ελληνική μουσική
    678 online   ·  210.830 μέλη

    Εγκαταλειπετε συνηθως για τους φιλους ή για τους αντιπαλους?

    Tren
    26.07.2007, 01:04
    Πως νιωθετε αληθεια οταν οντας ημερος ,εγκαταλειπετε την μαχη για το χατηρι των αγριων?



    StavmanR
    26.07.2007, 01:12
    Τρεν, μπήκα να διαβάσω κανένα τρελό ποστάρισμά σου, να μου φτιάξει το κέφι, και μου άναψες τα λαμπάκια πρωινιάτικα...
    Όσο για το ερώτημα που έθεσες θα προσπαθήσω να δώσω επιστημονική απάντηση: τσίμπα μία παγωμένη μπυρίτσα, μπας και στανιάρεις και καταλάβεις ότι πολλές φορές τα πράγματα δεν είναι αυτό που δείχνουν (βασικά πάντα, σε παραπέμπω στα περί ψευδαισθήσεως του σύμπαντος).


    Σκέφτομαι να αρχίσω να μπινελικώνω μπας και κλειδώσει το ποστ και περάσει στο Recycle Bin. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πριν το πράξω και να το περάσει μόνος του;;;;;;

    Καλό βράδυ σε όλους...
    Tren
    26.07.2007, 01:19
    got u!!!!!!!!!!





    Δεν πινω μπυρα.Αφου σου το πα.ΒΥΣΙΝΝΑΔΑ θελω.Απο βυσσινα !!!!!!!!!!!!!!
    asxetos
    26.07.2007, 03:46
    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 26-07-2007 στις 01:12 έγραψε...

    Τρεν, μπήκα να διαβάσω κανένα τρελό ποστάρισμά σου, να μου φτιάξει το κέφι, και μου άναψες τα λαμπάκια πρωινιάτικα...
    Όσο για το ερώτημα που έθεσες θα προσπαθήσω να δώσω επιστημονική απάντηση: τσίμπα μία παγωμένη μπυρίτσα, μπας και στανιάρεις και καταλάβεις ότι πολλές φορές τα πράγματα δεν είναι αυτό που δείχνουν (βασικά πάντα, σε παραπέμπω στα περί ψευδαισθήσεως του σύμπαντος).


    Σκέφτομαι να αρχίσω να μπινελικώνω μπας και κλειδώσει το ποστ και περάσει στο Recycle Bin. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πριν το πράξω και να το περάσει μόνος του;;;;;;

    Καλό βράδυ σε όλους...



    Σταυρε....μαχιμο σε βλεπω φιλε......το ειδα εγω το ονειρο το ειδα
    για γκελ μπουρντα.....αντε..
    edelweiss
    26.07.2007, 06:42
    Χμμμ με βάζεται σε σκέψεις... Υπάρχει βυσσινάδα από ακτινίδια ή κάτι άλλο???

    Εγώ να απαντήσω στην ερώτηση και να πω πως Εξαρτάται από πολλά αλλά συνήθως στους φίλους κοιτάω κάθε τι να το λύνω με τρόπο χωρίς να χρειαστεί να παραδοθεί κανένας μα να ικανοποιηθούν και οι δυο (όσο γίνεται..).. Αν και θεωρώ πως ο καλύτερος φίλος είναι ο χειρότερος εχθρός :)
    Liza32
    26.07.2007, 09:48
    Αγαπητή Tren, παρόλο που φαινομενικά εγκαταλείπω τον αγώνα, στην πραγματικότητα συμβαίνει το αντίθετο! Εγω όταν κάποιος με πληγώσει πάρα πολύ, δεν υπάρχει περίπτωση να του ξαναμιλήσω! Αυτό το έχω ως αρχή μου. Πιστεύω οτι τα λόγια είναι περιττά με άτομα που δεν αξίζουν. Δεν εγκαταλείπω εύκολα τη μάχη για οτιδήποτε και οποιονδήποτε. Με τη σιωπή μου όμως, πρώτα απαντάω στους εχθρούς μου και έπειτα σκέφτομαι με ποιο τρόπο να προχωρήσω παρακάτω. Συνήθως προχωράω και αυτή είναι και η απάντηση μου στα άτομα που με πλήγωσαν. Δεν έχει σημασία για μένα το πότε θα καταφέρω κάτι αλλά οτι θα το καταφέρω. Γεννήθηκα μαχήτρια και έτσι θα παραμείνω. Η αλήθεια είναι όμως οτι δύσκολα εμπιστεύομαι πλέον, οπότε κρατάω κρυφά τα χαρτιά μου, μέχρις ότου ολοκληρωθούν τα σχέδια μου και τότε, επανέρχομαι δρυμήτερη και αποφασιστικότερη!
    Kerato
    01.08.2007, 00:04
    Κι εγώ που νόμιζα ότι αναφερόταν αλλού το θέμα...
    Για κάτι τύπους τύπου gexrag δεν επιμένω. Περιμένεις να πέσει ο τοίχος για να σταματήσεις να χτυπάς το κεφάλι σου πάνω του;...Μπαααααααα...δε νομίζω.
    Εγκαταλείπω όταν συνειδητοποιώ ότι εγώ μιλάω, εγώ τ' ακούω, που δεν είναι κακό βέβαια, βοηθάει, όταν ξέρεις πώς να το χρησιμοποιήσεις, αλλά γενικά και στην ηλικία μας...δεν έχει νόημα.

    Ο StavmanR πάντως δεν έκανε τη χάρη σε μερικούς. Αντιθέτως, έκανε τη χάρη σε μας !και πολύ χαιρόμαστε...
    Eliza21
    01.08.2007, 00:19
    Υποχωρώ μεν αλλά......

    1. για τους φιλους, εκδηλώνω πρώτα τη διαφωνια μου με ήπιο τόνο ......


    2. για τους αντιπάλους, πάλι υποχωρώ αλλά διαφέρει η αντιδραση μου πριν την τελική υποχώρηση, απο αντιπαλο σε αντιπαλο......