ελληνική μουσική
    786 online   ·  210.833 μέλη

    Κι όμως οι γυναίκες σολάρουν!!!

    Brokenchord
    04.09.2007, 20:53
    Για αυτό μάθετε κλασική κιθάρα και πετάξτε τις ηλεκτρικές απο το παράθυρο πλάκα κάνω !!!
    Εν μέρη θα συμφωνήσω μαζι σου αλά όχι ολοκληρωτικά. Εντελός διαφορετικές τεχνικές και γκάμα έκφασης. Σαν να μαθαίνεις διαφορετικό όργανο. Σίγουρα το χοντρό ματσούκι της κλασικής σου γυμνάζει τα χέρια αλλά απο την άλλη όταν πας να παίξεις με πένα τα βρίσκεις σκούρα πάντος έτσι συνέβει σε μένα (Ακόμα δεν χώνεψα αυτό το πάνω κάτω τις πένας γκρρρ!!!) Τι χαζομάρα να παίζεις με πένα τα arpeggio!!! Καλά για solo εντάξη απαραίτητη. Άλλα παρ όλα αυτά ειδού
    Link
    " TARGET="_blank">ειδού


    Η ζωή είναι ένα τραγούδι. Γι΄αυτό τραγούδησε το όσο ποιο δυνατά μπορείς. Γιατί λίγα πράγματα χρειάζεται κάποιος για να είναι ευτυχισμένος. Μια ψυχή να τον αγαπάει, μια καλοκαρδισμένη κιθάρα και όνειρα, πολλά όνειρα, όσα είναι τα αστερία στους γαλαξίες

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Brokenchord στις 04-09-2007 21:01 ]


    delta66
    05.09.2007, 01:44
    Ξεφυγαμε.
    Μονο γυναικες ειπαμε.
    Για βαλτε καμια αλλη να δουμε
    Brokenchord
    05.09.2007, 11:17
    Καλά εντάξη !!! ωραίαααα και μεγάλα .........τάστα
    Link
    " TARGET="_blank">εδώ
    Brokenchord
    19.10.2007, 15:01
    Βρήκα το έτερον μου ήμισυ. Επιτέλους μια κοπέλα με μακρύ μαλλί που δεν είναι πιασμένο (άστα να ανεμίζουν τα μαλάκια σου στην τρελή νοτιά) και ίσιο ρε γαμ...το με όγκο που δεν είναι του κόμμωτειρείου σα μαρκίζα και όχι ξανθιά . Να ακούει Steve Vaι και να σολάρει!!!
    Link
    " TARGET="_blank">εδώ
    Σιγά να μην γυρίσει να κοιτάξει εμένα αυτή άσε που έχει παίξει παρέα και με τον Stevy
    μπουχουχου δε θα μου τι φάει κανένας ρε δικιά μου είναι !!!
    Link
    " TARGET="_blank">εδώ







    Brokenchord
    19.10.2007, 15:09
    Αααααχ έπαθα μεγάλη νήλα την δάγκωσα την ταστιέρα.
    inkve
    12.11.2008, 10:42

    σας αρεσει??ακουστε groove και συναισθημα....

     


    montechristos-ole
    13.11.2008, 11:51

    Παράθεση:

    Το μέλος inkve στις 12-11-2008 στις 10:42 έγραψε...

    σας αρεσει??ακουστε groove και συναισθημα....

     τρομερηηηηηηηηηηηηηηηηη






    Νέες συζητήσεις
    στην ίδια κατηγορία