαδή αν είναι ή δεν είναι και σε κάποιον αυτό το πράγμα τον χαλάει θα πάψει να ακούει HIM??Το συγκεκριμένο συγκρότημα με τον συγκεκριμένο τραγουδιστή καταφέρνει να γοητεύει και τα αγορια τουλάχιστον κάνουν και μια καντάδα της προκοπή!!
    ApostolisArmagos
    09.03.2011, 01:30

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 31-01-2010 στις 20:46 έγραψε...

    Ωραίους προβληματισμούς βλέπω, για τον valo και τον κάθε γελοίο σύγχρονο ξεφτίλα σαν κι αυτόν.

    Αντί να προβληματιζόμαστε για άλλα πράγματα δηλαδή.

    Τι να πω...

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freakhood στις 31-01-2010 20:47 ]



    Συμφωνώ.


    sigillum-diaboli
    05.02.2012, 09:26
    Πρώτα απ'όλα κανένας δεν ξέρει τι κάνει ο ville στο κρεβάτι του και ούτε καν έχει σημασία! εγώ προσωπικά από ο,τι γνωρίζω είναι bi δηλωμένος κιόλας... με γειά του και χαρά του ρε παιδιά... είμαι straight και είναι γεγονός πως ο συγκεκριμένος bi έχει πάει σε μια του μόνο περιοδεία με πιο πολλές γκόμενες απ ότι εγώ σε 4 μήνες, οπότε όπως και να χει είναι και φοβερός τραγουδιστής, αλλά και γαμάτος σαν προσωπικότητα και στυλάκι χωρίς να είναι ούτε θηλυπρεπής ούτε gay (ΔΩΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ)
    freak
    05.02.2012, 16:10

    Παράθεση:

    Το μέλος ApostolisArmagos στις 09-03-2011 στις 01:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 31-01-2010 στις 20:46 έγραψε...

    Ωραίους προβληματισμούς βλέπω, για τον valo και τον κάθε γελοίο σύγχρονο ξεφτίλα σαν κι αυτόν.

    Αντί να προβληματιζόμαστε για άλλα πράγματα δηλαδή.

    Τι να πω...

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freakhood στις 31-01-2010 20:47 ]



    Συμφωνώ.



     

    Οπως βλεπεις φιλε αποστολη, το παζαρι συνεχιζεται.

    Ομοφοβια, σεξισμος και τα λοιπα. Τετοιο επιπεδο εχουμε.

    Οχι πως περιμενα κατι καλυτερο.


    noe13
    05.02.2012, 21:58

    Παράθεση:

    Το μέλος chrisJ στις 23-02-2011 στις 16:03 έγραψε...

    ο Ville εχει το πιο τρελα,παραξενα ωραιο στυλ τραγουδιστη..ειδικα στο "join me in death".οποιος λεει οτι δεν του αρεσει,το λεει επιτηδες(και μετα παει σπιτι του και το ακουει απο το πρωι μεχρι το βραδυ).καθε του γκριματσα,καθε του κινηση,ειναι απιστευτη...(και μαλιστα αν δεν κανεις τις γκριματσες που κανει δεν μπορεις να τραγουδησεις τα κομματια του)...δεν θα μιλησω για τις προτιμησεις του.επειδη ειναι λιγο gothic,του βγαζουμε ταμπελες..μια χαρα ειναι....

    Δηλ για να κατλαβω εσυ χωριζεις τους ανθρωπους σε 2 κατηγοριες...Σε αυτους που τον γουσταρουν κ το βροντοφωναζουν και σε αυτους που τον γουσταρουν κ το κρυβουν.....

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ!!!!

     

    Εχω το τηλ του αν σε ενδιαφερει!!!