ελληνική μουσική
    829 online   ·  210.833 μέλη

    Τροπος ζωης και εκφρασης

    kerkyraia
    02.11.2007, 16:21
    Σας εχει τυχει ποτε να θελετε κατι τοσο πολυ και να μην μπορειτε να το κανετε?Ετσι και με εμενα με το τραγουδι.Ψαχνω εβδομαδες τωρα να βρω ενα συγκροτημα,κατι για να τραγουδαω.Και οχι για να γινω γνωστη ή να παιρνω χρηματα,αλλα για να νιωθω ζωντανη αφοτου ηρθα στην αθηνα και ειμαι μονη.Ειναι ο μονος τροπος για να νιωσω παλι καλα.Για μενα ειναι τροπος ζωης και εκφρασης...
    xaris-
    02.11.2007, 18:19
    Εγω θελω να κερδισω το joker οχι για την φημη οχι για να τους αλλους απλα για μενα Οποτε οποιος μπορει να με βοηθισει θα κανω δωρο στην kerkyraia ενα συγροτημα...οποιο θελει... ¨))))))0000))))))))))))))))))))
    kerkyraia σοβαρα τωρα καλα κανεις αν σ αρεσει καλα κανεις και κυνηγας το ονειρο σ....
    GeorgeSadoor
    02.11.2007, 23:08
    Αυτό που θέλω πολύ να κάνω δεν γίνεται επειδή δεν είναι η κατάλληλη στιγμή...Σε λίγα χρονάκια...
    Καλά κάνεις kerkyraia και συνέχισε να ψάχνεις...Μην εγκαταλείπεις.
    Stroumfita456
    03.11.2007, 16:04
    εγω θελω να αγορασω ενα civic και να κερδισω στο Κινο....το πρωτο ενταξει κατι παει να γινει οσο για το 2ο δεν το βλεπω....
    koukli
    10.11.2007, 19:31
    Θέλω να κερδίσω πενταπλό τζακ-ποτ στο λαχείο...
    θα πάρω στην Stroumfita456 ένα civic και θα αγοράσω καμιά σωσία της Ευρδίκης για την Όλγα...

    Ααααααααααααααααααααααααααααααααχ
    bleedrose
    11.11.2007, 00:14
    Παράθεση:

    Το μέλος kerkyraia στις 02-11-2007 στις 16:21 έγραψε...

    Σας εχει τυχει ποτε να θελετε κατι τοσο πολυ και να μην μπορειτε να το κανετε?Ετσι και με εμενα με το τραγουδι.Ψαχνω εβδομαδες τωρα να βρω ενα συγκροτημα,κατι για να τραγουδαω.Και οχι για να γινω γνωστη ή να παιρνω χρηματα,αλλα για να νιωθω ζωντανη αφοτου ηρθα στην αθηνα και ειμαι μονη.Ειναι ο μονος τροπος για να νιωσω παλι καλα.Για μενα ειναι τροπος ζωης και εκφρασης...




    1ον: Πρέπει να προσπαθούμε μέχρι τελικής πτώσεως για ότι θέλουμε.
    2ον: Υπάρχουν χειρότερα.... θα ήθελα να είμαι σε συγκρότημα από τότε που πήγαινα πρώτη λυκείου....! Σημείωση: Τώρα είμαι στο δεύτερο έτος της σχολής και πάνω που (πρόσφατα) κάτι βρήκα, λόγω προγράμματος δεν μπόρεσα να το προχωρήσω.
    Προσπάθησε πολύ και κάτι θα βρεθεί! Καλή τύχη!

    let life be all or nothing

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : bleedrose στις 11-11-2007 00:16 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : bleedrose στις 11-11-2007 00:19 ]