ελληνική μουσική
    837 online   ·  210.851 μέλη
    elina
    16.05.2004, 02:09
    Ta ypoloipa paixnidia pou legate???
    SOPHIA-MX-4EVER
    06.01.2008, 02:28
    αν κάποιος γνωρίζει κι αλλους τέτοιους γρίφους ας αρχίσει ένα ακόμα παιχνίδι μυστηρίου....
    pretty
    06.01.2008, 19:37
    μου είχαν κάνει ένα ανάλογο παιχνίδι...λενε ένα γρίφο στην αρχή....ένα μυστήριο και μετά πρέπει να το βρεις κάνοντας ερωτήσεις μόνο ολικής αγνοίας....εγώ χαιρόμουν και έκανα ερωτήσεις και είχα φτιάξει ολόκληρο σενάριο...και τελικά εκεί που τους είπα την τελική απάντηση μου λένε ότι τόση ώρα δεν υπήρχε σενάριο αλλά σε ότι ερώτηση που έκανα απαντούσαν με ναι η όχι ανάλογα με το αν η ερώτηση τελείωνε σε φωνήεν ή σύμφωνο....νόμιζα ότι ήταν κάτι ανάλογο και αυτό το μυστήριο....και ότι το έβαλε για να μας κοροιδέψει...
    SOPHIA-MX-4EVER
    07.01.2008, 00:24
    δεν ειναι ετσι
    υπαρχουν ετοιμες ιστοριες
    το θεμα ειναι ποιος τις ξερει
    SOPHIA-MX-4EVER
    11.01.2008, 18:01
    κανείς?
    Sweet-Killer
    11.01.2008, 19:00
    Παράθεση:

    Το μέλος pretty στις 06-01-2008 στις 19:37 έγραψε...

    μου είχαν κάνει ένα ανάλογο παιχνίδι...λενε ένα γρίφο στην αρχή....ένα μυστήριο και μετά πρέπει να το βρεις κάνοντας ερωτήσεις μόνο ολικής αγνοίας....εγώ χαιρόμουν και έκανα ερωτήσεις και είχα φτιάξει ολόκληρο σενάριο...και τελικά εκεί που τους είπα την τελική απάντηση μου λένε ότι τόση ώρα δεν υπήρχε σενάριο αλλά σε ότι ερώτηση που έκανα απαντούσαν με ναι η όχι ανάλογα με το αν η ερώτηση τελείωνε σε φωνήεν ή σύμφωνο....νόμιζα ότι ήταν κάτι ανάλογο και αυτό το μυστήριο....και ότι το έβαλε για να μας κοροιδέψει...




    Preety...

    Ναι παιδιά, πείτε και τους άλλους γρίφους που λέγατε!!!