ελληνική μουσική
    719 online   ·  210.832 μέλη
    swkraths
    24.07.2007, 11:49
    Ναι ομολογώ ότι έκανα λάθος...Έγινε αυτό που αναφέρει η mnk.Συγγνώμη για το θέμα που δημιούργησα λόγω απροσεξίας μου.Αλλά είπαμε όχι και μήνυση....

    Και κυρίως συγγνώμη από τη Μαρία που έγινα ο λόγος για να ξεφύγει από το θέμα του αυτό το ποστ



    Μοιάζεις σύννεφο και μπόρα
    στης ζωής την ανηφόρα
    Σαν το χώμα διψασμένος
    σε ζητάω, σα μεθυσμένος

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : swkraths στις 24-07-2007 12:23 ]


    MARIAXANIA
    24.07.2007, 11:51
    Εγώ θέλω να μάθω τι ακριβώς συμβαίνει άσχετα από θρησκείες που ο καθένας λέει κι άλλα. Θέλω να μάθω τι πραγματικά ισχύει. Και μην τσακώνεστε σας παρακαλώ εδώ μέσα. Μπαίνω μόνο σε αυτή τη σελίδα μπας και βρω μια λύση μέσα στην απελπισία μου. Το να βρίσκομαι αντιμέτωη με τσακωμούς δεν είναι κι ότι καλύτερο.
    asxetos
    24.07.2007, 12:33
    Παρακληση προς Σταυρο...StavmanR. Ακου φιλε....εισαι ενα ανθρωπος ευαισθητος, λεπτος, και ευγενης..... Με ολο τα θαρρος της αποψης μου και επειδη γνωριζομαστε μονο απο το φορουμ του MusicHeaven.... και επειδη εισαι αξιολογος ανθρωπος ..."Ενεργοποιησε" το λογοριασμο σου τωρα.....
    Το ξερω οτι μπορει να προσβληθηκε η αισθητικη σου.....απο καποιους(αθελα τους η οχι) εδω μεσα(δεν εχει σημασια).....εσυ ομως εκανες πολυ μεγαλο λαθος να εγκαταλειψεις το MusicHeaven....
    Αν χρειαζονται καποια ατομα εδω ...και ατομα με ποιοτητα, ενα απο αυτα εισαι και εσυ αγαπητε φιλε.
    Λοιπον ασε τις "υπεκφυγες" και ελα εδω στη παρεα....ημων των "ψυχασθενων"....εκτος αν δεν μας καταδεχεσαι.....
    Αντε ρε Σταυρε....δεν θα σε παρακαλαμε κιολας
    Σε περιμενουμε ...κανονισε.
    okanenas
    24.07.2007, 12:37
    Ειλικρινά συγνώμη δεν έπρεπε να απατήσω σε αυτό το Topic έπρεπε να ανοίξω καινούργιο Topic.


    Εγώ πρότεινα αυτά τα βιβλία γιατί πιστεύω ότι είναι τα καλύτερα για αυτό το θέμα
    και μπορούν να σε βοηθήσουν, θα μπορούσα να γράψω κάτι και εγώ άλλα δεν είμαι
    καλός στο γράψιμο γι’αυτό πρότεινα ποιο κατάλληλους που έχουν εμπειρία για αυτά τα θέματα.

    Tren
    24.07.2007, 12:50



    StavmanR!


    Αντε τωρα..
    margo
    24.07.2007, 13:18

    Μαρία μου,είναι σκληρή η απώλεια όταν χάνεις ένα δικό σου πρόσωπο,το ξέρω.
    Μάζεψε όλα του τα χαμόγελα,όλα του τα λόγια και προχώρα μπροστά τη ζωή σου.Μην νιώθεις τύψεις για ότι έκανες ή ότι δεν έκανες για εκείνον.Η ψυχή που ελευθερώνεται από το σώμα νιώθει την αγάπη σου περισσότερο..

    Σου στέλνω την αγάπη μου και σου αφιερώνω ένα ποίημα του Λ.Μαβίλη

    ΛΗΘΗ

    Καλότυχοι οι νεκροί που λησμονάνε
    την πικρία της ζωής. Όντας βυθίσει
    ο ήλιος σούρουπο ακολουθήσει,
    μην τους κλαίς ο καημός σου όσος και να'ναι...

    Τέτοια ώρα οι ψυχές διψούν και πάνε
    Στης λησμονιάς την κρυσταλένια βρύση
    Μα βούρκος το νεράκι θα μαυρίσει,
    Θα στάξει για αυτές δάκρυ όθε αγαπάνε.

    Κι αν πιούν θολό νερό ξαναθυμούνται,
    διαβαίνοντας λιβάδια απο ασφοδίλι,
    πόνους παλιούς, που μέσα τους κοιμούνται.

    Α δεν μπορείς παρα να κλαίς το δείλι,
    τους ζωντανούς τα μάτια σου ας θρηνήσουν.

    Θέλουν, μα δεν μπορούν να λησμονήσουν...




    MARIAXANIA
    24.07.2007, 13:33
    Πολύ καλό το ποιήμα σου margo. Ευχαριστώ με έκανες τουλάχιστον να σταματήσω να κλαίω τουλάχιστον το βράδυ.... Ξέρετε κάτι; Εγώ πιστεύω ότι όταν κάποιος πεθαίνει δεν υπάρχει τίποτα πια. Και η ψυχή του αν ζει είναι μια αύρα που αιωρείται αλλά δε θυμάται, δεν νιώθει, δεν είναι δίπλα σου. Όλα πεθαίνουν. Τώρα αυτή η αύρα δεν ξέρω που πάει. Δυστυχώς αυτό πιστεύω αν και θα ήθελα πολύ η ψυχή του να ζούσε δίπλα μου όπως ήθελε και να με κοιτούσε και να με προσεχε και να ερχόταν στον ύπνο μου να μου μιλάει.
    margo
    24.07.2007, 13:48
    Παράθεση:

    Το μέλος asxetos στις 24-07-2007 στις 12:33 έγραψε...

    Παρακληση προς Σταυρο...StavmanR. Ακου φιλε....εισαι ενα ανθρωπος ευαισθητος, λεπτος, και ευγενης..... Με ολο τα θαρρος της αποψης μου και επειδη γνωριζομαστε μονο απο το φορουμ του MusicHeaven.... και επειδη εισαι αξιολογος ανθρωπος ..."Ενεργοποιησε" το λογοριασμο σου τωρα.....
    Το ξερω οτι μπορει να προσβληθηκε η αισθητικη σου.....απο καποιους(αθελα τους η οχι) εδω μεσα(δεν εχει σημασια).....εσυ ομως εκανες πολυ μεγαλο λαθος να εγκαταλειψεις το MusicHeaven....
    Αν χρειαζονται καποια ατομα εδω ...και ατομα με ποιοτητα, ενα απο αυτα εισαι και εσυ αγαπητε φιλε.
    Λοιπον ασε τις "υπεκφυγες" και ελα εδω στη παρεα....ημων των "ψυχασθενων"....εκτος αν δεν μας καταδεχεσαι.....
    Αντε ρε Σταυρε....δεν θα σε παρακαλαμε κιολας
    Σε περιμενουμε ...κανονισε.



    StanmanR......είμαι σίγουρη ότι θα το ξανασκεφτείς και σε περιμένω.
    Η ενόχληση που νιώθουμε πολλές φορές είναι στην πραγματικότητα ασήμαντη....μπροστά σε πολλά σημαντικά που έχουμε να πούμε ακόμα εδώ.



    Orfeus
    24.07.2007, 14:15
    Παράθεση:

    Το μέλος gexrag στις 23-07-2007 στις 16:00 έγραψε...

    Σχετικά με το ερώτημα σου
    Εγώ μπορώ να σου απαντήσω μια που ξέρω και έχω ατράνταχτες αποδείξεις για όσα θα σου πω. Οι αποδείξεις αφορούν προσωπική εμπειρία και δεν επαρκούν σε
    άλλους γιατί δεν έζησαν αυτό που έζησα τα τελευταία τρία χρόνια.

    Όταν φεύγει η ψυχή από το σωμα παραλαμβάνεται από τον Φύλακα Άγγελο και
    οδηγείται στον χώρο αναπαυσεως των ψυχών. Εξαίρεση αποτελούν οι ελάχιστες
    πραγματικά ψυχές που δεν αξίζουν σωτηρία.
    Κάπου στο σύμπαν υπάρχει ένα
    νεφέλωμα όπου ο Ενας και Μοναδικός θεός έχει ορίσει ότι πρέπει να κοιμούνται
    όλες οι ψυχές μέχρι να έρθει η ώρα να ξυπνήσουν πάλι. Εκεί όποιος φεύγει από
    την θνητή τούτη ζωή κοιμάται πάντα δίπλα σε συγγενικά πρόσωπα ανάλογα πάντα
    και με την θέση του στην αιώνια ζωή. Έτσι δίπλα στους γονείς κοιμούνται τα παιδιά
    και τα παιδιά των παιδιών τους. Εξαίρεση αποτελούν όσοι δεν έχουν συγχωρέσει
    τους ανθρώπους που τους έβλαψαν, ή δεν θα συγχωρέσουν σε πρώτη φάση.
    Για
    να είναι και πάλι μαζί πρέπει να γίνει δεχτεί η συγνώμη τους αν και εφόσον ζητηθεί.
    Αν δεν ζητηθεί συγνώμη ποτέ (αφορά και την αιώνια ζωή) τότε κοιμούνται χώρια.
    Κανείς δεν μαθαίνει τίποτα από όσα γίνονται στη γη και επιστρέφουν μόνο όσοι
    αναστένονται λίγο μετά τον θάνατό τους γιατί οι οικείοι τους είχαν πολύ μεγάλη
    προσευχή. Πολύ σπάνιο πλέον. Εξαίρεση αποτελούν λίγοι οι οποίοι θα έχουν
    εξέχουσα θέση στην αιώνια ζωή και μαθαίνουν από την Αγία Τριάδα ή από του
    Αγγέλους το τι θα συμβεί στα αγαπημένα τους πρόσωπα καθώς και πόσο τους
    αγαπούν ακόμη και κάποιοι για τους οποίους δεν είχαν στο παρελθόν αντιληφθεί
    τίποτα.
    Λίγο πριν κοιμηθούν, πάντα δίπλα στο σύντροφό τους ακόμη και αν δεν
    έχουν ζευγαρώσει σε αυτή τη ζωή βλέπουν τους οικείους τους. Αν ο σύντροφος
    στην αιώνια ζωή δεν τους είναι γνωστός τον βλέπουν στην κατάσταση ύπνου αν
    έχει κοιμηθεί ή με τα μάτια των Αγίων Αγγέλων Του Θεού.


    @ gexrag: Δεν ξέρω που τα βρήκες όλα αυτά, αλλά ούτε προσωπική εμπειρία αντιλήφθηκα, ούτε ατράνταχτες αποδείξεις διάβασα.

    Η δική μου προσωπική εμπειρία, είναι ότι τελικά ολόκληρη η ανθρωπότητα για χιλιάδες χρόνια αποτελεί …..εξαίρεση!!! Γύρισε κάποιος ποτέ από “εκεί;” Πότε;

    @ Μαρία: Τα συλλυπητήρια μου…

    kalouka
    24.07.2007, 14:32
    μη ψάχνεις μεταφυσικές απαντήσεις κανείς δεν θα μπορέσει να σου απαντήσει στα σίγουρα και η πληγή σου δεν είναι από αυτές που κλείνουν εύκολα δεν σε συμβουλεύω γιατί δεν είμαι σε θέση να το κάνω μια σκέψη μου μόνο.Κράτα την εικόνα του όπως θα ήθελες να είναι χωρίς να βασανίζεσαι που είναι και πως και να ξέρεις πως και αυτός θα ήθελε έτσι να τον κρατήσεις μέσα σου .....καλό κουράγιο
    StavmanR
    24.07.2007, 15:15
    Λοιπόν για να ξεκαθαρίσω. Νομίζω ότι μιλώ σχετικά καλά την ελληνική...δεν είπα ότι θα μηνύσω κάποιον, καθότι διαθέτω μία Α' νοημοσύνη να ξέρω ότι δεν έχει νόημα και αντίκρυσμα. Είπα ότι κάποιος μου κόλλησε τη "ρετσινιά" μιας συμπεριφοράς που αποτελεί ποινικό αδίκημα. Έχει διαφορά να πω StavmanR είσαι ανόητος πράγμα που αποτελεί κρίση δεκτή ή απορριπτέα προς το άτομό μου, κι άλλο να πω ο StavmanR κλέβει χρήματα από τον κόσμο μέσα από το ίντερνετ ή βιάζει παιδιά ή οτιδήποτε εμπίπτει στα πλαίσια του νομικού κώδικα. Δεν έχω σκοπό να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας. Σωκράτη, από τη στιγμή που μου είπες ότι έκανες λάθος, δεν τρέχει τίποτα. Παρόλα αυτά δεν μπορώ να είμαι αναίσθητος στο γεγονός ότι ένας άνθρωπος θρηνεί κι εγώ συμμετέχω σε αψιμαχίες εκούσια ή ακούσια πάνω στο δάκρυ του. Ξαναζητώ ταπεινά συγνώμη από τη Μαρία...

    Μνκ, τρεν, Άσχετος, Μαργκό τοο.
    Σας παρακολουθώ...
    kostaeri1
    24.07.2007, 15:45
    κι εγω ηθελα να πω πως μαλλον μπερδευτηκες!
    ενοουσες μαλλον τον gexrag.
    αυτα που ειπε κι εμενα μου μυριζουν "λιγο απο αλλού..."

    το κειμενο της αληθειας.............

    Μαρία συλληπητήρια, να εχεις υπομονή...
    κ μενα ενας γνωστος μου σκοτωθηκε πριν μια βδομαδα με μηχανη! 22 χρονων! όχι ομως τοσο κολλητος μου

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kostaeri1 στις 24-07-2007 15:50 ]


    gexrag
    24.07.2007, 16:36
    Φίλε μου Orfeus
    Συγνώμη που άργησα να αντιληφθώ την καταχώρησή σου αλλά συμβαίνει όταν ο
    χρόνος δεν αρκεί.
    Αποδείξεις δεν καταχωρούνται γιατί δεν μπορούν να γίνουν πιστευτές.
    Αποδείξεις σχετικά με την ΑΛΗΘΕΙΑ (Ιησούς) καταμαρτυρούνται άπειρες ανα τους
    αιώνες και είναι τα αναρίθμητα θαύματα αλλά και οι αναρίθμητοι Άγιοι.
    Όταν γίνεται κάποιος ΑΓΙΟΣ τότε μόνο επιστρέφει. Λαμβάνει το νέο του σώμα το
    οποίο αποτελείτε από ύλη διαφορετική από αυτήν που γνωρίζουμε η οποία δεν είναι
    ορατή από το ανθρώπινο μάτι του θνητού ανθρώπου. Λαμβάνει δυνάμεις ασύληπτες
    για τον ανθρώπινο νου και κάνει χρήση των δυνάμεων μόνο αν του επιτραπεί. Αυτό
    σημαίνει ότι υπηρετεί με την ΘΕΛΗΣΗ του τον ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΘΕΟ. Για να
    καταλάβετε τις δυμνάμεις που έχει θα σας αναφέρω ένα μικρό παράδειγμα. Μπορεί
    να πάρει τον πλανήτη Γη, να τον πάει μια βόλτα στο σύμπαν και να τον επιστρέψει
    στην θέση όχι που ήταν, αλλά που θα βρίσκονταν αν δεν είχα ανακοπεί η πορεία
    χωρίς μάλιστα να σφάλει στο παραμικρό. Ούτε για τα παραπάνω υπάρχει απόδειξη.
    Οσοι πιστεύουν και απλά προσδοκούν να δουν έστω ένα σημάδι Του Ύψιστου αυτοί
    βλέπουν. Αυτό είναι ένα φως , ή ένα σημαδιακό όνειρο που αφορά το μέλλον, ή η
    θεραπεία ενός αγαπημένου προσώπου.

    Φίλε μου
    σε ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου έδωσες να δώσω τις παραπάνω εξηγήσεις.
    Κάποιοι νομίζουν πως τους είδα στον ύπνο μου και ήρθα στο MusicHeaven για να
    τους κάνω κατήχηση.
    Οι Ιερείς τι θα κάνουν, κλέφτες θα γίνουν;
    Είναι δυνατόν να θέλω να δημιουργηθεί μια νέα τάξη ανέργων;
    Έζησα το φάσμα της ανεργίας και ξέρω τι σημαίνει.
    Tren
    24.07.2007, 16:51
    Δηλαδη...

    Αφου εχεις αποδειξεις χειροπιαστες..
    ή
    1)
    ή
    2)


    Παρακαλω πολυ θα βρουμε κανα μπελα στο τελος...........




    Orfeus
    24.07.2007, 16:54
    Παράθεση:

    Το μέλος gexrag στις 24-07-2007 στις 16:36 έγραψε...

    Φίλε μου Orfeus
    Συγνώμη που άργησα να αντιληφθώ την καταχώρησή σου αλλά συμβαίνει όταν ο
    χρόνος δεν αρκεί.
    Αποδείξεις δεν καταχωρούνται γιατί δεν μπορούν να γίνουν πιστευτές.
    Αποδείξεις σχετικά με την ΑΛΗΘΕΙΑ (Ιησούς) καταμαρτυρούνται άπειρες ανα τους
    αιώνες και είναι τα αναρίθμητα θαύματα αλλά και οι αναρίθμητοι Άγιοι.
    Όταν γίνεται κάποιος ΑΓΙΟΣ τότε μόνο επιστρέφει. Λαμβάνει το νέο του σώμα το
    οποίο αποτελείτε από ύλη διαφορετική από αυτήν που γνωρίζουμε η οποία δεν είναι
    ορατή από το ανθρώπινο μάτι του θνητού ανθρώπου. Λαμβάνει δυνάμεις ασύληπτες
    για τον ανθρώπινο νου και κάνει χρήση των δυνάμεων μόνο αν του επιτραπεί. Αυτό
    σημαίνει ότι υπηρετεί με την ΘΕΛΗΣΗ του τον ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΘΕΟ. Για να
    καταλάβετε τις δυμνάμεις που έχει θα σας αναφέρω ένα μικρό παράδειγμα. Μπορεί
    να πάρει τον πλανήτη Γη, να τον πάει μια βόλτα στο σύμπαν και να τον επιστρέψει
    στην θέση όχι που ήταν, αλλά που θα βρίσκονταν αν δεν είχα ανακοπεί η πορεία
    χωρίς μάλιστα να σφάλει στο παραμικρό. Ούτε για τα παραπάνω υπάρχει απόδειξη.
    Οσοι πιστεύουν και απλά προσδοκούν να δουν έστω ένα σημάδι Του Ύψιστου αυτοί
    βλέπουν. Αυτό είναι ένα φως , ή ένα σημαδιακό όνειρο που αφορά το μέλλον, ή η
    θεραπεία ενός αγαπημένου προσώπου.

    Φίλε μου
    σε ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου έδωσες να δώσω τις παραπάνω εξηγήσεις.
    Κάποιοι νομίζουν πως τους είδα στον ύπνο μου και ήρθα στο MusicHeaven για να
    τους κάνω κατήχηση.
    Οι Ιερείς τι θα κάνουν, κλέφτες θα γίνουν;
    Είναι δυνατόν να θέλω να δημιουργηθεί μια νέα τάξη ανέργων;
    Έζησα το φάσμα της ανεργίας και ξέρω τι σημαίνει.



    Άσε λοιπόν καλύτερα τους ιερείς (για να μη γίνουνε κλέφτες) να τα λένε αυτά, αλλά και σε αυτούς θα συστήσω να τα λένε στο κατάλληλο τόπικ.




    gexrag
    24.07.2007, 17:10
    Φίλε μου
    Είσαι συντονοστής Forum και σαν συντονιστής θα μπορούσες απλά να κάνεις
    οικονομία χώρου και να μην αναδημοσιεύεις κάποιον προηγούμενο κάνοντας
    παράθεση.
    Με λύπη διαπίστωσα ότι δεν είσαι οπαδός της ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ και κάθε ελευθερίας
    όπως π.χ. η ελευθερία εκφρασης.
    Ίσως πρέπει να αναθεωρηθεί η θέση σου στο MusicHeaven.
    Με το συμπάθιο αλλά λέω αυτό ακριβώς που εννοώ μια που στη ζωή μου έμαθα να
    είμαι ντόμπρος.
    Συγνώμη τώρα γιατί πρέπει να ξεκουραστώ για να έχω δυνάμεις αργότερα μια που
    η πρόκλησή μου είναι ίσως η αρχή μιας νέας αντιπαράθεσης σχετικά με την
    ελευθερία έκφρασης, ένα γεγονός που με θλίβει ιδιαίτερα, μια που
    τελευταία πολύ λογοκρισία πέφτει στο MusicHeaven.
    Ευχαριστώ


    asxetos
    24.07.2007, 17:44
    Παράθεση:

    Το μέλος MARIAXANIA στις 24-07-2007 στις 13:33 έγραψε...

    Πολύ καλό το ποιήμα σου margo. Ευχαριστώ με έκανες τουλάχιστον να σταματήσω να κλαίω τουλάχιστον το βράδυ.... Ξέρετε κάτι; Εγώ πιστεύω ότι όταν κάποιος πεθαίνει δεν υπάρχει τίποτα πια. Και η ψυχή του αν ζει είναι μια αύρα που αιωρείται αλλά δε θυμάται, δεν νιώθει, δεν είναι δίπλα σου. Όλα πεθαίνουν. Τώρα αυτή η αύρα δεν ξέρω που πάει. Δυστυχώς αυτό πιστεύω αν και θα ήθελα πολύ η ψυχή του να ζούσε δίπλα μου όπως ήθελε και να με κοιτούσε και να με προσεχε και να ερχόταν στον ύπνο μου να μου μιλάει.




    Μαρια μου, καποτε μεσα σε ενα χειρουργειο..."εφυγα" κι εγω...και μπορω να σου εγγυηθω...οτι για οση ωρα ημουν "εκει εξω"....ενιωσα πολυ ωραια, αναλαφρος, χωρις να αισθανομαι κανενα πονο....δεν ξερω ποση ωρα ηταν....δεν υπαρχει χρονος εκει....αλλα ειναι απεριγραπτο αυτο το συναισθημα.....δεν θελω να επεκταθω αλλο σε αυτο...γιατι ειναι πολυ προσωπικο...θεμα...και το κραταω για τον εαυτο μου...το ψαχνω ακομα.
    Το μονο που εχω να σου πω...ειναι οτι η ψυχη μας...ποναει, χτυπιεται, καθημερινα απο διαφορα προβληματα που κουβαλαει ο καθενας ....παρολα αυτα....δεν φθειρεται...οπως φθειρεται η υλη...το σωμα...στην ιδια τη ζωη, που γερναει αυτο το σωμα... αυτο ομως που λεμε ψυχη...παραμενει αναλοιωτο....και αυτο σημαινει πολλα.....
    Αυτοι που φευγουν ...πανε "καπου" που ειναι απλα αλλιως(καποιοι το λενε αστρικη προβολη)...δεν εχει καμια σημασια για εσενα....αυτοι που μενουν...ειναι αυτοι που τραβανε το δυσκολο δρομο της ελλειψης.....γιατι η ελλειψη ειναι που ποναει....και τιποτα αλλο.
    Εκεινος να ξερεις οτι μπορει να σε δει, αυτο ειναι σιγουρο....και αυτο που θα θελει σιγουρα απο εσενα...ειναι ...να εισαι καλα να χαιρεσαι τη ζωη σου ....γιατι ετσι θα νιωθει και εκεινος καλα.
    Δεν θα σου πω συλληπητηρια.....θα σου πω απλα "ζησε"...με ολη τη σημασια της λεξης....πιες τη ζωη με το ποτηρι....και εκεινος θα χαιρεται γι΄αυτο. Να εισαι σιγουρη....
    Orfeus
    24.07.2007, 18:04
    Παράθεση:

    Το μέλος gexrag στις 24-07-2007 στις 17:10 έγραψε...

    Φίλε μου
    Είσαι συντονοστής Forum και σαν συντονιστής θα μπορούσες απλά να κάνεις
    οικονομία χώρου και να μην αναδημοσιεύεις κάποιον προηγούμενο κάνοντας
    παράθεση.
    Με λύπη διαπίστωσα ότι δεν είσαι οπαδός της ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ και κάθε ελευθερίας
    όπως π.χ. η ελευθερία εκφρασης.
    Ίσως πρέπει να αναθεωρηθεί η θέση σου στο MusicHeaven.
    Με το συμπάθιο αλλά λέω αυτό ακριβώς που εννοώ μια που στη ζωή μου έμαθα να
    είμαι ντόμπρος.
    Συγνώμη τώρα γιατί πρέπει να ξεκουραστώ για να έχω δυνάμεις αργότερα μια που
    η πρόκλησή μου είναι ίσως η αρχή μιας νέας αντιπαράθεσης σχετικά με την
    ελευθερία έκφρασης, ένα γεγονός που με θλίβει ιδιαίτερα, μια που
    τελευταία πολύ λογοκρισία πέφτει στο MusicHeaven.
    Ευχαριστώ



    Καμία αντιπαράθεση σε αυτό το τόπικ και ας προκαλείς όπως ο ίδιος παραδέχεσαι.
    Να μην είσαι off topic σε παρακαλώ!

    gexrag
    24.07.2007, 18:53
    Με βγάλατε εκτός τόπικ.

    Φίλη Μαρία εσύ ξέρεις πόσο σέβομαι τον πόνο σου.

    Τα περί παράθεσης και αντιπαράθεσης δεν έγιναν κατανοητά.


    swkraths
    24.07.2007, 23:19
    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 24-07-2007 στις 15:15 έγραψε...

    δεν είπα ότι θα μηνύσω κάποιον, καθότι διαθέτω μία Α' νοημοσύνη να ξέρω ότι δεν έχει νόημα και αντίκρυσμα. Είπα ότι κάποιος μου κόλλησε τη "ρετσινιά" μιας συμπεριφοράς που αποτελεί ποινικό αδίκημα.

    Στην mnk αναφερόμουν...Αλλά ξέραμε και οι δύο μάλλον το αστείο της υπόθεσης..
    Παράθεση:

    Σωκράτη, από τη στιγμή που μου είπες ότι έκανες λάθος, δεν τρέχει τίποτα.



    Ευχαριστώ Σταύρο(έτσι είδα να σε αποκαλούν ).Καλή μας συνέχεια

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : swkraths στις 24-07-2007 23:21 ]