ελληνική μουσική
    611 online   ·  210.851 μέλη
    KAKOFONIKS
    04.06.2007, 13:56
    Νεκταρία για μένα ευτυχία είναι να ξυπνάω κάθε πρωί και να αντικρίζω την ζωή, εννοώ να έχω υγεία να είμαι καλά.
    Πιστεύω ότι αν κάποιος άνθρωπος έχει την υγειά του μπορεί να κάνει όλα αυτά που προανέφερες!

    Αν και για εμένα πολύ σημαντικό να κάνω οικογένεια και να την ζώ όπως εγώ θέλω (εννοω βιοποριστικά)!
    Έχω καταλάβει όμως ότι εμείς οι άνθρωποι λόγο του ότι έχουμε μάθει να εξελισόμαστε να ανεβαίνουμε συνεχώς, γινόμαστε πλεονέκτες!

    Άρα τελειώνοντας έχω να δηλώσω ότι μου αρκεί να έχω την υγεία μου και τον άνθρωπό μου δίπλα μου για να είμαι τρισευτυχισμένος!!!!!!!

    Παράλληλα εύχομαι σε όλον τον κόσμο να είναι ευτυχισμένος όπως το εννοεί ο καθένας!!!!!!!!
    MarakiVas
    04.06.2007, 15:29
    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 04-06-2007 στις 13:56 έγραψε...

    Νεκταρία για μένα ευτυχία είναι να ξυπνάω κάθε πρωί και να αντικρίζω την ζωή, εννοώ να έχω υγεία να είμαι καλά.
    Πιστεύω ότι αν κάποιος άνθρωπος έχει την υγειά του μπορεί να κάνει όλα αυτά που προανέφερες!
    .........................
    Άρα τελειώνοντας έχω να δηλώσω ότι μου αρκεί να έχω την υγεία μου και τον άνθρωπό μου δίπλα μου για να είμαι τρισευτυχισμένος!!!!!!!

    Παράλληλα εύχομαι σε όλον τον κόσμο να είναι ευτυχισμένος όπως το εννοεί ο καθένας!!!!!!!!

    Συμφωνώ μαζί σου Γιώργο
    athinouli24
    04.06.2007, 15:36
    Ευτυχία είναι να Χαμογελάς.....