ελληνική μουσική
    652 online   ·  210.844 μέλη

    Πρός τους συντονιστές του musicheaven

    Liza32
    07.07.2007, 10:27
    κάπου διάβασα αλλά αργά διότι πέρασε η προθεσμία οτι γίνονται συναντήσεις για τους νέους καλλιτέχνες και δημιουργούς της musicheaven. Σχετικά με την 1η, 2η, και 3η συνάντηση αν δεν κάνω λάθος. Επειδή δυστυχώς δεν το πρόσεξα, θα ήθελα να μάθω, αν θα υπάρξει και τέταρτη ώστε να στείλω και εγω καμιά δεκαρια απο τους στίχους μου για αξιολόγηση. επίσης θέλω να μάθω αν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα, διότι τα έχω ήδη στείλει στον εκδοτικό οίκο Καστανιώτη, και περιμένω απάντηση προκειμένου να δημοσιευτούν. Σε περίπτωση που γίνουν βιβλίο, μπορούν να μελωποιηθούν ταυτόχρονα ορισμένα απο αυτά;
    Orfeus
    07.07.2007, 18:52
    Κατ' αρχήν δεν είναι η Musicheaven, αλλά είναι το MusicHeaven.

    Τι εννοείς όμως με το "γίνονται συναντήσεις για τους νέους καλλιτέχνες και δημιουργούς της musicheaven"; Τι είναι αυτό που διάβασες;

    Αν εννοείς την "Ποιητική Βραδιά", έγινε πριν ένα χρόνο.

    Αν εννοείς τα lives του MusicHeaven, έχουν γίνει 4, αλλά αυτά δεν έχουν σχέση με αξιολόγηση ποιημάτων. (

    Γίνε σαφέστερη pls...


    margo
    08.07.2007, 00:53
    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 07-07-2007 στις 10:27 έγραψε...

    κάπου διάβασα αλλά αργά διότι πέρασε η προθεσμία οτι γίνονται συναντήσεις για τους νέους καλλιτέχνες και δημιουργούς της musicheaven. Σχετικά με την 1η, 2η, και 3η συνάντηση αν δεν κάνω λάθος. Επειδή δυστυχώς δεν το πρόσεξα, θα ήθελα να μάθω, αν θα υπάρξει και τέταρτη ώστε να στείλω και εγω καμιά δεκαρια απο τους στίχους μου για αξιολόγηση. επίσης θέλω να μάθω αν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα, διότι τα έχω ήδη στείλει στον εκδοτικό οίκο Καστανιώτη, και περιμένω απάντηση προκειμένου να δημοσιευτούν. Σε περίπτωση που γίνουν βιβλίο, μπορούν να μελωποιηθούν ταυτόχρονα ορισμένα απο αυτά;





    Χαλάρωσε Lisa..



    Έλα στο πάρτυ το άλλο Σάββατο στη Λούτσα και θα τα μάθεις όλα!!
    Δεν υπάρχουν προθεσμίες και αξιολογήσεις




    Liza32
    08.07.2007, 16:10
    Συγνώμη, εννοούσα την 1η 2η, και 3η ακρόαση για νέους καλλιτέχνες. Λάθος έκφραση. Είπα συνάντηση ενω εννοούσα ακρόαση.
    Orfeus
    08.07.2007, 16:41
    Δεν έχουμε κάνει εδώ τέτοιο πράγμα.

    Εννοείς μάλλον την δισκογραφική Heaven.


    Liza32
    09.07.2007, 10:13
    Ναι, σωστά! Αυτή εννοώ. Θα υπάρξει και τέταρτη ακροαση ή όχι; Γνωρίζεις;
    Aiolos_m
    09.07.2007, 10:18
    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 09-07-2007 στις 10:13 έγραψε...

    Ναι, σωστά! Αυτή εννοώ. Θα υπάρξει και τέταρτη ακροαση ή όχι; Γνωρίζεις;



    Το MusicHeaven δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχει καμία σχέση με την δισκογραφική εταιρία Heaven. ΕΔΩ μπορείς να διαβάσεις τι ακριβώς είναι το MusicHeaven και ό,τι απορίες προκύψουν εδώ είμαστε να τις συζητήσουμε.

    ΥΓ στο πάρτυ όμως να έρθεις....
    spiroos
    09.07.2007, 10:34
    Εγώ πάλι νομίζω οτι εννοεί τις Ακροάσεις της Μικρής Άρκτου...Πάντως ψάξτο λίγο πιο προσεκτικά, δεν είναι δύσκολο...

    Φίλε Aiole το Musicheaven ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έχει σχέση με τη Heaven.....
    Aiolos_m
    09.07.2007, 14:18
    Παράθεση:

    Το μέλος spiroos στις 09-07-2007 στις 10:34 έγραψε...
    Φίλε Aiole το Musicheaven ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έχει σχέση με τη Heaven.....



    Η αλήθεια είναι πως κι εγώ για να βγάλω δίσκο μπήκα στο MusicHeaven αλλά όταν έμαθα την πικρή αλήθεια ήταν πλέον αργά...
    inkve
    18.09.2008, 04:46

    εγω μπορω να ρωτησω πως μπορω να φτιαξω ενα τοπικ??{#emotions_dlg.helpsmilie}

     

     


    Orfeus
    18.09.2008, 10:44

    Forum/Κατηγορία/Νέο Θέμα.

    Smile

     


    inkve
    18.09.2008, 16:34

    σε ευχαριστω ορφεα....΄

    {#emotions_dlg.beer}


    music-fan
    23.09.2008, 00:53

    τα μπλεξατε λιγο σε αυτο το τοπικ