ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.851 μέλη

    Τελευταία σου ώρα..Τι θα έκανες?

    frinda
    17.10.2007, 18:45
    Ωραιο θεματακι εθεσες..
    Αν ζεις την καθε στιγμη εντονα χωρις να φοβασαι να πεις την αληθεια στον εαυτο σου δεν θα την δεχτουν οι αλλοι ποτε.Και να ξερουν ακομα πως σου απομενει μια ωρα δεν θα κατσουν να σκεφτουν αυτα που τους λες αλλα θα λυπηθουν που φευγεις.
    Λοιπον,δεν ξερω ποιες θα ηταν οι τελευταιες μου επιθυμιες παντως δεν θα μετανιωνα για τιποτα το οποιο εχω κανει οντας ζωντανη.Ισως να εκλεινα τα ματια μου και να ονειρευομουν οσα δε θα προλαβαινα να κανω...
    kozanitis
    17.10.2007, 18:52
    Θα πηδούσα από το μπαλκόνι για να έχει θεαματικό τέλος ο θάνατος μου...
    seras
    18.10.2007, 15:01
    Thanks για τις απαντήσεις..μερικές είναι τζάμι...
    nektarios_pi
    18.10.2007, 16:33
    προσευχή και χαμόγελο
    vasiliki33
    18.10.2007, 20:35
    Μια φορά χρειάστηκε να μπω στο χειρουργείο. Δεν ήταν σοβαρό αλλά είχα ένα φόβο…
    Αυτό που ήθελα να κάμω και έκαμα ήταν να συναντήσω τον αγαπημένο μου και να του πω πόσο αληθινά, δυνατά τον αγαπώ…να τον κρατήσω στην αγκαλιά μου, να με κρατήσει στη δική του
    Αυτό σίγουρα θα ήθελα να κάνω τις τελευταίες ώρες μου…

    whitesnake92
    18.10.2007, 22:37
    ''And I am not frightened of dying,any time will do,I don't mind.Why should be frightened of dying?There's no reason for it,you've gotta go sometime''.

    ''If you can hear this whispering,you are really dying''.

    ''I never said I was frightened of dying''

    ''The Great Gig on the Sky''

    An mou emene mia wra gia na ta tinaxw,to mono sigouro einai oti tha elega kati ligotero genaio h exipno.
    Alla poios o logos na ta vapseis mavra?Allwste...ena thanato ton ehoume ...arkei na perimenei o Haros gia kamia ogdontaria hronia akomi!
    renabill
    21.10.2007, 19:19
    Θα έτρωγα μέχρι να μην μπορώ άλλο και μετά θα χαιρετούσα τους δικούς μου!!!
    fanis_diathesopoulos_
    22.10.2007, 19:46
    δεν βλεπα την ωρα ... χιχιχι
    Arktouros
    23.10.2007, 15:59
    Θα κανόνιζα μερικές υποχρεώσεις και μετά θα περνούσα την υπόλοιπη ώρα με τους φίλους μου!!

    stroumfakigate7
    24.10.2007, 12:46
    tha pigena na do ta poio omorfa matia pou exo di pote tha pigena gia kafe me filous tha pernaga tis teleftes mou ores oso kalitera mporousa
    katurunen
    26.10.2007, 12:02
    Θα έτρωγα μακαρονάδα με κιμά και πολύ τσηζκέηκ! Μετά θα έπερνα έκστασι, θα έβαζα να παίζει Theatre of Tragedy και θα έκανα sex με τον καλό μου
    despinakontogianni
    27.10.2007, 21:34
    Επειδή με ξέρω και ξέρω πως αυτό που θα έκανα είναι να μελαγχολώ και να σκέφτομαι αυτά που έχουν περάσει, δε θέλω να το σκέφτομαι. Εύχομαι να είμαι με μαλάκινση γύρω στα 100+ χρόνια μου!!
    tina15
    25.11.2007, 12:57
    Θα έλεγα όσα ποτέ μου δεν τόλμησα να πω και απλά θα περίμενα το τέλος...
    MrsStranger
    26.11.2007, 01:50
    an eixa mia ora 8a prospa8ousa na do oti me kanei na xamogelao.. k afu tha eixa dei tous an8ropous pou me kanoun na gelao xoris logo tote tha pigena stin 8alasa.. moni erxomaste se afton tn kosmo moni tha ithela kai na figo.. kai i thalasa tha itan i teleftea eikona pou tha ithela na thimame.. na kitaza ta asteria( neoumenou pos ine vradi) ta xromata tou ouranou na akouo ton ixo tis thalassas kai na magevomai apo tis avra pou me aggizei.. tha ksaplona stin ammo i stin apovathra tha eklina ta matia gia kapia lepta kai tha ksanazousa oli mou tin zoi.. tha aniga ksana ta matia tha sigotragoudousa to agapimeno mou tragoudi kai tha prospathousa na mantepso pio asteri me antiprosopevei to opio kai tha epefte se mia ora..
    koukli
    26.11.2007, 16:33
    Ουουου!! †††† και †


    α) θα έγραφα διαθήκη.
    β) θα έκανα φόνο. (δε λέμε ποιον)
    γ) αν δεν είχε τελειώσει η ώρα θα κοιμόμουν (άλλωστε μια χαρά είναι να πεθάνεις στον ύπνο σου {αν είναι απαραίτητο να †} τπτ δν κατελαβαίνεις.

    i am worst at what i do best and for this gift i feel blessed...
    Kurt Cobain

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : koukli στις 26-11-2007 16:33 ]


    rompa
    26.11.2007, 20:29
    Θα έλεγα κάποια πράγματα σε κάποιους που τώρα δεν τολμώ να πω , θα άκουγα πολύ μουσική και μάλλον θα ταξίδευα σε κάποιον αγαπημένο προορισμό - αν προλάβαινα
    seras
    28.11.2007, 16:52
    Παράθεση:

    Το μέλος koukli στις 26-11-2007 στις 16:33 έγραψε...

    Ουουου!! †††† και †


    α) θα έγραφα διαθήκη.
    β) θα έκανα φόνο. (δε λέμε ποιον)
    γ) αν δεν είχε τελειώσει η ώρα θα κοιμόμουν (άλλωστε μια χαρά είναι να πεθάνεις στον ύπνο σου {αν είναι απαραίτητο να †} τπτ δν κατελαβαίνεις.

    i am worst at what i do best and for this gift i feel blessed...
    Kurt Cobain

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : koukli στις 26-11-2007 16:33 ]





    Φόνο ε? Μήπως να το προσθέσω και εγώ σε αυτά που θα έκανα..δεν το είχα σκεφτεί..χαχα
    koukli
    28.11.2007, 17:22
    Γιατί όχι? Ποιος θα σε κατηγορήσει?
    Stroumfita456
    28.11.2007, 21:21
    Παράθεση:

    Το μέλος koukli στις 28-11-2007 στις 17:22 έγραψε...

    Γιατί όχι? Ποιος θα σε κατηγορήσει?



    Δεν εχεις και αδικο...
    θα σκοτωσω τον .... τον......,τον.......,την......,την.....!!!Αυτους !!!
    Himmarrosh
    13.12.2007, 00:21
    Θα έκανα ένα γρήγορο flashback στις καλές στιγμές που πέρασαν και μετά θα περνούσα την υπόλοιπη ώρα με το amore...