ελληνική μουσική
    609 online   ·  210.830 μέλη

    Φετίχ- αγαπημένο αντικείμενο

    metalkristi
    20.12.2011, 09:32
    τα δερματινα λουρια στα χερια μου και ενα μπουφαν απο δερματινη το οποιο ειναι 20 χρονων τουλαχιστον εχει πανω ολες τις κονκαρδες μου μαζι με την αρτα και τα γιαννενα χιχιχχιχιχιχιχι
    rouli726
    21.12.2011, 00:14

    χμ...δε δένομαι εύκολα με αντικείμενα..

    φετίχ είναι σίγουρα οι τσάντες, έχω ήδη πολλές αλλά πάντα είναι ευπρόσδεκτες κι άλλες αλλά δεν δένομαι μαζί τους σε καμμία περίπτωση. οι αγαπημένες μου πάντως από αυτές είναι όσες είχα αγοράσει από την ιταλία όταν ταξίδευα λόγω δουλειάς.

    για χρόνια είχα κόλλημα με το ρολόι μου το καθημερινό, ήθελα δηλαδή οπωσδήποτε να φοράω στο χέρι, ένιωθα ανασφάλεια αν δε φορούσα ρολόι στο χέρι. από τότε όμως που μπήκαν στη ζωή μας τα κινητά τηλέφωνα το έκοψα σιγά σιγά.
    κι ένα δαχτυλίδι φορούσα για μερικά χρόνια, δώρο μιας πολύ καλής μου φίλης αλλά κι εκείνο το έκοψα κάποια στιγμή χαχα

    πάντως δε φεύγω από το σπίτι ποτέ χωρίς το τρίπτυχο κλειδιά-λεφτά-κινητό, με τη συγκεκριμένη σειρά προτεραιότητας, δεν είναι τυχαίο, το έχω φιλοσοφήσει σε σχέση με καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, που μπορεί να προκύψουν.{#emotions_dlg.tt2}


    -----------------
    http://patrinia.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rouli726 στις 21-12-2011 00:18 ]