ελληνική μουσική
    573 online   ·  210.848 μέλη

    Τα Ωραιότερα Χριστούγεννα

    kamelia8
    17.02.2008, 17:33
    Σχεδόν όλα μέχρι τώρα!
    Ειδικά τα περσινά....!
    Kotsiraki
    20.02.2008, 20:46
    Tα Χριστούγεννα αλλά και οι Πρωτοχρονιά των δύο τελευταίων χρόνων , είναι αυτά που θα θυμάμαι για πάντα ... τα πρώτα γιατί έγιναν πιο ζεστά και πιο χαρούμενα χάρη στην έστω και μακρινή "παρουσία" ενός υπέροχου ανθρώπου , επιβεβαιώνοντάς μου πως τελικά υπάρχει ο Άγιος Βασίλης αφού έφερε στη ζωή μου αυτό το μαγικό προσωπάκι και βέβαια αυτά που μας πέρασαν μόλις λίγους μήνες πριν , που τα πέρασα στην αγκαλιά του , που η καινούρια χρονιά με βρήκε μαζί του.. Μαζί μ' εκείνον που ταξίδεψε κοντά 500 χιλιόμετρα για να είναι μαζί μου αυτή την ημέρα ...

    Ο άνθρωπος αυτός , τα ματάκια μου , η αγάπη μου μου χάρισαν εκτός από όλες τις άλλες στιγμές μας , αυτές τις μοναδικές γιορτές που ήταν η αρχή όλων των άλλων της υπόλοιπης ζωής μας!
    elenigeladari
    22.02.2008, 07:59
    ειλικρινά παιδιά δεν θυμάμαι... θα μπορούσαν ίσως να εξελιχθούν τα χριστούγεννα του 2007 τα πιο όμορφα που θα μπορούσα να έχω, αλλά δυστυχώς εξελίχθηκαν στους μεγαλύτερους εφιάλτες μου.. αλλιώς προγραμματίζεις, αλλιώς σου έρχονται...οπότε, μέχρι στιγμής, υποθέτω πως δεν έχω περάσει ακόμα τα ωραιότερα χριστούγεννα ....



    elenigeladari
    22.02.2008, 08:00
    ειλικρινά παιδιά δεν θυμάμαι... θα μπορούσαν ίσως να εξελιχθούν τα χριστούγεννα του 2007 τα πιο όμορφα που θα μπορούσα να έχω, αλλά δυστυχώς εξελίχθηκαν στους μεγαλύτερους εφιάλτες μου.. αλλιώς προγραμματίζεις, αλλιώς σου έρχονται...οπότε, μέχρι στιγμής, υποθέτω πως δεν έχω περάσει ακόμα τα ωραιότερα χριστούγεννα ....



    FORTE
    23.02.2008, 17:27
    25/12/'03 αρραβωνιαστηκα.Πως να μην ειναι τα αγαπημενα μου Χριστουγεννα!
    Απο τοτε ολες οι μερες ειναι ωραιες και οι γιορτες ακομα πιο ενδιαφερον!
    Αααααχ!Χαρηκα τωρα!
    innuendo
    23.02.2008, 20:16
    Tα φετινά Χριστούγεννα ήταν τα πιο όμορφα της ζωής μου ....
    Είχαν από όλα... Οικογένεια, Χαμόγελα,δουλειά. χορό , αγάπη....
    Με μια λέξη ..ΑΞΕΧΑΣΤΑ!
    mitskinis
    23.02.2008, 21:28
    Γενικά όλα τα Χριστούγεννα της έως τώρα ζωής μου είναι ωραία και γενικά είναι η πιο ωραία γιορτή όλου του χρόνου
    marakiasteraki
    24.02.2008, 10:50
    Νομιζω οτι τα ωραιοτερα Χριστουγεννα τα περασα στο βουνο....
    mitskinis
    26.02.2008, 21:01
    Παράθεση:

    Το μέλος mitskinis στις 23-02-2008 στις 21:28 έγραψε...

    Γενικά όλα τα Χριστούγεννα της έως τώρα ζωής μου είναι ωραία και γενικά είναι η πιο ωραία γιορτή όλου του χρόνου


    Επίσης πρέπεινα τα περνάμε με παρέες και την οικογένεια μας αλλά και με το αίσθημα, διότι χειμώνας είναι πως θα περάσει αλλιώς