ελληνική μουσική
    868 online   ·  210.833 μέλη

    ένα Ονειρικό ταξίδι απο ..τον.. Μακρόκοσμο.. στον Μικρόκοσμο...

    fantasma
    22.10.2007, 15:40



    είναι τελείως άσχετο θέμα με όλη τη δομή του ΜUsicHeaven.. απλά μου φάνηκε ενδιαφέρον... αν δε βαριέστε ρίξτε μια ματια.....


    "Λάβετε ένα θερμό χαιρετισμό και αποφασίστε τις αναλογίες που ενεργείτε στη ζωή, η οποία είναι απείρως μικρή στα πλαίσια του σύμπαντος, αλλά παρά όλ' αυτά, απείρως μεγάλη στην έκταση του μικρόκοσμου."

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fantasma στις 22-10-2007 15:40 ]


    punkster
    23.10.2007, 00:32
    Αρκετα εντυπωσιακο θα ελεγα!! Μου δημιουργηθηκαν κιολας καινουρια ερωτηματα!!! Απο τι να ειναι αραγε "φτιαγμενο" το νετρονιο?? Χμμ...θα το ψαξω!!

    Βεβαια, μου ξενισε λιγακι στο τελος, οπου ηθελε να προπαγανδισει την χριστιανικη αποψη για την δημιουργια του συμπαντος, αλλα οοοοκ! Κατα τα αλλα ηταν οντως ενδιαφερον!
    Conspiratus
    23.10.2007, 11:59
    wow...Καλο...χεχε...καποια απο αυτα δεν τα ηξερα...
    εντυπωσιαστηκα πολυ...

    punkster δεν νομιζω οτι αυτο που ηθελε να κανει στο τελος ηταν προπαγανδα...απλα εξεφρασε τις 2 αποψεις που υπαρχουν πανω στην γη για την δημιουργια του κοσμου...ουτως η αλλως αυτην την αποψη δεν την εχει μονο ο χριστιανισμος...ολες οι θρησκειες πιστευουν οτι ο κοσμος δημιουργηθηκε απο ενα αλλο ανωτερο ον, ενος Ποιησαντα οπως το ονομαζει!Απλα ονοματιζει τις 2 αποψεις:1.την αποψη των επιστημονων και 2. την αποψη των θρησκειων(οποιασδηποτε θρησκειας)!!!


    ------------
    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 23-10-2007 12:00 ]


    punkster
    23.10.2007, 13:34
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 23-10-2007 στις 11:59 έγραψε...

    wow...Καλο...χεχε...καποια απο αυτα δεν τα ηξερα...
    εντυπωσιαστηκα πολυ...

    punkster δεν νομιζω οτι αυτο που ηθελε να κανει στο τελος ηταν προπαγανδα...απλα εξεφρασε τις 2 αποψεις που υπαρχουν πανω στην γη για την δημιουργια του κοσμου...ουτως η αλλως αυτην την αποψη δεν την εχει μονο ο χριστιανισμος...ολες οι θρησκειες πιστευουν οτι ο κοσμος δημιουργηθηκε απο ενα αλλο ανωτερο ον, ενος Ποιησαντα οπως το ονομαζει!Απλα ονοματιζει τις 2 αποψεις:1.την αποψη των επιστημονων και 2. την αποψη των θρησκειων(οποιασδηποτε θρησκειας)!!!


    ------------
    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 23-10-2007 12:00 ]





    Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! ΑΛΛΑ.....ειναι ο τροπος που το ειπε!!
    Λεει "Πιστευετε οτι ολα εγιναν απο μια εκρηξη; Η οτι υπαρχει η σοφια του Ποιησαντος μεσα σε ολα αυτα που ειδες" σαν να λεει "Καλα τωρα, μην εισαι ηλιθιος! Σιγα μην δεν ειχε βαλει ο Θεος το χερακι του!

    Conspiratus
    25.10.2007, 15:06
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 23-10-2007 στις 13:34 έγραψε...

    Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! ΑΛΛΑ.....ειναι ο τροπος που το ειπε!!
    Λεει "Πιστευετε οτι ολα εγιναν απο μια εκρηξη; Η οτι υπαρχει η σοφια του Ποιησαντος μεσα σε ολα αυτα που ειδες" σαν να λεει "Καλα τωρα, μην εισαι ηλιθιος! Σιγα μην δεν ειχε βαλει ο Θεος το χερακι του!




    Τι λες καλε???Μια χαρα μου φαινεται εμενα...!εσυ δλδ πως θα το ελεγες???ισα ισα που λεει και την λεξη "σοφια"...δεν κανει προπαγανδισμο...απλα μια αναφορα!και σκεψου...γιατι ΜΟΝΟ την χριστιανικη αποψη για την δημιουργια του κοσμου??μου φαινεται οτι διαστρευλωνεις λιγακι τα πραγματα!!μην εισαι τοσο αρνητικη προς τους αλλους που ισως υποστηριζουν περισοοτερο την απιστημη απο την θρησκεια...χωρις αυτο να σημαινει οτι την αποκληρωνουν τελειως!!!
    punkster
    26.10.2007, 00:16
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 25-10-2007 στις 15:06 έγραψε...

    Τι λες καλε???Μια χαρα μου φαινεται εμενα...!εσυ δλδ πως θα το ελεγες???ισα ισα που λεει και την λεξη "σοφια"...δεν κανει προπαγανδισμο...απλα μια αναφορα!και σκεψου...γιατι ΜΟΝΟ την χριστιανικη αποψη για την δημιουργια του κοσμου??μου φαινεται οτι διαστρευλωνεις λιγακι τα πραγματα!!μην εισαι τοσο αρνητικη προς τους αλλους που ισως υποστηριζουν περισοοτερο την απιστημη απο την θρησκεια...χωρις αυτο να σημαινει οτι την αποκληρωνουν τελειως!!!





    Aλλα λεει η θεια μου, αλλα ακουν τα αυτια μου!!!

    Δεν ειμαι αρνητικη προς κανεναν, ειδικα οχι προς αυτους που υποστηριζουν περισσοτερο την επιστημονικη αποψη απο την θεολογικη!!!

    Λιγο λαθος τα καταλαβες μου φαινεται!

    Εγω δεν ξερω ακομα τι πιστευω οποτε δεν μπορω να αποκλεισω ουτε την μια αποψη, ουτε την αλλη! Δεν μπορω να πω ποιος εχει δικιο γιατι δεν εχω αποφασισει ακομα για το τι θελω να πιστευω οτι ειναι το σωστο!

    Το πραγμα ομως που ενοχλει ειναι η προπαγανδαααααααααααααααααα! Και ΝΑΙ, υπαρχει προπαγανδα εδω! Ειναι φως φαναρι!! Ας υποστιριζει ο καθενας οτι θελει! Αλλα οχι να παει να μου "πουλησει" την αποψη του!!

    Αν δεν ηθελε να προπαγανδησει την θεολογικη αποψη, τοτε πολυ απλα δεν θα εκανε καμια αναφορα στο τελος!!!

    Η θα μπορουσε να πει "Μπορει ολα αυτα να εγιναν απο μια τυχαια εκρηξη; Μπορει ολα αυτα να τα εφτιαξε καποιο ανωτερο ον;"
    Ετσι δινει το εναυσμα για προβληματισμο και απο τις δυο πλευρες!!

    Και ξαναγραφω αυτο που εγραψα και πριν:
    Λεει "Πιστευετε οτι ολα εγιναν απο μια εκρηξη; Η οτι υπαρχει η σοφια του Ποιησαντος μεσα σε ολα αυτα που ειδες"
    Μεταφραζω "Καλα τωρα, μην εισαι ηλιθιος! Σιγα μην δεν ειχε βαλει ο Θεος το χερακι του!"

    Η αλλιως "ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως εχει βαλει ο Θεος το χερακι του!"

    Υ.Γ που κολλαει το οτι ειπε "σοφια"???
    Conspiratus
    26.10.2007, 14:53
    μισο...γιατι με μπερδεψες τωρα...!
    εσυ υποστηριζεις οτι αυτο που εφτιαξε το βιντεακι προπαγανδιζει το θρησκευτικη η το επιστημονικη αποψη...εννοω οτι υποστηριζει οτι το συμπαν φτιαχτικε απο τον θεο η εγινε απο εκρηξη???με αλλα λογια οτι αυτος ειρωνευετε τον θεο η την επιστημη...γιατι αν ειρωνευετε την επιστημη εγω μαζι σου!!το θεμα ειναι οτι με μπερδεψες γιατι στο αρχικο σ κειμενο φαινεται να εννοεις οτι ειρωνευεται την θρησκεια("οπου ηθελε να προπαγανδισει την χριστιανικη αποψη για την δημιουργια του συμπαντος, αλλα οοοοκ!") ενω στο τελευταιο οτι ειρωνευετε την επιστημη("Μεταφραζω "Καλα τωρα, μην εισαι ηλιθιος! Σιγα μην δεν ειχε βαλει ο Θεος το χερακι του!"
    Η αλλιως "ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως εχει βαλει ο Θεος το χερακι του!" ")!Απλα πιστευω οτι μδν προπαγανδιζει κατι!!!...τωρα αν δεν καταλαβα εγω καλα αυτο που ηθελες να πεισ απο την αρχη ζητω συγγνωμη!!


    ------
    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 26-10-2007 14:55 ]


    punkster
    27.10.2007, 00:18
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 26-10-2007 στις 14:53 έγραψε...

    μισο...γιατι με μπερδεψες τωρα...!
    εσυ υποστηριζεις οτι αυτο που εφτιαξε το βιντεακι προπαγανδιζει το θρησκευτικη η το επιστημονικη αποψη...εννοω οτι υποστηριζει οτι το συμπαν φτιαχτικε απο τον θεο η εγινε απο εκρηξη???με αλλα λογια οτι αυτος ειρωνευετε τον θεο η την επιστημη...γιατι αν ειρωνευετε την επιστημη εγω μαζι σου!!το θεμα ειναι οτι με μπερδεψες γιατι στο αρχικο σ κειμενο φαινεται να εννοεις οτι ειρωνευεται την θρησκεια("οπου ηθελε να προπαγανδισει την χριστιανικη αποψη για την δημιουργια του συμπαντος, αλλα οοοοκ!") ενω στο τελευταιο οτι ειρωνευετε την επιστημη("Μεταφραζω "Καλα τωρα, μην εισαι ηλιθιος! Σιγα μην δεν ειχε βαλει ο Θεος το χερακι του!"
    Η αλλιως "ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως εχει βαλει ο Θεος το χερακι του!" ")!Απλα πιστευω οτι μδν προπαγανδιζει κατι!!!...τωρα αν δεν καταλαβα εγω καλα αυτο που ηθελες να πεισ απο την αρχη ζητω συγγνωμη!!


    ------
    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!



    Κατσε γιατι τωρα μπερδευτικα εγω!!!
    Εγω υποστηριζω οτι αυτος που εφτιαξε το βιντεακι προπαγανδιζει την θρησκευτικη αποψη, δηλαδη υποστηριζει οτι φτιαχτηκε απο τον θεο, δηλαδη ειρωνευεται την επιστημη!!! Ουφ!!!

    Μπερδευτικα εκει που λες το θεμα ειναι οτι με μπερδεψες γιατι στο αρχικο σ κειμενο φαινεται να εννοεις οτι ειρωνευεται την θρησκεια("οπου ηθελε να προπαγανδισει την χριστιανικη αποψη για την δημιουργια του συμπαντος, αλλα οοοοκ!").................Μα ακριβως τπ αντιθετο εννοω, δηλαδη οτι προπαγανδιζει την θρησκευτικη αποψη και ειρωνευεται την επιστημη!!!


    Χαχαχα! Εχουμε προβλημα συννενοησης εμεις οι δυο!!!
    Conspiratus
    27.10.2007, 02:14
    χμ...οντος πρεπει να το κοιταξουμε...
    εγω παντως αντεδρασα ετσι γτ νομιζα οτι εννουσες ακριβως το αντιθετο!!Ετσι οπως το ειπες στην αρχη αυτο μου φανηκε οτι εννουσες...
    πωπω...τσαμπα σπαταλησαμε τον χρονο μας...τς τς τς...αν και εξακολουθω να πιστευω οτι δεν θελλει να προπαγανδισει κατι...γιατι το βιντεακι μου φαινεται οτι επιδειχνει την επιστημη...θα ηταν καπως αντιφατικο να την ειρωνευτει αργτερα...
    τι να πω...δεν ξερω!!!
    fantasma
    27.10.2007, 08:41
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 26-10-2007 στις 00:16 έγραψε...


    Αν δεν ηθελε να προπαγανδησει την θεολογικη αποψη, τοτε πολυ απλα δεν θα εκανε καμια αναφορα στο τελος!!!



    δεν εννοείς εμένα , ετσί?
    punkster
    28.10.2007, 00:17
    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 27-10-2007 στις 08:41 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 26-10-2007 στις 00:16 έγραψε...


    Αν δεν ηθελε να προπαγανδησει την θεολογικη αποψη, τοτε πολυ απλα δεν θα εκανε καμια αναφορα στο τελος!!!



    δεν εννοείς εμένα , ετσί?



    Δεν ξερω....Εσυ εφτιαξες το βιντεακι???
    fantasma
    28.10.2007, 10:28
    όχι βεβαια..
    Conspiratus
    28.10.2007, 11:22
    ενταξει...το βιντεακι καλο ειναι...αλλα μαλλον θα επρεπε να το επεξεργαστει λιγο καλυτερα πριν το "πεταξει" στο youtube!!
    istos
    19.11.2007, 21:43


    Γεια σε όλους τους ενδιαφερόμενους.

    Περιδιαβαίνοντας στον διαδίκτυο σκόνταψα (δεν είναι τίποτα σοβαρό• λίγες γρατσουνιές μόνο) πάνω στη φιλοσοφική σας κόντρα..
    Η αλήθεια είναι ότι σας βρήκα ψάχνοντας για copies του blog μου σε άλλα sites. Ω!!! ναι λοιπόν το ομολογώ. Εγώ είμαι ο video-ποιήσας με σοφία ή όχι.
    Έκανα και μια εγγραφή μέλους (με username:istos) για να δώσω μια απάντηση, να πω την άποψή μου.

    Καταρχάς να πω στον ηθικό αυτουργό της υπόθεσης, τον fantasma, ότι από δεοντολογικής άποψης θα έπρεπε να αναφέρεις την αρχική πηγή. Αν η αρχική σου πηγή βέβαια ήταν το you_tube, μικρό το κακό. Αν όμως αντέγραψες το video από το ΔΕΣ ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ... , τότε, μια αναφορά θα αρκούσε. Το σχετικό post θα το βρείτε εδώ. Τις φωτογραφίες μου τις έστειλε σε μορφή power-point ένας φίλος. Όλες εκτός από τις δύο τελευταίες (Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΟΥ). Φυσικά πρόσθεσα και την μουσική επένδυση.
    Μια ματια στο blog θα έλυνε κάποιες από τις απορίες σας για την θρησκευτική/χριστιανική ή ακόμη χειρότερα για την θεοσοφική μου (τσ τσ θα μας κάψει ο Θεός) θεώρηση.
    Όπως είναι αυτονόητο όλες οι απόψεις είναι όχι μόνο δεκτές αλλά και σωστές και ανατρεπόμενες κάθε στιγμή από τον καθένα μας.
    Αγαπητέ fandasma,
    Ασφαλώς και το video έχει σχέση με την μουσική. Αν δεν ήταν η μουσική του Χατζιδάκι από πάνω θα ήταν μια απλή σειρά από φωτογραφίες. Το ότι το επέλεξες σαν μουσικός σημαίνει ότι κάτι σου έκανε κλικ στον εσωτερικό σου κόσμο.

    Conspiratus, πλησίασες πάρα πολύ κοντά στο μυαλό μου και χαλάλι σου και μπράβο. Βέβαια η τελευταία σου ατάκα περί πετάματος στο you_tube με πλήγωσε βαθιά. Το ότι όμως το έβαλες σε εισαγωγικά «» με θεράπευσε αυτόματα, οπότε δεν συντρέχουν λόγοι ανησυχίας, άρα και πάλι μπράβο.

    Punkster, όλα είναι σχετικά. Τα επιστημόνια θα ψάχνουν την αιτία του κόσμου για πολύ καιρό ακόμη. Το Big-Bang δεν τους καλύπτει και τελευταία έχει αρχίζει η αμφισβήτησή του. Μη σου φανεί παράξενο, λοιπόν αν κάποτε οι "γάτες" της NASA ανακοινώσουν ότι ο Θεός ήταν «υπάλληλός» τους.

    ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : istos στις 19-11-2007 21:56 ]


    Conspiratus
    19.11.2007, 22:57
    iste να σε καλα που μας διαφωτισες λιγακι περισσοτερο περι του θεματος...
    και αν το τελευταιο σχολιο μ σε πικρανε...η αληθεια ειναι οτι δεν το εννοουσα ετσι(ή μπορει,λιγακι ομως...μερικες φορες μαρεσει να ειμαι σαρκαστικη )...απλα αντι να πω "δημοσιευσει" ειπα "πεταξει"...καθαρα μεταφορικη προσεγγιση του ολου θεματος!!

    "Θελω να μ'αγαπας γι'αυτο που ειμαι,οχι για αυτο που θα ηθελες ΕΣΥ να ειμαι!"

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 19-11-2007 23:00 ]


    istos
    19.11.2007, 23:31
    Conspiratus!!!

    Μην ανησυχείς. Ασφαλώς και δέχομαι την συγνώμη σου αλλά και για "πέταμα" να το θεωρούσες πάλι οκ θα ήμασταν. Εξάλλου πέρασε πολύς καιρός. Απλώς σας "ανακάλυψα" τώρα και επειδή με αφορούσε είπα να σας "διαφωτίσω" (που λέει ο λόγος).


    punkster
    20.11.2007, 13:43
    Παράθεση:

    Το μέλος istos στις 19-11-2007 στις 21:43 έγραψε...

    Punkster, όλα είναι σχετικά. Τα επιστημόνια θα ψάχνουν την αιτία του κόσμου για πολύ καιρό ακόμη. Το Big-Bang δεν τους καλύπτει και τελευταία έχει αρχίζει η αμφισβήτησή του. Μη σου φανεί παράξενο, λοιπόν αν κάποτε οι "γάτες" της NASA ανακοινώσουν ότι ο Θεός ήταν «υπάλληλός» τους.



    Χαιρε φιλε Ιστος!
    Καλα, δεν αντιλεγω.....
    Σιγουρα δεν υπαρχει ικανοποιητικη εξηγηση απο τους επιστημονες...

    Απλως διεκρινα μια μικρη προπαγανδα στο βιντεο, αυτο ειναι ολο!

    fantasma
    20.11.2007, 17:27
    Παράθεση:

    Το μέλος istos στις 19-11-2007 στις 21:43 έγραψε...



    Καταρχάς να πω στον ηθικό αυτουργό της υπόθεσης, τον fantasma, ότι από δεοντολογικής άποψης θα έπρεπε να αναφέρεις την αρχική πηγή. Αν η αρχική σου πηγή βέβαια ήταν το you_tube, μικρό το κακό. Αν όμως αντέγραψες το video από το ΔΕΣ ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ... , τότε, μια αναφορά θα αρκούσε. Το σχετικό post θα το βρείτε εδώ. Τις φωτογραφίες μου τις έστειλε σε μορφή power-point ένας φίλος. Όλες εκτός από τις δύο τελευταίες (Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΟΥ). Φυσικά πρόσθεσα και την μουσική επένδυση.
    Μια ματια στο blog θα έλυνε κάποιες από τις απορίες σας για την θρησκευτική/χριστιανική ή ακόμη χειρότερα για την θεοσοφική μου (τσ τσ θα μας κάψει ο Θεός) θεώρηση.
    Όπως είναι αυτονόητο όλες οι απόψεις είναι όχι μόνο δεκτές αλλά και σωστές και ανατρεπόμενες κάθε στιγμή από τον καθένα μας.
    +
    Αγαπητέ fandasma,
    Ασφαλώς και το video έχει σχέση με την μουσική. Αν δεν ήταν η μουσική του Χατζιδάκι από πάνω θα ήταν μια απλή σειρά από φωτογραφίες. Το ότι το επέλεξες σαν μουσικός σημαίνει ότι κάτι σου έκανε κλικ στον εσωτερικό σου κόσμο.



    καταρχήν καλώς όρισες στη παρέα μας..!

    1ον το βίντεο το βρήκα από το youtube (γιου-τούμπε) ... , οπότε δεν ήξερα καν για την ύπαρξη του Blog.. και γενικώς επειδή χαζέυω στο youtube δεν πολυκοιτάω και τα προφιλ ολονών... γιατι θα επρεπε να ειχα απειρο χρονο...
    2ον αυτό το κάτι μου με τράβηξε στο βιντεο όπως ορθά αναφέρεις είναι η "πλατη" λεγόμενη,.... δηλαδή το μουσικό του μέρος πιο πολύ... που σε συνδιασμο με τις φωτογραφίες... είναι ένα απίστευτο αποτέλεσμα...

    Από 'κει και πέρα... αυτό που θα μπορούσα να κάνω είναι να παραθέσω και το
    υπολοιπο κειμενο εδω σε αυτό το ποστ, για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι κάποια παραπάνω πράγματα.. .. . αλλά δε το κάνω διοτι σέβομαι την επιθυμία σου να επισκεφτούμε το blog σου...

    ειλικρινά δε έκανα κάτι σκόπιμα... αντιθέτως έβαλα το βιντεο για να το μοιραστώ και με άλλους για το λόγο οτι μου άρεσε...
    όπως είδες κρατησα και το τίτλο (με μια μικρη αλλαγή απο τα σχόλια στο youtube)

    όσο για την κόντρα που αναφερεις.. δε κράτησα καμια θέση ... επειδη ακριβως δεν ηταν δικο μου το βιντεο... υπηρχαν καποια κενα για επεξηγησεις..

    αν υπάρχει πρόβλημα το θεμα μπορει να κλειδωθει ή και να διαγραφεί αν το θες... που δε το νομίζω βέβαια.... να θες κατι τετοιο...

    σαν δειγμα ευγνομωσύνης σου έστειλα με ΠΜ μια σελίδα για να κατεβάσεις το δισκο που ανεφερα χτες στο μπλόγκ μου.. παρτο απλα σαν ενα ευχαριστω και τιποτα παραπερα...

    σου ευχομαι καλη συνεχεια.... και μακαρι να δημιουργησεις κι εδω ενα μπλογκ.. η εστω ενα προφιλ.. να επικοινωνουμε μαζι σου.. ειτε με σχολια ειτε με συζητησεις σαν και αυτή.....


    istos
    21.11.2007, 00:57
    Αγαπητή Punkster

    Κατάλαβα, το πως κατάλαβες το video, από τα πρώτα σχόλιά σου. Δε θα σου πω αν είσαι μέσα ή έξω. Δηλαδή αν όντως σκόπευα την προπαγάνδα (!!!) που διέκρινες. Δεν είναι εκει το ζητούμενο. Αφου έτσι το βλέπεις, δικαίωμά σου. Πάντως καλύτερα που δεν υπάρχει ικανοποιητική απάντηση, γιατί αν υπάρξει εμείς (οι σκοτεινοί προπαγανδιστές) τι δουλειά θα κάνουμε οέο;


    fantasma,


    Σε πιάνω 100%. Ασφαλώς και δεν τρέχει τίποτα με το copy. Εγώ πρώτος σου είπα ότι αν είναι copy απ΄το y.t. δεν τρέχει μια. Και άποψη να έπαιρνες επι του θέματος θα το απολάμβανα. Το δώρο σου το πήρα και ευχαριστώ. Όμως, το δέχομαι σαν δώρο απλό και όχι σαν ανταποδοτικό ευγνωμοσύνης (μη με βαραίνει και το χρέος).

    Για την δημιουργία βλογίου εδώ, το βλέπω ολίγον χλώμον, καθώς με τη μουσική έχω σχέση συναισθηματική, σεξουαλική αλλά όχι ερωτική. Δεν ξέρω αν με πιάνεις. Το προφίλ το 'φτιαξα, οπότε αν προκείψει κάτι που να μου γνέψει, θα το κάνω το ντου. Βασικά δεν γνωρίζω και την φιλοσοφία του site, οπότε θα ριξω μια ματιά.


    γεια σε όλους σας
    fantasma
    21.11.2007, 11:16