ελληνική μουσική
    847 online   ·  210.833 μέλη
    zizzi
    15.03.2008, 23:51
    παιδια εγω ειδα μεχρι και το 13 επεισοδιο,αν θυμαμαι καλα του 3ου κυκλου του prison break.εχουν βγει κι αλλα επεισοδια και δεν το ξερω;;παντως καθε επεισοδιο ηταν συγκλονιστικο!!!τρομερο κολλημα..εχει λιγες μερες που ξεκινησα να βλεπω lost.ειδα μεχρι το 5 επεισοδιο αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω ξετρελαθει.ελπιζω στη συνεχεια να γινεται πιο ενδιαφερον οπως το prison.παντως θα ηθελα να ξερω αν βγηκαν κι αλλα επεισοδια του prison.
    rWmS
    26.03.2008, 22:13
    Δεν εχουν βγει ακομα αλλα μαλον θα βγουν επειδη το εκοψε λιγο αποτομα
    Καλυτερα ομως να τελειωνουν γρηγορα επειδη εχει καταντησει λιγπ βαρετο.....
    frou-frou
    04.04.2008, 00:52
    Τι θα γίνει με το Lost; Θα μας τρελάνουν; Πάνω που άρχισα να βαριέμαι το καλοκαίρι με τον τρίτο κύκλο είδα τον τέταρτο μέχρι το 8 (αν έχει βγει και το 9 ειδοποιήστε) και πάλι κόλλησα. Δεν ξέρω πως το έχουν σκεφτεί και όσους μας άρεσε μας κρατάνε σε αγωνία αλλά εύχομαι το τέλος να μην είναι καμιά πατάτα...
    Όσο για το Prison ωραίο ρε παιδιά αλλά τοσό άγχος δεν το αντέχω και ας ξέρω πως ο πρωταγωνιστής θα πρέπει να υπάρχει μεχρι το τέλος, οπότε έμεινα στα πρώτα επεισόδια του πρώτου κύκλου και τα υπόλοιπα ζήτησα μια περίληψη από αυτόν που έχει περισσότερη υπομονή από μένα και είναι πιο φανατικός (ξέρει αυτός)
    renabill
    04.04.2008, 11:34
    To prison break τρελό κόλλημα.Το ΛΟΣΤ ούτε ένα επεισόδειο ολόκληρο δεν μπορώ να δω
    xristos_rock
    04.04.2008, 12:20
    Εγώ το αντίθετο!!
    Το Prison Break δεν το αντέχω με τίποτα!!
    darbukaboy
    04.04.2008, 13:45
    To prison break ειναι μονο για ανθρωπους που γουσταρουν την ανδρεναλινη.Προς θεου δεν ειναι για καρδιακους,γιατι σε κραταει σε τοση αγωνια με τα διαλειμματα κα ιτα κοψιματα των επεισοδιων που ο καρδιακος μπορει και να μεινει στον τοπο απο την αγωνια.Εγω παντως το βλεπω σταθερα τον τελευταιο καιρο
    zizzi
    04.04.2008, 16:28
    Ρε παιδια εγω που ειδα ολα τα επεισοδια του prison break,μεχρι στιγμης δεν τα συγκρινω με τιποτα με το lost.Αν και ειδα μονο καποια επεισοδια του πρωτου κυκλου,δε με τρελαινει.Δεν περναει με τιποτα η ωρα σε αντιθεση με το prison break που δεν καταλαβαινα ποτε τελειωνε το επεισοδιο και εκανα σαν τρελη για το επομενο.Το lost δεν ειναι ομως ετσι,ειναι πολυ χαλαρο.Ελπιζω στη συνεχεια ναλλαξουν τα πραγματα..
    dimi93-gnr
    04.04.2008, 18:40
    EΛΕΟΣ
    βασικα τα εργακια καλα θα ναι
    αλλα δεν προκειται να τα δω
    να περασει η μοδα πρωτα!!
    ολα καμμενα ειστε
    λοστ και πρισον μπρεικ
    ουυουουουουουοουουουου
    ελεος
    οταν περασει το κολημα εγω αμεσως ντι βι ντι
    zabetistas
    04.04.2008, 19:24
    Παράθεση:

    Το μέλος dimi93-gnr στις 04-04-2008 στις 18:40 έγραψε...

    EΛΕΟΣ
    βασικα τα εργακια καλα θα ναι
    αλλα δεν προκειται να τα δω
    να περασει η μοδα πρωτα!!
    ολα καμμενα ειστε
    λοστ και πρισον μπρεικ
    ουυουουουουουοουουουου
    ελεος
    οταν περασει το κολημα εγω αμεσως ντι βι ντι

    prin aporipsis kati rikse mia matia na deis ti einai prota
    dimi93-gnr
    05.04.2008, 16:14
    ΔΕΝ τα δες ολα ζαμπετιστα
    ειπα μου την σπαει που ναι μοδα
    παω σχολειο και 3ερω πως κανουν ολοι!
    τ εργα εινια πολυ καλα αλλα θα τα δω σε ντι βι ντι οταν περασει η μοδα!
    ειδικα το λοστ!
    αυτο ειπα
    κοιτα καλυτερα!!
    απλα μ την σπαει π ναι μοδα
    και δεν 8α καιγομαι κ γω μαζι με τους αλλους!!
    zabetistas
    05.04.2008, 18:47
    Παράθεση:

    Το μέλος dimi93-gnr στις 05-04-2008 στις 16:14 έγραψε...

    ΔΕΝ τα δες ολα ζαμπετιστα
    ειπα μου την σπαει που ναι μοδα
    παω σχολειο και 3ερω πως κανουν ολοι!
    τ εργα εινια πολυ καλα αλλα θα τα δω σε ντι βι ντι οταν περασει η μοδα!
    ειδικα το λοστ!
    αυτο ειπα
    κοιτα καλυτερα!!
    απλα μ την σπαει π ναι μοδα
    και δεν 8α καιγομαι κ γω μαζι με τους αλλους!!

    όπως και να ναι , εγώ σε προκαλώ να τα δεις τώρα κι ας είναι στην μόδα. Είσαι ψαγμενο ατομακι και σίγουρα θα γουστάρεις ,. Ετσι κι αλλιώς έχεις να δεις 3 κύκλους από το καθένα ώσπου να φτάσεις στο σήμερα .
    Εχεις δίκιο για το θέμα μόδας αλλά κι εμένα όταν μου τα πριζανε με το Παρά Πέντε έκατσα και είδα δυο επεισόδια και κατάλαβα οτι δεν μου κάνει και το απέρριψα .
    agnes-5
    05.04.2008, 21:23
    PRISON BREAK PRISON BREAK PRISON BREK ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΡΓΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΣΑΡΑ Ή ΘΑ ΖΗΣΕΙ; ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.
    agnes-5
    05.04.2008, 21:30
    Παράθεση:

    Το μέλος dimi93-gnr στις 05-04-2008 στις 16:14 έγραψε...

    ΔΕΝ τα δες ολα ζαμπετιστα
    ειπα μου την σπαει που ναι μοδα
    παω σχολειο και 3ερω πως κανουν ολοι!
    τ εργα εινια πολυ καλα αλλα θα τα δω σε ντι βι ντι οταν περασει η μοδα!
    ειδικα το λοστ!
    αυτο ειπα
    κοιτα καλυτερα!!
    απλα μ την σπαει π ναι μοδα
    και δεν 8α καιγομαι κ γω μαζι με τους αλλους!!



    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΤΗ ΟΧΙ ΑΡΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΟΔΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ;
    dimi93-gnr
    06.04.2008, 21:02

    αχ αγαπες μου,δεν καταλαβαινετε....ειμαι 15 ετων παω σχολειο και 3ερω πως κανουν ολοι!
    OΛΟΙ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ''ΛΟΣΤ Κ ΠΡΙΣΟΝ ΜΠΡΕΙΚ ΦΟΡ ΕΒΕΡ''
    και τετοιαααα....η το αλλο''αχ 8εος δεν ειναι ο μιλλερ?κουκλος''
    ενα σασ λεω μια χαρα κοπελα ειμαι,χωρις να μαι κανα επαναστατημενο και τετοια φυσιολογικο κκοριτσι

    αλλα βαρεθηκα τα μαστ ρε γαμωτο!''καλα ρε που ζεις???δεν βλεπεις πρισον βρεικ??""ναι ρε που ζω..''δεν βλεπω οτι μ πλασαρει η μοδα''

    παρα πεντε εβλεπα μ'αρεσε!!!
    αυτα τα εργα ειναι πολυ ωραια αλλα θελω να περασει η μοδα
    πρωτα
    και 8α τα παρω σε ντι βι ντι
    οταν περασει η μοδα
    γκε γκε?
    δεστο σαν λοξα ρε παιδι μου
    κυριε μαλλον γιατι πρεπει ζαμπετιστα ναι σαι μεγαλος!!
    NIKOSPI
    09.04.2008, 09:20
    Παιδιά στο lost, ποιος ηθοπιός παίζει τον Σώγιερ???0 τύπος έχει πολύ πλάκα, μόνο που τον βλέπω ξερένομαι στο γέλιο, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....Παρακαλώ απαντήστε:)
    NIKOSPI
    09.04.2008, 09:31
    Παράθεση:

    Το μέλος agnes-5 στις 05-04-2008 στις 21:23 έγραψε...

    PRISON BREAK PRISON BREAK PRISON BREK ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΡΓΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΣΑΡΑ Ή ΘΑ ΖΗΣΕΙ; ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.


    Μπα μην ανησυχείς, μόνο το κεφάλι θα της κόψουν λοοοοοοοοοοοολ!!!!;)
    NIKOSPI
    09.04.2008, 09:34
    dimi93-gnr Έχεις δίκιο αλλά μην δεις τα πρώτα επεισόδεια και των δύων έργων έτσι για πλάκα γιατί θα πάθεις πολλά χαχαχαλοοοοοολ!!!:)
    agnes-5
    09.04.2008, 16:18
    Παράθεση:

    Το μέλος dimi93-gnr στις 06-04-2008 στις 21:02 έγραψε...


    αχ αγαπες μου,δεν καταλαβαινετε....ειμαι 15 ετων παω σχολειο και 3ερω πως κανουν ολοι!
    OΛΟΙ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ''ΛΟΣΤ Κ ΠΡΙΣΟΝ ΜΠΡΕΙΚ ΦΟΡ ΕΒΕΡ''
    και τετοιαααα....η το αλλο''αχ 8εος δεν ειναι ο μιλλερ?κουκλος''
    ενα σασ λεω μια χαρα κοπελα ειμαι,χωρις να μαι κανα επαναστατημενο και τετοια φυσιολογικο κκοριτσι

    αλλα βαρεθηκα τα μαστ ρε γαμωτο!''καλα ρε που ζεις???δεν βλεπεις πρισον βρεικ??""ναι ρε που ζω..''δεν βλεπω οτι μ πλασαρει η μοδα''

    παρα πεντε εβλεπα μ'αρεσε!!!
    αυτα τα εργα ειναι πολυ ωραια αλλα θελω να περασει η μοδα
    πρωτα
    και 8α τα παρω σε ντι βι ντι
    οταν περασει η μοδα
    γκε γκε?
    δεστο σαν λοξα ρε παιδι μου
    κυριε μαλλον γιατι πρεπει ζαμπετιστα ναι σαι μεγαλος!!



    ok katalaba ti ennoeis.
    zabetistas
    09.04.2008, 19:15
    Παράθεση:

    Το μέλος NIKOSPI στις 09-04-2008 στις 09:31 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος agnes-5 στις 05-04-2008 στις 21:23 έγραψε...

    PRISON BREAK PRISON BREAK PRISON BREK ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΡΓΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΣΑΡΑ Ή ΘΑ ΖΗΣΕΙ; ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.


    Μπα μην ανησυχείς, μόνο το κεφάλι θα της κόψουν λοοοοοοοοοοοολ!!!!;)

    στον 4 κύκλο του prison η Σαρα επιστρέφει . έχασε το κεφάλι της για ένα κύκλο για να γεννήσει
    NIKOSPI
    09.04.2008, 19:45
    Ωχ για πλάκα ξεκίνησα σε σοβαρό θα μου βγει!!!Τι μου λες ρε φίλε???Η Σάρα με κομένο κεφάλη επιστρέφει σόα???Δεν το πιστεύω, η Σάρα πάπαλα, τελείωσε, πήγε στην μεταθανάτια ζωή χαχαχαχα, λοοοοοοολ!!! Δεν ξέρω τι να ;)