ελληνική μουσική
    858 online   ·  210.851 μέλη
    xaris-
    20.08.2007, 12:11
    Εγω με εναν φιλο μ ειχαμε καθησει και συζηταγαμε σε μια διασταυρωση λοιπον εκει που καθομαστε το βραδυ στις 1 περασε ενας φιλος μ με ενα αμαξι που ειχε 4 ατομα μεσα.Ο συνοδιγος που τον ξερω αλλα ελαχιστα μας κανει για πλακα πως ειστε ετσι ειστε σαν αλβανοι(δεν ειμαι) ο φιλος μ του κανει ***δακτυλο.Αλλα σε κεινει την φαση δεν κανουν τπτ απλα με χαιρετανε και φευγουνε μετα απο λιγα λεπτα βλεπω τον συνοδηγο να ερχετε με ενα ασφαλιτικο αμαξι (αυτοσ να το οδηγη) και διπλα ενας αλλος φιλος μ (οχι απο αυτους που ηταν στο προηγουμενο αμαξι).Κατεβενει κατω ο συνοδηγος μενει στο αμαξι , κ μ ζηταει ταυτοτητα λεγοντας '' σε ξερω αλλα τυπικα '' .Με τα αρχιζει να λεει στο παιδι που ειναι διπλα μ οτι θα τον παει στην ασφαλεια αττικης κ θα βγει δευτερα βραδυ και αλλα τετοια κ πως αν θελει μπορει να του περασει χειροπεδες.Ενταξει δεν το συνεχισαμε και εφυγαν ο φιλος μ που ηταν μεσα στο αμαξι δεν ηξερε τι να κανει οπως και εγω γτ δεν περιμενα απο το παιδι το αλλο να κολληση μαγκια.Απλα με ενοχλισε παρα πολυ το οτι ηρθε με το υπηρεσιακο αμαξι για να κολησει μαγια σε εναν 18.(Δεν ηξερα οτι ο αλλος ειναι ασφαλιτης).Μακαρι να ειχα καποιον μεσα στην αστυνομια αλλα τι να κανουμε.

    Panos72
    20.08.2007, 15:07
    Αν εκφράσω την άποψή μου θα διαγραφώ, αν την αλατίσω θα είναι ψεύτικη. Η "Ασφαλεια" μήπως έχει άλλο όνομα? Οι "νόμοι" και οι εκπροσωποί τους μήπως πρέπει να ξανασκεφτούν μερικά πράγματα? Μήπως η εξουσία της Εξουσίας μοιάζει στην πράξη της με εκείνη που επικρατούσε ότανήρθα στον κόσμο? (1972)....

    "Αν μία κορη έχεται κρατήστε την αθώα....
    Κι αν είστε κάποιος άρχοντας και παρεξηγηθείτε...
    ..... ............ ............"
    tina15
    20.08.2007, 15:10
    Βασικά δεν πολυκατάλαβα το σκηνικό που έπαιξε αλλά το παλικάρι πρέπει να ήταν πειραγμένο στο μυαλό!!!Δεν εξηγείται γιατί να σου κολλήσει μαγκιά!Πάντως θα έπαιζε καλή φάση να του την έλεγες κι εσύ...!!!
    kotsos_007
    20.08.2007, 15:21
    vasika pithanotata tha mpw sthn asfaleia.... alla einai asfaleia dromou autoi....... ola skatomagakia einai....... na deis ta paidia p idrwnoun sta narkwtika kai sta mpourdela...... me autous den vgazeis akrh...... alla emeis mia xara tous taktopoioume autous....................