ελληνική μουσική
    812 online   ·  210.833 μέλη

    Τι ζητάνε οι 18... εως 24 από τις κοπέλες;

    bleedrose
    09.11.2007, 00:03
    Είμαι εδώ με μία φίλη και πιάσαμε αυτή την κουβέντα..... θα μας πείτε την άποψη σας για το θέμα;!..... τι ζητάνε οι 18..... εως 24 από τις κοπέλες;!
    vouliakis
    09.11.2007, 00:08
    Ξέρω γω? Δανεικά, ίσως?
    thank
    09.11.2007, 01:04
    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 09-11-2007 στις 00:08 έγραψε...

    Ξέρω γω? Δανεικά, ίσως?



    Αμοραλιστή φραγκοφονιά ... από 18 - 24 λέει ό τίτλος . Μη ξεχνιόμαστε ε ?
    KIT_KAT
    09.11.2007, 01:17
    Μα καλά δε σου είπε η μαμά σου, η γιαγιά σου, η σπιτονοικονυρά σου, η σούπερ Κατερίνα και το αγαπημένο σου φόρουμ πως το μόνο που θέλουν οι άντρες ανεξαρτήτου ηλικίας είναι να ρίξουν όποια γυναίκα βρουν στο κρεβάτι;






    Το πιο σημαντικό, εκτιμητέο και εκ των ων ουκ άνευ προσόν σε μία γυναίκα είναι να τυγχάνει αποδέκτης ενός δυνατού σου συναισθήματος...
    Termite
    09.11.2007, 01:19
    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 09-11-2007 στις 00:08 έγραψε...

    Ξέρω γω? Δανεικά, ίσως?




    bleedrose
    09.11.2007, 01:39
    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 09-11-2007 στις 01:17 έγραψε...

    Μα καλά δε σου είπε η μαμά σου, η γιαγιά σου, η σπιτονοικονυρά σου, η σούπερ Κατερίνα και το αγαπημένο σου φόρουμ πως το μόνο που θέλουν οι άντρες ανεξαρτήτου ηλικίας είναι να ρίξουν όποια γυναίκα βρουν στο κρεβάτι;






    Το πιο σημαντικό, εκτιμητέο και εκ των ων ουκ άνευ προσόν σε μία γυναίκα είναι να τυγχάνει αποδέκτης ενός δυνατού σου συναισθήματος...




    Εξακρίβωση ήθελα..., και δεν χρειάστηκε να μου το πει ο μισός θηλυκός πληθυσμός της Ελλάδας για να το καταλάβω darl... η λιγοστή μου ευφυία (και εμπειρία) μου επέτρεψε να το καταλάβω μόνη μου.... και σχετικά νωρίς......
    Angelofdeath1990
    09.11.2007, 07:44
    Παράθεση:

    Το μέλος bleedrose στις 09-11-2007 στις 01:39 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 09-11-2007 στις 01:17 έγραψε...

    Μα καλά δε σου είπε η μαμά σου, η γιαγιά σου, η σπιτονοικονυρά σου, η σούπερ Κατερίνα και το αγαπημένο σου φόρουμ πως το μόνο που θέλουν οι άντρες ανεξαρτήτου ηλικίας είναι να ρίξουν όποια γυναίκα βρουν στο κρεβάτι;






    Το πιο σημαντικό, εκτιμητέο και εκ των ων ουκ άνευ προσόν σε μία γυναίκα είναι να τυγχάνει αποδέκτης ενός δυνατού σου συναισθήματος...




    Εξακρίβωση ήθελα..., και δεν χρειάστηκε να μου το πει ο μισός θηλυκός πληθυσμός της Ελλάδας για να το καταλάβω darl... η λιγοστή μου ευφυία (και εμπειρία) μου επέτρεψε να το καταλάβω μόνη μου.... και σχετικά νωρίς......

    eeeeeellllllllaaaaaaaaaa.....mhn mou peis uparxoun kai tetoioi.....ts ts ts...kaila kai esu pou to kses sto sfuriksekanenas kanenas.....?
    seras
    09.11.2007, 10:03
    Ζητάνε να μην τους κάνεις την παρακάτω ερώτηση.."τι ζητάνε οι 18..... εως 24 από τις κοπέλες;"χαχα..εντάξει πέρα απο το αστείο αυτή η ερώτηση δεν έχει απάντηση..είναι θέμα χαρακτήρα..

    swkraths
    09.11.2007, 14:59
    Μόνο ως τα 24 είναι το φιλοσοφικό ερώτημα...?Από τα 25 αλλάζουμε χαρακτήρα...?

    Astron
    09.11.2007, 15:41
    Παράθεση:

    Το μέλος bleedrose στις 09-11-2007 στις 01:39 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 09-11-2007 στις 01:17 έγραψε...

    Μα καλά δε σου είπε η μαμά σου, η γιαγιά σου, η σπιτονοικονυρά σου, η σούπερ Κατερίνα και το αγαπημένο σου φόρουμ πως το μόνο που θέλουν οι άντρες ανεξαρτήτου ηλικίας είναι να ρίξουν όποια γυναίκα βρουν στο κρεβάτι;


    Εξακρίβωση ήθελα..., και δεν χρειάστηκε να μου το πει ο μισός θηλυκός πληθυσμός της Ελλάδας για να το καταλάβω darl... η λιγοστή μου ευφυία (και εμπειρία) μου επέτρεψε να το καταλάβω μόνη μου.... και σχετικά νωρίς......



    Τί προβοκατόρικο τόπικ ειναι αυτό; Αφού τα ξέρεις γιατί ρωτάς;
    Άσε που τέτοιες γενικεύσεις κατά τη γνώμη μου είναι εντελώς ανούσιες.

    Το ερώτημα είναι τί ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ εσύ να ζητάνε οι 18 εως 24 απ' τις κοπέλες;
    pepe-le-pew
    09.11.2007, 16:41
    'Ο,τι ζητάνε και οι από 18-24 κοπέλες από τους άντρες......
    sintorin
    09.11.2007, 17:15
    Παράθεση:

    Το μέλος bleedrose στις 09-11-2007 στις 01:39 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 09-11-2007 στις 01:17 έγραψε...

    Μα καλά δε σου είπε η μαμά σου, η γιαγιά σου, η σπιτονοικονυρά σου, η σούπερ Κατερίνα και το αγαπημένο σου φόρουμ πως το μόνο που θέλουν οι άντρες ανεξαρτήτου ηλικίας είναι να ρίξουν όποια γυναίκα βρουν στο κρεβάτι;






    Το πιο σημαντικό, εκτιμητέο και εκ των ων ουκ άνευ προσόν σε μία γυναίκα είναι να τυγχάνει αποδέκτης ενός δυνατού σου συναισθήματος...




    Εξακρίβωση ήθελα..., και δεν χρειάστηκε να μου το πει ο μισός θηλυκός πληθυσμός της Ελλάδας για να το καταλάβω darl... η λιγοστή μου ευφυία (και εμπειρία) μου επέτρεψε να το καταλάβω μόνη μου.... και σχετικά νωρίς......



    Prota apo ola....den theloume na riksoume opia gunaika ginetai sto krevati...kai matia exoume, kai gousto....

    kai deuteron....otan vroume mia gunaika, den tin theloume mono gia to krevati, ala kai gia ton kanape, tin karekla, ton pagko tis kouzinas, orthia...klp,klp....
    cobal
    09.11.2007, 19:24
    Επειδη σε αυτη την ηλικια οι περισοτεροι ειναι φοιτητες, σιγουρα θα ηθελαν μια ομορφη και με προσοντα γκομενα, ανεξαρτητη που να ξερει και... να μαγειρευει και να μη ζηταει πολλα.
    Εγω τουλαχιστον οταν ημουν φοιτητης αυτο εξαχνα και μπορω να πω οτι ημουν τυχερος και το βρηκα, μονο που η κοπελα ειχε και καποιες απαιτησεις (δυστηχως).
    Αν ειχαμε οτι ζητουσαμε απ' τη ζωη, θα ηταν τελειως ανοστη
    Hastaroth
    09.11.2007, 20:11
    Δηλαδή εσύ είχες απαιτήσεις από την κοπέλα,αυτή δέν έπρεπε να έχη απαιτήσεις από σένα;


    StavmanR
    09.11.2007, 20:45
    ...κάτι λιγότερο από εκείνο που ζητούν οι άντρες 25-32...
    ...κάτι περισσότερο από εκείνο που ζητούν τα αγόρια 12-18...
    ...κάποια από εκείνα που προσφέρουν οι κοπέλες, γενικά και αόριστα...
    movflower
    09.11.2007, 22:00
    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 09-11-2007 στις 20:11 έγραψε...

    Δηλαδή εσύ είχες απαιτήσεις από την κοπέλα,αυτή δέν έπρεπε να έχη απαιτήσεις από σένα;





    νομίζω αυτή είναι και η σωστή απάντηση.
    δεν ξέρω αν υπάρχει όριο ηλικίας, όμως...
    Eliza21
    10.11.2007, 00:27
    έχω την εντύπωση οτι ούτε εκεινοι ξέρουν τι θέλουν απο μια κοπέλα....γιατι λοιπον προσπαθούμε να λύσουμε εμείς αυτό το μυστήριο, όταν δεν έχουν ξεκαθαρίσει εκεινοι μέσα τους τι θέλουν και τι όχι......εξάλλου μην ξεχνάμε οτι, ο κάθε άνθρωπος ειναι διαφορετικος και πως θα υπάρχουν και συνειδητοποιημένες εξαιρέσεις......Ωστόσο......Η ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΑ.....Ας ΜΗΝ ΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ.....
    Conspiratus
    10.11.2007, 00:43
    Παράθεση:

    Το μέλος cobal στις 09-11-2007 στις 19:24 έγραψε...

    Επειδη σε αυτη την ηλικια οι περισοτεροι ειναι φοιτητες, σιγουρα θα ηθελαν μια ομορφη και με προσοντα γκομενα, ανεξαρτητη που να ξερει και... να μαγειρευει και να μη ζηταει πολλα.
    Εγω τουλαχιστον οταν ημουν φοιτητης αυτο εξαχνα και μπορω να πω οτι ημουν τυχερος και το βρηκα, μονο που η κοπελα ειχε και καποιες απαιτησεις (δυστηχως).
    Αν ειχαμε οτι ζητουσαμε απ' τη ζωη, θα ηταν τελειως ανοστη



    Ωραιος εισαι εσυ!!!
    rompa
    10.11.2007, 10:35
    Μόνο ως τα 24 ? Μετά παύουν να το ζητάνε ??

    Σωστός
    Παράθεση:
    ...κάτι λιγότερο από εκείνο που ζητούν οι άντρες 25-32...
    ...κάτι περισσότερο από εκείνο που ζητούν τα αγόρια 12-18...
    ...κάποια από εκείνα που προσφέρουν οι κοπέλες, γενικά και αόριστα...


    YrIazz
    10.11.2007, 11:03
    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 09-11-2007 στις 00:08 έγραψε...

    Ξέρω γω? Δανεικά, ίσως?





    ....εγραψες!!!!