ελληνική μουσική
    594 online   ·  210.848 μέλη

    Το First date μου μεσα......

    Tren
    26.07.2007, 08:55
    Μιας που ειναι κατακαλοκαιρο και μιας που τελευταιως εγω προσωπικως παρουσιαζω αλλεργικες αντιδρασεις στις υπερβαρες φιλοσοφικες συζητησεις και ο γιατρος μου συνεστησε εντατικα και συνεχη χαμογελα για πετε...

    Σας εχουν συμβει αναποδιες σε πρωτα ραντεβου που οταν τα φερνετε στην μνημη σας τωρα πια , λυποθυματε απο το γελιο???


    Θα σας πω κι εγω μετα..




    ( Να δω πρωτα μηπως ανακαλυφθει παλιοτερο σχετικο τοπικ και μετα θα ξομολογηθω μαζι σας..) Αι στο καλο τι θυμηθηκα πρωι πρωι ...αχαχαχα
    asxetos
    26.07.2007, 20:49
    αζυμουθιο .....

    μηπως ειναι αυτος ο μπατσος γιγαντας......γιατι ο συγκεκριμενος εχει παρει μεταγραφη στους Boston Celtics.

    "Έρωτας είναι ο ασπασμός των αγγέλων προς τα άστρα"

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : asxetos στις 26-07-2007 20:51 ]





    επισυναπτόμενα: gigantas.jpg 
    Tren
    27.07.2007, 09:59
    Παρατηρω οτι υπεκφευγετε να παραθεσετε τις προσωπικες σας εμπειριες ..


    Οκ! Θα αποφυγω κολλητη QueLastima να αναφερω το προσωπικο μου περιστατικο με το κομμενο πεδιλο για ευνοητους λογους (βαρβαρο πραγμα να θελει ο αλλος περιπατο κι εσυ να σερνεις μαζι με το ποδι σου μισο μετρο κορδονι με τιρκουαζ διακοσμηση σβαροφσκι και τριαντα εκκατοστα αλυσιδιτσαχαχαχαχα )που γνωριζεις καλα και θα βυθιστω στο μακρυ ταξιδι του παρελθοντος..

    Θυμαμαι.............


    Ενα μεσημερι καλοκαιρινο....
    Ενας αντρας μια γυναικα...
    Ενα ραντεβου για καφε κατω απο τα δεντρα.....
    Τα ματια του στα ματια της....
    Τα χερια του στα μαλλια της......
    Τα πουλια απο πανω στα δεντρα να τους κοιτουν.....
    Τα ματια του στα ματια της....
    Τα χερια του στα μαλλια της...
    Στα μαλλια της μια κουτσουλια....




    movflower
    27.07.2007, 16:08
    Tren μου, τέλειο θέμα!!!!

    Δεν το έβγαλες τελείως το σάνδαλο να τελειώνεις;


    σε ένα πρώτο ραντεβού, έπεσα τυχαία πάνω στην τότε συγκάτοικο με το αγόρι της. Και οι δύο πολύ καλοί μου φίλοι μέχρι σήμερα.
    Εκείνη τη νύχτα όμως ήθελα να τους δείρω!
    Παρακολουθούσαν συνέχεια το τραπέζι που καθόμασταν οι ...νεοφώτιστοι, και σε μια στιγμή μάλιστα που πήγα στην τουαλέτα,έγινε ένα αλαλούμ! Ο συνοδός μου, βλέποντας ότι πήρα την τσάντα μου, νόμισε ότι έφυγα και τον άφησα, έτσι έτρεξε πίσω μου να δει αν όντως κατευθυνόμουν στην τουαλέτα, το αγόρι της φίλης μου, έτρεξε να τον προλάβει γιατί νόμισε ότι θα μου έκανε κακό, και η φίλη μου έτρεχε να του πει ότι είναι καλό παιδί!
    Ύστερα από λίγο,αμέριμνη , βγήκα για να επιστρέψω στο τραπέζι και είδα τη φίλη μου, γεμάτη ανησυχία να με ρωτά αν είμαι καλά ή αν μου επιτέθηκε ο άλλος!!!!!!!!!!! Τότε διαπίστωσα και ότι ήμασταν στο ίδιο μέρος....

    Όταν ύστερα, από κάποιες ώρες επέστρεψα σπίτι, δεν ήμουν θυμωμένη πια. Μάλλον είχα συγκινηθεί από το ενδιαφέρον τους να με προστατέψουν.
    Και με το πρώτο κανονικό ...ντέιτ μεταξύ των 2 αγοριών, υπήρξε περισσότερη χημεία! Έγιναν κολλητοί στα αντρικά χάππενινγκς! Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, μπίρες, και ότι άλλο υπάρχει στη λίστα!


    :))))))))

    punkster
    27.07.2007, 17:05
    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 27-07-2007 στις 09:59 έγραψε...

    Ενα μεσημερι καλοκαιρινο....
    Ενας αντρας μια γυναικα...
    Ενα ραντεβου για καφε κατω απο τα δεντρα.....
    Τα ματια του στα ματια της....
    Τα χερια του στα μαλλια της......
    Τα πουλια απο πανω στα δεντρα να τους κοιτουν.....
    Τα ματια του στα ματια της....
    Τα χερια του στα μαλλια της...
    Στα μαλλια της μια κουτσουλια....








    χα χα χα χα χα!!!

    Τι ωραια που το εθεσες!!!


    Emilia_
    27.07.2007, 17:53
    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 27-07-2007 στις 16:08 έγραψε...

    Tren μου, τέλειο θέμα!!!!

    Δεν το έβγαλες τελείως το σάνδαλο να τελειώνεις;


    σε ένα πρώτο ραντεβού, έπεσα τυχαία πάνω στην τότε συγκάτοικο με το αγόρι της. Και οι δύο πολύ καλοί μου φίλοι μέχρι σήμερα.
    Εκείνη τη νύχτα όμως ήθελα να τους δείρω!
    Παρακολουθούσαν συνέχεια το τραπέζι που καθόμασταν οι ...νεοφώτιστοι, και σε μια στιγμή μάλιστα που πήγα στην τουαλέτα,έγινε ένα αλαλούμ! Ο συνοδός μου, βλέποντας ότι πήρα την τσάντα μου, νόμισε ότι έφυγα και τον άφησα, έτσι έτρεξε πίσω μου να δει αν όντως κατευθυνόμουν στην τουαλέτα, το αγόρι της φίλης μου, έτρεξε να τον προλάβει γιατί νόμισε ότι θα μου έκανε κακό, και η φίλη μου έτρεχε να του πει ότι είναι καλό παιδί!
    Ύστερα από λίγο,αμέριμνη , βγήκα για να επιστρέψω στο τραπέζι και είδα τη φίλη μου, γεμάτη ανησυχία να με ρωτά αν είμαι καλά ή αν μου επιτέθηκε ο άλλος!!!!!!!!!!! Τότε διαπίστωσα και ότι ήμασταν στο ίδιο μέρος....

    Όταν ύστερα, από κάποιες ώρες επέστρεψα σπίτι, δεν ήμουν θυμωμένη πια. Μάλλον είχα συγκινηθεί από το ενδιαφέρον τους να με προστατέψουν.
    Και με το πρώτο κανονικό ...ντέιτ μεταξύ των 2 αγοριών, υπήρξε περισσότερη χημεία! Έγιναν κολλητοί στα αντρικά χάππενινγκς! Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, μπίρες, και ότι άλλο υπάρχει στη λίστα!


    :))))))))




    Ειδες βρε Χαρις μου πως σε νοιαζονταν τα παιδια.......???! Μα τετοια "συννενοηση" ποια.....?!!!! Καλο,καλο.......
    Emilia_
    27.07.2007, 17:55
    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 27-07-2007 στις 09:59 έγραψε...

    Παρατηρω οτι υπεκφευγετε να παραθεσετε τις προσωπικες σας εμπειριες ..


    Οκ! Θα αποφυγω κολλητη QueLastima να αναφερω το προσωπικο μου περιστατικο με το κομμενο πεδιλο για ευνοητους λογους (βαρβαρο πραγμα να θελει ο αλλος περιπατο κι εσυ να σερνεις μαζι με το ποδι σου μισο μετρο κορδονι με τιρκουαζ διακοσμηση σβαροφσκι και τριαντα εκκατοστα αλυσιδιτσαχαχαχαχα )που γνωριζεις καλα και θα βυθιστω στο μακρυ ταξιδι του παρελθοντος..

    Θυμαμαι.............


    Ενα μεσημερι καλοκαιρινο....
    Ενας αντρας μια γυναικα...
    Ενα ραντεβου για καφε κατω απο τα δεντρα.....
    Τα ματια του στα ματια της....
    Τα χερια του στα μαλλια της......
    Τα πουλια απο πανω στα δεντρα να τους κοιτουν.....
    Τα ματια του στα ματια της....
    Τα χερια του στα μαλλια της...
    Στα μαλλια της μια κουτσουλια....







    Και εκει που περιμενεις την ρομαντικη εξεληξη....να σου και η αναποδια......τουλαχιστον εσπασε ο παγος απο τα γελια σας ντε.........!!