ελληνική μουσική
    573 online   ·  210.848 μέλη

    Γρηγόρης Πετράκος....

    biologist80
    10.09.2007, 09:58
    Ποιά είναι η γνώμη σας για τον καλλιτέχνη αυτόν;Σύμφωνα με μένα είναι απο τα πιό σοβαρά και αξιόλογα άτομα στον χώρο της μουσικής σήμερα.......Έχει ταλέντο και μέλλον...Μακάρι να του πάνε όλα καλά.........

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : biologist80 στις 10-09-2007 10:04 ]


    Kinezes_trexoun_gimnes
    10.09.2007, 11:10
    Σας ευχαριστώ αγαπητέ που μου δίνετε την ευκαιρία να εκφράσω και γω με τη σειρά μου τη γνώμη μου για άλλο ένα κατασκεύασμα των reality , των εταιριών και της αποχαύνωσης των πάντων....

    απολαύσαμε την πολύ σωστή αλλά μέτρια φωνή του... ( τώρα δεν πιστεύω να έχει σε αυτό κανείς αντίρρηση... και μη μου πει κανείς ο Τσαλίκης είναι καλύτερος.... δεν είναι...αλλά τώρα για τον Πετράκο μιλάμε...) και ένα συμπαθητικό τραγουδάκι τριών συγχορδιών όσο ήταν μέσα στο fame story.... “κι όλα τελειώσαν..” ( προφητικό για την καριέρα του...)

    από κει και πέρα ακούσαμε το τραγικό :

    “Θέλω τους φίλους μου να δω...(πήγαινε πουλάκι μου να δεις καλύτερα κανένα καθηγητή ορθοφωνίας να σου φτιάξει εκείνο το σίγμα το ρημάδι....)
    να πάμε βόλτα στη πλατεία ( αντρίλα.....)
    όλοι τη μέρα αλητεία ( μιλάμε για φοβερό αλάνι...φαίνεται ο άνθρωπος...)
    και το βράδυ για ποτό...” ( μόνο που ο Νίνο , ο Πετρέλης και ο Γιάννης ο Βαρδής δε θα προλάβουν να έρθουν γιατί έχουν πραγματικές καριέρες να ασχοληθούν....)

    Για να μη μακρηγορώ αγαπητέ .... τώρα τελευταία των είδα σε ένα clip με λαμέ σακάκι να τραγουδάει ένα τραγικό γυφτοτσιφτέτελο με μαλλί “Νίνο” να προσπαθεί να γίνει Βέρτης στη θέση του Βέρτη.... ( αυτό για τη σοβαρότητα που θίξατε...)

    Φυσικά έχει ταλέντο.... ( δεν ξέρουμε που ακόμα...)

    Και γω εύχομαι να του πάνε όλα καλά... υγεία πάνω από όλα
    biologist80
    10.09.2007, 11:18
    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 10-09-2007 στις 11:10 έγραψε...

    Σας ευχαριστώ αγαπητέ που μου δίνετε την ευκαιρία να εκφράσω και γω με τη σειρά μου τη γνώμη μου για άλλο ένα κατασκεύασμα των reality , των εταιριών και της αποχαύνωσης των πάντων....

    απολαύσαμε την πολύ σωστή αλλά μέτρια φωνή του... ( τώρα δεν πιστεύω να έχει σε αυτό κανείς αντίρρηση... και μη μου πει κανείς ο Τσαλίκης είναι καλύτερος.... δεν είναι...αλλά τώρα για τον Πετράκο μιλάμε...) και ένα συμπαθητικό τραγουδάκι τριών συγχορδιών όσο ήταν μέσα στο fame story.... “κι όλα τελειώσαν..” ( προφητικό για την καριέρα του...)

    από κει και πέρα ακούσαμε το τραγικό :

    “Θέλω τους φίλους μου να δω...(πήγαινε πουλάκι μου να δεις καλύτερα κανένα καθηγητή ορθοφωνίας να σου φτιάξει εκείνο το σίγμα το ρημάδι....)
    να πάμε βόλτα στη πλατεία ( αντρίλα.....)
    όλοι τη μέρα αλητεία ( μιλάμε για φοβερό αλάνι...φαίνεται ο άνθρωπος...)
    και το βράδυ για ποτό...” ( μόνο που ο Νίνο , ο Πετρέλης και ο Γιάννης ο Βαρδής δε θα προλάβουν να έρθουν γιατί έχουν πραγματικές καριέρες να ασχοληθούν....)

    Για να μη μακρηγορώ αγαπητέ .... τώρα τελευταία των είδα σε ένα clip με λαμέ σακάκι να τραγουδάει ένα τραγικό γυφτοτσιφτέτελο με μαλλί “Νίνο” να προσπαθεί να γίνει Βέρτης στη θέση του Βέρτη.... ( αυτό για τη σοβαρότητα που θίξατε...)

    Φυσικά έχει ταλέντο.... ( δεν ξέρουμε που ακόμα...)

    Και γω εύχομαι να του πάνε όλα καλά... υγεία πάνω από όλα





    Κοίταξε,αυτή τη φορά δεν θα σου κάνω το χατήρι να σου πάω κόντρα για να έχεις να λές πάλι 'οτι σου κατέβει στο κεφάλι...........άποψη σου είναι και σεβαστή αλλά μην κάνεις συνέχεια αρνητική κριτική σε όλους γιατί κουράζεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    dimitrapan
    10.09.2007, 11:21
    Απαπα βρε Κινέζε! Τον τσάκισες τον άνθρωπο!

    Κατά τη γνώμη μου, είναι συμπαθέστατος καλλιτέχνης, δεν προκαλεί, κάνει τη δουλίτσα του και δεν γυρίζει από κανάλι σε κανάλι σε στυλ "κι εγώ παιδί της τηλεόρασης είμαι, μην με ξεχνάτε", είναι πολύ καλός επί σκηνής, η φωνή του προσωπικά μου φαίνεται επίσης πολύ καλή (αν εξαιρέσουμε το πρόβλημα που έχει με το "σ") και είναι εξαίρετος κιθαρίστας!

    Αυτά!
    koukou-tsa
    10.09.2007, 11:33
    Δικαίωμα στους φλώρους εδώ και τώρα !!!!

    Πετράκοθ !!!
    Πετρακοθ!!!!!!!
    Πετρακοθ !!!!!!!!!!!


    Kinezes_trexoun_gimnes
    10.09.2007, 11:38
    Παράθεση:

    Το μέλος biologist80 στις 10-09-2007 στις 11:18 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 10-09-2007 στις 11:10 έγραψε...

    Σας ευχαριστώ αγαπητέ που μου δίνετε την ευκαιρία να εκφράσω και γω με τη σειρά μου τη γνώμη μου για άλλο ένα κατασκεύασμα των reality , των εταιριών και της αποχαύνωσης των πάντων....

    απολαύσαμε την πολύ σωστή αλλά μέτρια φωνή του... ( τώρα δεν πιστεύω να έχει σε αυτό κανείς αντίρρηση... και μη μου πει κανείς ο Τσαλίκης είναι καλύτερος.... δεν είναι...αλλά τώρα για τον Πετράκο μιλάμε...) και ένα συμπαθητικό τραγουδάκι τριών συγχορδιών όσο ήταν μέσα στο fame story.... “κι όλα τελειώσαν..” ( προφητικό για την καριέρα του...)

    από κει και πέρα ακούσαμε το τραγικό :

    “Θέλω τους φίλους μου να δω...(πήγαινε πουλάκι μου να δεις καλύτερα κανένα καθηγητή ορθοφωνίας να σου φτιάξει εκείνο το σίγμα το ρημάδι....)
    να πάμε βόλτα στη πλατεία ( αντρίλα.....)
    όλοι τη μέρα αλητεία ( μιλάμε για φοβερό αλάνι...φαίνεται ο άνθρωπος...)
    και το βράδυ για ποτό...” ( μόνο που ο Νίνο , ο Πετρέλης και ο Γιάννης ο Βαρδής δε θα προλάβουν να έρθουν γιατί έχουν πραγματικές καριέρες να ασχοληθούν....)

    Για να μη μακρηγορώ αγαπητέ .... τώρα τελευταία των είδα σε ένα clip με λαμέ σακάκι να τραγουδάει ένα τραγικό γυφτοτσιφτέτελο με μαλλί “Νίνο” να προσπαθεί να γίνει Βέρτης στη θέση του Βέρτη.... ( αυτό για τη σοβαρότητα που θίξατε...)

    Φυσικά έχει ταλέντο.... ( δεν ξέρουμε που ακόμα...)

    Και γω εύχομαι να του πάνε όλα καλά... υγεία πάνω από όλα





    Κοίταξε,αυτή τη φορά δεν θα σου κάνω το χατήρι να σου πάω κόντρα για να έχεις να λές πάλι 'οτι σου κατέβει στο κεφάλι...........άποψη σου είναι και σεβαστή αλλά μην κάνεις συνέχεια αρνητική κριτική σε όλους γιατί κουράζεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Σε ευχαριστώ αγαπητέ που σέβεσαι την άποψή μου...
    μπορώ όμως να κάνω και εξίσου κουραστική θετική κριτική ...

    Κοίτα...

    Ο καλλιτέχνης αυτός μας έμαθε μέσα από το πετυχημένο τηλεπαιχνίδι Fame story τι θα πει ήθος , πνευματική καλλιέργεια , μουσικότητα και ταλέντο....

    Ξεχωρίζοντας με την αρτιότητα του χαρακτήρα του αλλά και με τις δυνατότητες της κρυστάλλινης φωνής του χάρισε σε όλους εμάς μια επιτυχία πριν ακόμα βγει από το παιχνίδι... Το “όλα τελειώσαν” είναι ένα τραγούδι που η απλότητα και η δυναμική του το έκαναν αμέσως σουξέ και το κατατάσσουν στα τραγούδια που θα ακούμε πάντα....

    Αμέσως μετά η επόμενη επιτυχία “θέλω τους φίλους μου να δώ “ απέδειξε ότι η πρώτη επιτυχία δεν ήταν τυχαία.... η ίδια απλότητα και αμεσότητα του έδωσαν αμέσως μια θέση στις πρώτες θέσεις των πωλήσεων και της καρδιάς μας....

    Η επιτυχημένη του πορεία έρχεται να συναντήσει φέτος το πιο πετυχημένο σχήμα του χειμώνα.... Δίπλα στο Νίκο Βέρτη έχουμε την ευκαιρία να τον απολαμβάνουμε και να τραγουδάμε μαζί του τα τραγούδια του...

    Ο νέος δίσκος του είναι πιο λαικός αλλα μας αρέσει και αυτή η πλευρά του Γρηγόρη...

    ( ποιο κουράστηκες πιο πολύ να διαβάζεις.... αυτό ή το προηγούμενο....???)



    Μαζεύω υπογραφές για τη διαγραφή του koukou-tsa

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Kinezes_trexoun_gimnes στις 10-09-2007 11:40 ]


    antreas_dr
    10.09.2007, 13:10
    Κθεκίνησε ελπιδοφόρα την Μουθική του διαδρομή, πιθτεύω οτι αν κάνει θωθτά βήματα και δεν αναλωθεί στα εύπεπτα μουσικά είδη, θα μπορούμε να μιλάμε και για αυτόν μετά απο χρόνια...
    Jimy
    10.09.2007, 13:21
    Πολυ καλός μουσικός αλλά όχι για Ελλάδα
    τον φαντάζομαι να παίζει με διάφορους διάσπαρτους μουσικούς σε διάφορες
    περιοχές εκτός Ελλάδος που έχουν και πολύ καλές σκηνές μουσικές,
    Σουηδία,Ελβετία,Αγγλία κάπου εκεί
    που μπορεί και πολύ καλά να αντεπεξέλθει.
    Για τα δικά μας δεδομένα είναι μία Φερράρι στη Μεσογείων!

    koukou-tsa
    10.09.2007, 14:43
    Παράθεση:

    Το μέλος Jimy στις 10-09-2007 στις 13:21 έγραψε...

    Πολυ καλός μουσικός αλλά όχι για Ελλάδα
    τον φαντάζομαι να παίζει με διάφορους διάσπαρτους μουσικούς σε διάφορες
    περιοχές εκτός Ελλάδος που έχουν και πολύ καλές σκηνές μουσικές,
    Σουηδία,Ελβετία,Αγγλία κάπου εκεί
    που μπορεί και πολύ καλά να αντεπεξέλθει.
    Για τα δικά μας δεδομένα είναι μία Φερράρι στη Μεσογείων!




    Μπα, εγώ τον βλέπω να κάνει καριέρα θτην Ιθπανια ή το Μεκθικο…
    Kinezes_trexoun_gimnes
    10.09.2007, 14:52
    Να μια μουσική πρόταση που δεν είχα σκεφτεί.... να ξαναπεί τα latin του Νταλάρα... αν μη τι άλλο θα έχει την καταλληλότερη προφορά.....

    Τώρα αυτό με τη φερράρι...χμμμμ... ένας τραγουδιστής που δε λέει το σίγμα τί είναι??? μια φερράρι με ιμάντα που σφυρίζει???

    koukou-tsa
    10.09.2007, 15:03
    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 10-09-2007 στις 14:52 έγραψε...

    Να μια μουσική πρόταση που δεν είχα σκεφτεί.... να ξαναπεί τα latin του Νταλάρα... αν μη τι άλλο θα έχει την καταλληλότερη προφορά.....

    Τώρα αυτό με τη φερράρι...χμμμμ... ένας τραγουδιστής που δε λέει το σίγμα τί είναι??? μια φερράρι με ιμάντα που σφυρίζει???




    α)Θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεκτικός …
    Είναι μια φερράρι με ιμάντα που Θφυρίζει.....
    και
    β)Σε παρακαλώ θερμά μη βάζεις ιδέες στον Θείο ....
    Kinezes_trexoun_gimnes
    10.09.2007, 15:06
    Άντε... γράψε ο ένας γράψε ο άλλος .... πρώτο το topic του Πετράκου...

    Τώρα μπορεί να ανοίξει κάποιος και ένα topic και για το Δημήτρη Κόκοτα?
    koukou-tsa
    10.09.2007, 15:42
    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 10-09-2007 στις 15:06 έγραψε...

    Άντε... γράψε ο ένας γράψε ο άλλος .... πρώτο το topic του Πετράκου...

    Τώρα μπορεί να ανοίξει κάποιος και ένα topic και για το Δημήτρη Κόκοτα?



    ναι ,ναι !!!!
    και μετα ένα άλλο για τον Καρακότα......
    jacamar
    10.09.2007, 17:20
    παπαπα λίγο ψευδός είναι ο ανθρωπος αμέσως να τον φάτε....!!!! Το μικρόφωνο σκευτομαι που θα πρέπει να έχει και ομπρέλα.....!
    Πέρα απο την πλάκα...μην τρελαθώ οτι μας πέφτει πολύς και θα κάνει και διεθνή καριέρα.....

    *insieme nella vita,nella morte..nell' eternita...*



    jacamar on air καθε Δευτέρα στις 6 και Τριτη στις 7!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jacamar στις 10-09-2007 17:30 ]


    dimko
    10.09.2007, 17:25
    Νομίζω ότι είναι από τους πιο αξιόλογους νέους τραγουδιστές.
    koukou-tsa
    10.09.2007, 17:33
    Παράθεση:

    Το μέλος dimko στις 10-09-2007 στις 17:25 έγραψε...

    Νομίζω ότι είναι από τους πιο αξιόλογους νέους τραγουδιστές.



    Νομίζεις .....
    sentoni
    10.09.2007, 18:22
    . . . ντροπή ρε . . . κατηγορείτε ένα καλλιτέχνη μόνο και μόνο επειδή είναι ολίγον ψευδός , ατάλαντος και θέλει τους φίλους του που κάνουν ήδη καριέρα . . . κινέζες τρέχουν γυμνές εντάξει ξέρουμε ότι είσαι φαν του πετρέλη μη το δηλώνεις παντού . . . τι ; διεθνή καριέρα ; εκτός ελλάδος που έχει πολύ καλές σκηνές ; για campig ; συγνώμη έχει εγχώρια και θέλει και διεθνή ; Μην τρελαθούμε εντελώς για γκόμενος της ταμτα με μεζούρες για τιραντάκια καλός είναι . . . έτσι για να μετράνε το μέγεθος της καριέρας τους κι οι 2 . . .
    heartbreak-kid
    10.09.2007, 21:09
    εν τάξει. η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν:
    άνθρωποι που πάνε συχνά ταξείδια στην Άπω Ανατολή και αλλού και έχουν γίνει premium bloggers, με ένα premium με χαμένο νόημα(βλέπε εξαγγελίες premium) και με βαριά κληρονομιά τις κουραστικές, πλήν συμπαθείς στους "εντός φιλικής λίστας" δηλώσεις τους για πετρέλη, μαργαρίτη κ.ο.κ.
    καθώς και άνθρωποι που έχουν βγάλει ένα τραγούδι που περιέχει την λέξι: "μαλάκας" σε μεγάλη συχνότητα καθώς και λογοπαίγνια συνεχόμενης επαναλήψεως ρήματος σε παρελθοντικό χρόνο, όντες σημαίνοντα και συμπαθή μέλη σε ένα από τα...πάμπολλα site που υπάρχουν στο internet.

    οι παραπάνω καθώς και άλλοι με λίγο πολύ παρόμοια "προσόντα" έχουν να λένε σχετικά με το "θ" του πετράκου, το μουσικό ταλέντο που ΔΕΝ έχει- μιας και θα τον έχουν παρακολουθήσει πολλάκις εκτός FAME ή θα έχουν παίξει μαζύ του σε κάποια σκηνή- να περιγελούν τραγούδια κρίνοντας ως γιώργος κατσαρός σε ένα ιδιότυπο "να η ευκαιρία" και άλλα πολλά.όπως επίσης και το να κρίνουν με ύφος χιλίων καρδιναλίων και τα απαραίτητα αποσιωπητικά απόψεις άλλων.

    εντάξει, παιδιά. στην επόμενη συνεργασία που θα οργανωθή live για το τραγούδι του μαλάκα στα κινέζικα θα φτιάξουμε λίστα στο MH.

    P.S: Λαλιώτη, άξιοι οι μαθητές σου...
    Kinezes_trexoun_gimnes
    11.09.2007, 10:34
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 10-09-2007 στις 21:09 έγραψε...

    εν τάξει. η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν:
    άνθρωποι που πάνε συχνά ταξείδια στην Άπω Ανατολή και αλλού και έχουν γίνει premium bloggers, με ένα premium με χαμένο νόημα(βλέπε εξαγγελίες premium) και με βαριά κληρονομιά τις κουραστικές, πλήν συμπαθείς στους "εντός φιλικής λίστας" δηλώσεις τους για πετρέλη, μαργαρίτη κ.ο.κ.
    καθώς και άνθρωποι που έχουν βγάλει ένα τραγούδι που περιέχει την λέξι: "μαλάκας" σε μεγάλη συχνότητα καθώς και λογοπαίγνια συνεχόμενης επαναλήψεως ρήματος σε παρελθοντικό χρόνο, όντες σημαίνοντα και συμπαθή μέλη σε ένα από τα...πάμπολλα site που υπάρχουν στο internet.

    οι παραπάνω καθώς και άλλοι με λίγο πολύ παρόμοια "προσόντα" έχουν να λένε σχετικά με το "θ" του πετράκου, το μουσικό ταλέντο που ΔΕΝ έχει- μιας και θα τον έχουν παρακολουθήσει πολλάκις εκτός FAME ή θα έχουν παίξει μαζύ του σε κάποια σκηνή- να περιγελούν τραγούδια κρίνοντας ως γιώργος κατσαρός σε ένα ιδιότυπο "να η ευκαιρία" και άλλα πολλά.όπως επίσης και το να κρίνουν με ύφος χιλίων καρδιναλίων και τα απαραίτητα αποσιωπητικά απόψεις άλλων.

    εντάξει, παιδιά. στην επόμενη συνεργασία που θα οργανωθή live για το τραγούδι του μαλάκα στα κινέζικα θα φτιάξουμε λίστα στο MH.

    P.S: Λαλιώτη, άξιοι οι μαθητές σου...


    Αγαπητέ βλέπω με θλίψη ότι με την καταχώρηση αυτή δεν είχατε σκοπό πείτε την γνώμη σας για τον Πετράκο αλλά την γνώμη σας για μένα και για άλλο μέλος του ΜΗ για το οποίο δεν θα απαντήσω εγώ....

    Αυτό κάνει την κουβέντα από δω και πέρα off topic αλλά αφού από δω ξεκίνησε από δω το βλέπω να συνεχίζει...

    Θα έχετε ίσως προσέξει ότι μπορεί να έχω πει “τέρατα” για διάφορους ... αλλά για μέλος του ΜΗ δεν έχω πει ποτέ τίποτα αρνητικό όσο και να με ενοχλούν αυτά που γράφει ή ο τρόπος που τα γράφει .... τέλος πάντων... ας πει ο καθένας ότι θέλει όπως το θέλει .... θα ασχοληθώ εγώ τώρα αν ειρωνευτεί ο Unick τον Νταλάρα? Ας είναι.... Με αυτή τη λογική να μπαίνω και γω σε κάθε post δικό σας .... να σας αλλάζω τα φώτα με σχόλια και μετά εσείς με τη σειρά σας στο δικό μου κ.ο.κ. .... δεν καταλαβαίνω ...

    Καταρχήν αν έχετε πρόβλημα ποιο blog είναι premium και ποιο όχι τα παράπονά σας στον jorge... λες και εγώ ζήτησα να γίνω premium , λες και έχω κάποιο κέρδος από αυτό ....άσε που η συζήτηση για premium blog είναι τουλάχιστον γελοία... εκφράσατε την πικρία σας...μας είπατε να δούμε τις “εξαγγελίες premium” ( εγώ αυτό δεν το έχω δει ποτέ....εσείς που κόπτεστε το έχετε ψάξει....)

    Εγώ πρώτος αν θέλετε συμφωνώ να καταργηθούν όλα τα premium ή να γίνουν όλοι premium.... δεν περίμενα ότι υπάρχει μέλος που θα εκφράσει πικρία για το ότι ένα άλλο μέλος έγινε premium... τα premium πληρώνονται παραπάνω? Γιατί αν είναι έτσι τότε είμαι κορόιδο γιατί τα ίδια παίρνω με σένα....

    Δεύτερον σας κούρασαν οι αναφορές στον Πετρέλη και τον Μαργαρίτη.... μια συμβουλή εδω να σου δώσω αγαπητέ .... ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΆΖΕΙΣ!!!!!!!!!!!!! Τέλλλος!

    Τρίτον ...για τον εαυτό μου δεν μιλάω ποτέ...απεναντίας όποτε το κάνω είναι με διάθεση αυτοσαρκασμού .... μια όμως που στο τέλος η κουβέντα έφερε το αν έχουμε παίξει μαζί του για να έχουμε δικαίωμα να τον κρίνουμε... θα πω ότι τέτοια τιμή δεν είχαμε ....είχαμε όμως την τιμή να παίζουμε με τον μαέστρο για τον οποίο γίνετε λόγος λίγο παρακάτω και μάλιστα πολλά χρόνια.... πρέπει να καταθέτουμε περγαμηνές πριν πούμε τη γνώμη μας?
    Πείτε μας και σεις τώρα τις δικές σας συνεργασίες ....να σας πούμε και μεις τις υπόλοιπες δικές μας και αφού καταλήξουμε ότι δικαιούμαστε να μιλάμε... τότε συζητάμε.... έτσι είναι καλά?

    Τέλος για το ύφος “χιλίων καρδιναλίων” δεν μπορώ να κάνω κάτι... το έχω ξαναπεί ....σε μια γειτονιά....σε ένα χωριό ....είναι ο καλός ...ο κακός....ο καθυστερημένος ....ο βλάκας....ο αχώνευτος ... ο μίζερος.....ο τρελός.... κτλ.... Και εμένα μπορεί να με ενοχλεί το ύφος “ξερόλα” που έχει συγκεκριμένο μέλος .... να τον αρχίσω στην κριτική για το ύφος του? Έτσι γράφει ο άνθρωπος...δεν τον διαβάζω και τέλος....

    Επειδή είναι η πρώτη φορά που γράφω τόσα πολλά κλείνω με το εξής.... βρήκατε αφορμή αυτό το topic αγαπητέ για να βγάλετε τα απωθημένα σας για τα premium και το ύφος το δικό μου και κάποιων άλλων εδώ μέσα.... δεκτό και κατανοητό ... εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα.... θα ήμουν αστείος όταν λέω τόσα για τόσους να μην δέχομαι και γω κριτική...θα απαντάω όμως γιατί αυτό είναι που έχει τελικά ενδιαφέρον.....

    βγάλτε τα από μέσα σας ...και γω αυτό κάνω... και ηρεμώ... και συνεχίζω τη δουλειά μου και όλα είναι καλά.... ( τώρα τελευταία πολύ καλά θα έλεγα....)
    Εύχομαι να τελειώσει εδώ .... ( από την πλευρά μου τουλάχιστον γιατί νομίζω ότι έχεις μέλλον με τους υπόλοιπους...)

    Αυτό με το Λαλιώτη μου άρεσε....γέλασα.... το λέγαμε και μεις όταν μαζευόμασταν το “βρώμικο 89' “ και θάβαμε τον Κουρή.... (πνευματώδες...)


    Και κάτι που είδα τώρα... στη φιλική σου λίστα... γιατί έχεις τον εαυτό σου?

    Μαζεύω υπογραφές για τη διαγραφή του koukou-tsa

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Kinezes_trexoun_gimnes στις 11-09-2007 10:39 ]


    uNick
    11.09.2007, 12:16
    Εγώ 2 πράγματα δεν έχω καταλάβει:

    1. Γιατί δεν κανονίζετε να βρεθείτε κάπου οι 2 σας... να τα πείτε... να τα χώσει όποιος θέλει στον άλλον... να τσακωθείτε... να πέσει και καμιά ψιλή?...
    ...μην χαλάτε το topic του τρισμέγιστου Γρηγόρη... Κάποιοι από εμάς το βλέπουμε... θοβαρά το θέμα!

    2. Εμένα γιατί με πήρε η μπάλα?... Έχεις κάποιο πρόβλημα, Chinese boy, που δεν γουστάρω τον Ακατονόμαστο? Δεν τον γουστάρω ρε! Κι ας τσαντίζεται ο... ανηψιός του!...




    Α! Και για να μην θεωρηθεί εντελώς off-topic το post μου...
    ...τον Πετράκο τον έχω ακούσει και η εντύπωση που μου άφησε ήταν... ούτε κρύο ούτε ζέστη...
    Για ντουετάκια με την Τάμτα είναι ok. Για κάτι παραπάνω... πρέπει να προσπαθήσει να μας πείσει...