ελληνική μουσική
    826 online   ·  210.849 μέλη
    GL
    26.05.2007, 22:53
    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 26-05-2007 στις 12:58 έγραψε...

    Kι αν δε το καταλαβατε..δε θελει κοπο θελει τροπο!Και τους κατατροπωσαν οπως ξερουν!Προπερσι ηταν απλα τυχαιο!Πραγμετικη πρωταθλητρια φανηκε ποια ειναι.Παρα τα σκανδαλα κλπ η ομαδα ειναι και θα παραμεινει ιστορικη γιατι απλα ειναι η Μιλαν!Που ηταν οι παικταραδες της Λιβερπουλ και δε τους ειδαμε?Νομιζω προσεξατε ολοι τα σουτ του, κατα τα αλλα συμπαθεστατου,Gerard προς τον υψιστο!!Ουτε επιτηδες να το εκανε!Τον ευχαριστουμε παντως!!Αντε και του χρονου Μιλαναρα!!!


    Ειπαμε ημουν Μιλαν σε αυτον τον τελικο, αλλα μην το ξεφτιλιζουμε αγαπητη μου το ολο θεμα...!!!

    Και σαν απαντηση στο παραπανω ποστ σας, σας παραθετω το παρακατω 10λεπτο, χωρις κανενα σχολιο!!!

    Ετσι απλα...THIS IS LIVERPOOL...




    PAPAZOGLOUFAN
    27.05.2007, 21:05
    Παράθεση:

    Το μέλος GL στις 26-05-2007 στις 22:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 26-05-2007 στις 12:58 έγραψε...

    Kι αν δε το καταλαβατε..δε θελει κοπο θελει τροπο!Και τους κατατροπωσαν οπως ξερουν!Προπερσι ηταν απλα τυχαιο!Πραγμετικη πρωταθλητρια φανηκε ποια ειναι.Παρα τα σκανδαλα κλπ η ομαδα ειναι και θα παραμεινει ιστορικη γιατι απλα ειναι η Μιλαν!Που ηταν οι παικταραδες της Λιβερπουλ και δε τους ειδαμε?Νομιζω προσεξατε ολοι τα σουτ του, κατα τα αλλα συμπαθεστατου,Gerard προς τον υψιστο!!Ουτε επιτηδες να το εκανε!Τον ευχαριστουμε παντως!!Αντε και του χρονου Μιλαναρα!!!


    Ειπαμε ημουν Μιλαν σε αυτον τον τελικο, αλλα μην το ξεφτιλιζουμε αγαπητη μου το ολο θεμα...!!!

    Και σαν απαντηση στο παραπανω ποστ σας, σας παραθετω το παρακατω 10λεπτο, χωρις κανενα σχολιο!!!

    Ετσι απλα...THIS IS LIVERPOOL...





    ετσι ακριβως οπωσ το περιγραφει το βιντεο ειναι.εκτοσ του οτι μιλαμε για μια ιστορικη ομαδα θα ηθελα να πωσ κι εγω στο μελος rouli276 πωσ πριν δυο χρονια τπτ μα τπτ δεν ηταν τυχαιο.απλα πιστευω οτι η λιβερπουλ ειναι η μονη ομαδα που οι οπαδοι τησ μπορουν απο μονοι τουσ να γυρισουν ενα παιχνιδι.αυτο το ειχαν παραδεχτει και οι ιδιοι οι μιλανεζοι τοτε.δευτερον αν υποθεσουμε οτι τοτε ηταν τυχερη τωρα που ολο το ημιχρονο δεν ειχε κανει φαση η μιλαν και βαζει ενα γκολ απο κοντρα δεν ηταν τυχη ?και τριτον αν πριν δυο χρονια ηταν απλα τυχη γιατι ολοι στο 89 στο 2-1 χεστηκαν απανω τουσ κι ο διατητησ κρατησε μονο 3 λεπτα καθυστερηση ενψ οι ιταλοι πεφταν ολοι κατω?γιατι μονο μια τετοια ομαδα μπορει να γυριζει παιχνιδια.και τελος αν το παρω και απο κοινωνικης αποψησ γιατι να υποστηριζω μια ομαδα ενοσ πρωην προθυπουργου που αν δεν ηταν κιολασ αυτοσ θα ηταν στη β εθνικη μαζι με τη γιουβεντους και να μην υποστηριζω μια ομαδα που οι οπαδοι της εχουν φαει τα χερια τουσ στα ναυπηγια και στα λιμανια και που αντεδρασαν εντονα οταν την ομαδα την πηραν αμερικανοι οσα λεφτα κι αν εταξαν οτι θα βαλουν στην ομαδα.
    gogere17
    27.05.2007, 22:04
    papazogloufan εισαι μ ε γ α λ ο ς
    geordan
    28.05.2007, 00:37
    Ρε σεις, τη παλεύετε;

    Όλα αυτά που γράφετε (ειδικά ο papazogloufan) είναι πολύ σωστά και πολύ ωραία (αν ήταν και καλογραμένα...), αλλά είναι παντελώς άσχετα με αυτά που λέει το μέλος rouli726, που της τη πέφτετε.

    Σας είπε κανείς ποια ομάδα να υποστηρίζετε και ποια όχι; Δικαίωμά του καθενός να υποστηρίζει τη Milan του Berlusconi και τη Real Madrid του Franco ή αντίθετα τη Barcelona, τη Liverpool, τον Ολυμπιακό και την Προοδευτική (ομάδες με κυρίαρχο λαϊκό κοινωνικό αντίκτυπο). Τι σημασία έχουν όλα αυτά στη συγκεκριμένη κουβέντα; Καμία, αφού αυτό που αναφέρθηκε είναι η ποιότητα των δύο ομάδων, αν άξιζαν τα τρόπαια που πήραν και ποιος ήταν πιο τυχερος στους δύο τελικούς. Ε, λοιπόν, όπως και να το κάνουμε, η Liverpool δεν μπορεί να μιλάει για τύχη της Milan, όταν έχει κερδίσει στα πέναλτι και έχει χάσει το άλλο ματς στα ίσα. Όσο για το ποια ομάδα είναι γενικώς καλύτερη, ασχέτως τροπαίων, και ποια διαθέτει καλύτερους, ποιοτικότερους και μεγαλύτερους (σαν προσωπικότητες) παίκτες; Δε νομίζω ότι υπάρχει κανείς που να αμφιβάλει. Αυτά εν όλίγοις.

    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν υποστηρίζω καμία από τις δύο ομάδες (όχι ότι αυτό θα με έκανε να σκέφτομαι διαφορετικά) και επίσης αντιπαθώ τις ιταλικές ομάδες όσο και τις αγγλικές. Απλά προσπαθώ να είμαι δίκαιος
    augoustos
    28.05.2007, 00:57
    Παράθεση:

    Το μέλος geordan στις 28-05-2007 στις 00:37 έγραψε...

    Ρε σεις, τη παλεύετε;

    Όλα αυτά που γράφετε (ειδικά ο papazogloufan) είναι πολύ σωστά και πολύ ωραία (αν ήταν και καλογραμένα...), αλλά είναι παντελώς άσχετα με αυτά που λέει το μέλος rouli726, που της τη πέφτετε.

    Σας είπε κανείς ποια ομάδα να υποστηρίζετε και ποια όχι; Δικαίωμά του καθενός να υποστηρίζει τη Milan του Berlusconi και τη Real Madrid του Franco ή αντίθετα τη Barcelona, τη Liverpool, τον Ολυμπιακό και την Προοδευτική (ομάδες με κυρίαρχο λαϊκό κοινωνικό αντίκτυπο). Τι σημασία έχουν όλα αυτά στη συγκεκριμένη κουβέντα; Καμία, αφού αυτό που αναφέρθηκε είναι η ποιότητα των δύο ομάδων, αν άξιζαν τα τρόπαια που πήραν και ποιος ήταν πιο τυχερος στους δύο τελικούς. Ε, λοιπόν, όπως και να το κάνουμε, η Liverpool δεν μπορεί να μιλάει για τύχη της Milan, όταν έχει κερδίσει στα πέναλτι και έχει χάσει το άλλο ματς στα ίσα. Όσο για το ποια ομάδα είναι γενικώς καλύτερη, ασχέτως τροπαίων, και ποια διαθέτει καλύτερους, ποιοτικότερους και μεγαλύτερους (σαν προσωπικότητες) παίκτες; Δε νομίζω ότι υπάρχει κανείς που να αμφιβάλει. Αυτά εν όλίγοις.

    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν υποστηρίζω καμία από τις δύο ομάδες (όχι ότι αυτό θα με έκανε να σκέφτομαι διαφορετικά) και επίσης αντιπαθώ τις ιταλικές ομάδες όσο και τις αγγλικές. Απλά προσπαθώ να είμαι δίκαιος



    Esi tora theoreis oti h Milan kerdise me thn axia ths?
    Mhpos vlepame diaforetika paixnidia?
    geordan
    28.05.2007, 01:11
    Νομίζω ήμουν αρκετά σαφής....
    Αλλά για να γίνω ακόμα πιο σαφής θα προσθέσω ότι η Milan δεν κέρδισε τόσο με την αξία της, όσο η Liverpooll έχασε με την αξία της.
    PAPAZOGLOUFAN
    28.05.2007, 13:08
    Παράθεση:

    Το μέλος geordan στις 28-05-2007 στις 01:11 έγραψε...

    Νομίζω ήμουν αρκετά σαφής....
    Αλλά για να γίνω ακόμα πιο σαφής θα προσθέσω ότι η Milan δεν κέρδισε τόσο με την αξία της, όσο η Liverpooll έχασε με την αξία της.

    ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
    gogere17
    28.05.2007, 14:00
    gl μηπως εχεις το url απο το παραπανω βιντεο/??????