ελληνική μουσική
    746 online   ·  210.832 μέλη
    fireroc
    06.08.2008, 23:04

    αν και δε μου αρεσουν πιστευω οτι ο κιθαριστας τους ειναι γαματος


    MissRoro
    02.09.2008, 17:32

    Δεν ανήκουν στο είδος μουσικής που ακούω αλλά πιστεύω πως είναι αξιόλογο συγκρότημα και καλό για όλους είναι η επανένωση. Πάντως έχουν ένα ΚΟΡΥΦΑΙΟ κομμάτι, μιλάω για το "Lonely day"...


    rompa
    03.09.2008, 08:26

    Παράθεση:

    Το μέλος MissRoro στις 02-09-2008 στις 17:32 έγραψε...

    Δεν ανήκουν στο είδος μουσικής που ακούω αλλά πιστεύω πως είναι αξιόλογο συγκρότημα και καλό για όλους είναι η επανένωση. Πάντως έχουν ένα ΚΟΡΥΦΑΙΟ κομμάτι, μιλάω για το "Lonely day"...



     

    Τσέκαρε και το Roulette που είναι στο ίδιο στυλ . Μάλλον θα σου αρέσει . {#emotions_dlg.walkman}


    gioreta
    03.09.2008, 12:03

    {#emotions_dlg.beer}

    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 03-09-2008 στις 08:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος MissRoro στις 02-09-2008 στις 17:32 έγραψε...

    Δεν ανήκουν στο είδος μουσικής που ακούω αλλά πιστεύω πως είναι αξιόλογο συγκρότημα και καλό για όλους είναι η επανένωση. Πάντως έχουν ένα ΚΟΡΥΦΑΙΟ κομμάτι, μιλάω για το "Lonely day"...



     

    Τσέκαρε και το Roulette που είναι στο ίδιο στυλ . Μάλλον θα σου αρέσει . {#emotions_dlg.walkman}




    mitsos-takis
    03.09.2008, 12:54

    einai autoi pou tragoudane gia paidia pou pasxoun apo to syndromo "down" ?


    MissRoro
    04.09.2008, 01:47

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 03-09-2008 στις 12:03 έγραψε...

    {#emotions_dlg.beer}

    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 03-09-2008 στις 08:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος MissRoro στις 02-09-2008 στις 17:32 έγραψε...

    Δεν ανήκουν στο είδος μουσικής που ακούω αλλά πιστεύω πως είναι αξιόλογο συγκρότημα και καλό για όλους είναι η επανένωση. Πάντως έχουν ένα ΚΟΡΥΦΑΙΟ κομμάτι, μιλάω για το "Lonely day"...



     

    Τσέκαρε και το Roulette που είναι στο ίδιο στυλ . Μάλλον θα σου αρέσει . {#emotions_dlg.walkman}





    Ευχαριστώ πολύ!!! Ωραίο είναι και το "Soldier side" πάντως!


    Amalia_little
    15.09.2008, 13:30

    Μιλάτε για το αγαπημένο μου συγκρότημα..!Αχ είναι τέλειοι!Και τα καλύτερα τους είναι το lonely day,lost in holywood,BYOB,toxicity. Με αυτά ίσως θα μπορούσε κάποιος να σχηματίσει άποψη.


    Xristos19
    15.09.2008, 13:46

    Οι System of a Down είναι τα αγαπημένο μου συγκρότημα,ξέρω τα πάντα για αυτούς.Απο ότο άκουσα θα ξαναενωθούν για να συμμετάσχουν στην Eurovision που θα γίνει στην Ρωσσία,και θα εκπρωσοπήσουν την χώρα τους,την Αρμενία.Αλλα αν θέλετε να τους δείτε <<εν δράση>> ψάξτε στο youtube.com για scars on broadway που είναι ο κιθαρίστας με τον ντράμμερ.Ο τραγουδιστής  Serj Tankian κάνει solo καριέρα.Ο μπασσίστας συμμετέχει σε ένα rap συγκρότημα.


    rWmS
    15.09.2008, 15:52

    Παράθεση:

    Το μέλος Xristos19 στις 15-09-2008 στις 13:46 έγραψε...

    Οι System of a Down είναι τα αγαπημένο μου συγκρότημα,ξέρω τα πάντα για αυτούς.Απο ότο άκουσα θα ξαναενωθούν για να συμμετάσχουν στην Eurovision που θα γίνει στην Ρωσσία,και θα εκπρωσοπήσουν την χώρα τους,την Αρμενία.Αλλα αν θέλετε να τους δείτε <<εν δράση>> ψάξτε στο youtube.com για scars on broadway που είναι ο κιθαρίστας με τον ντράμμερ.Ο τραγουδιστής  Serj Tankian κάνει solo καριέρα.Ο μπασσίστας συμμετέχει σε ένα rap συγκρότημα.



     

    Τι λε' ρε ? Θα δουμε τιποτε αξιολογο ή καμια κονσερβα απο τα παλια?


    bittersweet
    16.09.2008, 21:12

    Μου αρέσει πολύ η μουσική τους!

    Αγαπώ το Question!


    rompa
    16.09.2008, 22:30

    Παράθεση:

    Το μέλος Xristos19 στις 15-09-2008 στις 13:46 έγραψε...

    Οι System of a Down είναι τα αγαπημένο μου συγκρότημα,ξέρω τα πάντα για αυτούς.Απο ότο άκουσα θα ξαναενωθούν για να συμμετάσχουν στην Eurovision που θα γίνει στην Ρωσσία,και θα εκπρωσοπήσουν την χώρα τους,την Αρμενία.Αλλα αν θέλετε να τους δείτε <<εν δράση>> ψάξτε στο youtube.com για scars on broadway που είναι ο κιθαρίστας με τον ντράμμερ.Ο τραγουδιστής  Serj Tankian κάνει solo καριέρα.Ο μπασσίστας συμμετέχει σε ένα rap συγκρότημα.



     

    Τι ??? Θα τους δούμε στη Eurovision ? Περίεργο ... Ελπίζω τουλάχιστον το κομμάτι να αξίζει .


    billaros
    01.01.2009, 01:20

    Καλή χρονιά σε όλους!!!

     

    Απ ότι διάβασα ,οι System of a Down είναι πολύ πιθανό να συμμετάσχουν στη φετινή eurovision με την προϋπόθεση ότι το τραγούδι τους θα έχει να κάνει με τη γενοκτονία των Αρμενίων. Το θέμα έχει ήδη φτάσει στην Τουρκική βουλή ,και ,λογικά ,η Τουρκική κυβέρνηση δεν θα το αφήσει έτσι!!!(μιας και δεν αποδέχεται τον όρο "γενοκτονία").

    http://en.apa.az/news.php?id=94559

     

    Και ,μιας και αναφερόμαστε στη eurovision ,απ ότι είδα και οι WITHIN TEMPTATION έθεσαν υποψηφιότητα για να εκπροσωπήσουν τη χώρα τους ,αλλά βγήκαν 2οι..

    >


    -----------------
    capre diem...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : billaros στις 01-01-2009 12:17 ]