ελληνική μουσική
    453 online   ·  210.833 μέλη
    kamelia8
    10.01.2008, 22:43
    Κλασικό, συμβαίνει σε πολλούς, μην ανησυχείς.
    Εγώ στη θέση σου θα άλλαζα νούμερο!

    Liza32
    11.01.2008, 00:36
    Καλή ερώτηση. Και μένα με ενδιαφέρει.
    PashalinaMakia
    11.01.2008, 00:45
    JAJAJAJAJ Σιγά τα ωά....Μη δίνεις σημασία!Χάλασε την κάρτα του γιατί μάλλον περί αρρένος πρόκειται......
    Απόλαυσέ το πλάκα έχει!
    pastella
    11.01.2008, 01:33
    Ακου τι θα κανεις την επομενη φορα που θα καλεσει.
    Βάλτο κοντά σε ηχείο την ώρα που θα παίζεις χριστουγεννιάτικο γερμανικό τραγούδι από την Εφη Θωδη.
    Σιγά μην αντέξει.

    Η ηχογραφησε κανενα μήνυμα "Καλεσατε την εταιρεία Τινα15 ΑΕ. Για γραμματεία πιέστε 1, για λογιστήριο 2, για εμπορικό τμήμα 3, αλλιώς περιμένετε" ακολουθούμενο από ένα πανηλίθιο midi ηχητικό κομμάτι και βάζε να το ακούει κάθε φορά που καλεί.

    Τουλάχιστον διασκέδασε το...

    tina15
    11.01.2008, 12:56
    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 11-01-2008 στις 01:33 έγραψε...

    Ακου τι θα κανεις την επομενη φορα που θα καλεσει.
    Βάλτο κοντά σε ηχείο την ώρα που θα παίζεις χριστουγεννιάτικο γερμανικό τραγούδι από την Εφη Θωδη.
    Σιγά μην αντέξει.

    Η ηχογραφησε κανενα μήνυμα "Καλεσατε την εταιρεία Τινα15 ΑΕ. Για γραμματεία πιέστε 1, για λογιστήριο 2, για εμπορικό τμήμα 3, αλλιώς περιμένετε" ακολουθούμενο από ένα πανηλίθιο midi ηχητικό κομμάτι και βάζε να το ακούει κάθε φορά που καλεί.

    Τουλάχιστον διασκέδασε το...


    Έχεις φαντασία όμως!!Δεν μπορώ να πω...
    pastella
    11.01.2008, 13:07


    Τι σου κανει μια πτυχιακη ειδες;;;
    Stroumfita456
    11.01.2008, 15:13
    καλύτερα που απαντας και τον αφηνεις να χρεωνεται αλλά κάποια στιγμη κατανταει κουραστικο!!!!καλα δεν εχεις ιδεα ποιος μπορει να ειναι???????Σκέψου λιγο,ρίξε "άδεια" για να πιάσεις "γεματα" σε κάποιον που νομιζεις οτι ειναι!!!!

    ΥΓ.ειμαι αρνητικη στο να αλλάξεις αριθμο..δεν θα μας κάνει οτι θελει κάποιος που του την βάρεσε να παίρνει με αποκρυψη!



    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 11-01-2008 15:14 ]


    despinakontogianni
    11.01.2008, 18:48
    Αν έχεις σύνδεση μπορείς να απευθηνθείς στην εταιρία σου.
    sylviaki
    11.01.2008, 19:41
    οταν βλεπεις αποκρυψη βαλε εναν αντρα με βαρια φωνη να απαντησει.μπορει να βοιηθησει(λεω εγω τωρα..)
    Bgre
    12.01.2008, 09:07
    Άν ακολουθήσουμε αυτό που προτεινει το Συλβιάκι εγώ είμαι αυτός.
    Άν πάλι θές να βρείς ποιος είναι χωρίς απειλές και σχετικά ο Bgre έχει την ακόλουθη λύση :
    Γκουχ Φκουχ Γκουχ!! Εχχχχχμμμμμμμμ!
    Κάνε εκτροπή στο σπίτι σου και μετά απο καμιά 20αριά κλήσεις πάς στον ΟΤΕ , τους λές ο συγκεκριμένος ε παίρνει σε ώρες ακαταλλήλες ( λεμε τωρα ) μου τα έχει κάνει τσουρέκια και τα γνωστά , ανταλλάζεις μερικές βρισιες και τελικά σου δίνουν τον αριθμό. Το ίδιο είχα κάνει με το κινητό της αδερφής μου και το αποτέλεσμα....... ο ένοχος βρέθηκέ χωρίς απειλές και τέτοια
    marakiasteraki
    15.01.2009, 19:53

    Παράθεση:

    Το μέλος tina15 στις 08-09-2007 στις 22:59 έγραψε...

    Καλέ απαντάω και τον αφήνω να χρεώνεται!!!Αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!

    Χαλάρωσε, όσο δείχνεις ότι ενοχλείσαι, τόσο του δίνεις το θάρρος να συνεχίσει....


    Hastaroth
    16.01.2009, 00:15

    Πρίν πολλάααα χρόνια,όταν ακόμα δέν υπήρχαν τά κινητά,κάποιο άτομο που δέν μού είχε φερθεί σωστά και έντιμα προσπάθησε νά μέ εκνευρίση τηλεφωνώντας μου σέ άσχετες ώρες.Εκείνη την εποχή μάλιστα δέν είχα δική μου αποκλειστική γραμμή,μέ αποτέλεσμα να ενοχλούνται και οι δικοί μου από αυτά τά τηλεφωνήματα.Οταν ανακάλυψα,μετά από δυό τηλεφωνήματα,οτι ήταν όντως αυτό το άτομο,ηχογράφησα το αμέσως επόμενο τηλεφώνημά του,πέρασα την φωνή του από διάφορα εφφέ (καθ΄ότι είχα ήδη αρχίσει να στήνω το home studio μου) καί αφού κάλεσα εγώ το άτομο αυτό,φυσικά χωρίς να πώ ποιός είμαι,τού έβαλα να ακούση αυτά που μού είχε πεί (δηλαδή κάτι βρισιές και απειλές) μέ την παραμορφωμένη φωνή του.Δέν υπήρξε τέταρτο τηλεφώνημά του και έκτοτε απαλλάχτηκα από το άτομο αυτό.

    Σήμερα,που άπαντες έχουμε υπολογιστές μέ δυνατότητα επεξεργασίας τής φωνής,συνιστώ την μέθοδο αυτή,εφ'όσον βέβαια είμαστε σίγουροι οτι έχουμε ανακαλύψει την ταυτότητα τού ενοχλητικού ατόμου που μάς καλεί.


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    delta66
    24.03.2013, 12:44

    https://www.google.gr/search?q=%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B8%CF%85


    -----------------

    ....Spyros Delta....Μαθήματα Κιθάρας....

    [ τροποποιήθηκε από τον/την delta66, 24-03-2013 12:44 ]