ελληνική μουσική
    784 online   ·  210.851 μέλη
    Haroulinda
    09.07.2004, 09:08
    Καλημέρα παιδιά,

    ναι ναι και σε σας τα καημένα που διαβάζετε! χι χι χι

    ¶κουσα τόσα πολλά για την Πάρο και θέλω να πάω τόσο πολύ. Ετσι μου ρχετε να τα αφήσω όλα και να φύγω...

    ΖΟΙ χίλια ευχαριστώ για τις εισηγήσεις τις έχω κάνει κοπι πεηστ μαζί με τις άλλες... Να σαι καλά...

    Κύριε πρόεδρε του "κινήματος για την αλλαγή των smilies του Forum" τελικά τί έγινε αλλάξαν τα σμαιλις? Εγώ τα ίδια βλέπω!

    Και δεν πανε κι οι μέρες... ουφ... πότε θα έρθει ο Αυγουστος...
    falimento
    09.07.2004, 10:43
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 09-07-2004 στις 09:08 έγραψε:


    Κύριε πρόεδρε του "κινήματος για την αλλαγή των smilies του Forum" τελικά τί έγινε αλλάξαν τα σμαιλις? Εγώ τα ίδια βλέπω!












    Κάτι πέτυχε το κίνημα μας... Κοίταξε καινούρια φατσάκια!!
    Haroulinda
    09.07.2004, 12:20
    Να υποθέσω ότι αυτά δεν υπήρχαν εεε?

    Ε... Μπράβο τότε είσαι φοβερός! Το πέτυχες... Να κανονίσεις να βάλουν και ένα που λέει Ευχαριστώ η Thank you! και ένα που κάνει καφέδες... και ένα που λέει Γειά σου... και ένα που δίνει ξύλο... ΑΥΤΑ!
    falimento
    09.07.2004, 15:05
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 09-07-2004 στις 12:20 έγραψε:

    Να υποθέσω ότι αυτά δεν υπήρχαν εεε?

    Ε... Μπράβο τότε είσαι φοβερός! Το πέτυχες... Να κανονίσεις να βάλουν και ένα που λέει Ευχαριστώ η Thank you! και ένα που κάνει καφέδες... και ένα που λέει Γειά σου... και ένα που δίνει ξύλο... ΑΥΤΑ!





    Ηαroulinda είσαι από τώρα επίτιμο μέλος του κινήματος μας! Με μια αστραπιαία κίνηση επανίδρυσα το κίνημα και ζητούμε καινούρια αιτήματα Jorge????????????



    Haroulinda
    09.07.2004, 16:55
    falimento, δέχομε την πρόταση σου! Η φωνή μας πρέπει να ακουστεί...

    Θέλουμε κι άλλα σμαιλις και συγκεκριμένα ένα Thank you! ένα που στέλλει φιλάκια, ένα που κάνει καφέδες... ένα που λέει Γειά σου... ένα που δίνει ξύλο... και ένα που ... (αστε θα το σκεφτώ αυτό)

    Ευχαριστούμε!
    Haroulinda
    16.08.2004, 11:11
    Haroulinda is BACK!!!

    Καλή σας μέρα! Τελικά πήγα και πέρασα πάρα πολύ ωραία! Τύπωσα όλες τις εισηγήσεις που μου δώσατε και τις ακολούθησα κατα γράμμα!

    Το παγωτό του Ιταλού δεν παίζετε!!! τον ιταλό δεν είδα όμως! δεν πειράζει!

    Και οι παραλίες υπέροχες... αυτή που ξεχώρισα είναι του Λωλαντώνη (μπορεί κι απο το όνομα)

    Το χωριό Λεύκες είναι πάρα πολύ ωραίο και πολύ γραφικό... μην κατεβήτε με το αυτοκίνητο μεσα στο χωριό όμως θα πάθετε κλειστοφοβία,στενοφοβία,νευρικό... (το πάθαμε και μεις)

    Οσο για τα κλαπς δεν πήγα σε κανένα (ευτυχώς) οπόταν δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη... τα μαγαζιά όμως!!! δεν άφησα ένα πίσω!!! ούτε ένα!!! Πάρα πολύ ωραία μαγαζιά με κοσμήματα χειροποιήτα και πολύ μοναδικά κομάτια, όπως και με ρούχα... Στην Παρικία βρήκα ένα κατάστημα που έχει καλλυντικά απο Μαστίχα Χίου και είναι καταπληχτικα... Αποτι έμαθα έχει και στην Αθήνα και Πειραιά και Ρόδο και Θεσσαλονίκη κτλ κτλ κτλ... τα συνιστώ πάντως είναι πολύ καλα! Αστε που μου δώσαν και δωράκια τσάντα, μπάλα και ψάθα...

    Χίλια ευχαριστώ για τις εισηγήσεις και τις συμβουλές σας!!!

    Φιλάααακια!
    avarv
    12.01.2014, 09:36
    Η πάρος είναι ένα μέρος ιδανικό για πολύ κόσμο. Συνδυάζει ότι θες να βρείς. Μια καλή επιλογή είναι στην περιοχή Αμπελά της Πάρου. Είναι κοντά στη Νάουσα και στις παραλίες, καλό φαγητό, καλά δωμάτια. Εχουν και έναν καλό σύλλογο. Δες εδώ http://www.ambelasparos.gr