ελληνική μουσική
    645 online   ·  210.829 μέλη

    Πολλαπλοί λογαριασμοί ίδιου χρήστη

    Tren
    17.07.2007, 23:18
    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 17-07-2007 στις 22:23 έγραψε...

    Αχ βρε Tren μου...απορώ πώς έκανες αυτούς τους υπολογισμούς!!


    Μου?

    Μας?

    Για μαζωξου λιγο ..... με την παρτη μου.Αλλου οι χαριτωμενιες και τα θαρρητα



    Βρε...
    --Elena--
    17.07.2007, 23:58

    twr
    18.07.2007, 00:05
    Παράθεση:

    Το μέλος Bruce_Dicki13 στις 17-07-2007 στις 00:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος XeniaRodo στις 17-07-2007 στις 00:22 έγραψε...

    Αυτή η φωτο με το λουκέτο είναι πραγματικά έργο τέχνης...



    συμφωνω!!!!


    Ειδικά στους λογαριασμούς του aga-beta-soko-fegga- δείχνει ακόμα καλύτερα!!
    JaNick
    18.07.2007, 14:04
    Εγω θα αρκεστώ στο γνωστό απόφθεγμα...
    "Whatever dudes"
    Hugo "Hurley" Rayes, LOST
    jorge
    18.07.2007, 20:20
    Δηλαδή πρέπει να σας γίνει παρατήρηση από moderator/admin για να σταματήσετε τα άσχετα, υβριστικά και "κατινίστικα" αυτά σχόλια;

    Βρίσκεστε στο χώρο ανακοινώσεων του MusicHeaven, όχι στην κατηγορία των Ανάλαφρων.

    Ας κρίνει ο καθένας τον εαυτό του και ας αφήσουμε τις κατηγορίες εις βάρος άλλων μελών. Για αυτά φροντίζει η διαχείριση.
    StavmanR
    19.07.2007, 16:19
    Ερώτηξις...
    Τί συμβαίνει όταν θέλω να δημιιουργήσω έναν λογαριασμό εγώ, έναν η γυναίκα μου, έναν ο γιος μου κι έναν η κόρη μου (βάλτε όσους χρήστες θέλετε στη σειρά ακόμα);
    Χρησιμοποιούμε πχ. τον ίδιο υπολογιστή με το ίδιο τερματικό κλπ.
    Στο τέλος θα καταθέτουμε και φορολογική δήλωση και έγγραφα οικογενειακής καταστάσεως;
    Το θέμα είναι κατανοητό σε εμένα μόνο στην άποψη των πόρων του σάιτ...δηλαδή αν υπάρχει θέμα "θέσεων" των χρηστών. Αν σας πω δηλαδή ότι ο άλλος μου λογαριασμός ανήκει στην κοπέλα μου είναι όλα οκ;
    Κοινώς ασχολούμαστε με τρίχες.
    Το βασικό είναι τα ποστ του κάθε λογαριασμού να τηρεί τα προβλεπόμενα όσον αφορά τους κανόνες παρουσίας και συμπεριφοράς.
    Τα υπόλοιπα είναι θέμα ιδιωτικού δικαίου...

    Καφεδάκι σε όλους (υπό τη μορφή μπύρας... )
    jorge
    19.07.2007, 21:20
    Δεν υπαρχει προβλημα να μπαινει και ολο το σοι απο το ιδιο τερματικο. Και εννοειται πως οι ενεργειες που γινονται δε βασιζονται μονο σε τεχνικα δεδομενα. Το ψαχνουμε κι αλλιως. Και εχουμε πετυχει περιπτωσεις που μπαινουν και 2 και 3 ατομα απο το ιδιο PC. Τα οποια ειναι ακομα μελη, χωρις να υφισταται θεμα.
    augustina
    20.07.2007, 21:38
    Συνφαντάρε του Σταση καλησπέρα!!
    Ήθελα να δηλώσω κι εγώ το παράπτωμα μου... εχω κι εγώ δύο λογαριασμούς...
    Ο ένας είναι πλέον άρχηστος...
    Σας παρακαλώ να τον διαγράψετε, γιατι εκτός του ότι είμαι παρανομη, τον βλέπω και έχω τύψεις!!
    Kerato
    25.07.2007, 23:24
    Κάτι το ανέκδοτο με τον κερατούκλη - μαρτυριάρη, κάτι η προκλητική στάση κάποιου όνομα και μη χωριό, κάτι που δεν έλεγε ν'ανοίξω κι άλλο τόπικ για παρόμοιο θέμα, κάτι που μας περνάνε για χαζούς εδώ μέσα και κάτι που ενώ μερικοί άνθρωποι έχουν να πουν κάτι, μέχρι να μας το πουν πρέπει να μας προσβάλλουν, να ικανοποιήσουν το κενό που φέρουν στην ψυχή τους και να βγούνε και "λάδι" τελικά, με κάνουνε να είμαι υπέρ της διαγραφής όσων ανοίγουν πολλούς λογαριασμούς εδώ μέσα, αφού τελικά αυτό που θέλουν είναι άλλο από αυτό που προσφέρει το MH.
    Και για να προλάβω όσους θελήσουν να ρίξουν τα πυρά τους εναντίον μου, εφόσον το έχω κάνει κι εγώ, μπορείτε κάλλιστα να διαγράψετε κι εμένα. Δε θα επιστρέψω με άλλο νικ που να λήγει σε -ατο και να έχει σχέση με θηλαστικά που φέρουν εξογκώματα στο κούτελό τους.

    JaNick
    26.07.2007, 09:41
    To "κερατένιος" πως σου φαίνεται?
    Kerato
    26.07.2007, 18:09
    Δεν πειράζει mnk, κατάλαβε ο JaNick. Δε μπαίνω στη διαδικασία της επεξήγησης, αφού το κείμενο μέλους-έναυσμα για το προηγούμενο σχόλιό μου -διαγράφτηκε από τους υπευθύνους της ιστοσελίδας.΄
    Να με συγχωρείς...
    Tren
    11.11.2007, 11:37
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 11-07-2007 στις 11:56 έγραψε...

    Συχνά παρατηρείται κάποιοι άνθρωποι να μπαίνουν στο MusicHeaven με διαφορετικά ονόματα χρήστη, κάτι που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ αυστηρότατα. Το γράφουν άλλωστε και οι όροι χρήσης (δείτε τους στο κάτω μέρος της σελίδας).

    Το MusicHeaven διαθέτει μηχανισμούς ανίχνευσης τέτοιων πρακτικών, επομένως είναι πολύ εύκολο να εντοπιστούν όσοι κοροϊδεύουν τη νοημοσύνη μας. Σε αυτή την περίπτωση, γίνονται άμεσα ban ΟΛΟΙ οι λογαριασμοί του χρήστη.




    Αμμεσα;
    Panos72
    11.11.2007, 12:39
    Ποιο είναι το πρόβλημα τώρα, αν κάποιος μπαίνει με δύο διαφορετικά ονόματα...?

    ΚΛΙΚ ΕΔΩ



    Tren
    11.11.2007, 12:43
    Ναι Πανο.Αυτο ακριβως.Τι σου κανει εντυπωση?Αυτο δεν ειναι το θεμα του τοπικ;


    Panos72
    11.11.2007, 14:57
    Το θέμα είναι αυτό... το πρόβλημα δεν βλέπω...

    ΚΛΙΚ ΕΔΩ


    --Elena--
    21.11.2007, 14:11
    Αχ....είναι πολύ αποκρουστική αυτή η εικόνα.....



    επισυναπτόμενα: BAN.JPG 
    Stroumfita456
    22.11.2007, 21:53
    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 21-11-2007 στις 14:11 έγραψε...

    Αχ....είναι πολύ αποκρουστική αυτή η εικόνα.....







    δεν μ'αρεσει καθολου αυτη η εικονα.....συμφωνω με την Ελενα...ειναι αποκρουστικη!
    Astron
    13.12.2007, 15:04
    Μα αυτός ακριβώς είναι ο σκοπός της...
    Αφορά μόνο τα άτομα που παραβιάζουν τους κανόνες του site, επομένως δεν χρειάζεται να "μας αρέσει".
    Efklidis
    13.12.2007, 15:24
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 22-11-2007 στις 21:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 21-11-2007 στις 14:11 έγραψε...

    Αχ....είναι πολύ αποκρουστική αυτή η εικόνα.....







    δεν μ'αρεσει καθολου αυτη η εικονα.....συμφωνω με την Ελενα...ειναι αποκρουστικη!



    χαχαχα ΝΑΙ ΚΑΛΑ με αυτό το πλευρο να κοιμούντε Το ΜΗ δεν πεθαίνει παντως