ελληνική μουσική
    531 online   ·  210.844 μέλη
    bleedrose
    05.10.2007, 00:45
    Από μικρή ονειρευόμουν να παίζει πάνω στην καθημερινή μου ζωή κάποιο soundtrack.... όπως στις ταινίες... όχι ότι το πέτυχα ποτέ 100%... λέμε τώρα...! Μάλλον τα κομμάτια θα ήταν πολλά και διάφορα για εμένα, αλλά ποιο ή ποια τραγούδια θα αποτελούσαν το soundtrack της δικής σας καθημερινής ζωής;!
    Conspiratus
    05.10.2007, 00:52
    wow...εξυπνο θεματακι....
    η αληθεια ειναι οτι πολλα τραγουδακια θα ηθελα να ακουγονται σαν soundtrack στη ταινια της ζωης μου...
    καποια απο αυτα ειναι:

    Basket Case-Green Day

    Grow Up-Simple Plan

    Honest Goodbye-Bad Religion

    Can't Stop It-Bad Religion

    Sugar We're Going Down-Fall Out Boy

    Song 2-Blur

    Smells Like Teen Spirit-Nirvana

    All the Small Thing-Blink182

    Everytime I Look For You-Blink182


    Λιγα ε???


    -------------
    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 05-10-2007 00:53 ]


    noizreduction
    05.10.2007, 01:16
    Οπως και η ζωη του καθενα μας ειναι ιδιαιτερη και προσωπικη, ετσι και το soundtrack μας πρεπει να ειναι προσωπικο. Απο μια απλη νοτα, εως μια ολοκληρη μελωδια, πρεπει να εχουμε δικο μας και να μην το μοιραζομαστε με κανεναν αλλον.
    Προσωπικα προτιμω τη μελωδια που βγαινει εκεινη την στιγμη. Τα υπολοιπα soundtracks ειναι καθαρα για τις ζωες των ανθρωπων στις ταινιες.
    Stroumfita456
    05.10.2007, 08:56
    Λοιπον,
    Everytime we touch-Maggie Reilly
    In the end-Linkin Park
    Δεν ειναι ετσι η αγαπη-De facto
    M'αρεσει να μην λεω πολλα-Υπόγεια Ρευματα
    Ταξιδευω το εγώ μου-Ξύλινα Σπαθια
    Ο προσκυνητης-Αλκινοος Ιωαννιδης
    Faiytale gone bad-Sunrise Avenue
    Broken-Evanescence
    Αυταααααα.........Τελειωσα(ετσι νομιζω δηλαδη)
    esta
    05.10.2007, 15:43
    soundtrack της ζωής.......Δύσκολο...εγώ θα έλεγα για το soundtrack κάθε ημέρας ίσως!!!Για σήμερα ....Σιωπή από τα ξύλινα σπαθιά...
    ariadni0909
    05.10.2007, 21:17
    To θ'ανατελλω...για τους στιχους...Απο μουσικη το sur le fil απο Yann Tersien
    Conspiratus
    05.10.2007, 22:46
    Παράθεση:

    Το μέλος esta στις 05-10-2007 στις 15:43 έγραψε...

    soundtrack της ζωής.......Δύσκολο...εγώ θα έλεγα για το soundtrack κάθε ημέρας ίσως!!!Για σήμερα ....Σιωπή από τα ξύλινα σπαθιά...



    Σιγουραα....καθε μερα ειναι και μια καινουργια ταινια με ενα καινουργιο soundtrack!!!
    despinakontogianni
    14.10.2007, 16:17
    Ε, τώρα βρίσκομαι πραγματικά σε δύσκολη θέση, αφού δεν το είχα σκεφτεί ποτέ πριν...Δεν ξέρω... Μάλλον καμιά μπαλάντα!Τι να πω?