ελληνική μουσική
    281 online   ·  210.848 μέλη

    Εξωτερική Εμφανιση....

    stella145
    09.10.2007, 14:29
    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 09-10-2007 στις 10:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος YrIazz στις 08-10-2007 στις 15:00 έγραψε...


    P.S. Sorry παιδια που ξεφυγα απο το θεμα, αλλα για καποιο λογο "φορτωσα"....



    Δεν πειραζει,θα εχεις τους λογους σου μαλλον.

    Η εξωτερικη μας εμφανιση δειχνει κατα ποσο σεβομαστε και αγαπαμε τον εαυτο μας.Κατα ποσο τον "κακομαθαινουμε" και αν τον προσεχουμε.

    Η εξωτερικη εμφανιση δειχνει επισης ποση δυναμικη διαθετουμε και στον εργασιακο μας τομεα.Ενας ανθρωπος που παραμελει τον εαυτο του προιδεαζει τον οποιοδηποτε εργοδοτη αρνητικα δινοντας ενα προφιλ αρνητικο.

    Επισης η καλιεργεια του πνευματος δεν σημαινει οτι απαραιτητα πρεπει να πνιξει την γυναικεια φιλαρεσκεια.

    Οι γυναικες που γινονται μανες δεν σταματουν να ειναι γυναικες.Αντιθετως φερουν μεγαλη ευθυνη να υποδειξουν στις κορες τους εκτος απο το μεγαλειο της γνωσης και το μεγαλειο της αυτοπεποιθησης που προκυπτει απο την θυληκοτητα τους και την σιγουρια για τον εαυτο τους.Αυτες που πεφτουν σε αυτο το λαθος ,του να δηλωνουν δηλαδη μανες και τιποτ'αλλο,ειναι αξιες της τυχης τους.Καθοτι ο αντρας ειναι "περιεργο" ον και θελει "γυναικα" διπλα του.

    Δεν υπαρχουν ασχημοι ανθρωποι σημερα.Ολοι μπορουν με λιγη διαθεση και υπομονη να νιωσουν καλα με τον εαυτο τους.

    Οι αντρες συνηθως κυνηγουν τις πιτσιρικες οταν διπλα στο κρεβατι τους ξαπλωνει μια παρατημενη καταθλιπτικη φαλαινα που τις υπολοιπες ωρες σερνει τον εαυτο της απο δω και απο κει γκρινιαζοντας.

    Αντι λοιπον να μιζεριαζουν καποιες και να κανουν αυστηρες κρισεις στον εαυτο τους καλυτερα να ακολουθησουν οποια απο τις παρακατω παροιμιες τις αντιπροσωπευει.

    α)Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.

    β)Οσα δεν φτανει η αλεπου ,πηδαει και τα φτανει.


    Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΑΣ ΚΟΣΜΟΣ.



    Αγαπητή Διόνη, διάβασα το σχόλιο σου και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και επαυξάνω ότι θεωρώ ασύλληπτο την σήμερον ημέρα μια γυναίκα ή ένας άντρας να μην προσέχει την εξωτερική του εμφάνιση.Πιστεύω όμως ότι δεν πρέπει να γίνουμε δέσμιοι αυτής,σε σημείο να προσπαθούμε να είμαστε πάντα κοκέτες για να μην χάσουμε το συντροφό μας (αναφέρομαι στο ότι ο άντρας ψάχνει για μικρούλες αφού έχει την καταθλιπτική φάλαινα δίπλα του)! Γιατί τελικά αυτός ο
    ίδιος την επέλεξε και δεν αναρωτήθηκε ποτέ αν αυτός ήταν που ίσως την έφερε στα πρόθυρα της κατάθλιψης!Επίσης θα έπρεπε να αναρωτηθεί κατά πόσο η δική του εμφάνιση ικανοποιεί την σύντροφό του!Τέλος πιστεύω ότι εμείς οι γυναίκες πρέπει να ψάχνουμε άντρες που να εκτιμούν κυρίως τον εσωτερικό μας κόσμο και όχι να τους δίνουμε την εντύπωση ότι έχουν δίπλα τους μοντέλα που βρίσκονται........ σε συνεχή φωτογράφιση!!!!

    Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως τα θέλουμε,τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stella145 στις 09-10-2007 14:30 ]


    marylin
    09.10.2007, 14:34
    Καλά μου παιδάκια, όποιος πει ότι δεν τον ενδιαφέρει η εξωτερική εμφάνιση μάλλον λέει ... μισή αλήθεια! Δεν υπάρχουν πλέον άσχημοι άνθρωποι αλλά απεριποίητοι κι αυτό είναι κάτι που το φωνάζω εδώ και χρόνια για να το ακούνε όλοι.

    Η εξωτερική εμφάνιση σίγουρα είναι το... διαβατήριο και σε επαγγελματικό και σε προσωπικό επίπεδο αλλά σίγουρα πρέπει να προσέχουμε και το χαρακτήρα ενός ανθρώπου γιατί συνήθως ότι λάμπει δεν είναι απαραίτητα και χρυσός.

    Πιστεύω ότι όλοι οφείλουμε να προσέχουμε την εμφάνισή μας αλλά κυρίως να μη ξεχνάμε τους καλούς μας τρόπους, να είμαστε ευγενικοί και αξιοπρεπείς και σίγουρα όλα αυτά θα μας κάνουν να φαινόμαστε ομορφότεροι.

    Με τα δικά μου μάτια είδα πανέμορφους κάποιους ανθρώπους που εμφανισιακά ήταν μάλλον αδιάφοροι για τους περισσότερους κι ο λόγος είναι απλός, είχαν πολύ ωραία συμπεριφορά, ήταν γλυκομίλητοι, ενώ έχει συμβεί και το αντίθετο, με κάποιους ωραίους αλλά τόσο κενούς, εγωιστές, ψωνάρες κλπ.
    niceday1808
    09.10.2007, 14:54
    Σας παρακαλώ,λίγα λόγια για την εξωτερική εμφάνιση.Παίζει τον σημαντικότερο ρόλο απ όλα!Είναι το μόνο πράγμα που πρέπει να μας απασχολεί όλους!Πριν βγήτε στον δρόμο αλλά και μέσα στο σπίτι ακόμα πρέπει να είστε όλοι στην τρίχα!Ζήτω η εξωτερική εμφάνηση!

    Υ.Σ. Έχω ένα μαγαζί και πουλάω καθρέφτες...
    seras
    09.10.2007, 14:54
    Ναι..δυστηχώς παίζει ρόλο..με έχουν αντιμετωπίσει πολλές φορές ρατσιστικά στο παρελθόν..τώρα όχι τόσο..και αυτό συμβαίνει σε πολλούς τομείς..Ομως σταμάτησα να ασχολούμε..
    Tren
    09.10.2007, 15:07
    Παράθεση:

    Το μέλος stella145 στις 09-10-2007 στις 14:29 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 09-10-2007 στις 10:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος YrIazz στις 08-10-2007 στις 15:00 έγραψε...


    P.S. Sorry παιδια που ξεφυγα απο το θεμα, αλλα για καποιο λογο "φορτωσα"....



    Δεν πειραζει,θα εχεις τους λογους σου μαλλον.

    Η εξωτερικη μας εμφανιση δειχνει κατα ποσο σεβομαστε και αγαπαμε τον εαυτο μας.Κατα ποσο τον "κακομαθαινουμε" και αν τον προσεχουμε.

    Η εξωτερικη εμφανιση δειχνει επισης ποση δυναμικη διαθετουμε και στον εργασιακο μας τομεα.Ενας ανθρωπος που παραμελει τον εαυτο του προιδεαζει τον οποιοδηποτε εργοδοτη αρνητικα δινοντας ενα προφιλ αρνητικο.

    Επισης η καλιεργεια του πνευματος δεν σημαινει οτι απαραιτητα πρεπει να πνιξει την γυναικεια φιλαρεσκεια.

    Οι γυναικες που γινονται μανες δεν σταματουν να ειναι γυναικες.Αντιθετως φερουν μεγαλη ευθυνη να υποδειξουν στις κορες τους εκτος απο το μεγαλειο της γνωσης και το μεγαλειο της αυτοπεποιθησης που προκυπτει απο την θυληκοτητα τους και την σιγουρια για τον εαυτο τους.Αυτες που πεφτουν σε αυτο το λαθος ,του να δηλωνουν δηλαδη μανες και τιποτ'αλλο,ειναι αξιες της τυχης τους.Καθοτι ο αντρας ειναι "περιεργο" ον και θελει "γυναικα" διπλα του.

    Δεν υπαρχουν ασχημοι ανθρωποι σημερα.Ολοι μπορουν με λιγη διαθεση και υπομονη να νιωσουν καλα με τον εαυτο τους.

    Οι αντρες συνηθως κυνηγουν τις πιτσιρικες οταν διπλα στο κρεβατι τους ξαπλωνει μια παρατημενη καταθλιπτικη φαλαινα που τις υπολοιπες ωρες σερνει τον εαυτο της απο δω και απο κει γκρινιαζοντας.

    Αντι λοιπον να μιζεριαζουν καποιες και να κανουν αυστηρες κρισεις στον εαυτο τους καλυτερα να ακολουθησουν οποια απο τις παρακατω παροιμιες τις αντιπροσωπευει.

    α)Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.

    β)Οσα δεν φτανει η αλεπου ,πηδαει και τα φτανει.


    Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΑΣ ΚΟΣΜΟΣ.



    Αγαπητή Διόνη, διάβασα το σχόλιο σου και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και επαυξάνω ότι θεωρώ ασύλληπτο την σήμερον ημέρα μια γυναίκα ή ένας άντρας να μην προσέχει την εξωτερική του εμφάνιση.Πιστεύω όμως ότι δεν πρέπει να γίνουμε δέσμιοι αυτής,σε σημείο να προσπαθούμε να είμαστε πάντα κοκέτες για να μην χάσουμε το συντροφό μας (αναφέρομαι στο ότι ο άντρας ψάχνει για μικρούλες αφού έχει την καταθλιπτική φάλαινα δίπλα του)! Γιατί τελικά αυτός ο
    ίδιος την επέλεξε και δεν αναρωτήθηκε ποτέ αν αυτός ήταν που ίσως την έφερε στα πρόθυρα της κατάθλιψης!Επίσης θα έπρεπε να αναρωτηθεί κατά πόσο η δική του εμφάνιση ικανοποιεί την σύντροφό του!Τέλος πιστεύω ότι εμείς οι γυναίκες πρέπει να ψάχνουμε άντρες που να εκτιμούν κυρίως τον εσωτερικό μας κόσμο και όχι να τους δίνουμε την εντύπωση ότι έχουν δίπλα τους μοντέλα που βρίσκονται........ σε συνεχή φωτογράφιση!!!!

    Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως τα θέλουμε,τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stella145 στις 09-10-2007 14:30 ]





    Το πιο συχνο φαινομενο ειναι οταν νιωθουμε χαλια εμεις με τον εαυτο μας να νομιζουμε πως το φταιξιμο ειναι αλλονων.Αυτοι φταινε που δεν κοιτουν τον λαμπρο εσωτερικο κοσμο μας.Αυτοι φταινε που θελουν στις δουλειες τους καλοντυμενες.Αυτοι φταινε που δεν σου κουμπωνει το φερμουαρ...Αυτοι φταινε για ολα.Ελατε τωρα κοριτσια,μεταξυ μας ειμαστε.
    Το να μετατοπιζεις το προβλημα δεν ειναι λυση.
    Και δεν μιλησε κανεις για μοντελα.Στοιχειωδη πραγματα αυτοσεβασμου ειναι αυτα που κανουν γοητευτικο εναν ανθρωπο.

    Τωρα ..αντρες που να μας θελουν για τον εσωτερικο μας κοσμο...... ναι.......

    καλη φαση δεν λεω... αλλα στο σεξ δεν πολυπιανει ξερεις..

    Λειτουργικα εννοω οση φαντασια και να μπορει καποιος να διαθεσει..

    Πολυ μ'αρεσουν οι φωτογραφισεις εμενα παντως.Θεωρω πως οι κομπλεξικοι τις αποφευγουν..ξερεις..μηηηηηηηηηηηη απαπαπαααααα οχιιιιιιιιιιιιι εμεναααααααα μηηηηηηηηηηη χαχαχα :

    :cool:: καλο σας μεσημερι by the way!
    stella145
    09.10.2007, 15:36

    Ούτε και εγώ μετατοπίζω προβλήματα............................. αλλά στις σχέσεις τις περισσότερες φορές φταίνε και οι ΔΥΟ!!!!
    'Οσο για μοντέλα ούτε και εγώ μίλησα κυριολεκτικά αλλά μεταφορικά... ξαναδιάβασε τι έγραψα και ίσως το καταλάβεις Διόνη μου!
    Όσο για το sex και κατά πόσο σημαντικό ρόλο παίζει το σώμα,αυτό πες στο στους 40,50 & 60αρηδες χοντρομπαλάδες που θέλουν παρτενέρ με κορμί φιδίσιο........

    Ευχαριστώ!!!!!!!!!!

    Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως τα θέλουμε,τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stella145 στις 09-10-2007 15:38 ]


    v-for-variemai
    09.10.2007, 16:45
    Δεν διάβασα όλες τις απαντήσεις γιατί βαριόμουν [περίεργο ]
    Η δική μου γνώμη πάντως είναι η εξής :
    Φυσικά και παίζει ρόλο η εξωτερική εμφάνιση. Άλλες φορές λιγότερο και άλλες περισσότερο. Στην πορεία φυσικά ανακαλύπτωντας και το ποιος πραγματικά είναι ο άλλος μπορεί η πρώτη εντύπωση σχετικά με την εμφάνιση να μην έχει και τόση σημασία.
    Εξάλλου... τί είναι ένα ωραίο εξώφυλλο χωρίς ωραίο περιεχόμενο;
    Tren
    09.10.2007, 17:48
    Παράθεση:

    Το μέλος stella145 στις 09-10-2007 στις 15:36 έγραψε...


    Ούτε και εγώ μετατοπίζω προβλήματα............................. αλλά στις σχέσεις τις περισσότερες φορές φταίνε και οι ΔΥΟ!!!!
    'Οσο για μοντέλα ούτε και εγώ μίλησα κυριολεκτικά αλλά μεταφορικά... ξαναδιάβασε τι έγραψα και ίσως το καταλάβεις Διόνη μου!
    Όσο για το sex και κατά πόσο σημαντικό ρόλο παίζει το σώμα,αυτό πες στο στους 40,50 & 60αρηδες χοντρομπαλάδες που θέλουν παρτενέρ με κορμί φιδίσιο........

    Ευχαριστώ!!!!!!!!!!

    Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως τα θέλουμε,τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stella145 στις 09-10-2007 15:38 ]






    Ειμαι πιο αναλυτικη στο blog μου

    Και να πω πως επειδη κοντευω τα 35 οι ηλικιες που αναφερεις μου ειναι ακρως συμπαθητικες!Κατα τα αλλα σε επιασα μια χαρα!



    Ευχαριστω κι εγω
    Stroumfita456
    09.10.2007, 20:09
    Παράθεση:

    Το μέλος niceday1808 στις 09-10-2007 στις 14:54 έγραψε...

    Σας παρακαλώ,λίγα λόγια για την εξωτερική εμφάνιση.Παίζει τον σημαντικότερο ρόλο απ όλα!Είναι το μόνο πράγμα που πρέπει να μας απασχολεί όλους!Πριν βγήτε στον δρόμο αλλά και μέσα στο σπίτι ακόμα πρέπει να είστε όλοι στην τρίχα!Ζήτω η εξωτερική εμφάνηση!

    Υ.Σ. Έχω ένα μαγαζί και πουλάω καθρέφτες...



    Συγνωμη αλλα μηπως μας κανεις πλακα???Αποκλειεται να το πιστευεις αυτο niceday1808.....
    NIKOSPI
    09.10.2007, 20:55
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 09-10-2007 στις 20:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος niceday1808 στις 09-10-2007 στις 14:54 έγραψε...

    Σας παρακαλώ,λίγα λόγια για την εξωτερική εμφάνιση.Παίζει τον σημαντικότερο ρόλο απ όλα!Είναι το μόνο πράγμα που πρέπει να μας απασχολεί όλους!Πριν βγήτε στον δρόμο αλλά και μέσα στο σπίτι ακόμα πρέπει να είστε όλοι στην τρίχα!Ζήτω η εξωτερική εμφάνηση!

    Υ.Σ. Έχω ένα μαγαζί και πουλάω καθρέφτες...



    Συγνωμη αλλα μηπως μας κανεις πλακα???Αποκλειεται να το πιστευεις αυτο niceday1808.....



    Δεν πας καλά φίλε niceday .Αν σου αρέσει η εξωτερική ενφάνισει πήγαινε να κάνεις σχέση με μια κουκλάρα που δεν έχει τρόπους και αν δεν το μετανιώσεις θα σε παραδεχτώ. :)
    v-for-variemai
    09.10.2007, 21:41
    Μπορεί να μην προλάβει να το μετανιώσει
    Stroumfita456
    10.10.2007, 09:38
    Παράθεση:

    Το μέλος NIKOSPI στις 09-10-2007 στις 20:55 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 09-10-2007 στις 20:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος niceday1808 στις 09-10-2007 στις 14:54 έγραψε...

    Σας παρακαλώ,λίγα λόγια για την εξωτερική εμφάνιση.Παίζει τον σημαντικότερο ρόλο απ όλα!Είναι το μόνο πράγμα που πρέπει να μας απασχολεί όλους!Πριν βγήτε στον δρόμο αλλά και μέσα στο σπίτι ακόμα πρέπει να είστε όλοι στην τρίχα!Ζήτω η εξωτερική εμφάνηση!

    Υ.Σ. Έχω ένα μαγαζί και πουλάω καθρέφτες...



    Συγνωμη αλλα μηπως μας κανεις πλακα???Αποκλειεται να το πιστευεις αυτο niceday1808.....



    Δεν πας καλά φίλε niceday .Αν σου αρέσει η εξωτερική ενφάνισει πήγαινε να κάνεις σχέση με μια κουκλάρα που δεν έχει τρόπους και αν δεν το μετανιώσεις θα σε παραδεχτώ. :)


    Νικο μ,η ομορφια δεν συνδεεται παντα με κακους τρόπους!!!!Τεσπα,πιστευω πως ο niceday1808 μας κανει πλακα!!!
    niceday1808
    10.10.2007, 09:58
    Ρε πάτε καλά?...Τί είναι αυτά που λέτε?Και φυσικά παιζει ρόλο.Είπαμε...Πουλάω καθρέφτες!....Τί θέλετε δηλαδή?...να μου κλείσετε το μαγαζί?????Α μα πιααααα!...Δεν σέβονται τίποτα πια οι σημερινοί νεολέοι¨)

    Υ.Σ. Στις αστείες ερωτήσεις....αστείες απαντήσεις
    Stroumfita456
    10.10.2007, 10:15
    Παράθεση:


    Υ.Σ. Στις αστείες ερωτήσεις....αστείες απαντήσεις


    αν το θεμα το βρηκες αστειο τοτε μην απαντουσες αγαπητε niceday!
    YrIazz
    10.10.2007, 11:14
    Ξερεις Tren, την ωρα που παταγα αποστολη του post ημουν σιγουρη οτι πολλοι θα σκεφτουν οτι ειμαι ασχημη... Βλεπεις εχουμε μαθει να σκεφτομαστε τοσο ρηχα...

    Αυτο που δεν περιμενα ομως, ειναι να απαντησει καποιος τοσο... πως να το πω... γυναικεια...

    Και επειδη μου αρεσει να λεω ακριβως αυτα που σκεφτομαι θα σου πω οτι λυπαμαι που ο τροπος που διαλεξες να επιχειρηματολογησεις απεναντι μου ηταν μια εμμεση πλην σαφη προσπαθεια να αφησεις εντυπωσεις για το ατομο μου του στυλ...

    "...Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..."
    "...Το πιο συχνο φαινομενο ειναι οταν νιωθουμε χαλια εμεις με τον εαυτο μας να νομιζουμε πως το φταιξιμο ειναι αλλονων...."
    "...Αυτοι φταινε που δεν κοιτουν τον λαμπρο εσωτερικο κοσμο μας.Αυτοι φταινε που θελουν στις δουλειες τους καλοντυμενες.Αυτοι φταινε που δεν σου κουμπωνει το φερμουαρ...Αυτοι φταινε για ολα..."
    "..Το να μετατοπιζεις το προβλημα δεν ειναι λυση. .."

    Και σου απαντω... Ναι, εχω προβλημα και αυτο ειναι οτι με εκνευριζει απιστευτα η καταντια των γυναικων. Και δεν μιλαω απλα για "περιποιηση" οπως το θετεις. Αυτο ειναι κατι αναμενομενο κ θεμητο.

    Αλλιως εχει η κατασταση με τις γυναικες σημερα κ αν δεν το καταλαβαινεις... ε, δεν πειραζει...











    Tren
    10.10.2007, 11:58
    Αγαπητη μου οταν θελεις να εκφερεις τη γνωμη σου να μην χρησιμοποιεις το "εμεις".
    Οταν το κανεις να περιμενεις πως ισως καποιος να θελει να διαχωρησει τη σκεψη του απο τη δικη σου σκεψη και να μην θελει να μπει στο σακκι σου.

    Ετσι απανταω εγω στις γυναικειες ερωτησεις.Γυναικεια!

    Ξερω κι αλλες παροιμιες που σχετιζονται με μυγες by the way.


    Καλημερα να εχουμε!

    Δεν με ξερεις καλα...κανεις δεν με ξερει.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Tren στις 10-10-2007 12:01 ]


    YrIazz
    10.10.2007, 12:15
    Οταν εκφερω την γνωμη μου επιτρεψε μου να την εκφερω οπως επιλεξω...

    Δεν ειμαι κατα των διαφορετικων αποψεων, και ουτε ζητω να πεισω κανεναν.

    Στο σακι κοπελα μου δεν εβαλα καμια σας... Τωρα εαν εσυ στα λεγομενα μου ειδες καπου τον εαυτο σου, δεν ειναι δικο μου προβλημα.

    Οσο για τις παροιμιες σου, με εκπλησει η συλλογη σου... Αλλα ξερεις δεν τις χρησιμοποιω ποτε γιατι μπορουν πολυ ευκολα να επιστραφουν...

    Καλημερα σου...
    Tren
    10.10.2007, 12:39
    Θαυμαζω την ανωτεροτητα σου.

    Και την ευγενεια με την οποια με αντικρουεις.

    Πραγματικα θαυμαστος εσωτερικος κοσμος!!!!!

    Μετα ανοιγω το ΠΜ σου...

    και επιβεβαιωνομαι !!!

    Δεν ειμαι του αλλο λεω/ αλλο εννοω/ κι αλλο δειχνω εγω.

    Να εκφραζεσαι οπως θελεις αλλα να μαθεις και να ακους.

    Και μην μου στελνεις ΠΜ...ΚΟΠΕΛΙΑ...

    Τωρα καλημερα μας και μιλα οσο κι οπως θες!
    YrIazz
    10.10.2007, 12:57
    Τελικα ειναι το στυλ σου ε? Δημιουργουμε εντυπωσεις... Μαϊστα!

    Το πμ το εστειλα γιατι νομιζω οτι το προβλημα ειναι μεταξυ μας κ δεν χρειαζεται να χρησιμοποιουμε το τοπικ... Αλλα αυτο ηδη το ξερεις γιατι στο εστειλα με πμ...

    Οριστε κ το κατινιστικο πμ που σου εστειλα χωρις να αλλαξω τιποτα, για να μην με κατηγορεις χωρις στοιχεια...

    "Στοιχεία ΠΜ
    Θέμα: Κατερινα
    Εστάλη: 10.10.2007, 12:19
    Παραλήπτης ΠΜ

    Tren
    Αθηνα
    34 ετών
    (Πλήρες Προφίλ)


    Ξερεις κοπελια μια συγνωμη αρκει... "



    http://www.myspace.com/fbqkaterina
    www.myspace.com/funkybluequintet

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : YrIazz στις 10-10-2007 13:00 ]


    sea_like_eyes
    10.10.2007, 13:05
    ψηφίστε ποια απο τις δυο έχει δίκιο και κερδίστε μια σειρά απο προϊόντα ομορφιάς . . . αρκεί να στείλετε MH στο . . . . και ταυτόχρονα μπαίνετε στην κλήρωση !