ελληνική μουσική
    635 online   ·  210.846 μέλη

    Δεν μου δίνουν μια heavy metal εκπομπή στο Musicheaven radio

    Angelofdeath1990
    21.07.2007, 20:43
    den mou dinoun ekpomph kai den kserw giati den me lene tous logous...An mporeite na me boh8hsete peste mou re paidia ti na kanw mhpws ftaiei kati me thn mousikh?
    --Elena--
    21.07.2007, 21:10
    Όχι βρε Στέφανε!!Απλά πρέπει να καταλάβεις ότι και άλλα παιδιά έχουν κάνει αίτηση για εκπομπή και είναι όποιος προλάβει!Εγώ με την 2η επιστολή που έστειλα κατάφερα να κάνω εκπομπή εδώ στο Radio MusicHeaven!!Μην αγχώνεσαι!!Κάποια στιγμή θα κάνεις!Έπειτα όλα τα είδη μουσικής είναι ωραία και σεβαστά για όλους οπότε το ενδεχόμενο του ότι ζήτησες μία heavy Metal εκπομπή και δεν στην δίνουν επειδή δεν "δέχονται" αυτό το είδος,βγάλε το από το μυαλό σου!!!
    rory166
    21.07.2007, 21:20
    Παλι τα ιδια
    Angelofdeath1990
    21.07.2007, 23:49
    ti pali ta idia Rory?ti ekana?den kserw polla eimai kainourgios an einai etsi opws mou ta leei h Elena to Ok na kanw kai 5 aithseis kai 10 alla na paizei kati allo rolo giati na mhn to bgalw san topic?Sorry an ginomai spastikos h griniarhs h otidhpote allo me exete xarakthrhsei alla egw etsi pisteua den hksera.......SUGNWMH....
    --Elena--
    22.07.2007, 00:47
    Δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη!Είναι φυσικό να ζητάς εξηγήσεις!
    Angelofdeath1990
    22.07.2007, 02:09
    elena se euxaristw pou me uposthrizeis.....pisteuw na parw authn thn ekpopmh...

    --Elena--
    22.07.2007, 02:20
    Τίποτα!Απλά μπαίνω στη θέση κάθε παιδιού που θέλει εκπομπή!!Έτσι έκανα κι εγώ!!...Έτσι...!!!
    Angelofdeath1990
    22.07.2007, 02:40
    Εισαι πολυ καλη σε ευχαρστω....
    rory166
    22.07.2007, 03:21
    Παράθεση:

    Το μέλος Angelofdeath1990 στις 21-07-2007 στις 23:49 έγραψε...

    ti pali ta idia Rory?ti ekana?den kserw polla eimai kainourgios an einai etsi opws mou ta leei h Elena to Ok na kanw kai 5 aithseis kai 10 alla na paizei kati allo rolo giati na mhn to bgalw san topic?Sorry an ginomai spastikos h griniarhs h otidhpote allo me exete xarakthrhsei alla egw etsi pisteua den hksera.......SUGNWMH....



    Το παλι τα ιδια πηγαινε σε μια κατασταση ψιλοπαρομοια,αλλα εσυ δεν φαινεσαι να εχεις σχεση με εκεινον τον τυπο
    Παντως να σου πω την γνωμη μου (την εχω ξαναπει βεβαια και αλλου)
    δεν βοηθαει το να ανοιγεις τοπικ γι αυτο το θεμα.Και το οτι δεν εγινε αποδεκτη η αιτηση μην το παιρνεις προσωπικα!Οπως ειπε η Ελενα πολλοι δεν εχουν παρει εκπομπη με την πρωτη,σου ευχομαι να την παρεις καποια στιγμη και να σε ακουσω
    Spotlight_Dancer
    22.07.2007, 09:01
    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 22-07-2007 στις 03:21 έγραψε...



    Το παλι τα ιδια πηγαινε σε μια κατασταση ψιλοπαρομοια,αλλα εσυ δεν φαινεσαι να εχεις σχεση με εκεινον τον τυπο
    Παντως να σου πω την γνωμη μου (την εχω ξαναπει βεβαια και αλλου)
    δεν βοηθαει το να ανοιγεις τοπικ γι αυτο το θεμα.Και το οτι δεν εγινε αποδεκτη η αιτηση μην το παιρνεις προσωπικα!Οπως ειπε η Ελενα πολλοι δεν εχουν παρει εκπομπη με την πρωτη,σου ευχομαι να την παρεις καποια στιγμη και να σε ακουσω



    Οπως εχω πει και στο παρελθον,μου αρεσεις οταν γινεσαι moderoryrator.
    JaNick
    22.07.2007, 12:34
    Είχε γίνει στο παρελθόν (πριν κανα-δυό μήνες) με αφορμή μια εκμπομπή που δεν δόθηκε ενας καυγάς τρικούβερτος...Αυτός εναντίων του ΜΗ...Τελικά εκδιώχθηκε μετα κλωτσιδίων...Για την ιστορία όλα αυτα...Καμία σχέση δεν έχει με σένα...Εγω για να πάρω εκπομπή εστειλα 3 αιτήσεις (Elena σε έφαγα )...Υπάρχουν εκπομπές που ασχολούνται με το Metal αρα απολείεται να είναι αυτο...Αν σου έστειλε e-mail η υπεύθηνη του σταθμού θα σου εξηγούσε και τους λόγους που δεν την πήρες...
    Αυτα και όταν πάρεις εκπομπή ενημέρωσε μας για να σε ακούμε, όντας χεβι-μεταλάδες μέχρι αηδίας!!
    Angelofdeath1990
    22.07.2007, 13:28
    Alh8eia e?Egw nomiza oti ama den sou dinane thn ekpomph den se legane tipota
    pantws apo monos mou den 8a o anoiga to forum mia fora suzhtousa me kati paidia me auto kai me pshsane na to anoiksw....Entaksei apo oti katalaba efera thn anastatwsh xwris logo...Sorry
    edelweiss
    22.07.2007, 14:52
    Ρε μην το παίρνετε κατάκαρδα όταν δεν σας δίνουν εκπομπή...
    Μην είστε εγωιστές :) εδώ δεν κάνει ΜΟΝΟ ένας αίτηση για εκπομπή :) Δεν σνομπάρετε καμιά εκπομπή :) απλά, επειδή γίνονται ΠΟΛΛΕΣ αιτήσεις, είναι όποιος κάνει πρώτος αίτηση (δηλ. όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε )...
    Μην σας παίρνει από κάτω γιατί δεν έχει να κάνει με την εκπομπή ή το εγώ σας... :) Αυτά από μια παλιά παραγωγό

    rory166
    22.07.2007, 17:16
    Παράθεση:

    Το μέλος Spotlight_Dancer στις 22-07-2007 στις 09:01 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 22-07-2007 στις 03:21 έγραψε...



    Το παλι τα ιδια πηγαινε σε μια κατασταση ψιλοπαρομοια,αλλα εσυ δεν φαινεσαι να εχεις σχεση με εκεινον τον τυπο
    Παντως να σου πω την γνωμη μου (την εχω ξαναπει βεβαια και αλλου)
    δεν βοηθαει το να ανοιγεις τοπικ γι αυτο το θεμα.Και το οτι δεν εγινε αποδεκτη η αιτηση μην το παιρνεις προσωπικα!Οπως ειπε η Ελενα πολλοι δεν εχουν παρει εκπομπη με την πρωτη,σου ευχομαι να την παρεις καποια στιγμη και να σε ακουσω





    Οπως εχω πει και στο παρελθον,μου αρεσεις οταν γινεσαι moderoryrator.



    Κι εμενα μου αρεσεις οταν με ακολουθεις παντου στο φορουμ
    Angelofdeath1990
    22.07.2007, 18:54
    Euxaristw pou akousate kai summeteixate sto 8ema mou den kserw pws 8a to paroun oi operators tou Musicheaven pou ekna Forum gi;auto alla 8elw na zhthsw sugnwmh an ger8hka egwistika giati eilikrina den gnwriza......Kai pali sas euxaristw....
    --Elena--
    22.07.2007, 20:43
    Παράθεση:
    Euxaristw pou akousate kai summeteixate sto 8ema mou den kserw pws 8a to paroun oi operators tou Musicheaven pou ekna Forum gi;auto alla 8elw na zhthsw sugnwmh an ger8hka egwistika giati eilikrina den gnwriza......Kai pali sas euxaristw....


    Δεν νομίζω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα!!Όπως είπαν ήδη και τα παιδιά....είναι φυσικό..!!

    Παράθεση:
    Εγω για να πάρω εκπομπή εστειλα 3 αιτήσεις (Elena σε έφαγα )...Υπάρχουν εκπομπές που ασχολούνται με το Metal αρα απολείεται να είναι αυτο...


    Όχι βρε JaNick,δεν είναι δυνατόν!!!Δεν θα το αντέξω..!!!Με έφαγες ...!!!


    Φιλάκια!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : --Elena-- στις 22-07-2007 20:44 ]