ελληνική μουσική
    491 online   ·  210.821 μέλη
    emmanuella
    29.06.2008, 14:30

    117 EgoooOOoooo!!!!


    kamelia8
    29.06.2008, 16:00

    110!{#emotions_dlg.smartass}


    MusicMaker83
    30.06.2008, 19:46

    129 που συμπληρώνω την αίτηση για καριέρα!!!! {#emotions_dlg.tt2}

     

    μη ρωτησει κανεις τι καριέρα... {#emotions_dlg.inlove}


    freddieKrueger
    30.06.2008, 21:46

    133!Σιγουρα ειναι σωστο το τεστ?{#emotions_dlg.confused1}


    MusicMaker83
    30.06.2008, 22:09

    ναι ρε σωστο ειναι, ειμαστε μεγαλα μυαλα {#emotions_dlg.sleep1}


    freddieKrueger
    01.07.2008, 19:52

    Χαχαχαχαχαχαχα σιγα μην κρινεται το ποσο νιο νιο εχει καπιος απο ενα σωρο ηλιθιους γριφους που σου ζητουν να μαντεψεις ποιο τετραγωνακι παει εδω η εκει...Ρε παμε καλα???Αν ημουν για 133(δηλ ιδιοφυια)δεν θα εκανα τοσο καιρο να βγαλω τη σχολη μου!!Θυμαμαι διαβαζαμε με φιλους και ενω εγω ειχα βγαλει μολις 3 σελιδες εκεινοι μπορει να ειχαν ξεπεταξει και 15!!!!!!!Με πολυ κοπο τελειωσα και αργησα οχι επειδη κωλοβαρουσα,αλλα επειδη δεν μου κοβε και πολυ....Ξερω ποιος ειμαι...Κι ερχεται τωρα ενα χαζο τεστ να με βαγλει ιδιοφυια!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα{#emotions_dlg.beer}

    Ολα αυτα ειναι για να κανουμε το χαβαλε μας!!Ξυπνατε μαγκες και μαγκισες!!!

    Ο ανθρωπος και το αικιου του φαινονται στην αληθινη ζωη και οχι στα κατα καιρους κυκλοφορουντα τεστ νοημοσυνης!!!


    punkster
    01.07.2008, 23:44

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 01-07-2008 στις 19:52 έγραψε...

    Χαχαχαχαχαχαχα σιγα μην κρινεται το ποσο νιο νιο εχει καπιος απο ενα σωρο ηλιθιους γριφους που σου ζητουν να μαντεψεις ποιο τετραγωνακι παει εδω η εκει...Ρε παμε καλα???Αν ημουν για 133(δηλ ιδιοφυια)δεν θα εκανα τοσο καιρο να βγαλω τη σχολη μου!!Θυμαμαι διαβαζαμε με φιλους και ενω εγω ειχα βγαλει μολις 3 σελιδες εκεινοι μπορει να ειχαν ξεπεταξει και 15!!!!!!!Με πολυ κοπο τελειωσα και αργησα οχι επειδη κωλοβαρουσα,αλλα επειδη δεν μου κοβε και πολυ....Ξερω ποιος ειμαι...Κι ερχεται τωρα ενα χαζο τεστ να με βαγλει ιδιοφυια!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα{#emotions_dlg.beer}

    Ολα αυτα ειναι για να κανουμε το χαβαλε μας!!Ξυπνατε μαγκες και μαγκισες!!!

    Ο ανθρωπος και το αικιου του φαινονται στην αληθινη ζωη και οχι στα κατα καιρους κυκλοφορουντα τεστ νοημοσυνης!!!



    Το οτι αργουσες να διαβασεις ή να βγαλεις την σχολη σου μπορει να ειναι εντελως ασχετο απο το IQ σου........
    Η νοημοσυνη στην ουσια δεν ειναι τιποτα αλλο απο την ικανοτητα μας να προσαρμοζομαστε και να δινουμε λυσεις οταν βρισκομαστε μπροστα σε δυσκολες και μη συνηθησμενες καταστασεις.
    Τα τεστ δουλευουν ακριβως πανω σε αυτο.
    Σου δινουν ενα σωρο βλακιουλες και αναλογα με τα σωστα και τα λαθη και τον χρονο στον οποιο το ελυσες, μετρανε τη νοημοσυνη.....
    {#emotions_dlg.rolleyes}


    melin
    04.07.2008, 12:21

    παιδιά και γω έβγαλα 100 αν και περίμενα κάτι καλύτερο....κλαψ.....

    Ωστόσο και εγω δεν κατάλαβα την  λογική ή τον αλγόριθμο που εννούσε ο...ποιητής..... αντε γεια μας, μια παγωμένη μπυρίτσα είναι ότ πρέπει...{#emotions_dlg.beer}


    BAGRATION
    04.07.2008, 19:59

    Εγώ παιδιά έβγαλα ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!!!!!! -149 !!!!!!

    Σας έσκισα όλους, αν και σήμερα ήμουν πολύ ντεφορμέ.....


    SOPHIA-MX-4EVER
    09.11.2008, 13:21

    είμαι 24 βαθμούς περισσότερο έξυπνη από πέρσι :)

    μου έβγαλε 125

    μήπως γίνατε κι εσείς πιο έξυπνοι??