ελληνική μουσική
    641 online   ·  210.830 μέλη

    Mετά τα μπάνια του λαού, άρχισαν τα μπαναρίσματα..

    Panos72
    10.09.2007, 20:47

    Αλλος για τη βάρκα μαααας!!!!
    renabill
    11.09.2007, 12:51
    εχασα πολλά επεισόδεια?Τελικά έφυγε ο gexrax?
    dimitrapan
    11.09.2007, 13:15
    Το να απασχολεί κάποιους αν έφυγε ο gexrag και γιατί, το βρίσκω φυσιολογικό γιατί μπορεί να ήταν φίλος τους ή ομοϊδεάτης ή να τους άρεσε ο τρόπος συμπεριφοράς του μέσα στο ΜΗ ( ) ή οτιδήποτε άλλο!

    Ο τίτλος που επέλεξες να δώσεις όμως στο τόπικ σου mnk είναι παραπλανητικός και προκλητικός και προσωπικά, ως απλό μέλος του ΜΗ που σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελε να γίνει moderator (το διευκρινίζω για να μην έχουμε παρεξηγήσεις) με ενοχλεί... Έτσι για το story...

    dimitrapan
    12.09.2007, 12:40
    Mnk, ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Δίνεις ακόμα ένα επιχείρημα για τα γραφόμενά μου!

    Επίσης, σ' ευχαριστώ πολύ και για τον χαρακτηρισμό "νέο κορίτσι"! Καιρό είχα να το ακούσω αυτό!
    Astron
    12.09.2007, 12:49
    (Προφανώς μεταφέρεται στα ανάλαφρα...)
    Astron
    14.09.2007, 15:23
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 12-09-2007 στις 18:34 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 12-09-2007 στις 12:49 έγραψε...
    (Προφανώς μεταφέρεται στα ανάλαφρα...)



    Αν δεν είναι υπερβολική απαίτηση, μήπως θα μπορούσες να μου εξηγήσεις το "προφανές" του πράγματος ;
    Οχι ότι έχω κανένα πρόβλημά, απλώς δεν το αντιλαμβάνομαι.


    Πολύ απλά επειδή δεν γίνεται καμία σοβαρή κουβέντα που να έχει σχέση με το Περί Ανέμων και Υδάτων. Αν είχες πρόβλημα με το ban κάποιου μέλους μπορείς να το θέσεις στα σχετικά με το MusicHeaven λέγοντας γιατί διαφωνείς όπως έχει γίνει στο παρελθον. Στο παρόν ανάλαφρο topic μιλάμε απ' ότι φαίνεται...για τη σχέση των μπάνιων του λαού και των μπαναρισμάτων, και για το αν τα bans είναι...επιδημία. (!!!)
    Είναι λοιπόν προφανές ότι το συγκεκριμένο τόπικ είναι ανάλαφρο και μάλιστα κατά τη γνώμη μου ...αποτυχημένο ανάλαφρο.

    Υ.Γ. Είναι καλό πριν ανοίξουμε ένα τόπικ να ξέρουμε ακριβώς ποιος είναι ο σκοπός του και να το κάνουμε σαφές ώστε να το καταλάβουν οι αναγνώστες...