ελληνική μουσική
242 online   ·  189.618 μέλη

Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

niakos2016
Περαστική Νότα
Chat
09.02.2016, 10:07

1. τι πάει να πει "πρέπει να της τα ζητήσω?" ή τη θες ή όχι! δεν υπάρχει πρέπει στον έρωτα!

2. ότι και να ακούς δεν θα τα πιστεύεις χωρίς αποδείξεις...ότι και να είναι η κοπέλα, εσένα σου αρέσει!

3. μην το κουράζεις το θέμα με τα μην. στο κινητό....πέιτε τα κάπου μόνοι σας 1-2 φορές εκτός σχολείου και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!
4. μην αχγώνεσαι για τίποτα.....έχεις να γνωρίσεις γυναίκες στη ζωή σουυυυυυυ.....{#emotions_dlg.biggrin}

5. ΑΠΛΑ μεγαλώνοντας θυμήσου να κρατάς και καμιά "πισινή" με μας τις γυναίκες, γιατι κάποιες από μας είμαστε λίγο περίεργα πλάσματα!!

Καλή επιτυχία!!!

kleo03
Περαστική Νότα
Chat
19.09.2017, 00:49

Γεια ειμαι 14 χρόνον και εχω ενα προβλημα με ενα κορίτσι που τ ξερω 3χρονια περιπου αλλα δν μιλούσαμε πολυ μια μερα τς εστειλα στο φβ ενα μνμ κ 3μερες τωρα μιλαμε ασταμάτητα γελάμε λεμε ο ενας τα. Προβληματα του αλλου και ειναι τ πρωτο κοριτσι που με εχει κν να το ερωτευτώ ειναι η μονη που θελω να μιλαω μαζι τς ολο το 24 ωρο.... Αλλα υπαρχει ενα προβλημα τ εχει με τν κολλητό κ δν ξερω τ να κανω 

Αν μπορειτε πλζ πειτε μου γτ δν ξερω τ να κν τν βλεπω παντου τν σκέφτομαι συνέχεια 😍😍😍