ελληνική μουσική
    790 online   ·  210.833 μέλη

    Kurt Cobain: Γιατί άφησε την ζωή τόσο μικρός και τι άφησε πίσω του???

    vero
    19.09.2007, 21:38
    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 19-09-2007 στις 00:25 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 18-09-2007 στις 16:49 έγραψε...

    Nai, o cobain forese prwtos skismena jeans kai starakia, oxi oi Sex Pistols...

    aaa, epishs h8ela na rwthsw: idea apo mousikh dn exun aftoi pou krazoun se auto to topic (egw px), alla esy exeis pou 8ewreis protupo ton Cobain? Enta3ei pes goustareis!!! ton
    Cobain san an8rwpo kai emeis eimaste "xazoi" alla eidika gia th mousikh... ti na pw...

    YG (trizoun ta kokala tou mozart)


    Ok man...
    Εσύ είσαι το αφεντικό!!! Εσύ ξέρεις πολλά...
    Ξέρεις για την jazz, για τον Μότσαρτ και για τον Cobain...
    Δλδ για καλλιτέχνες του ίδιου είδους...
    Εμείς εδω όμως μιλάμε για τον Cobain και πάρ'το χαμπάρι...
    Κάτσε μία μέρα απο τις καμμένες που περνάς ακούγοντας Mozart και πες "Σήμερα θα ακούσω και θα ασχοληθώ λιγάκι με τους Nirvana..."
    Δές τις καήλες που γράφεις μετά και θα καταλάβεις πολλά...
    Όσο για τους Nirvana μην μου το παίζεις πως ξέρεις και πολλά γιατί έχω υλικό των Nirvava τόσο σπάνιο που δέν το βρίσκεις ακόμα και τον τάφο του Hitler να σκάψεις (αν τον βρείς ποτέ)!!! Οπότε φρόντισε να εμπλουτίσεις τις γνώσεις σου πάνω στους Nirvana και και μετά ξεκίνα να μιλάς...
    Σταμάτα να μας τα σπάς και δείξε λίγο κ**οσεβασμό στο topic...
    Ευχαριστώ...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 19-09-2007 00:26 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 19-09-2007 00:27 ]





    egw simfwnw me ton deathminor γιατι εχω καθισει και το συζητησα με τον θειο μου.... ο θειος μου ακουει ροκ συγκροτηματα απο το 1950 ..... και ειναι πολυ ψαγμενος στη ροκ μου μουσικη γιατι το βλεπω και η ιδια μου εχει 500 βυνιλια και ακομη τοσα σιντι. οταν τον ρωτησα τι γνωμη εχεις για τους νιρβανα και για τι μουσικη τους μου απαντησε.... οκ καλοι ειναι αλλα δεν τρελενομαι το σωστο που θα κανεις για να καταλαβεις απο που πηραν τα ακουσματα τους για να καταλαβεις τι μουσικη παιζουν πηγαινε προς τα πισω..... και μου εφερε ως παραδειγμα: εγω μου λεει οταν πρωτοακουσα led zeppelin ξετρελαθηκα αλλα ειχα την τρελλα να ανακαλυπτω και αλλα συγκροτηματα προς τα πισω τα οποια οπως τα εχω ακουσει κανουν τα ιδια ακουστικα χαρακτηριστικα τροπος παιξιματος τα οποια τα εκλεψαν οι led zeppelin γι αυτο μην καθεσται να σκουζεστε για το ποιος ειναι ο καλυτερος.... ολοι ειναι καλοι αλλα ο καθενας ειχε το δικο του χαρακτηρα και αλλοι εγιναν ποιο γνωστοι και αλλοι οχι απλως εαν δεν ηταν ο θανατος του κυρτ με λιγα λογια δεν θα ηταν καν γνωστοι.... και αυτο μου το απεδειξε μου εβαλε βινυλια διαφορα γκρουπ και κατσαμε και βρηκαμε τα ιδια χαρακτηριστικα του κυρτ που εκανε.... και ειναι πολυ λογικο δεν γινεται στα καλα καθουμενα να ξυπνησε μια μερα και πηρε την κιθαρα τι να γραψω και εγινε διασημος.... μεχρι και ο μοτσαρτ απο οτι εχω διαβασει εχει επηρεαστει απο το πατερα του και γενικα με το περιβαλλον του που ασχολουνταν με την μουσικη


    αυτα απο μενα ελπιζω να μην ημουνα κουραστικη
    nikoskurt
    20.09.2007, 13:52
    ante pali...ti einai ayta pou diavazo ksana kai ksana!
    ti tha pei meta ton thanato tou cobain eginan gnostoi?
    pate kala?kserete ti ginotan ekini tin periodo me to onoma Nirvana?
    den kserete!
    tespa....
    kai o KURT beattles akoyge.oso periergo k an fainete!
    opote afiste na trizoun ta kokala opoiou thelete!
    den sas aresoun oi Nirvana,min tous akoute!
    den kserete gia tous Nirvana,min milate!
    gia enan pou akouei saki rouva ennoeite & nomizei oti o rouvas einai kaliteros apo ton morisson,ton hendrix,ton kurt..ktl ktl....(opoios katalave katalave)
    Elementality
    20.09.2007, 14:32
    Λοιπόν επειδή αρχίσαμε με τον άσχετο επι Nirvana deathminor88 και συνεχίζουμε ακάθεκτοι με το άσχετο μέλος (και τον ψαγμένο θείο της) vero... θα ήθελα να διευκρινίσω κάπια πράγματα αριθμιτικά...
    Ξεκινάω κλασσικά με το μέλος deathminor88 ο οποίος λέει τα ίδια που έλεγε και επιπλέον λέει οτι προσέβαλα τον mozart...
    Λοιπόν deathminor88 περαστικά σου και σου εύχομαι κάποτε να καταλάβεις τι θα πει Nirvana...
    Συνεχίζω με το μέλος vero με τον ψαγμένο μπάρμπα του ο οποίος ακούει rock απο το 1950 (δηλαδή καμιά 35ρια χρόνια πρίν βγουν οι Nirvana, άρα προπολεμικός ο μπάρμπας...)
    Αυτό δείχνει πως όταν το παλικάρι άκουγε Nirvana ταν αρκετά μεγάλος για να μπεί στην ιδεολογία του συγκροτήματος...
    Οι Nirvana και γενικά η μουσική των Nirvana αναφέρετε σε ανθρώπους εφήβους κυρίως (Smells like TEEN spirit και πάει λέγοντας...) όμως και σε ανθρώπους μιας πιο μεγάλης ηλικίας μόνο που λίγοι ήταν αυτοί που μπαίναν κυρίως στην ιδεολογία του Kurt...
    Ο θέιος σου κοπέλα μου δεν μπήκε δυστυχώς...
    Τέλος εξαγριώνομαι μόνο και μόνο που λες πως οι Nirvana ίναν γνωστοί απο τον θάνατο του Kurt...
    Δέν σου θυμίζω τώρα, απλά σου μαθαίνω γιατί δεν ξέρεις πως στις "24 Σεπτεμβρίου 1991" βγήκε το album "Nevermind" οπόιο πούλησε 3 εκατομμύρια δίσκους σε 6 μήνες... γράφοντας στις ταμπέλες των καταστημάτων επιγραμματικά "Sorry Nirvana cd's are sold out but should be back on Monday" πράγμα που δέιχνει πως οι Nirvana ήταν πασίγνωστοι και κατα συνέπεια εσύ και ο deathminor88 λέτε αερολογίες και μ*****ες...
    Το έχω πει άπειρες φορές σε αυτό το topic...
    Όποιος θέλει να κάνει φιγούρα και να δείξει κάτι σε αυτό το forum κάνει απλά μια μάταια και ηλίθια προσπάθεια...
    Ας απαντάνε οι γνώστες και μόνο οι γνώστες παρακαλώ...
    Ευχαριστώ για την κατανόηση που δεν δέιχνετε...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]


    sea_like_eyes
    20.09.2007, 14:45
    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:32 έγραψε...

    Λοιπόν επειδή αρχίσαμε με τον άσχετο επι Nirvana deathminor88 και συνεχίζουμε ακάθεκτοι με το άσχετο μέλος (και τον ψαγμένο θείο της) vero... θα ήθελα να διευκρινίσω κάπια πράγματα αριθμιτικά...
    Ξεκινάω κλασσικά με το μέλος deathminor88 ο οποίος λέει τα ίδια που έλεγε και επιπλέον λέει οτι προσέβαλα τον mozart...
    Λοιπόν deathminor88 περαστικά σου και σου εύχομαι κάποτε να καταλάβεις τι θα πει Nirvana...
    Συνεχίζω με το μέλος vero με τον ψαγμένο μπάρμπα του ο οποίος ακούει rock απο το 1950 (δηλαδή καμιά 35ρια χρόνια πρίν βγουν οι Nirvana, άρα προπολεμικός ο μπάρμπας...)
    Αυτό δείχνει πως όταν το παλικάρι άκουγε Nirvana ταν αρκετά μεγάλος για να μπεί στην ιδεολογία του συγκροτήματος...
    Οι Nirvana και γενικά η μουσική των Nirvana αναφέρετε σε ανθρώπους εφήβους κυρίως (Smells like TEEN spirit και πάει λέγοντας...) όμως και σε ανθρώπους μιας πιο μεγάλης ηλικίας μόνο που λίγοι ήταν αυτοί που μπαίναν κυρίως στην ιδεολογία του Kurt...
    Ο θέιος σου κοπέλα μου δεν μπήκε δυστυχώς...
    Τέλος εξαγριώνομαι μόνο και μόνο που λες πως οι Nirvana ίναν γνωστοί απο τον θάνατο του Kurt...
    Δέν σου θυμίζω τώρα, απλά σου μαθαίνω γιατί δεν ξέρεις πως στις "24 Σεπτεμβρίου 1991" βγήκε το album "Nevermind" οπόιο πούλησε 3 εκατομμύρια δίσκους σε 6 μήνες... γράφοντας στις ταμπέλες των καταστημάτων επιγραμματικά "Sorry Nirvana cd's are sold out but should be back on Monday" πράγμα που δέιχνει πως οι Nirvana ήταν πασίγνωστοι και κατα συνέπεια εσύ και ο deathminor88 λέτε αερολογίες και μ*****ες...
    Το έχω πει άπειρες φορές σε αυτό το topic...
    Όποιος θέλει να κάνει φιγούρα και να δείξει κάτι σε αυτό το forum κάνει απλά μια μάταια και ηλίθια προσπάθεια...
    Ας απαντάνε οι γνώστες και μόνο οι γνώστες παρακαλώ...
    Ευχαριστώ για την κατανόηση που δεν δέιχνετε...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]





    με λιγα λογια...''γουσταρεις Νirvana...γραφεις...ΔΕΝ γουσταρεις...ΔΕΝ γραφεις''
    ωραια λογικη !
    Το τοPic δημιουργηθηκε αποκλειστικα για fans δλδ ???? Να ξερουν αμα ειναι οι...μελλοντικοι επισκεπτες!
    Elementality
    20.09.2007, 14:51
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 20-09-2007 στις 14:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:32 έγραψε...

    Λοιπόν επειδή αρχίσαμε με τον άσχετο επι Nirvana deathminor88 και συνεχίζουμε ακάθεκτοι με το άσχετο μέλος (και τον ψαγμένο θείο της) vero... θα ήθελα να διευκρινίσω κάπια πράγματα αριθμιτικά...
    Ξεκινάω κλασσικά με το μέλος deathminor88 ο οποίος λέει τα ίδια που έλεγε και επιπλέον λέει οτι προσέβαλα τον mozart...
    Λοιπόν deathminor88 περαστικά σου και σου εύχομαι κάποτε να καταλάβεις τι θα πει Nirvana...
    Συνεχίζω με το μέλος vero με τον ψαγμένο μπάρμπα του ο οποίος ακούει rock απο το 1950 (δηλαδή καμιά 35ρια χρόνια πρίν βγουν οι Nirvana, άρα προπολεμικός ο μπάρμπας...)
    Αυτό δείχνει πως όταν το παλικάρι άκουγε Nirvana ταν αρκετά μεγάλος για να μπεί στην ιδεολογία του συγκροτήματος...
    Οι Nirvana και γενικά η μουσική των Nirvana αναφέρετε σε ανθρώπους εφήβους κυρίως (Smells like TEEN spirit και πάει λέγοντας...) όμως και σε ανθρώπους μιας πιο μεγάλης ηλικίας μόνο που λίγοι ήταν αυτοί που μπαίναν κυρίως στην ιδεολογία του Kurt...
    Ο θέιος σου κοπέλα μου δεν μπήκε δυστυχώς...
    Τέλος εξαγριώνομαι μόνο και μόνο που λες πως οι Nirvana ίναν γνωστοί απο τον θάνατο του Kurt...
    Δέν σου θυμίζω τώρα, απλά σου μαθαίνω γιατί δεν ξέρεις πως στις "24 Σεπτεμβρίου 1991" βγήκε το album "Nevermind" οπόιο πούλησε 3 εκατομμύρια δίσκους σε 6 μήνες... γράφοντας στις ταμπέλες των καταστημάτων επιγραμματικά "Sorry Nirvana cd's are sold out but should be back on Monday" πράγμα που δέιχνει πως οι Nirvana ήταν πασίγνωστοι και κατα συνέπεια εσύ και ο deathminor88 λέτε αερολογίες και μ*****ες...
    Το έχω πει άπειρες φορές σε αυτό το topic...
    Όποιος θέλει να κάνει φιγούρα και να δείξει κάτι σε αυτό το forum κάνει απλά μια μάταια και ηλίθια προσπάθεια...
    Ας απαντάνε οι γνώστες και μόνο οι γνώστες παρακαλώ...
    Ευχαριστώ για την κατανόηση που δεν δέιχνετε...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]





    με λιγα λογια...''γουσταρεις Νirvana...γραφεις...ΔΕΝ γουσταρεις...ΔΕΝ γραφεις''
    ωραια λογικη !
    Το τοPic δημιουργηθηκε αποκλειστικα για fans δλδ ???? Να ξερουν αμα ειναι οι...μελλοντικοι επισκεπτες!


    Δεν είπα ακριβώς αυτό...
    Όμως είπα κάτι παρόμοιο...
    Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις...
    Δεν Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις μια-δυο φορές και μετά σταματάς να μας τα πρήζεις γιατί και εμέις άνθρωποι είμαστε και βαρίομαστε να ακούμε τα ίδια απο τον κάθε καμμένο...
    zw
    20.09.2007, 14:52
    nothing to say......................kurt 4ever
    nikoskurt
    20.09.2007, 14:58
    den einai i logiki den grafeis! epeidi den ksereis!
    den grafeis ,giati ayta pou grafeis fernoun antiparathesi kai meionoun kata poli pollous edo mesa!
    an exeis valthei na thaveis ksana kai ksana kapion mousiko epidi eisai exeis alla akousmata kai den ksero ego ti...tote ontos na min grapseis tpt edo mesa!
    pane anikse topik gia ayta pou akous kai ola kala!
    giayto leo opoios den gnorizei as min grafei!
    dektes oles oi apopseis einai fisika!
    alla ego diavazo post edo mesa pou aytoi pou ta grapsan den exoun idea gia to olo thema Nirvana & kurt cobain!
    kai epimenoun sta logia pou exoun pei!

    mmmsss
    20.09.2007, 15:24
    Ρε σεις, εντάξει ας coolαρουμε λίγο. Κάποια μελή από εδώ μέσα έχουνε μια άποψη, και κάποια άλλα μια άλλη, καθόμαστε και τσακωνόμαστε, χωρίς να βγαίνει νόημα, αφού ο καθένας έχει την γνώμη του και θα την λέει, συνέχεια, δεν θα αλλάξει καμία γνώμη, τι βγαίνει με το να λέμε τα ίδια κι τα ίδια;; Εγώ είμαι φανατικά από την μεριά των fan των Nirvana, κι να πω σε αυτούς που δεν τους αρέσουν, προσπαθούνε να μας πείσουμε να μην ακούμε;; Δεν γίνεται! Γιατί τα συζητάμε άδικα αυτά;; Ας πιστεύει, ο καθένας αυτά που πιστεύει κι να τα κρατήσει για τον εαυτό του, αφού η γνώμες μας από καμία μεριά δεν αλλάζουν!
    -Sadahzinia-
    20.09.2007, 18:40
    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 20-09-2007 στις 14:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:32 έγραψε...

    Λοιπόν επειδή αρχίσαμε με τον άσχετο επι Nirvana deathminor88 και συνεχίζουμε ακάθεκτοι με το άσχετο μέλος (και τον ψαγμένο θείο της) vero... θα ήθελα να διευκρινίσω κάπια πράγματα αριθμιτικά...
    Ξεκινάω κλασσικά με το μέλος deathminor88 ο οποίος λέει τα ίδια που έλεγε και επιπλέον λέει οτι προσέβαλα τον mozart...
    Λοιπόν deathminor88 περαστικά σου και σου εύχομαι κάποτε να καταλάβεις τι θα πει Nirvana...
    Συνεχίζω με το μέλος vero με τον ψαγμένο μπάρμπα του ο οποίος ακούει rock απο το 1950 (δηλαδή καμιά 35ρια χρόνια πρίν βγουν οι Nirvana, άρα προπολεμικός ο μπάρμπας...)
    Αυτό δείχνει πως όταν το παλικάρι άκουγε Nirvana ταν αρκετά μεγάλος για να μπεί στην ιδεολογία του συγκροτήματος...
    Οι Nirvana και γενικά η μουσική των Nirvana αναφέρετε σε ανθρώπους εφήβους κυρίως (Smells like TEEN spirit και πάει λέγοντας...) όμως και σε ανθρώπους μιας πιο μεγάλης ηλικίας μόνο που λίγοι ήταν αυτοί που μπαίναν κυρίως στην ιδεολογία του Kurt...
    Ο θέιος σου κοπέλα μου δεν μπήκε δυστυχώς...
    Τέλος εξαγριώνομαι μόνο και μόνο που λες πως οι Nirvana ίναν γνωστοί απο τον θάνατο του Kurt...
    Δέν σου θυμίζω τώρα, απλά σου μαθαίνω γιατί δεν ξέρεις πως στις "24 Σεπτεμβρίου 1991" βγήκε το album "Nevermind" οπόιο πούλησε 3 εκατομμύρια δίσκους σε 6 μήνες... γράφοντας στις ταμπέλες των καταστημάτων επιγραμματικά "Sorry Nirvana cd's are sold out but should be back on Monday" πράγμα που δέιχνει πως οι Nirvana ήταν πασίγνωστοι και κατα συνέπεια εσύ και ο deathminor88 λέτε αερολογίες και μ*****ες...
    Το έχω πει άπειρες φορές σε αυτό το topic...
    Όποιος θέλει να κάνει φιγούρα και να δείξει κάτι σε αυτό το forum κάνει απλά μια μάταια και ηλίθια προσπάθεια...
    Ας απαντάνε οι γνώστες και μόνο οι γνώστες παρακαλώ...
    Ευχαριστώ για την κατανόηση που δεν δέιχνετε...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]





    με λιγα λογια...''γουσταρεις Νirvana...γραφεις...ΔΕΝ γουσταρεις...ΔΕΝ γραφεις''
    ωραια λογικη !
    Το τοPic δημιουργηθηκε αποκλειστικα για fans δλδ ???? Να ξερουν αμα ειναι οι...μελλοντικοι επισκεπτες!


    Δεν είπα ακριβώς αυτό...
    Όμως είπα κάτι παρόμοιο...
    Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις...
    Δεν Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις μια-δυο φορές και μετά σταματάς να μας τα πρήζεις γιατί και εμέις άνθρωποι είμαστε και βαρίομαστε να ακούμε τα ίδια απο τον κάθε καμμένο...

    πολυ την εχεις δει φιλε....χαλαρωσε γιατι ο αγενης τροπος σου το μονο που δειχνει ειναι οτι καπου φοβασαι τις απαντησεις των αλλων......επειδη απλα δεν ξερεις να απαντησεις σαν ανθρωπος.ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ εδω μεσα δεν επιτρεπεται!! Ο καθενας γραφει και θα γραφει ο,τι γουσταρει και οσες φορες γουσταρει ειτε το θελεις ειτε οχι! Δεν παιζει να μας πεις και τι θα κανουμε....ΞΕΚΑΒΑΛΑΑΑΑΑΑ
    Elementality
    20.09.2007, 21:45
    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 20-09-2007 στις 18:40 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 20-09-2007 στις 14:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:32 έγραψε...

    Λοιπόν επειδή αρχίσαμε με τον άσχετο επι Nirvana deathminor88 και συνεχίζουμε ακάθεκτοι με το άσχετο μέλος (και τον ψαγμένο θείο της) vero... θα ήθελα να διευκρινίσω κάπια πράγματα αριθμιτικά...
    Ξεκινάω κλασσικά με το μέλος deathminor88 ο οποίος λέει τα ίδια που έλεγε και επιπλέον λέει οτι προσέβαλα τον mozart...
    Λοιπόν deathminor88 περαστικά σου και σου εύχομαι κάποτε να καταλάβεις τι θα πει Nirvana...
    Συνεχίζω με το μέλος vero με τον ψαγμένο μπάρμπα του ο οποίος ακούει rock απο το 1950 (δηλαδή καμιά 35ρια χρόνια πρίν βγουν οι Nirvana, άρα προπολεμικός ο μπάρμπας...)
    Αυτό δείχνει πως όταν το παλικάρι άκουγε Nirvana ταν αρκετά μεγάλος για να μπεί στην ιδεολογία του συγκροτήματος...
    Οι Nirvana και γενικά η μουσική των Nirvana αναφέρετε σε ανθρώπους εφήβους κυρίως (Smells like TEEN spirit και πάει λέγοντας...) όμως και σε ανθρώπους μιας πιο μεγάλης ηλικίας μόνο που λίγοι ήταν αυτοί που μπαίναν κυρίως στην ιδεολογία του Kurt...
    Ο θέιος σου κοπέλα μου δεν μπήκε δυστυχώς...
    Τέλος εξαγριώνομαι μόνο και μόνο που λες πως οι Nirvana ίναν γνωστοί απο τον θάνατο του Kurt...
    Δέν σου θυμίζω τώρα, απλά σου μαθαίνω γιατί δεν ξέρεις πως στις "24 Σεπτεμβρίου 1991" βγήκε το album "Nevermind" οπόιο πούλησε 3 εκατομμύρια δίσκους σε 6 μήνες... γράφοντας στις ταμπέλες των καταστημάτων επιγραμματικά "Sorry Nirvana cd's are sold out but should be back on Monday" πράγμα που δέιχνει πως οι Nirvana ήταν πασίγνωστοι και κατα συνέπεια εσύ και ο deathminor88 λέτε αερολογίες και μ*****ες...
    Το έχω πει άπειρες φορές σε αυτό το topic...
    Όποιος θέλει να κάνει φιγούρα και να δείξει κάτι σε αυτό το forum κάνει απλά μια μάταια και ηλίθια προσπάθεια...
    Ας απαντάνε οι γνώστες και μόνο οι γνώστες παρακαλώ...
    Ευχαριστώ για την κατανόηση που δεν δέιχνετε...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]





    με λιγα λογια...''γουσταρεις Νirvana...γραφεις...ΔΕΝ γουσταρεις...ΔΕΝ γραφεις''
    ωραια λογικη !
    Το τοPic δημιουργηθηκε αποκλειστικα για fans δλδ ???? Να ξερουν αμα ειναι οι...μελλοντικοι επισκεπτες!


    Δεν είπα ακριβώς αυτό...
    Όμως είπα κάτι παρόμοιο...
    Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις...
    Δεν Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις μια-δυο φορές και μετά σταματάς να μας τα πρήζεις γιατί και εμέις άνθρωποι είμαστε και βαρίομαστε να ακούμε τα ίδια απο τον κάθε καμμένο...

    πολυ την εχεις δει φιλε....χαλαρωσε γιατι ο αγενης τροπος σου το μονο που δειχνει ειναι οτι καπου φοβασαι τις απαντησεις των αλλων......επειδη απλα δεν ξερεις να απαντησεις σαν ανθρωπος.ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ εδω μεσα δεν επιτρεπεται!! Ο καθενας γραφει και θα γραφει ο,τι γουσταρει και οσες φορες γουσταρει ειτε το θελεις ειτε οχι! Δεν παιζει να μας πεις και τι θα κανουμε....ΞΕΚΑΒΑΛΑΑΑΑΑΑ


    Κοίτα δεν την έχω δει, απλά γνωρίζω κάποια περισσότερα πράγματα απο σένα...
    Κατάλαβε το και οταν δεν γνωρίζεις κάτι, απλά μπορείς να αναφερθείς μια-δυο φορές σε αυτό και τέλος!!! Οτιδήποτε επιπρόσθετο σου χαλάει την φήμη σου εδω μέσα και εμάς μας σπάει τα νέυρα...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 21:48 ]


    -Sadahzinia-
    20.09.2007, 22:50
    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 21:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 20-09-2007 στις 18:40 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 20-09-2007 στις 14:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 14:32 έγραψε...

    Λοιπόν επειδή αρχίσαμε με τον άσχετο επι Nirvana deathminor88 και συνεχίζουμε ακάθεκτοι με το άσχετο μέλος (και τον ψαγμένο θείο της) vero... θα ήθελα να διευκρινίσω κάπια πράγματα αριθμιτικά...
    Ξεκινάω κλασσικά με το μέλος deathminor88 ο οποίος λέει τα ίδια που έλεγε και επιπλέον λέει οτι προσέβαλα τον mozart...
    Λοιπόν deathminor88 περαστικά σου και σου εύχομαι κάποτε να καταλάβεις τι θα πει Nirvana...
    Συνεχίζω με το μέλος vero με τον ψαγμένο μπάρμπα του ο οποίος ακούει rock απο το 1950 (δηλαδή καμιά 35ρια χρόνια πρίν βγουν οι Nirvana, άρα προπολεμικός ο μπάρμπας...)
    Αυτό δείχνει πως όταν το παλικάρι άκουγε Nirvana ταν αρκετά μεγάλος για να μπεί στην ιδεολογία του συγκροτήματος...
    Οι Nirvana και γενικά η μουσική των Nirvana αναφέρετε σε ανθρώπους εφήβους κυρίως (Smells like TEEN spirit και πάει λέγοντας...) όμως και σε ανθρώπους μιας πιο μεγάλης ηλικίας μόνο που λίγοι ήταν αυτοί που μπαίναν κυρίως στην ιδεολογία του Kurt...
    Ο θέιος σου κοπέλα μου δεν μπήκε δυστυχώς...
    Τέλος εξαγριώνομαι μόνο και μόνο που λες πως οι Nirvana ίναν γνωστοί απο τον θάνατο του Kurt...
    Δέν σου θυμίζω τώρα, απλά σου μαθαίνω γιατί δεν ξέρεις πως στις "24 Σεπτεμβρίου 1991" βγήκε το album "Nevermind" οπόιο πούλησε 3 εκατομμύρια δίσκους σε 6 μήνες... γράφοντας στις ταμπέλες των καταστημάτων επιγραμματικά "Sorry Nirvana cd's are sold out but should be back on Monday" πράγμα που δέιχνει πως οι Nirvana ήταν πασίγνωστοι και κατα συνέπεια εσύ και ο deathminor88 λέτε αερολογίες και μ*****ες...
    Το έχω πει άπειρες φορές σε αυτό το topic...
    Όποιος θέλει να κάνει φιγούρα και να δείξει κάτι σε αυτό το forum κάνει απλά μια μάταια και ηλίθια προσπάθεια...
    Ας απαντάνε οι γνώστες και μόνο οι γνώστες παρακαλώ...
    Ευχαριστώ για την κατανόηση που δεν δέιχνετε...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 14:34 ]





    με λιγα λογια...''γουσταρεις Νirvana...γραφεις...ΔΕΝ γουσταρεις...ΔΕΝ γραφεις''
    ωραια λογικη !
    Το τοPic δημιουργηθηκε αποκλειστικα για fans δλδ ???? Να ξερουν αμα ειναι οι...μελλοντικοι επισκεπτες!


    Δεν είπα ακριβώς αυτό...
    Όμως είπα κάτι παρόμοιο...
    Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις...
    Δεν Γουστάρεις Nirvana???-Γράφεις μια-δυο φορές και μετά σταματάς να μας τα πρήζεις γιατί και εμέις άνθρωποι είμαστε και βαρίομαστε να ακούμε τα ίδια απο τον κάθε καμμένο...

    πολυ την εχεις δει φιλε....χαλαρωσε γιατι ο αγενης τροπος σου το μονο που δειχνει ειναι οτι καπου φοβασαι τις απαντησεις των αλλων......επειδη απλα δεν ξερεις να απαντησεις σαν ανθρωπος.ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ εδω μεσα δεν επιτρεπεται!! Ο καθενας γραφει και θα γραφει ο,τι γουσταρει και οσες φορες γουσταρει ειτε το θελεις ειτε οχι! Δεν παιζει να μας πεις και τι θα κανουμε....ΞΕΚΑΒΑΛΑΑΑΑΑΑ


    Κοίτα δεν την έχω δει, απλά γνωρίζω κάποια περισσότερα πράγματα απο σένα...
    Κατάλαβε το και οταν δεν γνωρίζεις κάτι, απλά μπορείς να αναφερθείς μια-δυο φορές σε αυτό και τέλος!!! Οτιδήποτε επιπρόσθετο σου χαλάει την φήμη σου εδω μέσα και εμάς μας σπάει τα νέυρα...

    Elementality

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Elementality στις 20-09-2007 21:48 ]



    Ανατριχιασα.........!
    Elementality
    20.09.2007, 23:11
    Tι να σου πω κοπέλα μου??? Με αυτά που κάνεις δείχνεις ανωριμότητα και δεν σέβεσε κανέναν...
    Λυπάμε για σένα...
    deathminor88
    21.09.2007, 01:41
    Pantws esy den seixneis na exeis katalavei oti vriskomaste se enan duktyako topo pou leiturgei dhmokratika, ka8ws xrhshmopoieis kai uvristikous orous... Epishs egw oude mia fora se meiwsa h praspa8hsa na to kanw... Apo th stigmh pou ftiaxneis ena topic exei dikaiwma o ka8enas na pei thn gnwmh tou oses fores 8elei...
    CARNIVORUS
    21.09.2007, 12:06
    Δεν υποψιαζόσαστε πόσο σημαντική ήταν η επίδραση του KurDt στην ιστορία της μουσικής ίσως γιατί δεν έχουν περάσει αρκετά χρόνια.
    Ξεχνάτε την περίοδο που το glam/sleaze rock, που πουλούσε την “POP” αισθητική της δεκαετίας του 80 σε ηλεκτρική έκδοση, αργοπέθαινε, από την ίδια έπαρση ή αν θέλετε το Poser-ιλίκι που του χάρισε την μονοκρατορία στην παγκόσμια μουσική βιομηχανία.
    Ξεχνάτε πότε αναγεννήθηκε(για μένα το 70’s garage rock ,και 80’s punk/new wave πάλι το ίδιο κενό ήρθαν να καλύψουν) η “ανάγκη” περισσότερο για Ανθρώπινη έκφραση (το Α δεν είναι τυχαία κεφαλαίο) παρά το μουσικό κίνημα που χαρακτηρίστηκε (πετυχημένα κατά την άποψη μου «The word means "dirt" or "filth"», το ακούσαμε πρώτα από τους Green River σαν όρο) Grunge .
    Περάσαμε από την στιχουργική ανευθυνότητα των 80’s που είχαν ξεχαστεί στους έρωτες και στα λέλουδα πάντα μέσα σε ένα περιτύλιγμα δολαρίων και που πουλούσαν τα “Boy Bands” της εποχής (από Bon Jovi και Cinderela μέχρι Hanoi Rocks και Motley Crue) στην σαφώς πιο ατομική ανάγκη του μέσου νέου των αστικών κέντρων να εκφράσει την απογοήτευση από την ρουτίνα και την μοναχική ζωή που του επέβαλλαν οι μέσο-αστικές κοινωνίες ποτισμένες από το American Dream που έμοιαζε πάντα να είναι ξένο και ανέφικτο.
    Για τον Kurdt τώρα…
    Για ένα άνθρωπο τόσο “άρρωστο”, πρώτα απ’ όλα πρέπει να γίνει κάποιου είδους ψυχολογικό πορτραίτο για να αρχίσουμε να συζητάμε για την προσωπικότητα του [όπως αυτή μας φανερώνεται στους στίχους του πάντα, γιατί αν κάποιος από εδώ μέσα τον γνώριζε προσωπικά 1ον) στείλε μου ΠΜ θέλω να μιλήσουμε, και 2ον) Θα μας είχε κράξει όλους ανεξαιρέτως λόγω ημιμάθειας και άγνοιας] και όχι την δράση του ως μουσικό.
    Αν πάλι μιλήσουμε για την μουσική καθαρά τι να πω εκτός από την αρχική μου πρόταση στο Post: Δεν υποψιαζόσαστε πόσο σημαντική ήταν η επίδραση του KurDt στην ιστορία της μουσικής ίσως γιατί δεν έχουν περάσει αρκετά χρόνια.
    Από τις πιο παρορμητικές και αυθόρμητες κιθάρες στην ιστορία. Με την δόση αλητείας που χρειάζεται για να σου μείνει και τον πεσιμισμό/ λυρισμό του πρεζάκια politically incorrect “παιδιού”. Ψυχούλα ήταν και του έκατσε απλά η επιτυχία(μεγάλη κουφάλα ο Geffen)… Κάποιες ψυχές δεν το αντέχουν το πολύ φως. Αν δεν είχε γίνει γνωστός ποτέ ίσως να έπαιζε ακόμα support σε κανένα reunion των Butholle Surfers…
    Μακάρι να είχε ζήσει, ευτυχώς που πέθανε… Δεν ξέρω… Ένα είναι σίγουρο… Οι Nirvana θα αποτελούν θέμα συζητήσεων περί μουσικής για πάντα, και μόνο αυτό θα έφτανε για να είναι ΙΣΤΟΡΙΚΗ μπάντα.

    nikoskurt
    21.09.2007, 13:41
    Παράθεση:

    Το μέλος CARNIVORUS στις 21-09-2007 στις 12:06 έγραψε...

    Δεν υποψιαζόσαστε πόσο σημαντική ήταν η επίδραση του KurDt στην ιστορία της μουσικής ίσως γιατί δεν έχουν περάσει αρκετά χρόνια.
    Ξεχνάτε την περίοδο που το glam/sleaze rock, που πουλούσε την “POP” αισθητική της δεκαετίας του 80 σε ηλεκτρική έκδοση, αργοπέθαινε, από την ίδια έπαρση ή αν θέλετε το Poser-ιλίκι που του χάρισε την μονοκρατορία στην παγκόσμια μουσική βιομηχανία.
    Ξεχνάτε πότε αναγεννήθηκε(για μένα το 70’s garage rock ,και 80’s punk/new wave πάλι το ίδιο κενό ήρθαν να καλύψουν) η “ανάγκη” περισσότερο για Ανθρώπινη έκφραση (το Α δεν είναι τυχαία κεφαλαίο) παρά το μουσικό κίνημα που χαρακτηρίστηκε (πετυχημένα κατά την άποψη μου «The word means "dirt" or "filth"», το ακούσαμε πρώτα από τους Green River σαν όρο) Grunge .
    Περάσαμε από την στιχουργική ανευθυνότητα των 80’s που είχαν ξεχαστεί στους έρωτες και στα λέλουδα πάντα μέσα σε ένα περιτύλιγμα δολαρίων και που πουλούσαν τα “Boy Bands” της εποχής (από Bon Jovi και Cinderela μέχρι Hanoi Rocks και Motley Crue) στην σαφώς πιο ατομική ανάγκη του μέσου νέου των αστικών κέντρων να εκφράσει την απογοήτευση από την ρουτίνα και την μοναχική ζωή που του επέβαλλαν οι μέσο-αστικές κοινωνίες ποτισμένες από το American Dream που έμοιαζε πάντα να είναι ξένο και ανέφικτο.
    Για τον Kurdt τώρα…
    Για ένα άνθρωπο τόσο “άρρωστο”, πρώτα απ’ όλα πρέπει να γίνει κάποιου είδους ψυχολογικό πορτραίτο για να αρχίσουμε να συζητάμε για την προσωπικότητα του [όπως αυτή μας φανερώνεται στους στίχους του πάντα, γιατί αν κάποιος από εδώ μέσα τον γνώριζε προσωπικά 1ον) στείλε μου ΠΜ θέλω να μιλήσουμε, και 2ον) Θα μας είχε κράξει όλους ανεξαιρέτως λόγω ημιμάθειας και άγνοιας] και όχι την δράση του ως μουσικό.
    Αν πάλι μιλήσουμε για την μουσική καθαρά τι να πω εκτός από την αρχική μου πρόταση στο Post: Δεν υποψιαζόσαστε πόσο σημαντική ήταν η επίδραση του KurDt στην ιστορία της μουσικής ίσως γιατί δεν έχουν περάσει αρκετά χρόνια.
    Από τις πιο παρορμητικές και αυθόρμητες κιθάρες στην ιστορία. Με την δόση αλητείας που χρειάζεται για να σου μείνει και τον πεσιμισμό/ λυρισμό του πρεζάκια politically incorrect “παιδιού”. Ψυχούλα ήταν και του έκατσε απλά η επιτυχία(μεγάλη κουφάλα ο Geffen)… Κάποιες ψυχές δεν το αντέχουν το πολύ φως. Αν δεν είχε γίνει γνωστός ποτέ ίσως να έπαιζε ακόμα support σε κανένα reunion των Butholle Surfers…
    Μακάρι να είχε ζήσει, ευτυχώς που πέθανε… Δεν ξέρω… Ένα είναι σίγουρο… Οι Nirvana θα αποτελούν θέμα συζητήσεων περί μουσικής για πάντα, και μόνο αυτό θα έφτανε για να είναι ΙΣΤΟΡΙΚΗ μπάντα.




    Apolita sostos xoris digma gia kati arnitiko se osa exeis pei!
    na doume to parapano keimeno tou filoy CARNIVORUS tha to katalavoun aytoi pou prepei h tha arxisoun pali ta paidiarismata!
    ayti itan kai einai i alitheia gia tous Nirvana kiries kai kirioi!

    -Sadahzinia-
    21.09.2007, 14:04
    Παράθεση:

    Το μέλος Elementality στις 20-09-2007 στις 23:11 έγραψε...

    Tι να σου πω κοπέλα μου??? Με αυτά που κάνεις δείχνεις ανωριμότητα και δεν σέβεσε κανέναν...
    Λυπάμε για σένα...

    εγω δειχνω ανωριμοτητα?? Ισα ισα επειδη σεβομαι τους αλλους καταγγελω την ακρως αντιδημοκρατικη συμπεριφορα σου να ειρωνευεσαι οποιον επιθυμει να εκφρασει ελευθερα τη γνωμη του εδω μεσα...! Με λιγα λογια...αστο φιλε δεν σε παιρνει....
    sea_like_eyes
    21.09.2007, 16:00
    Nirvana - Live! Tonight! Sold Out . . . δεν ξερω να εχω ξαναναφερθει για αυτο το dvd στο topic . . . αποιος δεν το εχει τσεκαρει . . . αυτος χανει!
    L-Basil
    21.09.2007, 16:36
    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 19-09-2007 στις 11:05 έγραψε...

    Mallon ta exeis mperdepsei ligo... Exw mono 2 cd's twn Nirvana (to Neverminnd kai to Unplugged) kai mporw na pw oti mou aresoun arketa... Twra omws den eimai siguros gia to poios 8a prepei na dieurhnei ta akusmata tou...
    Isws akugontas ligh parapanw mousikh, evlepes oti uparxun alloi pio "ousiastikoi" ap tous Nirvana. Auto den shmainei oti 8a stamathseis na akus Nirvana, alla oti 8a mpoun ki alles mousikes sto mualo sou... Sevasmo deixnw pros olos tous kallitexnes, alla ston ka8ena auton pou tou analogei...

    YG1 Kalutera na dei3eis esy ligo sevasmo ston Mozart.
    YG2 Sthn tyxh phra enan klassiko
    YG3 8a trizoun ta kokala tou Hendrix




    Epeidi mallon auto to post itan apantisi sto teleutaio diko m (den yparxei parathesi..) kai eixa meres na elekso to topic ithela na po ston deathminor88 (an kai kanonika den prepei na synexizoume kavgades edo mesa-den yparxei logos) oti ego den prosvala kanena kallitexni (se antithesi me sena) apla thaumazo autous pou m aresoun...Kai episis to paradeigma tou Mozart einai akyro (pros emena toulaxiston) giati asxoloumai apo polu mikros(isos pio mikros apo esena) me klassiki mousiki kai malista exo idiaiteri adynamia sto Mozart...Apla min mperdeueis kapoia pragmata...Emeis edo den prosvaloume kanenan apla leme tis apopseis gia ton Cobain pou mas aresei kai thaumazoume...
    billaras
    21.09.2007, 21:33
    oi Nirvana ine apaixtoi!!ta spagane tote ta spane k tora!!den xreiazotan i "autoktonia" tou cobain gia na ginoun gnostoi k agapitoi!!!afisan kali douleia k aksizoun kapoio sevasmo!isos na min mporoun oloi na akousoun ti mousiki tous,auto den simenei oti den aksizoune!tora,oso giati afise ti zoi toso mikros?an isxiei to gramma pou afise giati den antexe allo tin katastasi me tous Nirvana k auti tin provoli sto prosopo tou(alli mia apodiksi oti itan idi paaara poli diasimos!)tora ti afise piso tou!??POLLA!!!alla distixos oxi gia ola ta gousta...
    Morpheus91
    21.09.2007, 23:03
    Κάτι που βρήκα πριν λίγο ... Από τα πολλά που έχουν γραφτεί ...

    Suspicions of Kurt Cobain's Death


    Kurt Cobain's death is probably the biggest Hollywood myth since Marilyn Monroe's mysterious death. There are many questions and suspicions left behind this case. Here are my questions :

    (1) How coincidently that Courtney Love was arrested for possessing illegal drugs just days before Kurt was found dead in Seattle. Interestingly, the 911 call leading to the arrestment was made from Courtney's hotel room in California. Do you see the plot here? Did she try to make some evidence that she had nothing to do with Kurt's death?

    (2) Why did Courtney hire a personal detective to locate Kurt when he ran away from a rehab in California? Didn't she know where her husband might be? Couldn't she find Kurt herself? Or she knew there was something terrible going to happen to him. Did she try to make it look like that she really concerned about her husband's safety?

    (3) During the week of disappearance of Kurt Cobain, Courtney was stupid enough to terminate Kurt's credit card account which could help the police to trace down his location. After Kurt's death, someone was trying to access Kurt's credit card several times. Who was that? Could that be the murderer?

    (4) Seattle police department assumed Kurt's death as a suicide case. They didn't want to get involved with all those Hollywood tabloids kind of troubles. Case closed. Moreover, the suicide note left at the scene was suspicious. Experts said that the handwritings were not consistent.

    (5) It seemed that whoever Courtney touched got bad luck. Her bandmate, Kristen Pfaff, was found dead in Seattle in 1994 two months after Kurt's death. Though officially she died of heroin overdose; however, her family denied it. I didn't know Kristen's death until now that I started writting this article. It gave me a creepy feeling. I remember few years ago I read an interview of Courtney Love. She said that Kristen was a talented bass player and she could make it even bigger than she does if she left Hole. Kristen was found dead exactly the day before she left Hole and Seattle!

    A rock singer, Eldon Hoke, revealed in the film, Kurt and Courtney, shot by Nick Broomfield in 1997 that Courtney offered him 50,000 dollar to kill Kurt. Eight days later, he was found squashed on the rail track in California. One more misfortune, Seattle police detective who investigated Kurt's case was murdered in 1996.

    (6) Couple of people are the keys to this case and very suspicious. They are the people who saw Kurt in his last days. Kurt's good friend, Dylan Carlson, and his daughter's nanny who is an old friend of Courtney. Carson bought Kurt a shot gun which Kurt used to shoot himself. Why did Carson buy Kurt a gun in the first place? Didn't he know his best friend is suicidal? Carson must know where had Kurt been and had contacted with him.

    The nanny stayed in Kurt's Seattle mansion for days. How come he didn't know Kurt was in the house especially when Courtney searched for him? He should know something about Kurt's death.

    (7) Kurt Cobain was found dead with triple the lethal dose of morphine. So how could he put those drug kits neatly into a box few feet away from him after injecting himself with so much drug. Why was his wallet found open and lying beside his body? The idea for the police to identify his body was a total joke. No suicidal persons would ever do that.

    Most important point is that there was no single identifiable fingerprint on the shot gun, the shell, or even the pen to write the suicide note. Imaging someone taking such a strong dose of drug, grabbing the gun and pulling the trigger... How come there are no any identifiable fingerprints? It just doesn't make sense.

    There are many people out there believe that Courtney Love murdered Kurt Cobain. I don't want to accuse any one if there's not enough truth and evidence. I rather believe that no wife would kill her dearest husband, the father of her child. However, Courtney's notorious behavior leads her to where she is today. She plants the seeds of sin and she has to tastes the consequences.

    Kurt Cobain's death will remain a myth forever like many other stories. Who will still remember this king of the grunge? Who will still care if he was murdered or not?

    And there will be another Kurt Cobain and another murder again...



    Note : It's really devastating to read so many untrue and hate stories on internet. The intention of this article is not to blame who should be responsible for this tragedy, but to tribute to the rock legend, Kurt Cobain. Don't forget Kurt's spirit. Empathy.



    Nirvana

    Και Ξέρετε τι από όλα αυτά μου την σπάει περισσότερο ?

    Ότι ποτέ δεν θα δικαιωθεί αυτη η ψυχή ...
    Ότι ποτέ δεν θα μάθουμε την αλήθεια ...

    kurt ...

    For you :
    Wish i was special ...
    You are so f*ckin special ...
    από Radiohead - " Creep"

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Morpheus91 στις 21-09-2007 23:05 ]