ελληνική μουσική
    489 online   ·  210.840 μέλη

    Αναζήτηση συνεργάτη για Site του Μήνα

    jorge
    11.05.2004, 00:52
    Ίσως θα έχετε παρατηρήσει οτι το Site του Μήνα είναι ίδιο εδώ και 2 μήνες.
    Αυτό οφείλεται στο οτι η συνεργάτις και μέλος Elen, που κάθε μήνα μας έστελνε ένα μικρό σχετικό αρθράκι, για προσωπικούς λόγους απεχώρησε.

    Πρέπει λοιπόν κάπως να καλύψουμε αυτό το κενό.

    Επομένως ψάχνουμε για κάποιον που έχει το χρόνο, την όρεξη και μια εμπειρία στο net surfing, ώστε μια φορά το μήνα να γράφει μια μικρή παράγραφο για κάποιο μουσικό site που του έκανε εντύπωση.
    Κάτι σαν κριτικός δηλαδή.

    Αν κάποιος ενδιαφέρεται να βοηθήσει το MusicHeaven αλλά πάνω απ' όλανα κάνει το κέφι του, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.
    jorge
    11.07.2004, 20:45
    Η αναζήτηση συνεργάτη για το site του μήνα είχε αποτελέσματα. Και μάλιστα εντυπωσιακά. Όπως θα έχετε διαβάσει ο Giorgos που ανέλαβε το site του Ιουνίου, παρουσίασε το site της Δήμητρας Γαλάνη, η οποία μάλιστα μας απάντησε.

    Όμως υπάρχει ανάγκη για ένα ακόμα μέλος, ώστε να υπάρχουν συνολικά 2 άτομα που να γράφουν για το site του μήνα, εναλλάξ. Για τον ένα μήνα ο Giorgos και για τον άλλον ο άγνωστος (προς το παρόν) Χ

    Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να διαβάσει το προηγούμενό μου post, σε αυτό το topic, για να δει τι ακριβώς ψάχνουμε. Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα όσοι ενδιαφέρεστε.
    jorge
    10.09.2004, 00:09
    Η αναζήτηση για σταθερούς συνεργάτες που θα αναλάβουν το Site του Μήνα συνεχίζεται. Ο SteliosG και ο Giorgos έγραψαν τα σχετικά κείμενα για τους μήνες Ιούνιο και Ιούλιο, πρέπει να κάνουμε πλέον κάτι για το Σεπτέμβριο, μια και ο Αύγουστος θεωρείται μήνας διακοπών

    Αν τα παραπάνω παιδιά θέλουν να συνεχίσουν ας με ενημερώσουν. Επίσης αν υπάρχει κάποιος άλλος που θέλει να συμμετέχει, ας διαβάσει τα προηγούμενα posts μου σε αυτό το topic και ας επικοινωνήσει με PM εφόσον το βλέπει ...θετικά
    SteliosG
    12.09.2004, 02:57
    Γιωργο! Λεω να βαλουμε για αυτο το μηνα το site του Τσιτσάνη! τι λες? εχεις καμια αλλη ιδεα?
    jorge
    01.11.2004, 23:37
    Η ομάδα για το Site του Μήνα συμπληρώθηκε:

    (αλφαβητικά)

    Νούμερο έεεεεεεεεενα: Giorgos (όοοοοοοοοοολε!)
    Νούμερο δύοοοοοοοο: Revekka (όοοοοοοοοοολε!)
    Νούμερο τρίαααααααα: SteliosG (όοοοοοοοοοολε!)
    Νούμερο τέσσεραααααα: Tsuku_elf (όοοοοοοοοοολε!)


    Ευχαριστούμε τα παιδιά που δίνουν την ψυχή τους για αυτή τη στήλη, αυτό φαίνεται από την ανταπόκριση που έχουν τα τελευταία κείμενα.

    Πρόγραμμα: Για το Δεκέμβριο θα μπει το site που μας προτείνει η Revekka, ενώ το Γενάρη η πρόταση του SteliosG.
    jorge
    25.08.2005, 10:49
    Μετά την αποχώρηση του SteliosG από την Ομάδα Ανάπτυξης, η ομάδα για το Site του Μήνα αποτελείται από τους Revekka, Tsuku_elf & Giorgos.

    Αν κάποιος έχει όρεξη να στείλει τίποτα, ας με ενημερώσει να ξέρω.
    Αν πάλι δεν έχει όρεξη, ας με ενημερώσει αν θέλει να παραμείνει στην ομάδα. Thank you
    tsuku_elf
    25.08.2005, 10:54
    Θα σου στείλω εγώ κατιτίς. Αν βέβαια κάποιος έχει κάτι έτοιμο, εννοείται πως προηγείται.
    jorge
    25.08.2005, 10:56
    Μπα, δεν υπάρχει κάτι έτοιμο.
    Αναμένουμε με ενδιαφέρον
    jorge
    07.12.2005, 19:37
    Αν κάποιος θέλει να βοηθήσει τη Revekka με το Site του Μήνα, ας προσέλθει. Για λεπτομέρειες διαβάστε το πρώτο μου post. Thank you :)