ελληνική μουσική
    825 online   ·  210.851 μέλη

    Κατράκειο, 3/9: Κι Αν Είμαι Ροκ

    Deos
    04.09.2007, 22:37
    Παράθεση:

    Το μέλος sunnybeach στις 04-09-2007 στις 14:00 έγραψε...

    Ακουγόμουνα εεε; Μμμμ... Δε φταίω εγώ... (σφυρίζω αδιάφορα). Με παρασύρανε κύριε πρόεδρα. Τι μου δίνετε να μην αρχίσω να δίνω εγώ κόσμο στεγνά...;



    Γελάστε τώρα που χειροκροτάνε..


    Ήταν μια βραδιά με τα όλα της! Όμορφες μουσικές, όμορφη παρέα, πολύς κόσμος, πολύ (μα πολύ) γέλιο!
    sunnybeach
    05.09.2007, 09:39
    @Termite
    Καθόμασταν δεξία, πολύ ψηλά, και βλέπαμε τη σκηνή πλαγιώς. Πως καθόταν ο Μιτζέλος; Άλλά ψηλάααα...

    @Deos
    Εεε, συγνώμη κιόλας, αλλά όσο και να θες να κρατηθείς, όταν με το που αρχίζει το χειροκρότημα, κάποιος Deontas πετάει τέτοια, τι να κάνεις;
    Ερωτώ;
    Και όχι μόνο αυτό. Μας έκανε και γελάγαμε και μετά το έπαιζε και αδιάφορος...

    dimitrapan
    05.09.2007, 09:58
    Αναστασία κι εγώ μαζί σου! Είναι ύποπτος τύπος αυτός ο deos! Και από τα μέλη, άντε να μην ακούστηκαν 1-2! Εμείς φταίμε που είμαστε χαρούμενα παιδιά?

    Termite,
    καθόμασταν κάτω από το Ε. Δεν μας άκουσες? Διεκδικήσαμε επάξια τον τίτλο της πιο γελαδερής παρέας!!!
    sunnybeach
    05.09.2007, 10:29
    Δε φταίμε, δε φταίμε!!! Περάσαμε καλά και φάνηκε...sorry ακούστηκε.

    Πέστα χρυσόστομη!!!
    Ο τίτλος στο τσεπάκι μας!!!

    Emaki
    05.09.2007, 10:40
    Για την συναυλία δεν έχω να προσθέσω κάτι!

    Τα είπαν όλα οι προλαλήσαντες!!!

    Το μόνο που θα ήθελα να τονίσω είναι ότι ενθουσιάστηκα με Μπουλά και Ζουγανέλη που δεν είχε τύχει να τους ξανακούσω Live!!!

    Και μετά την ευγενικό και διακριτικό (όπως έγραψε και η Δήμητρα!!!!) κάλεσμα του Ζουγανέλη στον Ζυγό τον Χειμώνα , δεν μπορώ να αντισταθώ!!!

    Θα είμαι εκεί!!!

    Επίσης να συγχαρώ το εκπληκτικό παρεάκι μας 1ον που ήταν γεμάτο κέφι και ενέργεια!!!!
    2ον που καταφέραμε να δούμε όλη την συναυλία και δεν μας πέταξαν έξω κλοτσηδόν!!!



    Άντε παιδιά….να οργανωθούμε για τον Ζυγό!!!!

    Τέλος , όσον αφορά την ιδιότητα μου σαν «Κινεζάκι» , θα ήθελα να απολογηθώ που αυτή την φορά δεν έχω «υλικό»!

    Η Φωτογραφική μου μηχανή , κουράστηκε πολύ στις καλοκαιρινές μου διακοπές , έκανε και κάτι βουτιές στην άμμο και είναι εκτός λειτουργίας προς το παρόν!!!!

    Θα επανέλθει όμως δριμύτερη και μαζί και εγώ σαν «Κινεζάκι»!!!!





    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 05-09-2007 10:41 ]


    Termite
    06.09.2007, 18:29
    Λίγες φωτό κ βίντεο υπάρχουν στον δικό μου σκληρό...θέλω ομως βοήθεια ως προς το "πως" να τα ανεβάσω...