ελληνική μουσική
    530 online   ·  210.840 μέλη
    sea_like_eyes
    12.10.2007, 16:32
    Παράθεση:

    Το μέλος tarkoulis στις 12-10-2007 στις 16:17 έγραψε...

    Λοιπον, εγω δεν εχω ακουσει ποτε Tokio Hotel αλλα μονο που ειδα την λεξη Tokio ετσι ειλικρινα τρελάθηκα...TOKYO.
    εγω λοιπόν δεν ακούω ουτε μέταλ ουτε πανκ ουτε τετοια, διαβασα ολο το τόπικ με απορία και τα μονα ονοματα που ήξερα ηταν οι queen και οι scorpions εκ των οποίων οι δεύτεροι δεν μου αρέσουν καθόλου.
    Τέλος παντων, δεν γραφω γι'αυτών τον λόγω εγω, ούτε για να κρίνω κάποιον για τα μουσικά του ακούσματα, ουτε για τις προτιμήσεις σας στο στυλ και το ντήσιμο αλλα ουτε για να με κρινει κάποιος εμενα. γιατι έπρεπε καποια στιγμή να σας ξεχέσει κάποιος όλους σε αυτο το τόπικ, και μιας και δεν εχει βρεθει ενας συντονιστής του φόρουμ θα το κανω εγώ, και να με ακούσετε προσεκτικά.
    Συμμετεχετε σε αυτή την συζήτηση πολλα μέλη, από 14 ετων και οσο παει, γιατι μερικοι δεν χουν ηλικια γραμμενη στο προφιλ του, παλιά και νέα μελη, απο 3 μερες μεχρι και 2 χρόνια.
    επιτρέπεται να μιλάτε τοσο άσχημε στο ΜΗ?
    να χρησιμοποιήται τοσο ασχημο λεξιλογιο, σχεδόν όλοι ανεξαιρέτως?
    Αν θέλετε ευτελής χαρακτηρισμούς προτίνω να το κανετε με ΠΜ, γιατι αλλιώς, εσείς κρύβεστε πισω απο τα nickname σας και ο μόνος που βλάπτεται απο αυτο το τοπικ ειναι ο ΜΗ.
    Εννοείται οτι θα ζητήσω την διαγραφη του θέματος, μην μπαίνουν οι επισκέπτες και συναντουν αυτο το χάλι...
    Εννοείται οτι δεν δέχομαι καμία απάντηση πάνω σε αυτα που λέω, του στυλ, προσβάλανε την μουσική μου, η πως να μην αντιδράσουμε που καποιοι ακούν τοκιο hotel.
    Λοιπον κόφτετο, γιατι αν δει καποιος συντονιστης το τοπικ να εξακολουθει να εχει τέτοιο ύφος, βλέπω και πολλα μέλ να διαγράφονται.
    Τα νεύρα σας και την οργή σας μπορείται να τα εκφράσετε με ωραίο τροπο και διακριτικότητα...
    Καλη μέρα ευχομαι σε όλους...



    Η λογικη λεει οτι παει για...κουβα...we'll sea...εχει ξεφυγει εδώ και κατι μερες (το topic)καιρος ειναι . . .
    tarkoulis πριν μας ξεχεσεις...προσεξε γιατι εγραψαν και μερικα ατομα που ουτε εβρισαν ουτε εδωσαν δικαιωμα.Τελος...ασε τους συντονιστες να κρινουν τι και πως...το ξεχεσμα(οπως λες) δεν ειναι λυση!
    tarkoulis
    12.10.2007, 16:45
    αγαπητε sea_like_eyes δεν είπα οτι μιλησαν όλοι άσχημα, γι αυτο και δεν αναφέρθηκα καθόλου ονομαστικά. είπα οτι μίλησαν οι περισσότεροι, και αν δεις το τόπικ απο την πρώτη σελίδα θα φρίξεις. εννοείται οτι ο πρώτος που θα απάνταγε θα πιανόταν απο την λέξη "ξέχεσμα", που σκεφτηκα παρα πολυ για να την γραψω αλλα δεν έβρισκα καμια που να μπορουσε να την αντικαταστήσει τοσο καλά, γιατι ο πνιγμένος απο τα μαλλιά του πιάνεται. δεν πρέπει να είσαι συντονιστής του ΜΗ για να κάνεις μια παρατήρηση, όσοι αγαπάμε το ΜΗ μπορούμε ελεύθερα να προσπαθούμε να το προστατεύσουμε. Και υποθέτω πως κι εσύ που εισαι τοσο καιρό μέλος θα νε νοιάζει λίγο παραπάνω απο άλλους που είναι πολυ λιγότερο.
    Όσο για την κούβα, που δεν κατάλαβα που κόλλαγε, μακάρι να μπορούσα να πήγαινα, anyway, παρακαλω διαβασε προσεκτικα το σχολιο μου και θα δεις οτι δεν ειναι κακοπροαίρετο απλα δειχνει αγανάκτηση...
    παρολ'αυτα ευχαριστω που μπηκες στη διαδικασια να μου απαντησεις...
    Angelofdeath1990
    12.10.2007, 17:19
    8elw na zhthsw sugnwmh apo ek merous mou parafer8hka kai egw edwsa thn aformh pisteuw na ksefugei to topic.....aplws to sixainomai auto me ta EMO....Sugnwmh parafer8hka...
    emogirl
    12.10.2007, 18:35
    pso xairomai pou ftasame os edo.....kai ego sorry ekmerous mou dioti to para ekana kai den eprepe.m'aresei pou milame gia mousiki edo kai exoume milisei gia otidipote allo ektos apo autin.
    jacamar
    12.10.2007, 18:40
    γιούπι επιστροφη στο επιπεδο!!!!!!!!!!!!
    emogirl
    12.10.2007, 18:44
    nai!!!ante tora!!!!!!
    vero
    12.10.2007, 18:58
    Αφου διαβασα το φορουμ... νευριασα γι αυτα που γραφονταν... τεσπα...
    Οι Τοκυο απ'οσο εχω ακουσει δεν μ αρεσε καθολου(δεν ειναι η μουσικη που ακουω).... Ασε και απο την εμφανιση δεν καταλαβαινεις εαν ειναι αντρες ή γυναικες(στην αρχη προσπαθουσα να καταλαβω τι ειναι ) αφου διαβασα για το τι ειναι και ενημερωθηκα καταλαβα...
    sea_like_eyes
    12.10.2007, 19:29
    Παράθεση:

    Το μέλος tarkoulis στις 12-10-2007 στις 16:45 έγραψε...

    αγαπητε sea_like_eyes δεν είπα οτι μιλησαν όλοι άσχημα, γι αυτο και δεν αναφέρθηκα καθόλου ονομαστικά. είπα οτι μίλησαν οι περισσότεροι, και αν δεις το τόπικ απο την πρώτη σελίδα θα φρίξεις. εννοείται οτι ο πρώτος που θα απάνταγε θα πιανόταν απο την λέξη "ξέχεσμα", που σκεφτηκα παρα πολυ για να την γραψω αλλα δεν έβρισκα καμια που να μπορουσε να την αντικαταστήσει τοσο καλά, γιατι ο πνιγμένος απο τα μαλλιά του πιάνεται. δεν πρέπει να είσαι συντονιστής του ΜΗ για να κάνεις μια παρατήρηση, όσοι αγαπάμε το ΜΗ μπορούμε ελεύθερα να προσπαθούμε να το προστατεύσουμε. Και υποθέτω πως κι εσύ που εισαι τοσο καιρό μέλος θα νε νοιάζει λίγο παραπάνω απο άλλους που είναι πολυ λιγότερο.
    Όσο για την κούβα, που δεν κατάλαβα που κόλλαγε, μακάρι να μπορούσα να πήγαινα, anyway, παρακαλω διαβασε προσεκτικα το σχολιο μου και θα δεις οτι δεν ειναι κακοπροαίρετο απλα δειχνει αγανάκτηση...
    παρολ'αυτα ευχαριστω που μπηκες στη διαδικασια να μου απαντησεις...



    Στον κουβα. . . οχι εσυ,αλλα το τοpic ολοκληρο!Συμφωνω να κλειδωθει το topic. . . συμφωνω μαζι σου!
    emogirl
    12.10.2007, 19:41
    kalutera na to kleisoune na teleionoume!
    jacamar
    12.10.2007, 19:44
    Εγώ πάντως δεν πέρνω πίσω τα γραπτά μου.....
    Αν είναι όμως μπορούμε να πιάσουμε την συζήτηση απο την αρχή.....!
    emogirl
    12.10.2007, 20:19
    oute kai ego ektos apo tote pou ebrisa.oraia i idea sou....
    Opeth
    12.10.2007, 23:58
    k egw pernw pisw to brisidi pou eriksa giati einai ontos xazo apo mena ..... ,pantws nai einai kalh idea na paroume aptn arxh to thema k na to sizitisoume ,auth tn fora politismena!!!
    emogirl
    13.10.2007, 02:17
    sosta....
    Efklidis
    13.10.2007, 12:20
    Και εγω ζητώ συνχγώμη εκ μέρους μου Καλύτερα να κλειδωθεί το τοπικ και να το ξανααρχίσουμε απο την αρχη... οπως είπε η Jacamar.............
    pastella
    13.10.2007, 18:39
    Μπήκα σήμερα από περιέργεια να δω τι είναι αυτό το Tokio Hotel. Δεν άκουσα, δεν βλέπω MAD, δεν μου κινούν την περιέργεια.

    Πατάω η άμοιρη στο λινκ λοιπόν και βλέπω μέλη να απολογούνται για τις εκφράσεις τους και για τον τρόπο τους και γυρνάω στην αρχή για να δω τι γράφεται.

    Ειλικρινά απογοητεύτηκα. Στο τόπικ για την Βέρα Λάμπρου έχει έστω επίπεδο. Εδώ δεν το βλέπω.

    Μην απορείτε γιατί δεν μπήκε συντονιστής να το κλειδώσει, από που να πιάσει και που να αφήσει. Προσωπικά με τις βρισιές που είδα καίγομαι πάρα πολύ να του τραβήξω μια ωραιότατη διαγραφή. Είναι και πρώτη μούρη στην αρχική σελίδα, τρομάρα σας.

    Ντρέπομαι γιατί βλέπω παιδιά 14, 15, 18 χρονών να εκφράζονται χυδαιότατα για να υπερασπιστούν ή να θάψουν μια μπάντα. Αν σας θίξουν την μάνα (που λέει ο λόγος...) δηλαδή ρε παιδιά θα βγάλετε τις καραμπίνες?

    από πλευράς μου για όσα είδα και διάβασα.
    emogirl
    13.10.2007, 19:01
    nai

    the world closing in did u ever think that we could be so close like brothers?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : emogirl στις 13-10-2007 19:17 ]


    pastella
    13.10.2007, 19:12
    Δεν είναι θέμα συγνώμης.

    s c r i p ta manent, Και δεν μου αρέσουν όλα όσα γράφτηκαν στις προηγούμενες σελίδες.


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 13-10-2007 19:13 ]


    emogirl
    13.10.2007, 19:18
    entaksei.i signomi eipothike,tin ennow.tora omos??
    pastella
    13.10.2007, 19:42
    Η ιστορια του θέματος αυτού τελειώνει εδώ.

    Αφού το ζητήσατε όλοι, κλειδώνεται. Δεν νομίζω ότι έχει θέση πλέον εδώ.