ελληνική μουσική
    915 online   ·  210.851 μέλη

    Help! Πληροφορίες για το site

    akritidis
    10.06.2004, 01:31
    Καλημέρα σαν καινούργιος χρήστης του συγκεκριμένου site θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια των πιο παλιών μελών ώστε να με κατατοπ'ισουν γενικά για την όμορφη όπως φαίνεται παρέα του musicheaven.

    Ολα τα μέλη ασχολούνται τόσο πολύ με την μουσική όσο μου φαίνεται. Γιατί αν ισχύει κάτι τέτοιο ίσως είναι ώρα να αρχίσω να αισθάνομαι άσχημα. Ομολογώ οτι επάνω σε μουσικά θέματα δεν είμαι και πολύ ειδικός αν και μου αρέσει πολύ να ακούω μουσική. Παιζω και λίγο μπουζούκι (αυτοδίδακτος) αλλά πολύ λίγα πράγματα.

    Πως μπορώ να διαλέξω αγαπημένους σταθμούς?

    Οι συναντήσεις είναι για όλα τα μέλη? Είμαστα όλοι ευπρόσδεκτοι?

    Θα ήθελα να αλλάξω αν γίνεται το username μου πως μπορώ να το κάνω? Είναι εφικτό ή πρέπει να καταργηθεί ο λογαριασμός?

    Αυτά για τώρα ελπίζω να μην κούρασα αλλα ακόμα ψάχνομαι μεσα στην ποικίλη θεματολογία και στα ενδιαφέροντα link του site και χρειάζομαι λίγη καθοδήγηση.

    Α και κάτι τελευταίο. Μια και δε με αρέσει το username μου ήθελα να σας πω ότι οι φίλοι με φωνάζουν Ακη.

    gate
    10.06.2004, 03:04
    Άκη καλωσόρισες...

    Ο Jorge (o Webmaster του M/H) βλέπω ότι πήγε για ύπνο κι έτσι παίρνω την πρωτοβουλία εγώ να σου δώσω δυο -τρεις απαντήσεις αρχικά σε όσα ρωτάς...Τα υπόλοιπα μόλις ξυπνήσει ο υπεύθυνος..


    Στην παρέα μας είναι ευπρόσδεκτοι όλοι, ανεξάρτητα από την ειδική ή όχι σχέση που έχουν με τη μουσική. Να μην αισθάνεσαι λοιπόν άσχημα. Οι περισσότεροι "γνήσιοι" και "πραγματικοί" φίλοι της μουσικής συχνά δεν ανήκουν στο club των μουσικών...

    Για αγαπημένους σταθμούς:
    1. κλικ στο Radioheaven (Θα το βρεις ή πάνω αριστερά στο "Επίσης" ή κάτω δεξιά της αρχικής σελίδας)
    2. Στην επιλογή "Κορυφαίοι (εμφάνιση με βάση...)" : κλικ στο βελάκι δίπλα από το "Επιλέξτε" και΄μετά κλικ στο "τα Τορ 5's"
    3. Στη λίστα επιλέγεις με κλικ στο "+" τους αγαπημένους σου σταθμούς

    Jorge πώς τα πάω...???

    Στις συναντήσεις ασφαλώς ευπρόσδεκτοι όλοι.... Γι' αυτό εξάλλου κυρίως τις οργανώνουμε αυτές τις συναντήσεις. Τα άγνωστα πρόσωπα της παρέας μας να μας γίνουν γνωστά...

    Τις ερωτήσεις σου για το username σου, θα σου τις λύσει ο Jorge.

    Καλά να περάσεις...
    jorge
    10.06.2004, 10:37
    Άκη !


    Καταρχήν το site έχει πολλές ενότητες και είναι δύσκολο να μάθεις τα πάντα μέσα σε λίγες μέρες. Πάντα θα ανακαλύπτεις και κάτι νέο όσο περνάει ο καιρός, τουλάχιστον τους πρώτους μήνες. Εμείς θα είμαστε βέβαια πάντα εδώ για να σου λύνουμε τις απορίες. Οι απορίες πολλές φορές μας βοηθούν να ξανασκεφτούμε κάποια πράγματα και να βελτιωνόμαστε.

    Ρίξε καταρχήν μια ματιά στις

    Συχνές Ερωτήσεις. Εκεί θα βρεις αρκετές ερωτοαπαντήσεις.

    Η ερώτηση περί αλλαγής username απαντάται εκεί, στην υποκατηγορία Εγγραφή Μέλους.

    Περιμένουμε και άλλες απορίες σου