ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.851 μέλη

    Βοηθήστε το σύλλογο του Τμήματος Πληροφορικής ΕΚΠΑ - ένα κλικ

    12plus
    23.12.2007, 11:27
    Λόγω έλλειψης χρημάτων αποφασίσαμε ως Σύλλογος Φοιτητών του τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών να συμμετέχουμε στον διαγωνισμό των καταστημάτων Public με το προφίλ D.I.t (Department of Informatics and Telecommunications δηλαδή). Όταν περάσαμε στο 2ο γύρο βρισκόμασταν στην 4η θέση. Τώρα οι ψήφοι είναι κρυφοί. Το δώρο που θα πάρουμε σε περίπτωση που κερδίσουμε είναι ένα laptop Hp το οποίο σκοπεύουμε να πουλήσουμε έτσι ώστε να αγοράσουμε ένα desktop PC για τον σύλλογό μας. Το παλιό PC αποτελείται από parts και έχει CPU της κλάσης ΜΗΖ όχι GHZ και μια παμπάλαια οθόνη CRT. Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να πατάτε καθημερινά μέχρι 31-12-2007:

    ΕΔΩ


    Επίσης θα εκτιμούσαμε αν αναφέρατε για την προσπάθειά μας και σε forum που πιθανόν είστε μέλος ή στο blog σας ή οπουδήποτε στο internet θα μπορούσε κάποιος να το δει. Γνωρίζουμε ότι ίσως είναι λίγο τραγελαφικό να έχουμε μπει σε διαγωνισμό για να κερδίσουμε ένα PC ενώ βρισκόμαστε σε σχολή Πληροφορικής, όμως δυστυχώς δεν υπάρχουν κονδύλια για την ενίσχυσή μας. Μπορείτε να δείτε και το σχετικό θέμα που έχει ανοίξει στο ανεπίσημο forum μας εδώ. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση και την υποστήριξή σας.

    Ο σύλλογος φοιτητών
    Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ
    anastasisk
    23.12.2007, 12:19
    Παταω καργα και με λεει και "φανταστικο φιλο"!!!!



    12plus
    23.12.2007, 12:25
    Κάνοντας κλικ στο link που έχω στο πρώτο post ψηφίζεις αυτόματα Σε λέει φανταστικό φίλο για να κάνεις το ίδιο και αύριο [Μπορείς να ψηφίσεις μόνο μία φορά τη μέρα]
    Stroumfita456
    23.12.2007, 14:17
    Ok.........καθε μερα εδω
    vouliakis
    23.12.2007, 14:23
    Μόλις σας ψήφισα κι εγώ. Καλή τύχη, παιδάκια


    deathminor88
    23.12.2007, 15:18
    Μου κάνει εντύπωση...! Είμαι στο τμήμα ηλεκτρονικών του ΤΕΙ Αθηνών και τα pc μας είναι ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ... Ότι πιο εξελιγμένο (διπλοπυρηνα, ΤFT, κλπ)... Πως γινεται εσείς που σπουδάζετε αυτό το πράγμα να είστε σε τέοια κατάσταση??? Μώλις σας ψήφισα...!
    sirios
    23.12.2007, 23:24
    μήπως να γραφτείτε στη δαπ ? σας ψηφίσαμε πάντως,καλή επιτυχία !
    -Sadahzinia-
    23.12.2007, 23:47
    Ψηφισα και εγω!! Good luck babies!!

    ΥΓ: Αυτο με τη δαπ καλο!
    esta
    24.12.2007, 12:15
    Έχετε ήδη δύο ψήφους από μένα!μία εχτές και μία σήμερα!καλή επιτυχία!
    MarakiVas
    24.12.2007, 17:42
    Δύο ψήφοι και απο μένα προς το παρόν.Έχουμε και το αύριο, το μεθαύριο....
    Καλή επιτυχία!

    Ότι αξίζει ν'αγαπάς.. αξίζει και να περιμένεις!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : MarakiVas στις 24-12-2007 17:43 ]


    -Sadahzinia-
    25.12.2007, 00:37
    Κι εγω ξαναψηφισα!!
    12plus
    25.12.2007, 01:36
    Παιδιά, σας ευχαριστούμε (και σας ευχαριστώ προσωπικά) όλους από καρδιάς
    -Sadahzinia-
    26.12.2007, 13:00
    Και ξαναψηφισα......
    pepe-le-pew
    26.12.2007, 14:03
    Παράθεση:
    Μου κάνει εντύπωση...! Είμαι στο τμήμα ηλεκτρονικών του ΤΕΙ Αθηνών και τα pc μας είναι ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ... Ότι πιο εξελιγμένο (διπλοπυρηνα, ΤFT, κλπ)... Πως γινεται εσείς που σπουδάζετε αυτό το πράγμα να είστε σε τέοια κατάσταση???


    Απλά το pc του συλλόγου είναι παλιό κι αντί να πάμε διά της κλασσικής οδού, αποφασίσαμε να χαρούμε και να μαζεύουμε κλικ.....
    Τα πισιά μας γενικότερα μια χαρά είναι...απλά χαιρόμαστε...