ελληνική μουσική
    573 online   ·  210.848 μέλη
    punkster
    18.10.2007, 23:39
    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 18-10-2007 στις 15:09 έγραψε...

    Καλά, punkster, ό,τι να ναι!!!


    Να σου θυμίσω λίγο τις ερωτήσεις του προστυχόμετρου...

    Γι παράδειγμα:...

    ''Έχεις αγγίξει ποτέ τα στήθη μιας γυναίκας?''
    ή
    ''Έχεις τελειώσει ποτέ μέσα στον κόλπο μιας γυναίκας?''

    Πραγματικά θα σου ήμουν ευγνώμων αν μπορούσες να μου πεις πώς ένας gay άντρας θα μπορούσε να απαντήσει θετικά σε τέτοιες ερωτήσεις!!





    Αααααααα!!! Παναγια μου!!!!!!!!! Τυφλωνομαι!!!! Χανω το φως μου!!!! Τι ειναι αυτα που διαβαζουν τα ματακια μου??!?!?!?!?!?
    Ρε σατανιστη! Ρε αθεοφοβε! Ρε αλητη!! Ρε προστυχομουτρο! Ρε σεξιστη! Τι πραγματα ειναι αυτα που γραφεις!! Ντροπη σου!!
    Χρρρκκκ ΦΤΟΥ (ροχαλα)!

    Α πα πα πα! Κορασιδα σαν τα κρυα τα νερα να βλεπω τετοιες αισχρες προστυχοκουβεντες!!!

    Ελεος!!! Εμας δεν ειχε τετοιες ερωτησεις!!!Ε, λογικο! Να ρωτησεις τωρα μια γυναικα αν εχει τελειωσει ποτε στον κολπο μια γυναικας ειναι καπως ακυρο!
    Αλλα που θες να ξερω τι ελεγε σε εσας!!! Εμας ειχε νορμαλ ερωτησεις! Καταλληλες για ανηλικους!
    punkster
    18.10.2007, 23:39
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 18-10-2007 στις 14:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 17-10-2007 στις 13:31 έγραψε...

    Conspiratus ντροπή κι αίσχος too!!!

    Αλλά καλά λένε... Δείξε μου το φίλο σου (τη φίλη σου στην περίπτωσή μας) να σου πω ποιός είσαι!!!



    Δεν καταλαβα...με χαρακτηριζετε μεσω της punkster???????? τςτςτςτςτς....αν δν ειμασταν και οι 2 ετσι απο την αρχη δεν θα ταιριαζαμε...
    αντε....




    Κονσπιρατους μην εξοργιζεσαι!!! Κοπλιμεντο ηταν αυτο! Το αγορακι απλως προσπαθουσε να ειναι ευγενικο!
    Conspiratus
    19.10.2007, 23:26
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 18-10-2007 στις 23:39 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 18-10-2007 στις 14:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 17-10-2007 στις 13:31 έγραψε...

    Conspiratus ντροπή κι αίσχος too!!!

    Αλλά καλά λένε... Δείξε μου το φίλο σου (τη φίλη σου στην περίπτωσή μας) να σου πω ποιός είσαι!!!



    Δεν καταλαβα...με χαρακτηριζετε μεσω της punkster???????? τςτςτςτςτς....αν δν ειμασταν και οι 2 ετσι απο την αρχη δεν θα ταιριαζαμε...
    αντε....




    Κονσπιρατους μην εξοργιζεσαι!!! Κοπλιμεντο ηταν αυτο! Το αγορακι απλως προσπαθουσε να ειναι ευγενικο!



    δεν καταλαβες γλυκια μου punksterινα...για αλλο λογο εξοργιζομαι...
    δεν ειναι "πρεπον" να εκφραζουν τον χαρακτηρα καποιου μεσω καποιου αλλου...
    εγω ετσι ημουν απο την αρχη...
    αν και στην τελικη μπορει να μην το εννοουσε ετσι το παλικαρι

    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 19-10-2007 23:27 ]


    bon_scott
    20.10.2007, 15:50
    33%

    Αχεμ..... Καλα παμε... γκουχ γκουχ.....

    (Σταματαω να ακουω Queen..)


    punkster
    20.10.2007, 19:15
    Παράθεση:

    Το μέλος bon_scott στις 20-10-2007 στις 15:50 έγραψε...

    33%

    Αχεμ..... Καλα παμε... γκουχ γκουχ.....

    (Σταματαω να ακουω Queen..)







    Το καλο που σου θελω!!
    Και το νου σου οταν σου πεφτει το σαπουνι!!!

    www.myspace.com/xamenakormiaxk

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 20-10-2007 19:16 ]


    twr
    20.10.2007, 21:22
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 18-10-2007 στις 23:39 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 18-10-2007 στις 15:09 έγραψε...

    Καλά, punkster, ό,τι να ναι!!!


    Να σου θυμίσω λίγο τις ερωτήσεις του προστυχόμετρου...

    Γι παράδειγμα:...

    ''Έχεις αγγίξει ποτέ τα στήθη μιας γυναίκας?''
    ή
    ''Έχεις τελειώσει ποτέ μέσα στον κόλπο μιας γυναίκας?''

    Πραγματικά θα σου ήμουν ευγνώμων αν μπορούσες να μου πεις πώς ένας gay άντρας θα μπορούσε να απαντήσει θετικά σε τέτοιες ερωτήσεις!!





    Αααααααα!!! Παναγια μου!!!!!!!!! Τυφλωνομαι!!!! Χανω το φως μου!!!! Τι ειναι αυτα που διαβαζουν τα ματακια μου??!?!?!?!?!?
    Ρε σατανιστη! Ρε αθεοφοβε! Ρε αλητη!! Ρε προστυχομουτρο! Ρε σεξιστη! Τι πραγματα ειναι αυτα που γραφεις!! Ντροπη σου!!
    Χρρρκκκ ΦΤΟΥ (ροχαλα)!

    Α πα πα πα! Κορασιδα σαν τα κρυα τα νερα να βλεπω τετοιες αισχρες προστυχοκουβεντες!!!

    Ελεος!!! Εμας δεν ειχε τετοιες ερωτησεις!!!Ε, λογικο! Να ρωτησεις τωρα μια γυναικα αν εχει τελειωσει ποτε στον κολπο μια γυναικας ειναι καπως ακυρο!
    Αλλα που θες να ξερω τι ελεγε σε εσας!!! Εμας ειχε νορμαλ ερωτησεις! Καταλληλες για ανηλικους!



    Ντάξει όλα τα άλλα... Το σατανιστής από πού προκύπτει?

    Και ναι, όντως, εσάς είχε αθώες ερωτήσεις...
    Αν έχεις μιλήσει ποτέ με κάποιο αγόρι, αν έπαιζες τον γιατρό με κάποιο αγόρι όταν ήσουν μικρή, αν έχεις φορέσει ποτέ φούστα ενώ στον ίδιο χώρο υπήρχε κάποιο αγόρι, τέτοια πράγματα...


    punkster
    21.10.2007, 02:04
    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 20-10-2007 στις 21:22 έγραψε...


    Ντάξει όλα τα άλλα... Το σατανιστής από πού προκύπτει?

    Και ναι, όντως, εσάς είχε αθώες ερωτήσεις...
    Αν έχεις μιλήσει ποτέ με κάποιο αγόρι, αν έπαιζες τον γιατρό με κάποιο αγόρι όταν ήσουν μικρή, αν έχεις φορέσει ποτέ φούστα ενώ στον ίδιο χώρο υπήρχε κάποιο αγόρι, τέτοια πράγματα...





    Καλαααααα.....Κοροιδευε εσυ!! Αλλα εδω κρυβεται ενας ολοκληρος κοινωνικος ρατσισμος!!!!
    Γιατι δηλαδη εσας να σας εχει προκλητικες ερωτησεις και εμας σαχλαμαρες??? Εεε?? Εμεις δεν εχουμε δικαιωμα στην σεξουαλικοτητα???
    Αντε, συγχυστικα βραδιατικα!
    bon_scott
    21.10.2007, 11:59
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 20-10-2007 στις 19:15 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος bon_scott στις 20-10-2007 στις 15:50 έγραψε...

    33%

    Αχεμ..... Καλα παμε... γκουχ γκουχ.....

    (Σταματαω να ακουω Queen..)







    Το καλο που σου θελω!!
    Και το νου σου οταν σου πεφτει το σαπουνι!!!

    www.myspace.com/xamenakormiaxk

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 20-10-2007 19:16 ]





    Βρε λες να μου αρεσει κιολας??? Θα φυλαω τα νωτα μου απο δω και μπρος... Ακου 33%...... Απο την αλλη που θα πηγαινε η Ελλαδα χωρις τους μεγαλους ανδρες.... Γαβαλας, Ασλανης, Ψινακης... ΕΕΕΕΕ??? πουουου???
    Conspiratus
    21.10.2007, 13:23
    Παιδια ηρεμια...δεν ηρθε και το τελος του κοσμου...

    Παράθεση:


    Απο την αλλη που θα πηγαινε η Ελλαδα χωρις τους μεγαλους ανδρες.... Γαβαλας, Ασλανης, Ψινακης...



    Βρε bon_scott ντροπη...μην δειτε εναν αντρα να κουνιεται...αμεσως να τον πειτε αδερφη!!!Τς τς τς τς τς...



    twr
    21.10.2007, 15:52
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 21-10-2007 στις 02:04 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 20-10-2007 στις 21:22 έγραψε...


    Ντάξει όλα τα άλλα... Το σατανιστής από πού προκύπτει?

    Και ναι, όντως, εσάς είχε αθώες ερωτήσεις...
    Αν έχεις μιλήσει ποτέ με κάποιο αγόρι, αν έπαιζες τον γιατρό με κάποιο αγόρι όταν ήσουν μικρή, αν έχεις φορέσει ποτέ φούστα ενώ στον ίδιο χώρο υπήρχε κάποιο αγόρι, τέτοια πράγματα...





    Καλαααααα.....Κοροιδευε εσυ!! Αλλα εδω κρυβεται ενας ολοκληρος κοινωνικος ρατσισμος!!!!
    Γιατι δηλαδη εσας να σας εχει προκλητικες ερωτησεις και εμας σαχλαμαρες??? Εεε?? Εμεις δεν εχουμε δικαιωμα στην σεξουαλικοτητα???
    Αντε, συγχυστικα βραδιατικα!



    Ντάξει, λύθηκε η παρεξήγηση...
    Άλλο τεστ έκανες εσύ...!!!
    punkster
    21.10.2007, 18:00
    Παράθεση:

    Το μέλος twr στις 21-10-2007 στις 15:52 έγραψε...

    Ντάξει, λύθηκε η παρεξήγηση...
    Άλλο τεστ έκανες εσύ...!!!




    Εεεεεεειιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!
    bon_scott
    23.10.2007, 10:54
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 21-10-2007 στις 13:23 έγραψε...

    Παιδια ηρεμια...δεν ηρθε και το τελος του κοσμου...

    Παράθεση:


    Απο την αλλη που θα πηγαινε η Ελλαδα χωρις τους μεγαλους ανδρες.... Γαβαλας, Ασλανης, Ψινακης...



    Βρε bon_scott ντροπη...μην δειτε εναν αντρα να κουνιεται...αμεσως να τον πειτε αδερφη!!!Τς τς τς τς τς...








    Ειδες κακοηθεια??? Παντως στα σοβαρα, οι gay ή "αδερφες" δεν με ενοχλουν (εχω γνωστους),ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει. με ενοχλουν παρ'ολα αυτα οι προκλητικοι και οι αναξιοπρεπεις. Τοτε το φαινομενο ειναι εκνευριστικο και τα σηκωνει τα σχολιακια του....
    Conspiratus
    23.10.2007, 12:03
    Παράθεση:

    Το μέλος bon_scott στις 23-10-2007 στις 10:54 έγραψε...


    Ειδες κακοηθεια??? Παντως στα σοβαρα, οι gay ή "αδερφες" δεν με ενοχλουν (εχω γνωστους),ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει. με ενοχλουν παρ'ολα αυτα οι προκλητικοι και οι αναξιοπρεπεις. Τοτε το φαινομενο ειναι εκνευριστικο και τα σηκωνει τα σχολιακια του....


    θα συμφωνησω...ουτε εγω εχω προβλημα με τους γκευ...αν ειχα προβλημα μαζι τους θα σημαινε οτι ειχα προβλημα με τον εαυτο μου!!!επισης οι "κρυφες" ειναι που μου την σπανε...εφοσν εισαι γκευ βρε αδερφε...τι να κανουμε τωρα...για ποσο θα κρυβει αυτο που πραγματικα αισθανεσαι και εισαι???
    stroumfakigate7
    24.10.2007, 12:53
    para poli rota kai alla atoma