ελληνική μουσική
    885 online   ·  210.833 μέλη

    Η Ραλλία Χρηστίδου δοκιμάζει κάτι άλλο... στο Σταυρό του Νότου

    sentoni
    09.11.2007, 14:15
    Παράθεση:

    Το μέλος demy1980 στις 08-11-2007 στις 08:34 έγραψε...


    Λυπάμαι αλλά δεν θα υποκύψω στο "φασισμό της μετριότητας".





    . . . υποκλίνομαι !
    vicky2
    09.11.2007, 15:38
    ...Βασικά η κοπέλα δοκιμάζει μόνο τα νεύρα του κόσμου... στη θεωρία πλασάρεται με την ταμπέλα της έντεχνης τραγουδίστριας κα προσπαθεί απελπισμένα να το επιβάλει με τις εμφανίσεις στο Σταυρό του Νότου, αλλά επί του πρακτέου δείχνει οτι δεν ξεχωρίζει από τη μάζα κι ας κοπιάζει μάταια να μας πείσει για το αντίθετο..Το προσωπικό της album..είναι η τρανή απόδειξη όλων αυτών..χαζά ευχάριστα pop τραγουδάκια για ευκολές και γρήγορες πωλήσεις....η πιο απλή και φτηνή συνταγή!
    Tren
    09.11.2007, 21:12
    Ποια ειναι η Χρηστιδου καλε?

    Προσεξτε τι θα απαντησετε...

    Αγνοηστε την πρωτη απαντηση που θα σας ερθει στο μυαλο..ναι..ναι...τωρα και τη δευτερη...πολυ ωραια...και σκεφτειτε μια τριτη.

    Ευχαριστω
    tr1cky
    09.11.2007, 23:31
    afto ine t telefteo message mou sto forum,egina melos pistevontas pos 8a mporo na simmetexo se sizitisis me ipef8ina atoma pou 3eroun na krinoun kai prota ap ola na simmetexoun se ena dialogo.kanenas dn exi t dikeoma na prosvalli tn allo,t idio 8a iperaspizomoun kai tn vera lamprou pou leei o logos an ipirxan toso kinika atoma na tn pirovoloun.poso mallon tn xristidou pou oloi 3erete poia ine,pou oloi 3erete tn a3ia ts kai as poulate parami8aki kalimas,gt ankapoios dn se niazei dn gnorizis kan t onoma tou oxi apla ola ta vimata tou.epidi kai ego dn ipokipto st fasismo ts metriotitas tn a3iwn mn po ts anipar3ias tn a3iwn 8a diagrafo amesa gt ka8os fenete ka8e ti to diaforetiko apotelei kinotopi kai asxrotita gia ta ipsiln arxon meli t forum...(edo peftoun ta gelia)...
    rompa
    10.11.2007, 09:30
    Εγώ τη βρίσκω πολύ συμπαθητική . Πειράζει που δεν ξέρω τους υπόλοιπους που θα είναι μαζί της ???
    koukou-tsa
    10.11.2007, 11:00
    Παράθεση:

    Το μέλος vicky2 στις 09-11-2007 στις 15:38 έγραψε...

    ...Βασικά η κοπέλα δοκιμάζει μόνο τα νεύρα του κόσμου... στη θεωρία πλασάρεται με την ταμπέλα της έντεχνης τραγουδίστριας κα προσπαθεί απελπισμένα να το επιβάλει με τις εμφανίσεις στο Σταυρό του Νότου, αλλά επί του πρακτέου δείχνει οτι δεν ξεχωρίζει από τη μάζα κι ας κοπιάζει μάταια να μας πείσει για το αντίθετο..Το προσωπικό της album..είναι η τρανή απόδειξη όλων αυτών..χαζά ευχάριστα pop τραγουδάκια για ευκολές και γρήγορες πωλήσεις....η πιο απλή και φτηνή συνταγή!




    +190298191929939933090,3
    alias
    18.11.2007, 12:33
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο "μίσος" και προκατάληψη ρε παιδιά...Δεκτό να μη σας αρέσει κάποιος καλλιτέχνης, αλλά τα σχόλιά σας είναι τουλάχιστον προσβλητικά.Σαν να σας έχει κάνει κάτι προσωπικά...
    Πήγατε να την ακούσετε;Όχι και φαντάζομαι ότι δεν πρόκειται να πάτε. Δικαίωμά σας, βέβαια, αλλά αυτό σας αφαιρεί το δικαίωμα να κρίνετε τι γίνεται στο Σταυρό, αφού δεν το έχετε δει!!Εγώ πήγα στην πρεμιέρα και σας πληροφορώ ότι όχι μόνο ήταν sold out η παράσταση, αλλά είχαν βάλει και παραπάνω τραπέζια!!Όσο για το μπαρ....ε εκεί δε χώραγες να περάσεις...Όσο για την ίδια την καλλιτέχνη η φωνή της καλύτερη από ποτέ, πολύ αγχωμένη βέβαια, αλλά πολύ φιλική και χαμογελαστή...
    Ούτε καλάμια ούτε τίποτα....
    Και από τη στιγμή που της έκανε πρόταση ο Σταυρός (γιατί δε νομίζω ότι επέβαλε τον εαυτό της) θα ήταν χαζή να χάσει την ευκαιρία...
    Δεν ξέρω αν θα συνεχίσει έτσι και πώς θα είναι οι υπόλοιπες παραστάσεις της, αλλά η πρεμιέρα ήταν ότι καλύτερο. Οπότε θα σας συμβούλευα κάτι που έλεγε και η γιαγιά μου. Πριν πείτε κάτι βουτήξτε τη γλώσσα σας πρώτα δυο φορές στο μυαλό σας....εν ολίγοις σκεφτείτε καλύτερα πριν μιλήσετε γιατί τα γεγονότα μπορεί να σας διαψεύσουν πανηγυρικά...Είναι κακό να κρίνετε πριν δείτε κάτι...

    ΥΓ: Επειδή κάποιος σχολίασε το "κάτι άλλο"...Δεν μπορώ να ξέρω, αλλά γιατί δε σκέφτεσαι και την πιθανότητα με αυτό να μην εννοεί κάτι άλλο από αυτά που έχει κάνει η ίδια, αλλά κάτι άλλο σε σχέση με το τι παρουσιάζεται στη νυχτερινή Αθήνα;Προσωπικά μετά από αυτό που είδα ψηφίζω το δεύτερο!!

    ΥΓ2: Δεν είναι κακό να έχουμε τις απόψεις μας. Αντίθετα είναι απόλυτα φυσιολογικό και σεβαστό! Όπως είναι το να υπάρχουν αντίθετες απόψεις! Αυτό που είναι κακό είναι να είμαστε κολλημένοι σε αυτές και να βάζουμε ταμπέλες χωρίς να ξέρουμε την εξέλιξη των πραγμάτων. Τίποτα στη ζωή δεν είναι στάσιμο. Ας μη μένει η σκέψη μας. Όσο και αν αντιπαθούμε κάποιους...