ελληνική μουσική
    691 online   ·  210.848 μέλη

    Συμπτωμα: Ελληνικο Ροκ

    symptoma
    14.08.2007, 19:28
    Γειά χαρά παιδιά, είμαστε οι Σύμπτωμα.. κυκλοφορήσαμε στις 07/07/07 το PROMO μασ με την JAZZROCK RECORDS.. Μπορείτε να ακούσετε την δουλειά μας στο http://www.symptoma.gr ..

    Τα λέμε, και ελπίζουμε να ακούσουμε τα σχόλια σας..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 14-08-2007 22:38 ]


    marylin
    14.08.2007, 20:17
    Εύχομαι τα καλύτερα γιατί είναι υπέροχες οι μπάντες! Να δώσω μια συμβουλή? Μη ξεχνάτε ποτέ ότι πρέπει να έχετε το σκεπτικό ΕΜΕΙΣ και όχι ΕΓΩ. Να προσπαθείτε να είσαστε αγαπημένοι.
    Πολλές πολλές επιτυχίες!!!
    dessypris
    14.08.2007, 20:52
    Ενδιαφέρουσα δισκογραφική άποψη, από ενδιαφέροντες μουσικούς με μέλλον.
    Εύχομαι την εξέλιξή σας, γιατί "το χετε"!!
    Φιλικά
    Γρηγόρης Δεσύπρης.-
    symptoma
    15.08.2007, 00:55
    Ευχαριστούμε πολυ για όλα... και οσο σχετικα με το ΕΜΕΙΣ και οχι ΕΓΩ..το εχουμε προσέξει αρκετα..ελπίζω να συνεχισουμε να τα λεμε..!!
    vasilis23
    15.08.2007, 01:53
    Καλη αρχη παιδια!!!
    LathosPathos
    15.08.2007, 02:02
    Καλή αρχή και φυσικά καλή συνέχεια (αυτό είναι και το ζητούμενο, δηλαδή....Η συνέχεια!)

    Να είστε καλά!
    esta
    15.08.2007, 12:06
    Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο!!!νομίζω πως θα σας χρειαστεί!!!
    symptoma
    15.08.2007, 16:12


    ευχαριστουμε πολυ και για την συνεχεια (που αυτη εχει σημασία) και για το κουραγια...

    να ειστε και να περνατε καλα παιδιά..!!
    rory166
    15.08.2007, 19:29
    Λοιπον,καταρχην να ξεκαθαρισω 2 πραγματα:

    1.Αγαπαω πολυ το Ελληνικο ροκ

    2.Γενικα κριτικαρω πολυ αυστηρα!

    Καθισα ακουσα ολα τα τραγουδια ενα ενα και βρηκα κατι που μου αρεσει πολυ..το υφος θυμιζει κατι απο το ροκ προηγουμενων καλων χρονων (το λεω αυτο διοτι προσωπικα νομιζω οτι οσο περνανε τα χρονια το ελληνικο ροκ χανει την αιγλη του)
    Φυσικα ομως υπαρχουν (οπως για ολους) αρκετα περιθωρια για βελτιωση.Εχεις γινει ομως πιστευω μια πολυ καλη αρχη και αυτο ειναι παααρα πολυ σημαντικο!
    Ελπιζω να μου επιτρεπετε να παιξω και κανα κομματι σας στην εκπομπη μου
    (οταν ξαναρχισω να την κανω κανονικα φυσικα διοτι τα εχω φορτωσει στον κοκορα τελευταια!)
    Keep rocking
    symptoma
    15.08.2007, 22:45
    φίλε μου δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να παίξεις κοματια μας στην εκπομπη σου..ισα ισα μας τιμα..εγώ μέχρι που σταμάτησα την δική μου τα έβαζα όπως και συνεχίζουν να τα παίζουνε και αλλα 2(παμε για το τρίτο) ραδιόφωνα στην πόλη μας (ορεστιάδα)..αν μπορεσεις να μας πεις και συγκεκριμένα ποια πράγματα να κοιτάξουμε για να τα βελτιώσουμε θα μας βοηθουσες ακόμη περισσότερο γιατι αυτή τη στιγμή μαζευουμε σχόλια ήτε αρνητικά ήτε θετικα και τα αξιοποιούμε ανάλογα μέχρι την επόμενη δουλειά μας το ερχόμενο καλοκαίρι που θα έχουμε τελείσει και το γαμ**ενο σχολειάκι μας....

    θα τα ξαναπούμε, καλά να περνας
    marylin
    15.08.2007, 23:47
    Oρεστιάδα??? Μια πολύ μεγάλη χάρη σας παρακαλώ!!! Ψάχνω το τηλ. του MOJITO και δε μπορώ να το βρω πουθενά, μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε?
    symptoma
    16.08.2007, 00:01
    Ναι ρ συ... πως δεν το έχω.. τις προάλες άλλοστε παίξαμε με τις Δυτικές Συνοικίες εκει..
    christaras7@hotmail.com ειναι ο msn μου..στηλε μου..

    cya..!