ελληνική μουσική
    430 online   ·  210.839 μέλη
    Solfezos
    27.08.2007, 21:13
    Geia sas! Sto my space exw valei 4 kommatia apo to demo pou ekana. Tha ektimousa poli an ta akougate kai mou legate tin gnwmi sas. Euxarisw!

    www.myspace.com/solfezosmusic
    Brokenchord
    28.08.2007, 22:35
    Πήρα το θάρος επειδή κανένας δεν το πήρε μεχρι τώρα!!!
    Πρέπει να σου ομολογίσω φίλε μου οτι δεν είναι το είδος της μουσικής που ακούω. Ασχέτος όμως απο αυτό και ανεξαρτήτος είδους η καλή μουσική πάντα ξεχωρίζει. Και το ντέμο σου μου αρέσε .Μαλίστα έτυχε να είναι και η μάνα μου εκεί κοντα και τις άρεσε και εκεινης (Έβαλα και τον πατέρα μου να το ακούσει!!!). Ωραίες μεστές εκτελέσεις και φανταστική φωνή. Συνέχισε έτσι και σου εύχομαι τα καλήτερα. Και μην απογοητέυεσε συνέχεισε μπάς και καταφέρουμε να καλητερέψουμε τους μουσικούς ορίζοντες αυτής της χώρας με λίγη παραπάνω ποιότητα. .
    Ελπίζω να σε έκανα καλό σεφτέ και με αφορή το δίκο μου post να το ακούσουν και άλλοι και πάνω απο όλα να σου αφίσουν τις γνώμες τους.

    Angelofdeath1990
    29.08.2007, 11:47
    kai egw phra to 8arros kai mphka kai akousa polu wraia fwnh exeis re file para polu wraia kai ta tragoudia gia demo oxi aplws ikanopoihtika polu kala kai olo to style tou demo sou.....mprabo makari kai egw kapote na kanw kanena tetoio demo
    Solfezos
    31.08.2007, 14:05
    Sas euxaristw poli gia ta toso wraia logia sas! Na 'ste kala!

    Giwrgos
    DrFeelgood
    31.08.2007, 19:15
    Γιώργο, έχεις πολύ ωραία φωνή. Μου άρεσαν όλα τα κομμάτια, αλλά ιδιαίτερα η "όμορφη πόλη". Τραγούδι περισσότερο τεχνικό, με διαφορές στην ένταση της φωνής και τους χρωματισμούς. Θα ήθελα όμως να ακούσω και κάτι πιο γρήγορο, τραγούδι με γρηγορότερο τέμπο, για περισσότερη ποικιλία και να δείξεις κατά πόσο μπορείς να κουμαντάρεις τη φωνή σου με διαφορετικούς χρόνους.
    Σου εύχομαι τα καλύτερα!