ελληνική μουσική
    873 online   ·  210.851 μέλη
    jacamar
    12.10.2007, 09:32
    ok οκ είναι ταλεντάρες τα παιδία.....την καριέρα στο τσίρκο την έχουν σκεφτει???

    look deep into my eyes if you think you dare...i can tell that you are scared, i can smell the fear.....



    jacamar on air καθε Τριτη στις 7!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jacamar στις 12-10-2007 09:33 ]


    emogirl
    12.10.2007, 14:06
    e,kati tha kanoume gia na gnorisoun kai oi antropoi tou tsirkou to talento tous.isos kapoia sunaulia ekei.alitheia esu pou re paidi mou den mporei na milisei kaneis giati katadikazete ti mousiki akous???
    jacamar
    12.10.2007, 14:11
    Μην ξεχάσετε τον εγκλεισμό τους σε κλουβί....ως σπάνια είδη....
    Δεν καταδικάζω γιατι δεν δικάζω....απλά λέω πάντα αυτό που σκέφτομαι...στην παρούσα συζήτηση όσο και να θέλει το επίπεδο πέφτει απο μόνο του.....
    Και για να σου λύσω και την απορεία μιας και έλυσες( ) τις δικές μου.....ακούω Μουσική....με τον θόρυβο έχω πρόβλημα......
    emogirl
    12.10.2007, 14:17
    nai,nai.tespa.den se rotisa oute ti thoribo akous oute tpt tetoio.se rotisa ti mousiki akous.an den mporeis na apantiseis min kathese kai les pragmata gia tous allous.toulaxiston ego ksero na kano kai mia erotisi den kathomai kai katakrino.a,kai to oti akouo tokio den simainei oti den akouo kai alli mousiki
    jacamar
    12.10.2007, 14:24
    Μα έλεος ποσοστά πέρνεις απο αυτούς??? Ποιος σε κατάκρινε??? Η γνωμη σοθ καλή αλλα η δική μου όχι....ωραία.....αμα δεν ξερω να μιλάω και να κάνω ερωτησεις δεν χρειαζετε να μου απαντας κιόλας.....
    Ακούω παρα πολλυ μουσική οποιουδήποτε ειδους για να μπορω να έχω σφαιρική αποψη...και δεν κρίνω κάτι πρίν το ακούσω.....οποτε.....
    emogirl
    12.10.2007, 14:27
    kala.oraia.s'aresoun oi scorpions?
    jacamar
    12.10.2007, 14:31
    Ακούω scorpions είμουν τα 2 τελευταια χρόνια στις συναυλίες τους εδω.....και αδιμονώ να ακούσω τι σχέση μπορεί να έχουν με τους Τοκιο και ρωτας.....
    emogirl
    12.10.2007, 14:34
    kamia.apla se rotisa peirazei??eimai fan tous gia auto.an thes epistrefo stous tokio
    jacamar
    12.10.2007, 14:36
    δεν έχω τι αλλό να πώ....στέρεψα απο σχόλια....

    look deep into my eyes if you think you dare...i can tell that you are scared, i can smell the fear.....



    jacamar on air καθε Τριτη στις 7!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jacamar στις 12-10-2007 14:37 ]


    sea_like_eyes
    12.10.2007, 14:36
    emogirl . . . listen to me(που λενε και στο χωριο μου) . . .
    ατομα οπως η Ναταλια,εγω κ.α...ακουμε,κρινουμε και παραθετουμε!Σου αρεσουν οι Hotel(χωρις 's')χαααλαραααα.
    Απλα δεν θελω να νομιζεις πως κρινουμε ενα group μονο και μονο απο την εμφανιση . . . δεν μας αρεσει η μουσικη τους!That's all . . .
    jacamar
    12.10.2007, 14:39
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 12-10-2007 στις 14:36 έγραψε...

    emogirl . . . listen to me(που λενε και στο χωριο μου) . . .
    ατομα οπως η Ναταλια,εγω κ.α...ακουμε,κρινουμε και παραθετουμε!Σου αρεσουν οι Hotel(χωρις 's')χαααλαραααα.
    Απλα δεν θελω να νομιζεις πως κρινουμε ενα group μονο και μονο απο την εμφανιση . . . δεν μας αρεσει η μουσικη τους!That's all . . .



    +1 και μια μπυρίτσα στον κύριο!!
    Δεν ακουσα emogirl dear ακόμα μια τεκμηριομενη άποψη υπερ αυτων....
    emogirl
    12.10.2007, 14:50
    mpabo.mou aresoun den sas aresoun teleiose!nai entaksei re sea_like_eyes simfono mono apo tote pou egrapsa oti mou aresoun exo akousei...ti p*******i me exoun pei ti xazogomenaki diladi eleos!ola auta epeidi mou aresoun oi tokio.den kserete tpt gia to ti alli mousiki akouo.kanenas den rotise kai milane.
    sea_like_eyes
    12.10.2007, 14:59
    Παράθεση:

    Το μέλος emogirl στις 12-10-2007 στις 14:50 έγραψε...

    mpabo.mou aresoun den sas aresoun teleiose!nai entaksei re sea_like_eyes simfono mono apo tote pou egrapsa oti mou aresoun exo akousei...ti p*******i me exoun pei ti xazogomenaki diladi eleos!ola auta epeidi mou aresoun oi tokio.den kserete tpt gia to ti alli mousiki akouo.kanenas den rotise kai milane.



    αν αυτο που εγραψες μολις...το εγραφες...τοτε...τωρα δεν θα ειχαμε φτασει εδω!
    (και το oscar ποιο πολιτισμενης συζητησης στο Post "Γνώμη για Tokio Hotel;"πηγαινει . . . )
    twr
    12.10.2007, 15:00
    Ακούς Tokio Hotel και παράλληλα scorpions? Κάτι δεν πάει καλά εδώ...
    sea_like_eyes
    12.10.2007, 15:04
    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 12-10-2007 στις 15:00 έγραψε...

    Ακούς Tokio Hotel και παράλληλα scorpions? Κάτι δεν πάει καλά εδώ...



    φιλε twr...Μια χαρα παει . . . το ενα group δεν αναιρει το αλλο . . . για μουσικη μιλαμε οχι για αλκοολ . . .
    jacamar
    12.10.2007, 15:06
    Έλα ρε emogilr τι το γυρίζεις τώρα στον πολιτισμό....
    Πάντος αν υποστηρίζεις κάτι πρέπει να έχεις το κότσια να το κάνεις μέχρι τελος...ότι και αν ακούσεις για την επιλογή σου.....


    emogirl
    12.10.2007, 15:23
    koita den stamatisa na upostirizo tous Tokio Hotel apla kourastika kai kano ena dialleima.to an sumbibazontai scorpions,Tokio Hotel kai alla,nai.akouo poli pio polla sugrotimata kai ola stil scorpions.kai oute to girnao ston politismo.
    jacamar
    12.10.2007, 15:28
    enjoy your break θα σου χρειαστει...!!
    Το να ακούς διάφορα μουσικά είδη θα σε βοηθίσει να ανοιξεις τους μουσικούς σου ορίζοντες....και ίσως τότε οι Τόκιο να μην σε καλύπτουν......
    emogirl
    12.10.2007, 15:33
    pote den ksereis...eimai anoixti gia oti tha erthei kai den meno
    tarkoulis
    12.10.2007, 16:17
    Λοιπον, εγω δεν εχω ακουσει ποτε Tokio Hotel αλλα μονο που ειδα την λεξη Tokio ετσι ειλικρινα τρελάθηκα...TOKYO.
    εγω λοιπόν δεν ακούω ουτε μέταλ ουτε πανκ ουτε τετοια, διαβασα ολο το τόπικ με απορία και τα μονα ονοματα που ήξερα ηταν οι queen και οι scorpions εκ των οποίων οι δεύτεροι δεν μου αρέσουν καθόλου.
    Τέλος παντων, δεν γραφω γι'αυτών τον λόγω εγω, ούτε για να κρίνω κάποιον για τα μουσικά του ακούσματα, ουτε για τις προτιμήσεις σας στο στυλ και το ντήσιμο αλλα ουτε για να με κρινει κάποιος εμενα. γιατι έπρεπε καποια στιγμή να σας ξεχέσει κάποιος όλους σε αυτο το τόπικ, και μιας και δεν εχει βρεθει ενας συντονιστής του φόρουμ θα το κανω εγώ, και να με ακούσετε προσεκτικά.
    Συμμετεχετε σε αυτή την συζήτηση πολλα μέλη, από 14 ετων και οσο παει, γιατι μερικοι δεν χουν ηλικια γραμμενη στο προφιλ του, παλιά και νέα μελη, απο 3 μερες μεχρι και 2 χρόνια.
    επιτρέπεται να μιλάτε τοσο άσχημε στο ΜΗ?
    να χρησιμοποιήται τοσο ασχημο λεξιλογιο, σχεδόν όλοι ανεξαιρέτως?
    Αν θέλετε ευτελής χαρακτηρισμούς προτίνω να το κανετε με ΠΜ, γιατι αλλιώς, εσείς κρύβεστε πισω απο τα nickname σας και ο μόνος που βλάπτεται απο αυτο το τοπικ ειναι ο ΜΗ.
    Εννοείται οτι θα ζητήσω την διαγραφη του θέματος, μην μπαίνουν οι επισκέπτες και συναντουν αυτο το χάλι...
    Εννοείται οτι δεν δέχομαι καμία απάντηση πάνω σε αυτα που λέω, του στυλ, προσβάλανε την μουσική μου, η πως να μην αντιδράσουμε που καποιοι ακούν τοκιο hotel.
    Λοιπον κόφτετο, γιατι αν δει καποιος συντονιστης το τοπικ να εξακολουθει να εχει τέτοιο ύφος, βλέπω και πολλα μέλ να διαγράφονται.
    Τα νεύρα σας και την οργή σας μπορείται να τα εκφράσετε με ωραίο τροπο και διακριτικότητα...
    Καλη μέρα ευχομαι σε όλους...