ελληνική μουσική
    868 online   ·  210.851 μέλη

    Ισχυει η επανενωση που λεγεται για τις Τρυπες ;

    antonys
    21.09.2007, 23:39
    Ισχυει η επανενωση που λεγεται για τις Τρυπες ;

    ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ?
    billaras
    22.09.2007, 03:05
    Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο.Ο Αγγελάκας έχει δηλώσει αρκέτες φορές πώς οι Τρύπες έχουν τελείωσει οριστικά!(Δυστιχώς).Οπως ο ίδιος έχει πεί μια τέτοια επανένωση θα είναι σαν να κοροιδεύουν το κοινό τους.
    Xrononaytis
    22.09.2007, 04:30
    Eixe pe kai kati allo o Aggelakas oti bori na xanagini mia sinavlia megali gia Tripes kai meta anafere kapious manager oti mono oi manager to skeftontontai afto emis akoma den to exoume skefti akoma .
    Debauchee
    22.09.2007, 16:54
    δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα
    ας κρατησουμε την αναμνηση οσοι τους εχουμε δει live(4 φορες προσωπικα)
    και προσωπικα αν ημουν καποιος απο τους υπολοιπους θα το κανα μονο και μονο για να ξεφτιλισω τον Αγγελακα γιατι με τις κατα καιρους δηλωσεις του φτυνει τα ατομα με τα οποια ηταν μαζι για 20 χρονια σχεδον
    τωρα που εγινε γνωστος και στα γκομενακια ας παει να κανει οτι θελει
    rory166
    22.09.2007, 20:57
    Παιδια μην "καταπινετε" ετσι ευκολα οτι ακουτε!
    Δεν παιζει με την καμια τετοιο ενδεχομενο...κ δεν θα κολλησω τη λεξη δυστυχως διπλα.Δεν θα ηθελα να τους ξαναδω μαζι,θα τους εκανε κακο
    marymary
    05.10.2007, 18:03
    Δεν πιστευω οτι θα ενωθει ξανα το συγκροτημα.Σαν πρωτη σκεψη μου αρεσε η ιδεα-ακομα θυμαμαι τη συναυλια τους στον Λυκαβηττο-αλλα εχω αμφιβολιες για το αν θα ηταν και τωρα κορυφαιοι οπως τοτε.Μερικα πραγματα οταν φτανουν στην κορυφη καλυτερα να τελειωνουν εκει...
    twr
    05.10.2007, 23:22
    Δε θα θελα να γίνει επανένωση, όσο κι αν μ αρέσουν οι Τρύπες...
    Για την ακρίβεια, ακριβώς επειδή μ αρέσουν δε θα θελα να γίνει κάτι τέτοιο!

    Ο Αγγελάκας έχει δηλώσει πώς δεν πρόκειται να επανενωθούν! Άλλωστε κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ ψεύτικο και θα γινόταν για καθαρά εμπορικούς λόγους!

    Apataggelos
    06.10.2007, 15:49
    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 05-10-2007 στις 23:22 έγραψε...

    Δε θα θελα να γίνει επανένωση, όσο κι αν μ αρέσουν οι Τρύπες...
    Για την ακρίβεια, ακριβώς επειδή μ αρέσουν δε θα θελα να γίνει κάτι τέτοιο!

    Ο Αγγελάκας έχει δηλώσει πώς δεν πρόκειται να επανενωθούν! Άλλωστε κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ ψεύτικο και θα γινόταν για καθαρά εμπορικούς λόγους!