ελληνική μουσική
    525 online   ·  210.830 μέλη

    Αν σήμερα ήταν η τελευταία σου μέρα πώς θα ήθελες να την ζήσεις..?

    mike-railse
    25.08.2007, 21:52
    THA ITHELA NA EIMAI SE MIA APeRANTI KSWTIKI PARALIA ME MIA VILLA APO PISW
    OLI DIKIA MOU.... GEMATI ME GUNAIKES NA EIXA OTI ITHELA MESA SE ENA LEPTO.....


    kai meta ksupnisa.....



    life without music would be an error

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mike-railse στις 25-08-2007 21:52 ]


    MrsStranger
    26.08.2007, 14:04
    ..heheh orea tha tane e mike-railse e?.. magiko topio magiki stigmi.. elpizo na s tixi, simbei kapoteeeeeeee
    Stroumfita456
    27.08.2007, 10:38
    Αν σήμερα ήταν η τελευταία μου μέρα θα ήθελα να την περάσω όσο το δυνατόν πιο καλά....Με την οικογένεια μου,τους φίλουσ μου μέχρι το τελευταίο αντίο...Θα έλεγα στον..... αυτά που δεν του είπα ποτέ....οταν ξέρεις πότε θα ρθει το τέλος έχεις μια εσωτερική δύναμη η οποια σε αφήνει να τα πεις ολα...χωρίς να φοβάσαι τις συνέπειες..!
    MrsStranger
    03.09.2007, 23:45
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 27-08-2007 στις 10:38 έγραψε...

    Αν σήμερα ήταν η τελευταία μου μέρα θα ήθελα να την περάσω όσο το δυνατόν πιο καλά....Με την οικογένεια μου,τους φίλουσ μου μέχρι το τελευταίο αντίο...Θα έλεγα στον..... αυτά που δεν του είπα ποτέ....οταν ξέρεις πότε θα ρθει το τέλος έχεις μια εσωτερική δύναμη η οποια σε αφήνει να τα πεις ολα...χωρίς να φοβάσαι τις συνέπειες..!



    Ne diakio exeis otan ftaneis sto telos den exeis tipota na skefteis den iparxoun sinepies giati den iparxei sinexeia!.. kai etsi milas k les ola afta p den mporouses na peis oxi giati den eixes tin efkeria..
    Alla an exeis kati na peis se kapion tora nomizo pos prepei na to kaneis.. O fovos tis amfivolias einai megaliteros apo ton fovo tis aporipsis..