ελληνική μουσική
    403 online   ·  210.818 μέλη

    Τι θα γίνει με μένα;

    nowaveband
    10.08.2007, 20:32
    Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Εχω κάνει άπειρες αιτήσεις για παραγωγός και δεν μου δίνει κανείς φαντασία και επίσης έχω στείλει απειρα videaκια και δεν τα χουν δεχτεί?Τι γίνεται γιάτι δεν μου δίνεται σημασία?μήπως είμαι φάντασμα και δεν το ξέρω?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 10-08-2007 20:39 ]


    jorge
    10.08.2007, 20:40
    Τα βίντεο θα μπουν σύντομα, μην ξεχνάς πως κάποιοι είναι σε διακοπές.
    Όσον αφορά την αίτηση, καλύτερα να σου απαντήσει η angela_77.
    fantasma
    10.08.2007, 21:15
    fantasma ειναι μονο ενα!!!!!!
    renabill
    13.08.2007, 12:39
    και γω αυτό θα έλεγα αλλα με πρόλαβες
    KAKOFONIKS
    13.08.2007, 14:09
    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 10-08-2007 στις 20:32 έγραψε...

    Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Εχω κάνει άπειρες αιτήσεις για παραγωγός και δεν μου δίνει κανείς φαντασία και επίσης έχω στείλει απειρα videaκια και δεν τα χουν δεχτεί?Τι γίνεται γιάτι δεν μου δίνεται σημασία?μήπως είμαι φάντασμα και δεν το ξέρω?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 10-08-2007 20:39 ]





    Καλοκαίρι είναι ντε όλα θα γίνουν μην βιάζεστε.......
    fantasma
    07.09.2007, 08:00
    κι εγώ έχω στείλει ένα κουίζ με τους ΚΟΡΕ. ΥΔΡΟ. και ακόμα περιμένω.........
    ........
    ..........
    περιμένω τουλάχιστον εστω και μια αρνητική απάντηση.......


    ....
    ....

    αλλά με το καιρό συνηδητοποιω δυο πράγματα... ή.. ο υπευθυνος είναι ακόμα διακοπές....

    ή ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΤΟΥΣ ΚΟΡΕ ΥΔΡΟ..........


    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
    χαχαχαχαχαχα
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα

    .....
    αυτα!

    my slog ....γιατί φοράς κλουβί....? ,My blog , my job

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fantasma στις 07-09-2007 08:01 ]


    jorge
    07.09.2007, 12:51
    Ουτε το ενα ουτε το αλλο :)
    Απλα περιμενει μια καλη εξοδο (και οχι Τριτη-Πεμπτη που βγαινουμε στις 20.00) για να το ανεβασει!

    ΥΓ. Ελπιζω για Κυριακη!
    Panos72
    07.09.2007, 15:03
    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 10-08-2007 στις 20:32 έγραψε...

    Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Εχω κάνει άπειρες αιτήσεις για παραγωγός και δεν μου δίνει κανείς φαντασία και επίσης έχω στείλει απειρα videaκια και δεν τα χουν δεχτεί?Τι γίνεται γιάτι δεν μου δίνεται σημασία?μήπως είμαι φάντασμα και δεν το ξέρω?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 10-08-2007 20:39 ]





    Είσαι σίγουρος ότι κάνεις αίτηση στον σωστό σταθμό...?
    Υπομονή... η Angela καραδοκεί και με την πρώτη ευκαιρία θα ανταποκριθεί
    fantasma
    07.09.2007, 19:35
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 07-09-2007 στις 12:51 έγραψε...

    Ουτε το ενα ουτε το αλλο :)
    Απλα περιμενει μια καλη εξοδο (και οχι Τριτη-Πεμπτη που βγαινουμε στις 20.00) για να το ανεβασει!

    ΥΓ. Ελπιζω για Κυριακη!



    χαχαχα... απλα ηθελα να δω αν θα απαντησεις......

    πως τα ΠΕΡΝΑΣ εκει στην εξοχη???????
    MagicaDeSpell
    07.09.2007, 19:39
    κι εγω το ιδιο αναρωτιεμαι οσον αφορα απαντηση για εκπομπη στο ραδιο MH
    Αλλα απαντηση δεν εχω παρει στο ποσο χρονικο διαστημα απαιτηται για να σου απαντησουν αρνητικα ή θετικα

    angela_77
    07.09.2007, 22:51
    σε οσους ειχανε κανει αιτηση κατα την περιοδο του καλοκαιριου εχω στειλει απαντηση, ροζα λογικα πρεπει να την εχεις παρει και εσυ. με λιγα λογια εξηγω οτι λογω διακοπων, προβληματων με την συνδεση κτλ δεν ειχα την δυνατοτητα να εγκρινω εκπομπες αλλα και λογω οτι πολλοι ηταν σε διακοπες και οι εκπομπες που προλαβανε να εγκριθουνε δεν γινανε ποτε. στο μειλ που σας εστειλα σας ζητουσα να ξανακανετε αιτηση εφοσον την ωρα την θελετε ακομα, και επισης εκανα και ανακοινωση στο φορουμ στο θεμα "Ραδιοφωνικός σταθμός MusicHeaven. Μας ακούτε; " οτι ειμαστε πισω και ολα δουλευουν κανονικα παλι και οποιος θελει μπορει να κανει αιτηση. το μειλ εχει σταλει στην διευθηνση που δωσατε οταν γραφτηκατε στο σαιτ κοιτα εκει. αρκετοι απο αυτους που λαβανε το μειλ εχουν ξανακανει την αιτηση τους και εχουν παρει εκπομπες. εαν λοιπον την θες ακομα την ωρα ξανακανε μια αιτηση. επισης να ξερετε οτι απαντηση παιρνουν ολοι ειτε θετικη ειτε αρνητικη με εξηγηση γιατι δεν εγκριθηκε καποια εκπομπη (συνηθως επειδη την εχει προλαβει καποιος αλλος). το διαστημα συνηθως ειναι πολυ μικρο κανα δυο μερες το πολυ εκτος απο τον τελευταιο μηνα που εχω καποια μικροπροβληματακια με την συνδεση μου τα οποια προσπαθω να τα φτιαξω οσο πιο συντομα γινεται.

    φιλικα
    αντζελα