ελληνική μουσική
    678 online   ·  210.830 μέλη

    Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

    Post αρνητικής αξιολόγησης
    sagapo
    26.05.2015, 21:24
    κοιτα πλισιασε την καντη να γελαει κανε της κανα πιραγματακι και αν ανταποκριθει συνεχισε και σε λιγο καιρο πεστο της
    sagapo
    26.05.2015, 21:30
    ποιτε μου συμαδια οτι κοριτσι με γουσταρει
    GyalinaZaria
    24.07.2015, 21:29

    ..το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν πως με μια τρικλωποδιά έχει πέσει.


    Evmorfia-Theiopoulou
    25.07.2015, 01:02

    Και πέτρα μπορεί να ρίξει στο κεφάλι της...μπαμ και κάτω...για σίγουρα αποτελέσματα 


    hero59
    02.09.2015, 01:21

     Λοιπον ειμαι 15 και μου αρεσει ενα κοριτσι (ειμαι τρελα ερωτευμενος:))

    Πρώτη φορά την είδα στο εξοχικό μας που την φιλοξένησε η θεία της η όπια κάνει παρέα με τους γονής μου από τότε έχω ερωτευτεί μιλάμε στο φβ και την βλέπω μερικές φορές έξω και μιλάμε και έξω ααααααα και επίσης μου έχει γνωρίσει και στης φίλες της αμα βοηθαω οποτε ειμαστε κατα καποιο τροπο φιλοι και νομιζω εχει καταλαβει πως μου αρεσει αλλα τι να κανω? πως να της τα ζητησω και αν πρεπει να της τα ζητησω! 


    tasoscowboy
    18.10.2015, 11:01

    Το θέμα είναι πως θα την κάνεις να περάσει όμορφα μαζί σου   

    να είναι χαρούμενη και ευτυχισμένη

    γιατί όλοι οι άνθρωποι πρέπει να πέρανε καλά.!


    GiannisNikas
    14.12.2015, 20:02
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ (ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ. ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ, ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ:ΕΙΜΑΙ 14 ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΙΑ 15. ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΕ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΤΗ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΚΟΜΑ, ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΕ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΟΒΑΡΗ. ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ) ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ. ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ; ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΕΤΑΙΡΗ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΑΝ ΠΑΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΠΟΥ ΑΓΟΡΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ(ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ) Η ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ;
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    15.12.2015, 08:32

    Να είσαι πάντα ο εαυτός σου και ζήτα της πάλι να τα φτιάξετε. Ο Επιμένων νικά.


    investor
    15.12.2015, 10:39
    Όσοι είστε κάτω των 18 να ασχολείστε με τα μαθήματα σας που τα έχετε φορτώσει στον κόκορα οι περισσότεροι.Όταν με το καλό τελειώσετε τις σπουδές και γίνετε άνθρωποι,θα γίνουν όλα απο μόνα τους.Σπεύδετε βραδέως!
    GiannisNikas
    15.12.2015, 14:35

    Στα μαθηματα μου παω πολυ καλα αφου τελειωσα την πρωτη γυμνασιου με 19 και 7/14. Ομως δεν χρειαζεται και κανα κοριτσι; Τι λες;


    BandofBounty
    15.12.2015, 14:50

    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisNikas στις 15.12.2015, 14:35 έγραψε...

    Ομως δεν χρειαζεται και κανα κοριτσι; Τι λες;



    Ως πατέρας κοριτσιού, σου λέω να αφήσεις τα κοριτσάκια ήσυχα! 

    Ως άντρας...εκφράσου ελεύθερα, ασφαλώς και συγκλονιστικά


    Chrysanna
    15.12.2015, 15:17

    Παράθεση:

    Το μέλος BandofBounty στις 15.12.2015, 14:50 έγραψε...

    Ως πατέρας κοριτσιού, σου λέω να αφήσεις τα κοριτσάκια ήσυχα! 



    Θα ήθελες να περιοριστείς στο δικό σου κοριτσάκι για να μην αφανιστούμε ως Έθνος;

    http://uploads.forums.gamersfirst.com/public/style_emoticons/default/Wat.gif


    Orfeus
    15.12.2015, 15:27

    Παράθεση:

    Το μέλος Chrysanna στις 15.12.2015, 15:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος BandofBounty στις 15.12.2015, 14:50 έγραψε...

    Ως πατέρας κοριτσιού, σου λέω να αφήσεις τα κοριτσάκια ήσυχα! 

    Θα ήθελες να περιοριστείς στο δικό σου κοριτσάκι για να μην αφανιστούμε ως Έθνος;

    Ψηλά στην Κωστηλάτα, στα κρύα τα νερά, 
    χορεύουν τα κορίτσια, μαζί με τα παιδιά.

    Πο πο πο πο τρομάρα σας να μην το μάθει η μανα σας, 
    πο πο πο πο τι γιένεται και στο χωριό δε φαίνεται.

    Ψηλό μου κυπαρίσσι γέρνει η κορφάδα σου, 
    και ποιος θα την γλεντήσει την ομορφάδα σου.

    Πο πο πο πο τρομάρα σας να μην το μάθει η μανα σας, 
    πο πο πο πο τι γιένεται και στο χωριό δε φαίνεται.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Orfeus, 15-12-2015 15:28 ]


    emmark
    16.12.2015, 21:49
    Το σμπρώχνεις και πέφτει!
    emmark
    16.12.2015, 21:57

    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisNikas στις 15.12.2015, 14:35 έγραψε...

    Στα μαθηματα μου παω πολυ καλα αφου τελειωσα την πρωτη γυμνασιου με 19 και 7/14. Ομως δεν χρειαζεται και κανα κοριτσι; Τι λες;



    Σε τι χρειάζεται δεν καταλαβαίνω! Μπορείς να μιλήσεις σαν άντρας πιο καθαρά;

    Αν χρειαζόταν θα μιλούσες καθαρά μέχρι τέλους. Εσύ μιλάς  μέχρι θέρους!

    Ε! Λοιπόν δε σου χρειάζεται κι αν το βρεις θα χάσεις πολλά άλλα πιο χρήσιμα για την ηλικία σου!


    freddieKrueger
    17.12.2015, 20:28

    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisNikas στις 14.12.2015, 20:02 έγραψε...

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ (ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ. ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ, ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ:ΕΙΜΑΙ 14 ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΙΑ 15. ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΕ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΤΗ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΚΟΜΑ, ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΕ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΟΒΑΡΗ. ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ) ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ. ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ; ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΕΤΑΙΡΗ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΑΝ ΠΑΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΤΥΠΟΥ ΑΓΟΡΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ(ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ) Η ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ;

    Κατ αρχην μην ακους βλακειες τυπου κοιτα τα μαθηματα σου.Η επαγγελματικη σου καταξιωση δεν εξασφαλιζει την ευτυχια σου.Ολα χρειαζοντα με ισορροπια.Κλαυτερα να χεις μυαλο ξυραφι στη ζωη παρα 19 στο σχολειο.Κι επισης αυτα τα χρονια τυα σχολικα θα φυγουν και δεν θα ξαναρθουν.Σπευδε ταχεως!!!

    Κατα δευτερον πλησιασε την ομορφα και προτεινε της να πατε καπου που ξερεις πως της αρεσει κι εκεινης

    Η συμβουλη να εισαι ο εαυτος σου ειναι πολυ δυσκολη μια και στα 14 σου δεν ξερεις τον εαυτο σου και τι μπορεις να καταφερεις

    Να εισαι και μαγκας παραλληλα.

    Αν σου πει τιποτα στυλ να μεινετε φιλοι η πως στο μελλον δεν αποκλειεται τιποτα

    πες της πως ειναι πολυ σιγουρη για τον εαυτο της και πως μετα απο ενα χρονο εσυ θα εισαι αλλου.

    Πες της η τωρα η ποτε και να χωρισει το φλωρο με τον οποιο τα εχει.Γιατι εσυ θα την κανεις ευτυχισμενη.

    Αυτα ομως αφου εχετε βγει και εχετε περασει καλα.

    Αν τελικα σου πει οχι,ξεκολα φιλε

    Υπαρχουν πολλες κοπελες...πολυ πιο ομορφες και ερωτευσιμες

    Γινε μαγκας και ασε την κλαψα.

    Οτι πιο φυσικο ειναι να την γουσταρεις και να θες να τη φιλησεις η να της κανεις σεξ.

    Ολα τα αλλα ειναι παπαρουνες.

    Φιλικα Χρηστος

    [ τροποποιήθηκε από τον/την freddieKrueger, 17-12-2015 20:35 ]


    Orfeus
    17.12.2015, 21:53

    Δεν πρόλαβα. Τα είπε όλα ο Χρήστος. 
    Όλα τ' άλλα είναι Epiphyllum oxypetalum!!!


    niakos2016
    09.02.2016, 10:07

    1. τι πάει να πει "πρέπει να της τα ζητήσω?" ή τη θες ή όχι! δεν υπάρχει πρέπει στον έρωτα!

    2. ότι και να ακούς δεν θα τα πιστεύεις χωρίς αποδείξεις...ότι και να είναι η κοπέλα, εσένα σου αρέσει!

    3. μην το κουράζεις το θέμα με τα μην. στο κινητό....πέιτε τα κάπου μόνοι σας 1-2 φορές εκτός σχολείου και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!
    4. μην αχγώνεσαι για τίποτα.....έχεις να γνωρίσεις γυναίκες στη ζωή σουυυυυυυ.....{#emotions_dlg.biggrin}

    5. ΑΠΛΑ μεγαλώνοντας θυμήσου να κρατάς και καμιά "πισινή" με μας τις γυναίκες, γιατι κάποιες από μας είμαστε λίγο περίεργα πλάσματα!!

    Καλή επιτυχία!!!


    kleo03
    19.09.2017, 00:49

    Γεια ειμαι 14 χρόνον και εχω ενα προβλημα με ενα κορίτσι που τ ξερω 3χρονια περιπου αλλα δν μιλούσαμε πολυ μια μερα τς εστειλα στο φβ ενα μνμ κ 3μερες τωρα μιλαμε ασταμάτητα γελάμε λεμε ο ενας τα. Προβληματα του αλλου και ειναι τ πρωτο κοριτσι που με εχει κν να το ερωτευτώ ειναι η μονη που θελω να μιλαω μαζι τς ολο το 24 ωρο.... Αλλα υπαρχει ενα προβλημα τ εχει με τν κολλητό κ δν ξερω τ να κανω 

    Αν μπορειτε πλζ πειτε μου γτ δν ξερω τ να κν τν βλεπω παντου τν σκέφτομαι συνέχεια 😍😍😍