ελληνική μουσική
    726 online   ·  210.830 μέλη
    winlowoo
    28.09.2007, 15:22
    den tous paw tous emo katholou giati theloun na to pexoun oti einai oi neoi goth kai tetia einai oi perisoteroi byades kai kati allo mporite na mou diefkrinisete akrivos thn lexi emo giati kai tous idious pou rwtaw den xeroun

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 28-09-2007 18:03 ]


    seras
    28.09.2007, 16:16
    Σε γενικές γραμμές..δεν τους γουστάρω καθόλου..το παίζουν και καλά τα παιδιά της κατάθλιψης..ενω στην ουσία no problem..ασε το δήθεν στυλάκι..και επίσης απο ότι έχω καταλάβει οι περισσότεροι έχουν μόνο εξωτερικά το emo στυλ..απο μουσική τίποτα..και μου τ σπάει που είναι στη μόδα..
    punkster
    28.09.2007, 16:22
    Χωρις να θελω να διακοψω τον ειρμο σας, οφειλω να σας ενημερωσω οτι υπαρχει και αλλου topic που ειδικευεται στο θαψιμο των εμο!!
    Παρτε λοιπον τα φτυαρια σας και πηγαινετε ΕΔΩ!!!

    Θα βρειτε αφθονο υλικο για σκεψη!
    seras
    28.09.2007, 16:39
    Εγω δεν άνοιξα το topic απλά απάντησα...όσο για το θάψιμο..την αποψή μου λέω.
    Aris_
    28.09.2007, 19:16
    Ούτε εγώ τους παω...ακόμα και αν πράγματι πιστεύουν αυτά που λένε είναι ανάγκη να έχουν αυτή τη γελοία εμφάνηση? Αφήστε που emo γίνεται πλέον κάθε καρυδιάς καρύδι χωρίς να έχει ιδέα απο μουσική...και γιατί πρέπει όσοι απο αυτούς δεν έχουν μαύρα μαλλιά να τα βάφουν κι αυτοί μαύρα?
    vouliakis
    28.09.2007, 21:55
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 28-09-2007 στις 16:22 έγραψε...

    Χωρις να θελω να διακοψω τον ειρμο σας, οφειλω να σας ενημερωσω οτι υπαρχει και αλλου topic που ειδικευεται στο θαψιμο των εμο!!
    Παρτε λοιπον τα φτυαρια σας και πηγαινετε ΕΔΩ!!!

    Θα βρειτε αφθονο υλικο για σκεψη!



    Ποια είναι η γνώμη σας για το Emo style;