ελληνική μουσική
    900 online   ·  210.851 μέλη

    Aπορια σχετικα με την αποθηκευση στο PA 800-δεν επαρκουν τα banks

    stragalos
    23.10.2007, 20:18
    Γεια σας παιδια μετα το φορματ που εκανα εχω και αλλη απορια δεν επαρκουν τα banks για να βαλω τα ολα τα performance που μου εχουν δωσει.ΓινεταΙ να βαλω καποιο εξωτερικο σκληρο ετσι ωστε να χωρεσουν και να τα φορτωνει αυτοματα οταν το ανοιγω?αν ναι πwς γινετε αυτο?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 06-12-2007 11:20 ]


    stragalos
    06.12.2007, 03:09
    δεν παιζει καμια βοηθεια?please!!!
    noizreduction
    06.12.2007, 10:47
    Σε τι ακριβως αναφερεσαι ομως;
    vouliakis
    06.12.2007, 11:19
    Από όσα διαβάζω εδώ, υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσεις σκληρό δίσκο (2,5 ΑΤΑ) που να φτάνει σε χωρητικότητα τα 2 terabytes (!!!)

    Αντιπρόσωπος της Korg στην Ελλάδα είναι το Bon Studio. Μπορείς να ρωτήσεις για λεπτομέρειες, εκεί..




    Termite
    06.12.2007, 17:17
    Παράθεση:

    Το μέλος stragalos στις 23-10-2007 στις 20:18 έγραψε...

    Γεια σας παιδια μετα το φορματ που εκανα εχω και αλλη απορια δεν επαρκουν τα banks για να βαλω τα ολα τα performance που μου εχουν δωσει.ΓινεταΙ να βαλω καποιο εξωτερικο σκληρο ετσι ωστε να χωρεσουν και να τα φορτωνει αυτοματα οταν το ανοιγω?αν ναι πwς γινετε αυτο?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 06-12-2007 11:20 ]





    Καλύτερα σε εναν εξειδικευμένο τεχνικο KORG (Bon Studio) δηλαδή παρά σε εμάς εδώ...

    Απο εμπειρία σου λέω οτι παίζουν εξωτερικοί σκληρή που συνδέονται με διάφορους τρόπους...αλλα δεν ξέρω πως αποδίδουν. Δε χρειάστηκε να χρησιμοποίησω ποτε...
    stragalos
    08.12.2007, 01:02
    απλως επειδη μου εχουν στειλει αρκετα performance sounds βιολια ζουρναδες και τετοια και δεν θελω να σβησω τα εργοστασιακα performance οταν λεω performance ενοω τον συνδιασμο καποιων οργανων για να φτιαξεις το ηχητικο αποτελεσμα που θες!!!παντως χωρο για σκετους ηχους εχει μεινει απλως δεν εχω χωρο για να βαλω και αλλα performance sounds απλα δεν ξερω πως να επεκτεινω την μνημη εχω ενα σκληρο αλλα πως γινετε η επεκταση μνημης?